Перейти до вмісту

З Днем Незалежності, Україно!

Independence Day Ukraine

Повідомлень в темі: 60

#61 серпиня

    Генеральний писар

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 959 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 29.08.2016 – 21:02

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (29.08.2016 – 18:16) писав:

колективізація - це одночасно і політичне і економічне рішення.
Так, добре, але випливало це рішення з пануючої на той час політичної ідеології. І та ідеологія дуже круто працювала, вона справді робила з держслужбовців (яких ти згадував у сусідній темі) - роботів, заміняла людський фактор програмою, яку мус було виконувати.

Цитата


На відміну від науки, ідеологія містить не тільки знання про політичне життя, але й оцінку політичних процесів з позицій носія даної ідеології, тобто містить також і різні упередження.

Політична ідеологія створюється діяльністю певних верств або навіть окремих особистостей. Ідеологія є живильним ґрунтом для формування суспільно-політичних рухів. З визначення політичної ідеології настає, що в будь-якому випадку вона є різновидом корпоративної свідомості, що відбиває суто групову точку зору на хід політичного і соціального розвитку, що відрізняється схильністю до духовного експансіонізму.

Основними функціями політичної ідеології є: оволодіння суспільною свідомістю, впровадження в нього власних критеріїв оцінки минулого, сьогодення і майбутнього, створення позитивного образу в очах громадської думки пропонованих нею цілей і завдань політичного розвитку. При цьому політична ідеологія покликана не стільки поширювати, пропагувати свої цілі та ідеали, скільки добиватися цілеспрямованих дій громадян на виконання поставлених нею завдань.

З точки зору політичних функцій, ідеологія прагне згуртувати, інтегрувати суспільство або на основі інтересів якої-небудь певної соціальної (національної, релігійної тощо) групи, або для досягнення цілей, які не спираються на конкретні верстви населення (наприклад, ідеологія анархізму, фашизму).

https://uk.wikipedia...тична_ідеологія

Повідомлення відредагував серпиня: 29.08.2016 – 21:11

  • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних