Перейти до вмісту

програмування

Повідомлень в темі: 63

#41 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.12.2006 – 12:47

Перегляд дописуMrGALL (7.12.2006 21:53) писав:

Асемблер зараз використовується лише там, де дуже важлива швидкість. Звичайні програми на ньому писати це збочення :angry2:
Для прикладного програміста він не потрібний.
Позволю собі непогодитися. ПЗ для мікрохвильових пічок, пральних машин і іншої побутової техніки такого роду пишеться саме на асемблері, якщо я не помиляюся... Правда тут вже потрібно провести чітку границю між системним і прикладним ПЗ.
  • 0

#42 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 10.12.2006 – 12:57

Перегляд дописуhobit (10.12.2006 12:47) писав:

Позволю собі непогодитися. ПЗ для мікрохвильових пічок, пральних машин і іншої побутової техніки такого роду пишеться саме на асемблері, якщо я не помиляюся... Правда тут вже потрібно провести чітку границю між системним і прикладним ПЗ.
Не завжди, в деяких використовується спрощений Сі :angry2:
Але хіба ми говоримо про вбудовані системи?

Як системне, так і прикладне ПЗ зараз пишеться на мовах високого рівня (хоча звісно бувають виключення, особливо в системному).
  • 0

#43 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 12:59

На рахунок вибиру IDE для розробки, то від себе можу порекомендувати Turbo Ци++. Воно орієнтоване на студентів, безкоштовне (але потребує реєстраційного ключа, який можна безкоштовно отримати на сайті на 100 років). Звісно не саме потужне, але для початківця початку буде більш ніж достатньо.
  • 0

#44 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 10.12.2006 – 14:38

а що потрібно для Паскаля? я тут одну скачав -не паше. :angry2:
  • 0

#45 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 16:00

Добре, що почав з сі
  • 0

#46 Goltara

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 19:35

Перегляд дописуEvol (10.12.2006 02:28) писав:

а ще є Dev-C++
хороша тим, що малий об'єм.. ну і шо безплатна))
http://www.bloodshed.net/devcpp.html
Я спалив купу трафіку перебираючи різні копелятори. Ваша зсилочка мені дуже допомогла.Це саме те що я шукав.Крім того що він малий і безкоштовний, там ще є можливість встановити його на російській мові. Для таких початківців як я це супер.Безмежно вдячний Вам за допомогу :(
  • 0

#47 .salo

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 13.12.2006 – 16:08

Перегляд дописуGoltara (11.12.2006 19:35) писав:

Я спалив купу трафіку перебираючи різні копелятори. Ваша зсилочка мені дуже допомогла.Це саме те що я шукав.Крім того що він малий і безкоштовний, там ще є можливість встановити його на російській мові. Для таких початківців як я це супер.Безмежно вдячний Вам за допомогу :(
Не раджу почиинати з російської зразу сідай на англійську. Спочатку буде дуже важко, але потім оціниш.
  • 0

#48 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.12.2006 – 18:58

Перегляд дописуruslanmetal (10.12.2006 14:38) писав:

а що потрібно для Паскаля? я тут одну скачав -не паше. ;)
IDE для Паскаля?
можна використовувати Delphi або ж Free Pascal

Перегляд дописуGoltara (11.12.2006 19:35) писав:

та нема за шо :cool1:
а от англійську таки вчити варто (ну принаймні в даній сфері). добре сказав .salo:

Перегляд допису.salo (13.12.2006 16:08) писав:

Не раджу почиинати з російської зразу сідай на англійську. Спочатку буде дуже важко, але потім оціниш.
по трохи, але вивчиш... а якщо буде важко то підглядай в російську і все буде ок.

Повідомлення відредагував Evol: 13.12.2006 – 18:59

• 0

#49 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 07.01.2007 – 03:48

Почни з "Hello World"(перша програма)! :) Якщо хочеш почати, я порадю "Visual C++ for Begginers" на сайті http://www.wrox.com/ . А Java - мова також непогана і популярна, але найприємніша - С++ (чи Borland чи Visual - обидві гарні).

Повідомлення відредагував GENTOR: 07.01.2007 – 03:49

• 0

#50 Goltara

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 10:05

Перегляд дописуGENTOR (7.01.2007 03:45) писав:

Почни з "Hello World"(перша програма)! :) Якщо хочеш почати, я порадю "Visual C++ for Begginers" на сайті http://www.wrox.com/ . А Java - мова також непогана і популярна, але найприємніша - С++ (чи Borland чи Visual - обидві гарні).
Яка ціна? І з відкіля її качнути , а то щось там важко розібратись.
  • 0

#51 Estrella

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.05.2007 – 19:52

Я починала вчити програмувати із Паскаля, тому раджу починати із С\С++ бо: по-перше, Паскаль вже можна так сказати минуле, по-друге якщо ти хочеш навчитися добре програмувати то краще одразу вчити те що найбільш поширене і те, що є базою багатьох інших мов. Я вважаю, що не потрібно марнувати час на вивчення Паскаля, він потрібен більше школярам для олімпіадного програмування.
Удачі :wub:
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2007 – 20:23

Перегляд дописуEstrella (27.05.2007 20:52) писав:

Я починала вчити програмувати із Паскаля, тому раджу починати із С\С++ бо: по-перше, Паскаль вже можна так сказати минуле, по-друге якщо ти хочеш навчитися добре програмувати то краще одразу вчити те що найбільш поширене і те, що є базою багатьох інших мов.
Краще все ж "Мистецтво програмування" п. Кнута вчити, мені здається.
  • 0

#53 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2007 – 20:39

Перегляд дописуEvol (6.12.2006 15:40) писав:

яка різниця чи хтось шось на них програмує? (доречі таки програмує - Delphi наприклад) головне шо вони легко вчаться... а з сі загнутись можна спочатку...
Ти знущаєшся? Зараз це старьйо тільки відсталі вчать у яких буферна зона дуже велика. А С++ вчиться дуже легко.
  • 0

#54 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.06.2007 – 22:55

Особисто мені подобаєтья, як пише Герберт Шілдт. Просто і доступно. Якщо взяти С++, то Полный справочник по C++, 4-е издание. 44грн. Якщо ж відразу С# - на тому ж таки сайті можна замовити аналогічний довідник. Особисто я надаю перевагу саме друкованій літературі. Маючи гектари технічної літератури, майже зовсім її не читаю, не для мене то! А так вмостився в ліжко і читаєш книжку. А ще як її щойно привезли, вона так пахне, люблю свіжі книжечки!
Що до того, що вчити. Все-таке С - справжній батько!!! Але краще вчити С++, тому що там враховано обєктно-орієнтовану модель, що є найпоширенішою наразі і має потенціал для розвитку. Тратити час на С, Pascal чи Basic взагалі не бачу сенсу! Легко і просто можна взятися за той же C# "з нуля" і буде Вам радість і хороша заробітня плата! Правда паралельно треба буде читати щось по фундаментальних алгоритмах, тоді Ви будете знати для чого власне Ви те вчите...А ще дуже важливим є бойовий настрій. Ні в якому разі не можна казати собі, читаючи, що щось незрозуміло. Потрібно відпочити, почитати на слідуючий день і вияснити, що не такий то вже і важкий матеріал. Зрештою можна трішки пропустити, але через деякий час обовязково перечитати. І Ви зі здивуванням подумаєте - "і як я відразу те не зрозмів, це ж так просто!" Слід памятати що нема нічого незрозумілого, є тільки упередженість і страх, які потрібно долати.
Якщо Ви справді серйозно хочете зайнятися вивченням певної мови, не пожалійте сотню-третю українських гривень на книжки однієї тематики. Особисто я так і вчинив і зовсім не жалкую! Коли знаходитсья незрозумілий матеріал, завжди прочитавши те ж саме в іншій книзі в інтерпретації іншого автора, до Вас таки "дійде" для чого то потрібно і з чим їдять. Це взагалі перетворюється в своєрідну гру...ех, люблю я це діло!!!

Особисто я віддаю перевагу С#, повчивши С і Pascal (Delphi), трішки Assembler і Prolog.
Object Pascal - взагалі якийсь примітив, мене від нього відверто нудити стало. І від Delphi зокрема. Хоча я довго займався самообманом і не хотів переходити з Delphi. Тепер навіть жалію, що так принизливо спочатку поставився до C#. А тепер я закохався в цю мову і технологію .NET, хоч знову ж таки присутня якась доля упередженості стосовно Microsoft...це все ці дурні стереотипи, рогатий би їх побрав!
  • 0

#55 UlyaAndreev

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.07.2007 – 21:59

Перегляд дописуGoltara (5.12.2006 23:47) писав:

А чи можливо взагалі самостійно вивчити мову програмування?
Якщо знайдуться люди що скажуть "так", то підкажіть з чого почати? Де найти обучалки on-line?
А можливо хтось захоче сам навчити мене цьому.
Мене більш цікавить мова Java.Чим вона відрізняється від інших не знаю, тому що в програмуванні не тямлю зовсім. А от чув що ніби вона найкраща.
Я почав з Visual Basic 6.0. Застарілий, проте зрозумілий. Потім можливо перейти на Visual Studio 2005. А там і недалеко до С++
  • 0

#56 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 22:11

Дайте ссилку де можна скачати і текст і навчання. ;)
  • 0

#57 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.10.2007 – 22:44

А яка мова цікавить пана? Тому що якщо подивитись на три сторінки, а не три останніх дописи теми, то можна побачити чимало корисних ссилок посилань.
  • 0

#58 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 11:34

та взагалі почитав оце і нічого не зрозумів. Вкажіть точно з якої мови краще починати і в додаток напишіть ссилку. ;)

Сварус: якщо Ви хочете аби за Вас вирішили що саме Вам потрібно, тоді Вам сюди
  • 0

#59 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.10.2007 – 13:58

Перегляд дописуНаполеон34 (28.10.2007 12:34) писав:

та взагалі почитав оце і нічого не зрозумів. Вкажіть точно з якої мови краще починати і в додаток напишіть ссилку. :rolleyes:
Шановний, за тебе що - вирішити яку мову вивчати? <_<
Спочатку визначся, що тобі тре...
  • 0

#60 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 18:38

Мне цікавить мова C++
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1