Перейти до вмісту

З Днем Незалежності, Україно!

Independence Day Ukraine

Повідомлень в темі: 54

#21 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 24.08.2016 – 20:35

Як на мене - то чудо, що Україна взагалі існує. Окупована віками, без своєї держави і впливу, переслідувана і нищена - а от є! Не така, як би хотілось, але на то є причини. Казала і кажу: непокаране зло відростає ще гіршим і страшнішим. Так воно і з нашими сусідами, так воно і з власним урядом. Люди невинні, бо і так не було на кого голосувати, а як щось пробивалося, то задавлювали масою та брехнею. А що є - це наша мова, поки ми її вживаємо - Україна жива! А Незалежність - то процес і боротьба, проголошення - тільки початок.
  • 3

#22 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.08.2016 – 20:54

Перегляд дописуAquarius-ka (24.08.2016 – 20:35) писав:

Як на мене - то чудо, що Україна взагалі існує.
Ніякого чуда немає. США і Зах. Європа була зацікавлена в розпаді СССР - свого ідейного суперника. Ну а також утворення буфера між собою та Росією. Буферна зона - ця доля українських земель протягом віків - як ніколи актуальна на разі.

Цитата

Казала і кажу: непокаране зло відростає ще гіршим і страшнішим. Так воно і з нашими сусідами, так воно і з власним урядом.
Цікаво, хто візьметься карати.

Цитата

А що є - це наша мова, поки ми її вживаємо - Україна жива!
Доки на вулицях столиці лунає мова окупанта - ніякої країни Україна нема. Що там є де-юре - то писана фігня для наївняків.
  • 0

#23 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень

Відправлено 24.08.2016 – 21:52

Перегляд дописуAquarius-ka (24.08.2016 – 20:35) писав:

Як на мене - то чудо, що Україна взагалі існує. Окупована віками, без своєї держави і впливу, переслідувана і нищена - а от є! Не така, як би хотілось, але на то є причини. Казала і кажу: непокаране зло відростає ще гіршим і страшнішим. Так воно і з нашими сусідами, так воно і з власним урядом. Люди невинні, бо і так не було на кого голосувати, а як щось пробивалося, то задавлювали масою та брехнею. А що є - це наша мова, поки ми її вживаємо - Україна жива! А Незалежність - то процес і боротьба, проголошення - тільки початок.
Я з Вами цілком згідна. Додам, що лише кілька десятиліть тому за носіння значка з тризубом, чи синьожовтим/червоночорним прапорцем можна було поплатитись. І віруючі у непохитний радянський союз і комунізм не могли і уявити, що колись червона зірка та серп і молот перестануть бути символами государствєнной власті. І ось настав час, коли можна не ховати під полою піджака ті значки, як це колись робили ті відчайдухи, що поплатились свободою, домівкою, а часто і життям за те, щоб Україна була незалежною.
  • 1

#24 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 24.08.2016 – 22:09

Я про ще перед-сссрську окупацію, ще з часів Хмельницького і дальше, коли свідомість пробуджувалась хвилями і сягала високо, але так само жорстоко придушувалась. Але не вмирала, ось я про що.

Про США і Європу у розвалі СССР - навіть не хочу втягатись в таку ніби дискусію і тратити час, то безнадійне.

От засуджувати офіційно і карати систему публічно мала би помогти світова спільнота, як то було з німецьким націонал-соціалізмом після ІІ Світової війни. Ще раз доказує, наскільки Україна була самотня у своєму визвольному пориві. Власна влада в більшості складається зі злодіїв та брехунів (залишками тої ж непокараної системи) з величезними ресурсами та владою. То всьо можна порівняти з забур'яненим городом, будяччям чи пирієм, наприклад, воно всьо заглушить, як допустити, а боротись тяжко, найменший залишений корінець пустить новий. Тому чудо і диво, хоч змучені щоденним бориканням з брехнею та бідою, ще є люди, що все таки продовжуть нести той світлий вогник надії.

Ще ніяк не розумію людей, які на українському форумі зневажають саму ідею власної (?) незалежності! Одна справа з болем бачити недоліки і розуміти їх, але цілком інша - підхіхікувати та зловтішатись, у всякому разі таке в мене враження.

Перегляд дописусерпиня (24.08.2016 – 21:52) писав:

Я з Вами цілком згідна. Додам, що лише кілька десятиліть тому за носіння значка з тризубом, чи синьожовтим/червоночорним прапорцем можна було поплатитись. І віруючі у непохитний радянський союз і комунізм не могли і уявити, що колись червона зірка та серп і молот перестануть бути символами государствєнной власті. І ось настав час, коли можна не ховати під полою піджака ті значки, як це колись робили ті відчайдухи, що поплатились свободою, домівкою, а часто і життям за те, щоб Україна була незалежною.
Я сама не могла уявити, вже навіть не вірячи у побудову "світлого майбутнього для всього людства", що та величезна костоломна державна машина от раз - і розвалиться! З дитинства пам'ятаю розповіді людей, що вернулись з сибірів чи магаданів, як вони в нас у хаті не боялись про то розказувати, але прислухались, чи під вікном хто не стоїть. І як всі були залякані, але ідея таки жила. Як десь у 4-му класі на уроках праці ми мали розшукати взір і вишити, і я знашла гарний з жовто-синіми квітами, але мама казала змінити кольори, бо то "наше, але за то можуть тягати".

А Незалежність - воно не так, як кран закрутити чи відкрутити і вже маєш, якби воно так просто...
  • 2

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.08.2016 – 06:26

не ховати кажеш? і мєнти, які носять ці знаки на плечі, чіпляються до тих, хто носить ці знаки. В 2004 так взагалі, добряче чіплялися до людей які носять державні символи, це дивує, що за життя таке. весело ми живем.
у любителів серпа і молота значно менш претензій до двоголового орла ніж до тризуба.
  • 0

#26 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 08:34

Перегляд дописуAquarius-ka (24.08.2016 – 22:09) писав:

От засуджувати офіційно і карати систему публічно мала би помогти світова спільнота, як то було з німецьким націонал-соціалізмом після ІІ Світової війни.
Такго поняття "світова спільнота" - немає. Є групи за інтересам. Ці групи не сталі. Їхній склад обумовлений збігом власних актуальних інтересів. Завдання груп - поширити свій вплив на ту чи іншу країну, а не карати.

Цитата

Ще ніяк не розумію людей, які на українському форумі зневажають саму ідею власної (?) незалежності!
Незалежність - поняття досить химерне. Країна, яку незалежність фактично подарували, як такою, не є. Власну свободу - вигризають, її ніхто не дарує. Нинішня "незалежність" є неоколоніалізмом. І необовязково посилати солдат топтати кирзаками інші землі, щоб вважати їх колонізованими. Сьогоднішні методи колонізації - значно витонченіші. Наприклад, найсокирніший метод - культурою та словом. Спочатку було Слово. і все через Слово почало бути.Розумієте? Смислове наповнення формує реальність. Якщо в країні звучить рускій шансон на кожньому кроці - то про яку українську реальність може бути мова?

Цитата

Одна справа з болем бачити недоліки і розуміти їх, але цілком інша - підхіхікувати та зловтішатись, у всякому разі таке в мене враження.
А моє враження - що ви виїхали з україської буденної реальности паралельно з виїздом фізичним. Америка - одна з країн, що бісяться з жиру, реально бісяться, себто хворіють на ожиріння - фізичне і розумове. Надлищшок жиру на таліії американців є наслідком голодувння людей в Африці і мільони дитячих смертей від нестачі їжі в Індії.
Але ви, жителі штатів, про це не думаєте, все, на що вас вистачає - раз в рік пафосно поспівчувати таким людям, але не не зробити жодного кроку в напрямку зміни ситуації в кращий бік. Біль про Україну - живучи на Флориді, що може бути кумедніше. Підхіхікування, кажете. Заїкніться про це українським пенсіонерам, які живуть на 50 доларів пенсії, і більшості, яка отримує 100-120 доларів зарплати. Щоб підхіхікувати, насамперед люди мають бути ситими, а ситих людей в країні стає чимраз менше, тому підхіхікувати значно легше живучи десь у штатах, і маючи на животику значні жирові запаси.

Перегляд дописуAquarius-ka (24.08.2016 – 22:09) писав:

От засуджувати офіційно і карати систему публічно мала би помогти світова спільнота, як то було з німецьким націонал-соціалізмом після ІІ Світової війни.
Такго поняття "світова спільнота" - немає. Є групи за інтересам. Ці групи не сталі. Їхній склад обумовлений збігом власних актуальних інтересів. Завдання груп - поширити свій вплив на ту чи іншу країну, а не карати.

Цитата

Ще ніяк не розумію людей, які на українському форумі зневажають саму ідею власної (?) незалежності!
Незалежність - поняття досить химерне. Країна, яку незалежність фактично подарували, як такою, не є. Власну свободу - вигризають, її ніхто не дарує. Нинішня "незалежність" є неоколоніалізмом. І необовязково посилати солдат топтати кирзаками інші землі, щоб вважати їх колонізованими. Сьогоднішні методи колонізації - значно витонченіші. Наприклад, найсокирніший метод - культурою та словом. Спочатку було Слово. і все через Слово почало бути.Розумієте? Смислове наповнення формує реальність. Якщо в країні звучить рускій шансон на кожньому кроці - то про яку українську реальність може бути мова?

Цитата

Одна справа з болем бачити недоліки і розуміти їх, але цілком інша - підхіхікувати та зловтішатись, у всякому разі таке в мене враження.
А моє враження - що ви виїхали з україської буденної реальности паралельно з виїздом фізичним. Америка - одна з країн, що бісяться з жиру, реально бісяться, себто хворіють на ожиріння - фізичне і розумове. Надлищшок жиру на таліії американців є наслідком голодувння людей в Африці і мільони дитячих смертей від нестачі їжі в Індії.
Але ви, жителі штатів, про це не думаєте, все, на що вас вистачає - раз в рік пафосно поспівчувати таким людям, але не не зробити жодного кроку в напрямку зміни ситуації в кращий бік. Біль про Україну - живучи на Флориді, що може бути кумедніше. Підхіхікування, кажете. Заїкніться про це українським пенсіонерам, які живуть на 50 доларів пенсії, і більшості, яка отримує 100-120 доларів зарплати. Щоб підхіхікувати, насамперед люди мають бути ситими, а ситих людей в країні стає чимраз менше, тому підхіхікувати значно легше живучи десь у штатах, і маючи на животику значні жирові запаси.

І ось настав час, коли можна не ховати під полою піджака ті значки,
ахахах. значить ось за що боролися - мати можливість відкрито носити значки :ggggg:
змінити одні символічні фантікі на інші.
вважай - вдалось. успішно. прапор інший. герб інший. дизайн грошей у кишені - інший.
пересічняк тішиться видимими ознаками держави.
лише здатні зазирнути глибше поверхні сумують, бо не бачать ніякої суттєвої різниці між смисловим наповненням минулої країни, чи пак сусідньої, і тієї нинішньої, що існує де-юре.
справжню державу творить лиш їй притаманний зміст, а не упаковочний дизайн.
  • -2

#27 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 10:41

Перегляд дописуГість з потойбіччя (25.08.2016 – 08:34) писав:

ахахах. значить ось за що боролися - мати можливість відкрито носити значки :ggggg:
змінити одні символічні фантікі на інші.
вважай - вдалось. успішно. прапор інший. герб інший. дизайн грошей у кишені - інший.
пересічняк тішиться видимими ознаками держави.
лише здатні зазирнути глибше поверхні сумують, бо не бачать ніякої суттєвої різниці між смисловим наповненням минулої країни, чи пак сусідньої, і тієї нинішньої, що існує де-юре.
справжню державу творить лиш їй притаманний зміст, а не упаковочний дизайн.
А я бачу різницю. Що такі як ти безстрашно відкривають свій смердючий рот і патякають що їм заманеться і нічого їм за це нема. А колись за відповідь "Україна" на звичайне питання: "Твоя родина?" почув би вирок: "25 лєт тюрьми" (і це реальна історія людини, яка відсиділа на щастя лише 10 років, бо Сталін помер).

Не думаю, що є зміст щось пояснювати про різницю між значками і їх значенням, якщо нема, то не купиш, але все-таки спробую: зараз ці значки цінні лише як память про протистояння і спротив режиму, і правда - вони не мають того змісту, який носили зірка і серп-молот, зараз ніхто не каже благоговіти перед тризубом.

Повідомлення відредагував серпиня: 25.08.2016 – 10:36

• 1

#28 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 10:58

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 10:41) писав:

А я бачу різницю. Що такі як ти безстрашно відкривають свій смердючий рот і патякають що їм заманеться і нічого їм за це нема.
По словах їх - пізнаєте їх. Очевидно, що проблема запах з ротової порожнина заполонила твою свідомість - як то кажуть, кого що болить. Але не варто проектувати на мене свої проблеми. По друге, ти нічим не відрізняєшся від тих, кого тут критикуєш. Вони теж прагнули покарання інакомислячим.

Цитата

Не думаю, що є зміст щось пояснювати про різницю між значками і їх значенням, якщо нема, то не купиш, але все-таки спробую: зараз ці значки цінні лише як память про протистояння і спротив режиму, і правда - вони не мають того змісту, який носили зірка і серп-молот, зараз ніхто не каже благоговіти перед тризубом.
ніачьом
  • -2

#29 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 13:30

Перегляд дописуГість з потойбіччя (25.08.2016 – 10:58) писав:

ти нічим не відрізняєшся від тих, кого тут критикуєш. Вони теж прагнули покарання інакомислячим.
Яке покарання? В тому й справа, що покарання нема і ніхто й не прагне його відновлювати за інакомислення. Але тут навіть гірша справа - тут не інакомислення в даному конкретному тяжкому випадку, а немислення. За немислення карай не карай... ну, я ж казала, що як нема, то не купиш.
  • 1

#30 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 16:23

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 13:30) писав:

Яке покарання?
хто що "заслужив".читай історію

Цитата

В тому й справа, що покарання нема і ніхто й не прагне його відновлювати за інакомислення.
Стара система залишилась, і продовжує карати, навіть якщо виміри неспівставні. Нагадаю лише кілька випадків усунення публічних людей, незгідних із системою: Вячеслав Чорновіл, Гонгадзе, Сашко Білий. З Кузьмою теж все дуже темно.

Цитата

Але тут навіть гірша справа - тут не інакомислення в даному конкретному тяжкому випадку, а немислення. За немислення карай не карай... ну, я ж казала, що як нема, то не купиш.
Нагадуєш обмежену рел.фанатку, яку завели в тісні кошари вчення і насадили "єдиноправильний" світогляд. Згодом, ця фанатка, тупо відкидає будь-який погляд на речі, що розбігається з залитим в її макітру софтом.
  • -1

#31 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 16:49

За залежної України було зле мислячим і добре немислячим. За незалежної - легше мислячим і зле немислячим. От немислячі і прагнуть повернутись у залежну Україну.
  • 1

#32 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 18:56

А я вчора собі загадала: чи обійдеться без "ад гомінем / переходу на особу" і таки було відчуття, що ні. Інтуїція ще жива ))
  • 1

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 19:11

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 16:49) писав:

За залежної України було зле мислячим і добре немислячим. За незалежної - легше мислячим і зле немислячим. От немислячі і прагнуть повернутись у залежну Україну.
тобі кажуть що Україна все ще лишається залежною, а ти казки тут розповідаєш.
от коли на телебаченні російську мову будуть дублювати українською, а не навпаки, як сьогодні - тоді можна буде знову обговорити це питання.
А поки на державних телеканалах українську мову стишують і озвучують російською - це день тормознутості а не день незалежності.
  • 0

#34 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 21:29

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 16:49) писав:

Ну от і совковість вилізла, в любительки покритиканити совок. Чи не парадокс. Мислити головними стереотипами совка і водночас його лаяти. Так, одна з головних засад, чи то принципів, совєтского чєловєка відображено акторами у відомому фільмі : - ех, харашо жіть! - а жіть харашо єщьо лучше! як випливає з цієї культової для жителів СССР сценки, головне для совка - щоб йому було добре, добре жилося.
совок нібито офіційно закінчився, а духовне виродження продовжує торжествувати серед його нащадків ув оспівуванні матеріалістичного чрєвоугодія.
  • -1

#35 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 21:31

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (25.08.2016 – 19:11) писав:

тобі кажуть що Україна все ще лишається залежною, а ти казки тут розповідаєш.
Та тут ляпають всякі дурниці, немає ніякого задоволення читати дурне патякання. Спробували б побути сміливцями, коли б їх поставили перед вибором: "Гаварі, што твая родіна - Савєцкий Саюз, ілі сядєш в тюрьму".
Або коли приходять до тебе до хати і кажуть: "Твоя донька вчитель, в хаті не має бути образів. Треба зняти". (Ну, у мене своя думка щодо релігії, але тут я бачу безцеремонне втручання в приватний простір). А людина не боючись каже: "Я в хаті - газда, а не вона. От як буде її хата, то хай собі знімає." Спробували б зараз так безцеремонно по хатах ходити, всюди вмішуватись. Ну, але нє, не бачать чомусь люди різниці між совєцькою владою, де завжди і всюди чекали підтвердження з Москви і цією, коли рішення приймається в країні.

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (25.08.2016 – 19:11) писав:

от коли на телебаченні російську мову будуть дублювати українською, а не навпаки, як сьогодні - тоді можна буде знову обговорити це питання.
А поки на державних телеканалах українську мову стишують і озвучують російською - це день тормознутості а не день незалежності.
А скільки є в нас державних каналів? Я щось навіть не знаю. Перший, Рада? Там теж російською?

П.С. В філософію влазиш. Незалежної повністю країни нема.

Повідомлення відредагував серпиня: 25.08.2016 – 21:54

• 1

#36 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 21:41

Перегляд дописуAquarius-ka (25.08.2016 – 18:56) писав:

А я вчора собі загадала: чи обійдеться без "ад гомінем / переходу на особу" і таки було відчуття, що ні. Інтуїція ще жива ))
та? танувишо!:lol:!
ой цьотко, цьотко з занзібару
скажіт, скажіт котра година
у мене порваласі спрунжина
спішу на здибанку з Маріськов
с тов курвов з того ґанджабару
:ggggg:

Повідомлення відредагував Гість з потойбіччя: 25.08.2016 – 21:42

• -1

#37 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 21:48

Яке ж ти дурне. На всю голову.
  • 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 22:23

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 21:31) писав:

А скільки є в нас державних каналів? Я щось навіть не знаю. Перший, Рада? Там теж російською?
я таке бачив на БТБ і ЧП інфо. ЧП інфо мабуть не державний, не гуглив.
  • 1

#39 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 22:25

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 21:31) писав:

Та тут ляпають всякі дурниці, немає ніякого задоволення читати дурне патякання.
Ов, то пані садистка!?
Заставляє себе робити те, що не до вподоби. Бідося бідолашненька.

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 21:48) писав:

Яке ж ти дурне. На всю голову.
Самоаналіз перед сном. Похвально. :ggggg:
  • -1

#40 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 09:28

Перегляд дописуГість з потойбіччя (25.08.2016 – 22:25) писав:

Ов, то пані садистка!?
Заставляє себе робити те, що не до вподоби. Бідося бідолашненька.

Самоаналіз перед сном. Похвально. :ggggg:
Це ти мазохіст. Тобі кажуть, що ти дурне, що у тебе з рота смердить, а ти отримуєш від цього задоволення.

Повідомлення відредагував серпиня: 26.08.2016 – 09:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних