Перейти до вмісту

Велике закриття 2 ...

інерція гравітація

Повідомлень в темі: 365

#121 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1956 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.12.2017 – 23:25

Цитата

Що за "фейкова обертальна швидкість" Звідки взялася і ВІДНОСНО ЧОГО ТИ ЇЇ порахував ??? ))))
Я хотів би шоб ти відповів, спитав разів з десять уже, а ти все мовчиш.

Ти виходиш перевірити чи висить досі твій супутник, чи таки почав падати за гирею, і бачиш, шо хоча супутник все висить, Сонце "просунулося" :ggggg: по небу. Чого воно так робе, Віня? Назви причини того руху і назви правильно ту швидкість, тоді вона перестане бути "фейковою". Врятуй Галактику, врятуй свою фізику!11
  • 0

#122 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:33

_Ex (17.12.2017 – 23:25) писав:

Я хотів би шоб ти відповів, спитав разів з десять уже, а ти все мовчиш.
Я відповім ... І, повір, - моя відповідь не буде така придурушна, самосуперечлива і крива як та котру ти з буквара намагався скопіювати .. ))

_Ex (17.12.2017 – 23:25) писав:

Назви причини того руху і назви правильно ту швидкість, тоді вона перестане бути "фейковою".
То вона фейкова ЧИ ні ?? .))) в тебе що істерика чи символ віри посипався .. ? )))

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 23:35

• 0

#123 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.12.2017 – 23:43

Гиря на тросі таж має швидкість перпендикулярну до сили гравітації. Але велечина цієї швидкості недостатня, що промахнутися мимо землі при падінні. А в школі ми вчили і рахували цю швидкість. Швидкість необхідну для того щоб при падінні промахнутися мимо Землі.
але в системі відліку, що обертається разом з Землею, геостаціонарні супутники на екваторіальній площині мають нульову швидкість. Але ж ще є супутники на тій же аисоті, але в площині під кутом до екваторіальної, про що я вже згадував, а також купаінших супутників на різних висотах.
Віня зручно вчепився за нечастий випадок геостаціонарного супутника, і дуже затягує своє одкровення і наші фейспалми.

Отож супутник з нульовою швидкістю. Падає падає та ніяк не впаде. Може Віня хоче сказати що в нього є точка опори? Етер стримує його від падіння?
  • 0

#124 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:43

Ще почекаєм що скаже каламар ... )
  • 0

#125 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:46

Немає в нас терпіння на твоє затягування, не тягни.

Тим більш ще Каламаря чекати. Нічого в серйоз він не скаже, тільки прикалуваця буде, а я буду прикалуваця на тему кривого простору і плоскаї Землі під куполом. Мені гнутий простір веселіше ніж плоска Земля.
  • 0

#126 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:47

Уповноважений (17.12.2017 – 23:43) писав:

Гиря на тросі таж має швидкість перпендикулярну до сили гравітації. Але велечина цієї швидкості недостатня,
:facepalm: Таке враження що ти зовсім не читав попередній текст ..
Ну, "нехай буде гречка" ... Запитаю і тебе окремо :
ВІДНОСНО ЧОГО ГИРЯ І СУПУТНИК мають оту, вашу "перпендикулярну" швидкість ?
  • 0

#127 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:49

Лоренц вивів формули перетворення для стаціонарного етеру. Енштейн заявив що простір кривий, етеру немає, але формули Лоренца працюють. Де логіка? Але це зовсім інша тема розмови. До речі в нас вже є така тема, чи нову відкривати? Чи це тема про СТВ?
  • 0

#128 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.12.2017 – 23:50

Уповноважений (17.12.2017 – 23:46) писав:

Немає в нас терпіння на твоє затягування, не тягни.

Тим більш ще Каламаря чекати. Нічого в серйоз він не скаже, тільки прикалуваця буде, а я буду прикалуваця на тему кривого простору і плоскаї Землі під куполом. Мені гнутий простір веселіше ніж плоска Земля.
Віня нарешті показує:
Зображення

Повідомлення відредагував _Ex: 18.12.2017 – 00:00

• 0

#129 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:54

Відносно НЕ обертальної системи відліку

Я дав відповідь. Давай і ти: коли починається падіння?
  • 0

#130 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 18.12.2017 – 02:15

Vinja (17.12.2017 – 23:47) писав:

:facepalm: Таке враження що ти зовсім не читав попередній текст ..
Ну, "нехай буде гречка" ... Запитаю і тебе окремо :
ВІДНОСНО ЧОГО ГИРЯ І СУПУТНИК мають оту, вашу "перпендикулярну" швидкість ?
Відносно радіус-вектора, який, при центральній силі, збігається з силою, яка діє на супутник з боку землі. Але це при строго коловій орбіті, яка получиться, тільки при певних початкових умовах. В загальному випадку орбіта то конічний перетин, і супутник при русі змінює відстань до землі. Напр. в комет дуже витягнуті еліпси, або гіперболічні траєкторії. Комета падає на сонце, але оскільки має початкову швидкість не строго на сонце напрямлену, промахується, і летить від сонця.
Зображення

Vinja (17.12.2017 – 22:51) писав:

Тобто, супутник не наближається до Землі тільки тому, що має швидкість .. ? так Ex ? я правильно зрозумів ...?
Уповноважений, каламар , ви згодні з цим поясненням ?
До речі, нагадайте величину цієї швидкості ...)
Перша космічна, по величині , по напрямку строго перпендикулярно радіус- вектору. Швидкість відносно інерціальної системи відліку. Система відліку в якій Земля і супутник нерухомі неінерціальна, там треба сили інерції вводити. Наближено берете початок в центрі Землі, а осі по зірках. При добовому обертанні землі така система буде обертатись разом із небесною сферою. :wacko:

Повідомлення відредагував kalamar: 18.12.2017 – 02:04

• 0

#131 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 07:19

Юпітер з Сатурном на одній орбіті
  • 0

#132 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 13:12

_Ex (17.12.2017 – 23:50) писав:

Віня нарешті показує:
)) Во ... з екса поперло його природнє - автохтонне ... ))

kalamar (18.12.2017 – 02:15) писав:

Відносно радіус-вектора,
:facepalm: каламар ... ну, що мені і вам основи створення аналітиком СВ розжувати ... Не стидно вам ... )

ТІЛО ВІДЛІКУ назвіть , каламар !

Швидкість відносно інерціальної системи відліку.
:facepalm: ТІЛО ВІДЛІКУ ... каламар !

Наближено берете початок в центрі Землі, а осі по зірках.
Супутник НЕРУХОМИЙ відносно ВСІЄЇ Землі (включно з її центром) !

Уповноважений (17.12.2017 – 23:54) писав:

Відносно НЕ обертальної системи відліку
ТІЛО ВІДЛІКУ назви ...

Уповноважений (17.12.2017 – 23:54) писав:

Я дав відповідь. Давай і ти: коли починається падіння?
Ні, ти ляпнув не подумавши ...

Падение тела, движение тела в поле тяготения Земли с начальной скоростью, равной нулю. Падение тела происходит под действием силы тяготения, зависящей от расстояния r до
центра Земли, и силы сопротивления среды

http://bse.sci-lib.c...icle086198.html
  • 0

#133 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 14:50

С.М. Тарг нам невірно відповів на питання. Це взагалі хто такий? Що за двієчник? В інтернетах таку біліберду публікують

С.М. Тарг нам невірно відповів на питання. Це взагалі хто такий? Що за двієчник? В інтернетах таку біліберду публікують

Гаразд, будем в обертальній системі відліку жити, і доводити, що закони фізики, виведені для необертальних інерційних СВ в обертальній не вірні. Сенсація і велике закриття! Та пусте.
Мене більше цікавить, чому ніхто не береться доводити, що закони виведені для стаціонарного етеру не працюють в кривому просторі?! Віня, візьмешся за це? Я підтримаю. Але це буде складно, бо ті закони таки працюють з деякими зауваженннями, бо етер не стаціонарний. А от кривий простір -.то Віня здатен красивші слова підібрати для опису.

П.С. Якщо вірити Таргу, то жбурнувши сніжну кульку вона ніколи не впаде

У нашій вікіпедії гарно написано, але в пошуках невірної відповіді звісно ж краще звернутись до радянської енциклопедії.
Отож Віня, якщо ти випустиш з рук м'ячик, він впаде, але якщо ти жбурнеш м'ячик, він не впаде. Чи не так?

Цитата

Семён Миха́йлович Тарг (10 октября 1910, Смоленск — 19 сентября 2003, Москва) — крупный советский учёный механик, педагог-методист, доктор физико-математических наук, профессор.
Хто би ото відповів, нащо оцьому проФФесору було писати про початкуову швидкість, рівну нулю?

о, а в словнику ще кращу помилку надибав. падіння тіл - рух тіл при відсутності в них початкової швидкості. тобто навіть не при нульовій швидкості, а взагалі при відсутності. ну й дибіли книжки пишуть, і чому наші діти в школі вчаться. Можете собі уявити відсутність швидкості?

Фізичний тлумачний словник Вакуленків
  • 0

#134 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 15:24

Уповноважений (18.12.2017 – 14:50) писав:

о, а в словнику ще кращу помилку надибав. падіння тіл - рух тіл при відсутності в них початкової швидкості. тобто навіть не при нульовій швидкості, а взагалі при відсутності. ну й дибіли книжки пишуть, і чому наші діти в школі вчаться.
"Чия б корова мичала .. " )))

Можете собі уявити відсутність швидкості?
Легко ... вилізи із ІСВ в котрій ти сидиш і подивись у відчинене вікно - ЖОДНОЇ швидкості ти не побачиш, як і СВ .
  • 0

#135 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 15:32

а можна в зачинене вікно? а то холодно. в зачинене вікно швидкість видно. сніг падає повільно. це якось залежить від того чи вікно відчинене?

Віня, так що, ти вважаєш, що окрім того, що швидкість буває нульова, ще швидкість буває відсутньою? І знову ж таки - чи предмет, злегка кинутий в сторону - не падає?
  • 0

#136 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 15:38

Гаразд, будем в обертальній системі відліку жити,
:facepalm: Неуку ... Про те, що "система обертальна" знаєш ти ...

А СУПУТНИК про це звідки "знає" ?! Ти йому смс-ки пишеш .. ? Телекінез ? Телепатія ? Прямий звязок твого мозочка з супутником .. ? ))

Уповноважений (18.12.2017 – 15:32) писав:

сніг падає повільно.
Ось, бачиш ... - падаючий сніг - видно . Швидкості - не видно. Привикай , така "жорстока" реальність .. ))

Уповноважений (18.12.2017 – 15:32) писав:

Віня, так що, ти вважаєш, що окрім того, що швидкість буває нульова, ще швидкість буває відсутньою? І знову ж таки - чи предмет, злегка кинутий в сторону - не падає?
Геостаціонарний супутник - падає ?
  • 0

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 15:39

та хай він буде просто каменюкою, і нічого не знає... поїхали далі
  • 0

#138 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 15:55

Отже, таким чином, нічого не залишається як визнати що - АБСОЛЮТНИЙ РУХ котрий НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від вибору СВ - ІСНУЄ.
Як ми бачили вище, навіть промитомозглі правовірні ортодокси під тиском логіки і здорового глузду змушені, скрегочи зубами, це визнати, прикриваючись (як фіговим листком) такими "перлами" як -
"швидкість відносно гравітаційного поля", "фейкова обертальна швидкість" , "диво-рух", "векторний нуль" , і т.д. ... )))
  • 0

#139 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4618 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 18.12.2017 – 16:15

Vinja (18.12.2017 – 13:12) писав:

ТІЛО ВІДЛІКУ назвіть , каламар !
Вас що букв учити. Я ж написав, небесна твердь, міряєте швидкості відносно небесної тверді, тіло відліку небесна твердь. Наближено початок в землі можете взяти, чи візьміть сонце за початок, точніше буде. Взагалі розглядайте абстрактний випадок зорі з одним супутником. Тіло відліку зоря і небесна твердь. Ну вам навіть такі дошкільнячі речі треба розжовувати. :)
  • 0

#140 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7001 повідомлень

Відправлено 18.12.2017 – 16:18

Vinja (18.12.2017 – 15:55) писав:

Отже, таким чином, нічого не залишається як визнати що - АБСОЛЮТНИЙ РУХ котрий НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від вибору СВ - ІСНУЄ.
ні, не доганяю, з чого раптом такий висновок, що то за абсолютний рух, котрий не залежить від СВ.

Там де є час, там є рух і там є швидкість. хоч би й нульова але швидкість, там де є час.
По перетворенням Лоренца для стаціонарного етеру на швидкості світла часу немає. Отож немає і руху, немає і швидкості.
Ті, хто вірять у кривий простір, також вірять і в те, що перетворення Лоренца працюють в кривому просторі. Але мені не ясно як. Зате в кривому просторі падіння - це не тільки коли початкова швидкість нульова, це і швидкість і прискорення падіння теж нульові. Адже немає сили гравітації, немає й прискорення. Але про це в іншій темі.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 18.12.2017 – 16:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 8

0 користувачів, 8 гостей, 0 анонімних