Перейти до вмісту

З Днем Незалежності, Україно!

Independence Day Ukraine

Повідомлень в темі: 54

#41 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 11:00

Перегляд дописусерпиня (26.08.2016 – 09:28) писав:

Це ти мазохіст. Тобі кажуть, що ти дурне, що у тебе з рота смердить, а ти отримуєш від цього задоволення.
Бідося бідолашненька. Поки ще не пізно - лікуйся, жалюгідна.
І перестань мене цитувати.

Перегляд допису8758947589473958 (26.08.2016 – 05:59) писав:

Майбутнє - за планетою Марс.
Цивілізація залишить цю планету. Тут залишиться заповідник дикости і жалюгідности нікчемних істот з людською подобою.
  • -2

#42 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.08.2016 – 11:08

Перегляд дописуГість з потойбіччя (26.08.2016 – 11:00) писав:

Бідося бідолашненька. Поки ще не пізно - лікуйся, жалюгідна.
І перестань мене цитувати.
Та я б тебе й не цитувала, якби ти так активно цього до сих пір не домагався :wink2:

Повідомлення відредагував серпиня: 26.08.2016 – 11:11

• 0

#43 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.08.2016 – 19:11

Серпине (якщо можна втрутитись), годувати троля нема смислу, для них негативна енергія - теж енергія! На то є чарівне слово: indifference / ігнорування, байдужість. Або з народної мудрості: ліпше з мудрим загубити, ніж з дурним знайти; ліпше тим словом дихнути :)

А щодо того, як пропаганда працювала в часи есесеру - на кожному кроці було оправдання того жалюгідного стану, в якому була більшість - "лішь би вайни нєбило" і "враѓі народа". То було навіть не з урядових трибун з оплаченими плескальниками, а у щоденному житті, на роботі. Брак таких елементарних речей, як зубна паста, шампунь, туалетний папір, предмети жіночої гігієни (не можу забути, як ми ходили просити вату в копіювальниць, уггг), навіть бавовняних тканин у 80-х, простирала та піддодіялники розприділяли через профспілку. А "набори щастя" - майонець + горошок + розчинна кава перед новим роком! І всьо то принизливе існування, у вічних чергах було вміло "заплескане г... сметаною", як моя колєжанка каже.

В Україні тепер теж зле, в багатьох аспектах, не лиш економічному, хоч то може найбільш відчутне. Я вже писала: причиною є уряд і всі ті метастази корупції з ним зв'язані. А причиною такого уряду не є Незалежність (чи лиш її початок), як багато хто хоче перекрутити, а брак засудження комуністичної системи, як злочинної і брак люстрації у кожному конкретному випадку призначення на пост. І, як Вакарчук казав: Брак кіборгів в уряді ( я не його фан, але то сподобалось). Не буду брехати, я не знаю, як то змінити, але коли хоч можна про то відкрито - то вже якийсь прогрес. Взагалі, у всьому світі йдеться до централізації багатства, багаті стають ще багатшими, а бідні біднішими, але не в такій мірі, як в Україні (ну і всіх пост-країнах).

Ну і ще одне: уявімо есесер би не розвалився, чи воно б було краще? Хто ще пам'ятає талони на цукор, масло?
  • 1

#44 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 19:32

Цитата

Серпине (якщо можна втрутитись), годувати троля нема смислу, для них негативна енергія - теж енергія! На то є чарівне слово: indifference / ігнорування, байдужість. Або з народної мудрості: ліпше з мудрим загубити, ніж з дурним знайти; ліпше тим словом дихнути :)
пані, ваші мінуси свідчать, що ви сикаєте від злоби, вам навіть смайлики не допоможуть.

Цитата

А щодо того, як пропаганда працювала в часи есесеру - на кожному кроці було оправдання того жалюгідного стану, в якому була більшість - "лішь би вайни нєбило" і "враѓі народа".
Пані, творці нинішньої зомбопропаганди переплюнули совєцьку: Сідітє тіха і нє раскачівайтє яхту - патаму шта прідьот Путін!
Кто нє сагласєн с намі - тот правакатар і рука Путєна!

80% населення ледь зводить кінці з кінцями, пенсія 50, а сер. зарплата 120 доларів. А скоро почнеться опалювальний сезон і люди отримають рахунки. Молодь масово виїзджає. ГНігерійські корупціонери рівняються на Україну, а країна гордо зайняла перше місце у Європі за злиднями. Зате День Незалежності з Парадом!
То лі їщьо будєт ойойой!
  • 0

#45 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.08.2016 – 20:29

Перегляд дописуAquarius-ka (26.08.2016 – 19:11) писав:

Ну і ще одне: уявімо есесер би не розвалився, чи воно б було краще? Хто ще пам'ятає талони на цукор, масло?
тут уявляти треба інше - якби Українська РСР не вийшла з союзу тоді, коли всі інші з нього повиходили. Що би пов'язувало республіки? Росія вийшла з союзу однією з перших, після країн балтії,що би то був за СРСР, якби Україна в ньому лишилася?
  • 0

#46 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.08.2016 – 21:19

Ну союз якраз розвалився після виходу України. Ще моя мама переживала, що Горбачов тепер буде робити, він таки мав харизму, вмів подобатись ))
  • 0

#47 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 27.08.2016 – 22:32

Перегляд дописуAquarius-ka (26.08.2016 – 19:11) писав:

А щодо того, як пропаганда працювала в часи есесеру - на кожному кроці було оправдання того жалюгідного стану, в якому була більшість - "лішь би вайни нєбило" і "враѓі народа". То було навіть не з урядових трибун з оплаченими плескальниками, а у щоденному житті, на роботі. Брак таких елементарних речей, як зубна паста, шампунь, туалетний папір, предмети жіночої гігієни (не можу забути, як ми ходили просити вату в копіювальниць, уггг), навіть бавовняних тканин у 80-х, простирала та піддодіялники розприділяли через профспілку. А "набори щастя" - майонець + горошок + розчинна кава перед новим роком! І всьо то принизливе існування, у вічних чергах було вміло "заплескане г... сметаною", як моя колєжанка каже.

В Україні тепер теж зле, в багатьох аспектах, не лиш економічному, хоч то може найбільш відчутне. Я вже писала: причиною є уряд і всі ті метастази корупції з ним зв'язані. А причиною такого уряду не є Незалежність (чи лиш її початок), як багато хто хоче перекрутити, а брак засудження комуністичної системи, як злочинної і брак люстрації у кожному конкретному випадку призначення на пост. І, як Вакарчук казав: Брак кіборгів в уряді ( я не його фан, але то сподобалось). Не буду брехати, я не знаю, як то змінити, але коли хоч можна про то відкрито - то вже якийсь прогрес. Взагалі, у всьому світі йдеться до централізації багатства, багаті стають ще багатшими, а бідні біднішими, але не в такій мірі, як в Україні (ну і всіх пост-країнах).

Ви знаєте, Акваріуско, як кажуть? Все це наживне - хліб, масло. І воно від політики мало залежить, більше від вміння господарювати, бо були плюси і за союзу - наприклад якість товарів, їх ціна, мінуси - відсутність товарів, зараз навпаки - кількість зашкалює, якість є ... різна, тобто є й добрі товари, зате ціна(
Але я про інший бік медалі незалежності, не економічний, а ідеологічний писала. Не думаю, що тут варто змішувати політику і економіку (хоч вони і йдуть нога в ногу скрізь ніби), це той випадок, коли їх треба розділяти і вирішувати, яка ідеологія (чи її відсутність) є кращою: радянська, чи та, яка склалась тепер.

На численні прохання читачів гостя цитувати не буду.

Повідомлення відредагував серпиня: 27.08.2016 – 22:37

• 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 28.08.2016 – 07:27

Перегляд дописусерпиня (27.08.2016 – 22:32) писав:

Все це наживне - хліб, масло. І воно від політики мало залежить, більше від вміння господарювати...
Особливо в 1932
  • 0

#49 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 28.08.2016 – 07:58

тіпа зара краще. якщо живеш в місті, землі не маєш, і живеш виключно на впроголодну у 100 $ зарплату та й ще маєш сімю, то це той самий геноцид. люди конкурують із собаками за місце біля смітникового контейнера. це заширмований голодомор. триває 25 років. 10 мільйонів ліквідовано. 200 тисяч голодомор забирає щороку. люди ненароджують бо голодомор. скоро почнуть скорочувати і забирати субсидії. отоді може початися справжній пздц. врятувало б повстання, але українці в цілому лохи, тому мовчки, помиратимуть з голоду. і холоду.
  • -1

#50 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 28.08.2016 – 11:18

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (28.08.2016 – 07:27) писав:

Особливо в 1932
Ну то вияснимо, яке рішення було в 32-му, економічне, чи політичне? Однозначно політичне. Бо врожай був, з економікою гаразд було, голод стався не через економічні рішення, чи погану економічну політику, а через політичну ідеологію. Тому я й кажу розділяти у цій темі політику і економіку.

А показне переймання голодомором, чи зарплатнею інших людей, чи голодними дітьми в Індії мене якось не зачіпає, воно не щире, а спрямоване виключно на те, щоб когось очорнити, а не допомогти.
  • 0

#51 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 07:51

Перегляд дописуГість з потойбіччя (28.08.2016 – 07:58) писав:

тіпа зара краще. якщо живеш в місті, землі не маєш, і живеш виключно на впроголодну у 100 $ зарплату та й ще маєш сімю, то це той самий геноцид. люди конкурують із собаками за місце біля смітникового контейнера. це заширмований голодомор. триває 25 років. 10 мільйонів ліквідовано. 200 тисяч голодомор забирає щороку. люди ненароджують бо голодомор. скоро почнуть скорочувати і забирати субсидії. отоді може початися справжній пздц. врятувало б повстання, але українці в цілому лохи, тому мовчки, помиратимуть з голоду. і холоду.
ніхто тобі не забороняє заїхати в глухе село в покинуту хату і власноруч собі вирощувати їжу. А в 1932 забороняли.

Перегляд дописусерпиня (28.08.2016 – 11:18) писав:

Ну то вияснимо, яке рішення було в 32-му, економічне, чи політичне? Однозначно політичне. Бо врожай був, з економікою гаразд було
1. Ти сказала що масло від політики не залежить. І ти не права.
2. У комуністів не буває гаразд з економікою. Про те і анекдот бородатий є - якщо комуністам віддати пустелю сахару, то скоро вони будуть імпортувати пісок.
3. Не можна розділяти політику і економіку а також релігію. Є така цитата когось відомого: якщо ви розділяєте політику і релігію, то ви не знаєте що таке релігія.

Перегляд дописусерпиня (27.08.2016 – 22:32) писав:

бо були плюси і за союзу - наприклад якість товарів, їх ціна, мінуси - відсутність товарів, зараз навпаки - кількість зашкалює, якість є ... різна, тобто є й добрі товари, зате ціна(
Якість товарів за союзу завжди мінус. Відсутність конкуренції. І не треба розказувати що раніше було небо синіше і трава зеленіша. Замолоду люди можуть труїтися всякою гидотою залюбки а на старість скаржитися що від чогось якісного погано стає. Хімічні добавки в їжу ніхто не обмежував по медичним показникам, і ніякі журналісти не вели розслідувань, чим нас труять. А ще й радіаційні опромінення продуктів заради експеременту. Не на мишах, на радянських людях.
  • 0

#52 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 08:43

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (29.08.2016 – 07:51) писав:

1. Ти сказала що масло від політики не залежить. І ти не права.
Нє, нє, нє)) Я казала, що мало залежить.

2. У комуністів не буває гаразд з економікою. Про те і анекдот бородатий є - якщо комуністам віддати пустелю сахару, то скоро вони будуть імпортувати пісок.
Ну, добре, добре, не було гаразд, але, повторюсь, то було політичне рішення. Знищення українських селян - може й було економічно вигідно на той час, але головною ідеєю ж було придушити повстанські рухи, щоб не втратити Україну. Якби селяни не виступали, то може б і інакше якось вирішували економічні проблеми, не голодомором. Але найшла коса на камінь. В тоталітарному режимі не можна виступати, поплатишся життям.
Коротше, "дуже добре" було жити, крока не давали ступити, рот відкрити.

3. Не можна розділяти політику і економіку а також релігію. Є така цитата когось відомого: якщо ви розділяєте політику і релігію, то ви не знаєте що таке релігія.
Вони мають зв'язки, я не кажу, що їх нема, чи що треба їх розірвати. Складно воно все.

Повідомлення відредагував серпиня: 29.08.2016 – 08:44

• 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 18:16

Перегляд дописусерпиня (29.08.2016 – 08:43) писав:

Ну, добре, добре, не було гаразд, але, повторюсь, то було політичне рішення. Знищення українських селян - може й було економічно вигідно на той час, але головною ідеєю ж було придушити повстанські рухи, щоб не втратити Україну. Якби селяни не виступали, то може б і інакше якось вирішували економічні проблеми, не голодомором. Але найшла коса на камінь. В тоталітарному режимі не можна виступати, поплатишся життям.
Коротше, "дуже добре" було жити, крока не давали ступити, рот відкрити.
колективізація - це одночасно і політичне і економічне рішення. а потім вимагати з колгоспів нереальну кількість продуктів - це вже тільки економічне рішення. а кількість продуктів, яку вимагали нереальна тому, що колгоспи не ефективні.
  • 1

#54 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 21:02

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (29.08.2016 – 18:16) писав:

колективізація - це одночасно і політичне і економічне рішення.
Так, добре, але випливало це рішення з пануючої на той час політичної ідеології. І та ідеологія дуже круто працювала, вона справді робила з держслужбовців (яких ти згадував у сусідній темі) - роботів, заміняла людський фактор програмою, яку мус було виконувати.

Цитата

На відміну від науки, ідеологія містить не тільки знання про політичне життя, але й оцінку політичних процесів з позицій носія даної ідеології, тобто містить також і різні упередження.

Політична ідеологія створюється діяльністю певних верств або навіть окремих особистостей. Ідеологія є живильним ґрунтом для формування суспільно-політичних рухів. З визначення політичної ідеології настає, що в будь-якому випадку вона є різновидом корпоративної свідомості, що відбиває суто групову точку зору на хід політичного і соціального розвитку, що відрізняється схильністю до духовного експансіонізму.

Основними функціями політичної ідеології є: оволодіння суспільною свідомістю, впровадження в нього власних критеріїв оцінки минулого, сьогодення і майбутнього, створення позитивного образу в очах громадської думки пропонованих нею цілей і завдань політичного розвитку. При цьому політична ідеологія покликана не стільки поширювати, пропагувати свої цілі та ідеали, скільки добиватися цілеспрямованих дій громадян на виконання поставлених нею завдань.

З точки зору політичних функцій, ідеологія прагне згуртувати, інтегрувати суспільство або на основі інтересів якої-небудь певної соціальної (національної, релігійної тощо) групи, або для досягнення цілей, які не спираються на конкретні верстви населення (наприклад, ідеологія анархізму, фашизму).

https://uk.wikipedia...тична_ідеологія

Повідомлення відредагував серпиня: 29.08.2016 – 21:11

• 0

#55 Quicksilver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 08.09.2017 – 07:03

Вітаю Україну!

Хотів би сказате те саме, що й рік тому, але не можу. Повний жах та розчарування. Нема як дати ради. Афганістан живе і Україна, отже теж може.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних