Перейти до вмісту

Велике закриття 2 ...

інерція гравітація

Повідомлень в темі: 348

#101 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4312 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.12.2017 – 18:53

Перегляд дописуVinja (16.12.2017 – 18:31) писав:

Ні, ви лукавите,))) це я вам і всім втокмачую, що "центральний" потік етеру забезпечує "утримує" тіла на орбіті, а також не дає кулі відстріленій з геостаціонарного супутника в Землю впасти на Землю.

)) Ну слава богу, що в природі не зустрічаються колові орбіти ... ))
Чого це. Є і колові орбіти. Повернімось до питання, чому ваш етер не гальмує рух супутника. Якщо етер тече строго до центру, а планета нерухома, то сила з боку етеру до центру. Але, якщо планета обертається, то сила перестає бути центральною. Чому на практиці, з якою би швидкістю тіло не рухалося, сила залишається центральною.

Коли чавен в річці з течією нерухомий відносно берега, вода тисне на човен паралельно берегу. Але коли ви пливете перпендикулярно до берега, вам треба прикладати як силу, яка протидіє потоку води, так і силу перепендикулярну до берега, яка рухатиме вас від берега до берега. Чому ваш етер не дає цієї сили?

Перегляд дописуVinja (16.12.2017 – 18:37) писав:

Отже - супутник і гиря НЕРУХОМІ відносно Землі так ? Уповноважений, Ex , каламар ?
Вважати Землю і супутник нерухомими нема ніякого сенсу. Розглядайте Землю і кілька супутників, які рухаються по різних орбітах з різними швидкостями. Ви не зможете вибрати СК в якій вони всі були би нерухомими.
  • 0

#102 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 745 повідомлень

Відправлено 16.12.2017 – 19:09

Перегляд дописуkalamar (16.12.2017 – 18:53) писав:

Повернімось до питання, чому ваш етер не гальмує рух супутника.
етер його (рух) забезпечує !
каламар, якщо перефразувати ваше запитання стосовно мужика з гантелями воно б прозвучало так :
Чому "центральна" сила рук мужика не гальмує рух гантелі ... ?
Розумієте всю абсурдність запитання ...

Якщо етер тече строго до центру, а планета нерухома, то сила з боку етеру до центру.
Не зрозумів .. Ви тут про дію етеру на супутник в СВ Землі ?

Але, якщо планета обертається, то сила перестає бути центральною. Чому на практиці, з якою би швидкістю тіло не рухалося, сила залишається центральною.
Може тому, що етер не обертається разом з планетою .. ? )

Вважати Землю і супутник нерухомими нема ніякого сенсу.
Є. Отже - супутник, гиря, Земля нерухомі один відносно одного так ?

Повідомлення відредагував Vinja: 16.12.2017 – 19:20

• 0

#103 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.12.2017 – 21:22

Так. Давай далі
  • 0

#104 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.12.2017 – 21:27

Перегляд дописуVinja (16.12.2017 – 18:37) писав:

Отже - супутник і гиря НЕРУХОМІ відносно Землі так ? Уповноважений, Ex , каламар ?
Це ніхто не заперечував.

Але ця СВ крутиться по колу навколо Землі, і якшо інерційний рух однієї СВ по відношенню до іншої інерційної СВ непомітний на першій, то її неінерційний рух уже помітний на ній. Наприклад той супутник нерухомий лише того. Якби Земля не крутилася, або б крутилася дуже повільно, то цей же самий супутник не висів би над твоєю гирею, а крутився б по колу. Або гиря. Після того, як ти її відріжеш, вона в цій неінерційній системі не полетить вертикально вниз, її "знесе вбік", вона падатиме по кривій в цій НСВ (кран - обвислий вінін супутник). Чому нерухома гиря почне падати по кривій замість прямої? Ти забув про це? В ІСВ вона б падала по прямій. НСВ != ІСВ.
На супутник насправді діє сила і він увесь час зазнає прискорення, просто в цій НСВ існує псевдополе відцентрвої сили яка начебто врівноважує ті сили. Але ти маєш тоді пояснити шо то за поле таке. і чого його нема в ІСВ яка справді рухається інерційно (наприклад по відношенню до центру Землі) пролітаючи мимо твого крану.
До речі, якшо прикидатися валянком і не помічати неінерційности СВ, то треба вважати, шо абсолютно всі навколишні обєкти зазнають тієї сили, і шо найсмішніше, чим далі цей обєкт, тим більша сила на нього і більша швидкість обертання того обєкта. Всі вони чогось крутяться. Чого, Віня? наприклад Сонце, ти ж нехтуєш крутінням Землі, значить Сонце справді крутиться навколо центру обертання цієї СВ. Дивись, до Сонця 150 000 000 км. І воно намотує коло за добу, ти це на власні очі бачиш, еге ж? Щодня! Це ж воно в твоїй СВ, бігає зі швидкістю 2 * pi * 1.5 * 1011 / 24 * 3600 ~ 11000000 м/с. Вав. Я вже не кажу про квазар який небудь який від нас на відстані пари міліардів світлових років. Там перевищення швидкости світла гарантовано в невідомо скільки міліардів разів. :D

Шо ти взагалі хочеш цим висячим супутником довести? Тобі вже міліон разів пояснили - це один з варіантів падання під дією силового поля, Піди і повчи Нютона по якому небудь підручнику для дітей і криві другого порядку в підручнику з аналітичної геометрі для техникумів. жарт, ти ж векторів не знаєш, тобі в 7 клас. шонайстарше. :D

Повідомлення відредагував _Ex: 16.12.2017 – 21:29

• 0

#105 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 16.12.2017 – 22:07

Перегляд дописуУповноважений (16.12.2017 – 21:22) писав:

Так. Давай далі
Ок.
5. Чому супутник не наближається до Землі ? Чому "гравітація" Землі не "тягне" супутник ?
Але зразу ж починає притягувати гирю, якщо перерізати трос ... ?

Повідомлення відредагував Vinja: 16.12.2017 – 22:13

• 0

#106 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 16.12.2017 – 22:35

Якщо перерізати трос, гравітація Землі не притягує Землю. Притягання взагалі не існує. Якщо перерізати трос, то гиря залишиться на місці, і нікуди не рухатиметься. Але Землю скрутить простір так, щоб зблизитися з гирею. Супутник сам нерухомий в кривому просторі, Тут справа в тросі. Коли перерізати трос простір згинається.

Навіть не так. Простір був пружно зігнутий натягнутий гирею на тросі. Перерізавши трос простір попустило трохи.

Офіціальна наука ще феєричніше ніж плоска земля.
  • 0

#107 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 00:53

Коли ракета виводить супутник на орбіту, вона простір натягує натягує згинає і зав'язує. Тому супутник не падає, там кривий простір вузликом зав'язаний.

Віня, а ти знаєш, ще геостаціонарний супутник може не тільки нерухомим бути, а може ще періодично наближатись і віддалятись. Вдень наблизиться і буде над головою в зеніті, а вночі віддалиться, і опуститься до низу, навіть пірне під горизонт. Такі справи.

А земля ж то нерухома, і супутник відносно Землі просто по одному меридіану то на північ то на південь, туди сюди. Яка така сила, що синусоїдально змінюється, тягає супутник туди - сюди?
  • 0

#108 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 19:25

Перегляд дописуУповноважений (16.12.2017 – 22:35) писав:

Якщо перерізати трос, то гиря залишиться на місці, і нікуди не рухатиметься. ...

Коли ракета виводить супутник на орбіту, вона простір натягує натягує згинає і зав'язує.
Залив "кульок" ... ))
Треба почекати поки пройде бадун і ти прийдеш до тями ...
І спробуєш відповісти на запитання 5 . )

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 19:26

• 0

#109 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 21:23

Звичайно, я там неправильно написав, написавши шо відцентрова сила врівноважить. Я не вдумувався і написав бред, просто відцентрова сила - це найпомітніший прояв неінерційних систем, от воно помилково туди і вплелося.
Але. Це там не особливо суттєво. Там не відцетрова сила врівноважує. Там інше. І я от не розумію, а чого ж ти, Віня мовчиш, чого в тій системі усі віддалені обєкти (тобто незвязані з системою, власне все шо вище рівня поверхні) рухаються по колу і одним і тим самим періодом? Всі, від Місяця до віддаленого квазара?
Віня, шо то за диво-рух такий?

ЗІ. Ну а супутник в цій системі "висить" того, шо його диво-рух і рух по орбіті складаються в векторний нуль.
  • 0

#110 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 21:51

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 21:23) писав:

Я не вдумувався і написав бред,

ЗІ. Ну а супутник в цій системі "висить" того, шо його диво-рух і рух по орбіті складаються в векторний нуль.
І зараз, знову ти не вдумуєшся і граблі луплять тебе по твоїй "векторно нульовій" ... башці... ))

)) Ага , "рух по орбіті" ... і що це за рух такий .. ?

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 22:07

• 0

#111 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:07

Віня, я ж незнаю, яку відповідь на питання 5 ти від мене очікуєш, ти ж не даєш варіантів, а правильні відповіді тобі не підходять

І я відповідей на свої питання дочекатись не маю віри, навіть на те, що з варіантами відповідей.
  • 0

#112 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:12

Перегляд дописуУповноважений (17.12.2017 – 22:07) писав:

Віня, я ж незнаю, яку відповідь на питання 5 ти від мене очікуєш, ти ж не даєш варіантів, а правильні відповіді тобі не підходять
Ти вже тверезий ... начебто, можна спілкуватись .. ? )
"правильними" відповідями ти називаєш ті, що про гнутий тросом простір ..... ))

Перегляд дописуУповноважений (17.12.2017 – 22:07) писав:

І я відповідей на свої питання дочекатись не маю віри, навіть на те, що з варіантами відповідей.
Та май трохи терпіння ... Будуть ... і залежність g від 11,2 км\сек буде напишу ...
  • 0

#113 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:16

Перегляд дописуVinja (17.12.2017 – 21:51) писав:

І зараз, знову ти не вдумуєшся і граблі луплять тебе по твоїй "векторно нульовій" ... башці... ))

)) Ага , "рух по орбіті" ... і що це за рух такий .. ?
Я ж тебе спитав, дай відповідь.

Рух - по круговій орбіті. спричинений гравітаційною доцентровою силою. Ось дивись, по сусідству з твоєю планетою існує інша, все так само, теж віні там живуть, але планета майже не крутиться, ну зупинило її крутіння шось давно. От ці перші віні які крутяться передають технології цим другим як зробити такого висячого супутника, ті роблять, а воно бац, супутник не висить! крутиться! А ти як думаєш, крутитиметься точно такий в усьому супутник на планеті, яка відрізняється від першої лише дууууже повільним обертання навколо себе самої?
  • 0

#114 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:19

Люди з освітою порахували числа, і задали параметри для ракети такі, щоб вантаж опинився у потріюному місці з потрібною швидкістю. І тому він не падає.
але оскільки Віня наполягає, що швидкість його нульова, то нехай зі своїми власними розрахунками спробує встановити вантаж на тій висоті. Якщо швидкість нульова, то для цього діла потрібен просто домкрат. Всі люди дурні, не знали досі, що геостаціонарні супутники можна на місце доставляти домкратом.
  • 0

#115 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:29

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 22:16) писав:

Я ж тебе спитав, дай відповідь.
Ні, ти не питав, ти стверджував, освіжити память тобі ... на :

А тому я запитую - Що це за рух по орбіті ...? він має якісь характеристики ..?

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 22:16) писав:

Рух - по круговій орбіті. спричинений гравітаційною доцентровою силою.
Ага ... але чому ця сила не притягує супутник так як притягує гирю після перерізання тросу .. ?

Перегляд дописуУповноважений (17.12.2017 – 22:19) писав:

І тому він не падає.
Так ЧОМУ не падає на Землю супутник так як падає гиря після перерізання тросу ?

Перегляд дописуУповноважений (17.12.2017 – 22:19) писав:

але оскільки Віня наполягає, що швидкість його нульова,
Це не я наполягаю ...!
Це я + ви під тиском здорового глузду і незмінності відстані між Землею і супутником прийшли до висновку ЩО
Швидкість супутника відносно Землі = 0 так як і в гирі до перерізання тросу.

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 22:33

• 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6809 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:35

То класична моя помилка. Бо є побутове поняття падіння, і я буває грішу цим побутовим поняттям. Як я ото тебе питав коли яблуко починає падати.
Отож я там написав неправильно. Вантаж падає. Але люди з освітою на зарплаті порахували, розмістити вантаж так, щоб його падіння було заданим, і це падіння у Віні створювало ілюзію того, що вантаж нерухомий. От спеціально для Віні порахували, щоб Віня міг сказати: супутник нерухомий. Тобто насправді так, щоб у побуті люди не морочились з налаштуванням антени роками.
  • 0

#117 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:45

Перегляд дописуVinja (17.12.2017 – 22:29) писав:

Ні, ти не питав, ти стверджував, освіжити память тобі ... на :
Неправда. Я і питав теж. Ти не помітив? Гаразд, ось:

Цитата

чого в тій системі усі віддалені обєкти (тобто незвязані з системою, власне все шо вище рівня поверхні) рухаються по колу і одним і тим самим періодом? Всі, від Місяця до віддаленого квазара?
Віня, шо то за диво-рух такий?

Цитата

А тому я запитую - Що це за рух по орбіті ...? він має якісь характеристики ..?

Ага ... але чому ця сила не притягує супутник так як притягує гирю після перерізання тросу .. ?
В твоїй системі, усе рухається по колу навколо того самого центру обертання з однаковим періодом, незалежно від відстані до центру обертання. Віддалені обєкти, на які гравітація твоєї планети не має майже ніякого впливу, рухаються зі швидкостями значно більшими за швидкість світла. Оце така в твоїй системі "інерція". А супутник висить. Значить на нього шось діє. Замість того шоб крутитися як Місяць, він стоїть на місці. Відніми "інерційне крутіння" від стояння, і ти ортимаєш, шо він крутиться в зворотному напрямку одночасно з диво-крутінням твого світу. Ну а з цього обертання, ти отримуєш силу, яка придає йому доцентрове прискорення, точно таке як в гирі. Лише через те, шо він має перпендикулярну до прискорення швидкість, він падає по колу а не по прямій. Плюс "диво-крутіння" і він стоїть. Неможна нехтувати тим шо ця система крутиться. От відповідь.
  • 0

#118 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 22:51

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 22:45) писав:

.... точно таке як в гирі.
Лише через те, шо він має перпендикулярну до прискорення швидкість, він падає по колу а не по прямій.
Тобто, супутник не наближається до Землі тільки тому, що має швидкість .. ? так Ex ? я правильно зрозумів ...?
Уповноважений, каламар , ви згодні з цим поясненням ?
До речі, нагадайте величину цієї швидкості ...)

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 23:01

• 0

#119 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1783 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:03

Перегляд дописуVinja (17.12.2017 – 22:51) писав:

Тобто, супутник не наближається до Землі тільки тому, що має швидкість .. ? так ? я правильно зрозумів ...?
Я не знаю, шо взагалі ти зрозумів. Ти мав зрозуміти, шо в обертальній системі неможна прикидатися шо ти в інерційній системі.
Супутник рухається по колу. Притягуваний тяжінням Землі. На нього увесь час діє сила, направлена до центру тяжіння. Напрямок його швидікості увесь час перпендикулярний до сили (прискорення), і того він падає по колу. В системі яка крутиться цього руху не видно, бо все в ній крутиться і саме для цього супутника швидкість його обертання в гравітаційному полі і оця фейкова обертальна швидкість збігаються по величині і направлені протилежно по напрямку. Через це руху не видно. Але видно таку белеберду як туманність Андромеди яка лежить за 800 000 000 світлових років, і все ж, теж прокручує за добу коло. Порахуй її лінійну швидкість, шо це таке, чого воно, відповіси, ти колись?
  • 0

#120 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 745 повідомлень

Відправлено 17.12.2017 – 23:15

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 23:03) писав:

Я не знаю, шо взагалі ти зрозумів.
)) Тобто ось цього ти не писав .. ? :

Перегляд допису_Ex (17.12.2017 – 22:45) писав:

ти отримуєш силу, яка придає йому доцентрове прискорення, точно таке як в гирі. Лише через те, шо він має перпендикулярну до прискорення швидкість, він падає по колу а не по прямій.

я і саме для цього супутника швидкість його обертання в гравітаційному полі
Ти щойно ввів абсолютну систему відліку .. Ex :wink2:

Ти не змигнувши оком заявив, що супутник має в СВ Землі Ще якусь швидкість відносно "гравітаційного поля" ...???

і оця фейкова обертальна швидкість збігаються по величині і направлені протилежно по напрямку.
Що за "фейкова обертальна швидкість" Звідки взялася і ВІДНОСНО ЧОГО ТИ ЇЇ порахував ??? ))))
І якщо вона фейкова, тоді чому ти нею "гасиш" швидкість відносно "гравітаційного поля" ... ))) :wink2:

Повідомлення відредагував Vinja: 17.12.2017 – 23:22

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 8

0 користувачів, 8 гостей, 0 анонімних