Перейти до вмісту

Про фотон ...

світло фотон

Повідомлень в темі: 168

#161 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.03.2017 – 09:22

телефонував на завод. Питав за скло. Порахували мені під 300 грн. Воно ніби й не багато, але й того шкода. Де знайти мецената, що профінансує науковий експеримент? А шмат скла це лиш початок, щоб зібрати експерементальну установку треба ще витрати. А якщо експеримент не дасть очікуваного результату? Всі витрати в попу? Жаба давить.
  • 0

#162 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 24.03.2017 – 11:27

Потрібно приблизно 1000 грн. Всього то навсього. Хто меценат? Скло 300 призма 200 ще рейку виготовити і Лазерну указку потрібно, а якби ЛЦУ то взагалі дорого.
  • 0

#163 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 07.07.2017 – 18:08

Афігєнськи цікаве відео. Ламає уявлення. Особливо цікаво вкінці, що енергія не переноситься світлом
https://m.youtube.co...h?v=9TW315fKuGg
  • 0

#164 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 07.07.2017 – 19:46

от що цікаво - якщо електрон на вищій орбіталі має більшу енергію, але його енергія зв'язку з ядром менша, і тому сумарна енергія атома не змінилась... і отже енергію уявляти треба зовсім інакше - і чи правда це?
якщо збільшення температури призводить до зменшення енергії міжмолекулярних зв'язків і загальна енергія об'єкта не змінюється - яка ж цікава ситуація!

і такі фокуси бувають
  • 0

#165 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 08.07.2017 – 08:16

відео про магніт в мідній трубі плюс відео про те, що фотон не передає енергію, наштовхнуло мене на роздуми.
У мене є думка! колосальна фантастична.
це відповідь, майже така ж значуща як "42" ! :) Хоча такою ж значущою як "42" була й попередня моя відповідь, а саме "притягання не існує"

Так от. магніт падає в мідній трубі. Вважається, що при падінні потенціальна енергія об'єкта перетворюється на кінетичну, а потім при зіткненні виконується якась робота, і кінетична енергія перетворюється в якусь іншу. І що об'єкт втрачає потенціальну енергію, яку колись мав. На цьому базується моя гіпотеза про гравітацію.
Тепер про магніт. Магніт падає - його потенціальна енергія перетворюється на кінетичну. магнітне поле рухається - викликає ЕРС у мідній трубі, електричний струм нагріває мідь, кінетична енергія магніта перетворюється в теплову енергію мідної труби. F=mg тут не діє. Прискорення магніта при падінні сповільнює протидіюча сила, але цієї сили не існувало, поки магніт не почав падати. Магніт сповільнюється, бо його кінетична енергія передається магнітній трубі.
Як енергія передається від магніта до мідної труби? Чи випромінює магніт фотон? Чи поглинає мідь фотон? Ні, бо по класичній фізиці, швидкість фотона константа, а в цьому випадку енергія передається миттєво! А чи передається енергія?
Щоб виник електричний струм, електрон поглинає фотон, зривається зі своєї орбіталі, перескакує на сусідній атом, випромінює фотон, і то є теплове випромінювання.
А який фотон поглинув електрон? хіба той, що вилетів з магніта? Ні, бо швидкість хвилі обмежена, швидкість частинки тим більш обмежена, а магнітне поле поширюється без обмежень миттєво. Як магнітне поле змусило поглинути фотон?
Повертаємося до магніта, який втрачає потенціальну енергію. Згідно моєї версії, гравітаційне прискорення викликане тиском етеру. Тиск етеру витискає об'єкти до скупчень. Кожна частинка має певну енергію, з якою вона виштовхує етер від себе. В результаті падіння, щільність речовини збільшується, речовина виштовхує з себе етер - тобто зростає енергія частинок, з якою вони витискають з себе етер. Але зі зменшенням об'єму. Тобто така версія - падаючи, об'єкт не втрачає потенціальну енергію, а перетворює її на такий вид енергії, яким частинки витискають з себе етер. Енергія нікуди не передається, вона завжди залишається в частинці, просто змінюючи форму. Ну це версія. А може все ж енергія і передається. Збільшується щільність. зменшується об'єм, і в меншому об'ємі сила частинки більша, ніж була до цього в більшому об'єкті. Речовина витискає зі свого об'єму етер - і це дещо інше, ніж коли електрон випромінює фотон. Схоже, але без електромагнітних коливань. Так можуть створюватися поздовжні гравітаційні хвилі.
Отож коли магніт падає - він витискає з себе етер, тобто той самий фотон. А в мідній трубі електрон поглинає фотон! Не той самий, але інший фотон! От вам і телепортація частинок! От вам і миттєва взаємодія!
Це звісно ще не доказ етеру, але ще один аргумент.

І це довгоочікувана відповідь на давнє питання.
  • 0

#166 Andrew Haraschenko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 20.11.2017 – 20:09

Хм, дуже цікава гіпотеза. Виходить, фотони із мого дисплею "вилітають" і рухаються далі проходячи через будь яку речовину, на швидкості 300 000 км/с!? Але так, навіть, звичайне дзеркало стає неможливим. Про поверхню звучить зовсім абсурдно. Приміром заряд елекрона змінюється, коли хвиля проходить крізь нього, але розсіювання неможливе без взаємодії фотона і, як мінімум, ядра, вірно? І, якщо фотон це хвиля, а не частинка, він все одно має діаметр?
  • 0

#167 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 20.11.2017 – 21:41

Перегляд дописуAndrew Haraschenko (20.11.2017 – 20:09) писав:

Хм, дуже цікава гіпотеза. Виходить, фотони із мого дисплею "вилітають" і рухаються далі проходячи через будь яку речовину, на швидкості 300 000 км/с!?
не через будь-яку і з різною швидкістю

Але так, навіть, звичайне дзеркало стає неможливим.
бо не так

Приміром заряд елекрона змінюється, коли хвиля проходить крізь нього,
звідки це взято? заряд електрона константа.

якщо фотон це хвиля, а не частинка, він все одно має діаметр?
ні, ця хвиля має довжину і не має амплітуди
  • 0

#168 Andrew Haraschenko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 21.11.2017 – 19:31

Перегляд дописуУповноважений (20.11.2017 – 21:41) писав:

не через будь-яку і з різною швидкістю
бо не так
звідки це взято? заряд електрона константа.
ні, ця хвиля має довжину і не має амплітуди

Ви модератор чи критик?
  • 0

#169 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 22.11.2017 – 08:10

1) в розділі наука я не модерую.
2) повноваження модератора не забороняють мені бути людиною.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних