Перейти до вмісту

Велике закриття 2 ...

інерція гравітація

Повідомлень в темі: 365

#361 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4357 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.01.2018 – 14:31

Перегляд дописуУповноважений (24.01.2018 – 09:12) писав:

ні так трапляється, коли наукові ступені отримуються по єврейськи, зараз та таку фігню і нобелівські премії дають
Якщо пошукати в неті про Теслю інфу, то майже вся його робота стосується галузі управління проектами. Тому, як на мене, нема нічого дивного, що він не тільки фізики не знає, але і не розуміє суті наукового методу. Він типу менеджер. Віня би з ним порозумівся.
  • 0

#362 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6859 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.01.2018 – 15:17

Перегляд допису_Ex (24.01.2018 – 14:30) писав:

чого б в УПС не ставити якийсь простенький варіант такого ж, якого б вистачало на ті самі 10 хвилин шо й цієї свинцевої балди. чи я шось взівав. мої пошуки чогось такого рік тому, нічого не дали.
купи, заміни. хоч я не знаю як з контролем заряду діло буде.
якось була серія Хауса, якщо не плутаю, там куля свинцева в людині роками була, не витягли... не пам'ятаю деталей, ну щось про те, що це не шкодить людині, свинець не потрапляв у кров.
А так то свинець на газовій плиті плавлять, і живуть

Перегляд дописуkalamar (24.01.2018 – 14:31) писав:

Якщо пошукати в неті про Теслю інфу, то майже вся його робота стосується галузі управління проектами. Тому, як на мене, нема нічого дивного, що він не тільки фізики не знає, але і не розуміє суті наукового методу. Він типу менеджер. Віня би з ним порозумівся.
ТИПУ менеджер. а де успішні проекти? тільки й того що хабар-дисертація - оплата з держбюджету. це по нашому.
  • 0

#363 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4357 повідомлень

Відправлено 24.01.2018 – 15:39

Перегляд дописуУповноважений (24.01.2018 – 15:17) писав:

ТИПУ менеджер. а де успішні проекти? тільки й того що хабар-дисертація - оплата з держбюджету. це по нашому.
Я не знаю, чи в нього є успішні проекти. Може є, може нема.
Власне інформації замало. Найбільш компрометуюче те, що він, кажуть, викладає свою теорію студентам. Але чи справді так, невідомо. Студенти на тому факультеті не фізику вивчають, якщо і є якийсь факультативний невеликий курс, то його навряд чи він читає. Публікацій з фізики в наук. журналах у нього нема. В принципі, він може бути фахівцем в своїй обл, яких захворів синдромом Вінні, потребою руйнувати основи і хворобливим відчуттям своєї геніальності, що власне, вкрай погано з його посадою декана. Тобто, якщо справді читає то студентам, то навіть не в курсі фізики, а якої неб. інформатики розповідає, як наші астероїди бороздять простори Великого Театру і контактують з інопланетянами по закритому астероїдному протоколу. Що, власне геть кепсько.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.01.2018 – 15:57

• 0

#364 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4357 повідомлень

Відправлено 24.01.2018 – 16:52

Перегляд дописуУповноважений (24.01.2018 – 15:17) писав:

Оно читає виявляється, навіть з лабами.
  • 0

#365 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6859 повідомлень

Відправлено 24.01.2018 – 19:51

інерцію закрили, Віню не вилікували, про що далі сперечатись будем?

Перегляд дописуУповноважений (19.01.2018 – 18:31) писав:

По малюнку.
радіус обертання зеленої точки 42164141 м
ССВ: кутова швидкість 0,000073 радіан на секунду. лінійна швидкість 3075 м/с. повний оберт за 86164 секунд
МСВ: кутова швидкість 0,00007052 радіан на секунду. лінійна швидкість 2973 м/с. повний оберт за 89100 секунд.
Зображення
давайте про те, що сила залежить від системи відліку.
  • 0

#366 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6859 повідомлень

Відправлено 03.02.2018 – 13:27

Віня скис, скукааааа...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1