Перейти до вмісту

програмування

Повідомлень в темі: 63

#61 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.10.2007 – 22:19

Наполеон34, а не пробували заглядати в тему "С++.Для тих хто програмує на С++"? Чи Вам треба все давати в розжованому вигляді? Думаю посилання на дану тему знайдете самі :rolleyes:
  • 0

#62 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2007 – 23:10

Дозволю собі викласти свою версію Шляху Програміста

I ріеень. Розуміння програмування. Береться ТурбоДелфі (http://www.turboexplorer.com). Або будь-яка інша версія Делфі або навіть ТурбоПаскаль, бо треба буде писати лише консольні програми.
В якості навчального посібника підійде будь-що, навіть білети з екзамену інформатики для 9го класу.
Основна мета прешої частини етапу: дізнатися, що таке масиви і записи(record), навчитися сортувати масиви, бажано кількома методами. Дізнатися що таке процедури і функції.
Основна мета другої частини етапу: дізнатися, що таке рекурсія, вказівники (pointers), динамічні структури даних (стеки і черги)
Спокуса цього етапу: кинути "дурну теорію, яка вже давно реалізована" і почати "писати реальні програми", тупо кладучи елементи управління на форму. Легкі шляхи ведуть в нікуди.

II. Вдосконалення
Інструмент - http://www.bloodshed.net/devcpp.html, або ТурбоЕкслорер С++, або інший С++ компілятор. Книга - Дейтел і Дейтел "Програмиирование в С/С++". В другій половині можна взяти Страуструпа.
Основна мета першої частини: ознайомитися з синтаксисом С; навчитися розрізняти int, int&, int*. Вміти чітко пояснити, що робить рядок while (++q=p++);
Основна мета другої частини: пізнати об'єктно-орієнтоване програмування. Требя чітко знати що таке поліморфізм, що таке абстрактний клас і навіщо він потрібен.
Спокуса - сказати, що С це складно, не потрібно і краще вивчити "реальну прикладну мову С#"

III. Написання своєї програми.
Мета: поставити собі завдання і виконати його. Нписати графічний або текстовий редактор, або ще шось таке. Хай навіть таких програм вже є чимало, все одно для себе варто постаратися. Заодно і навички програмування для Windows отримати. Інструменти - Турбоексплорер.
Спокуса: "Я уявляю, як це робится, тому робити не буду. Нецікаво". Насправді досвід з'являється тільки після вирішення проблем, а проблеми будуть тільки тоді, коли почнеш шось робити

IIII. Відкриття шляхів. Завершення.
Той, хто досяг цього рівня, розуміє дріб'язковість суперечок про мови. Адже будь-яку мову можна вивчити за тиждень максимум. Інша справа - технології, такі страшні слова, як COM, .NET, WinApi, СУБД, сокет, клієнт-сервер. Обираєш собі пару таких слів, і потроху починаєш вивчати їх зміст.
  • 0

#63 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 19:35

Перегляд дописуРоланд (19.11.2007 11:45) писав:

Evol
Починати з такого? :happytwo:

ІМХО, якщо з нуля, то краще йти стандартним курсом: С --> C++ --> Visual C++
так MSVC++6 не заважає тобі програмувати з використанням самого С :)
  • 0

#64 Goltara

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 10:38

Привіт. Давно мене тут не було. Сьогодні зайшов і побачив свою тему і згадав ті часи коли стояв на роздоріжжі і не знав з чого почати. Тепер я уже трохи розібрався в питаннях програмування і можу вже іншім підказати, поділитись досвідом.
Найперше, всім кому захотілось навчитись програмувати, раджу визначитись для чого воно вам, вірніше де ви збираєтесь використовувати свої програми. Якщо ви хочите створити програму яка б працювала у вас на компі - це одне, якщо ви хочете займатись сайтобудованням - це зовсім інше. Я в свій час вибрав мови програмування для інтернет. Почав я все таки з Java , якось непомітно для себе перейшов на Action Script , зараз потрохи постійно його вдосконалюю. Тепер бачу що для того щоб рухатись дальше і втілити свої задумки треба оволодіти PHP і навчитись працювати з базами даних. Висновок такий : спочатку визначіть мету , а потім виберіть мову , яка допоможе вам досягти тієї мети , а дальше ви самі побачите чого вам не вистачає.
Якщо кому інтересно які мої досягнення в програмуванні на Action Script може подивитись на мої роботи ТУТ і ТУТ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua