Перейти до вмісту

Уфологія як наука, про цікаві і незрозумілі речі. Цікаві незрозумілі речі.

Повідомлень в темі: 52

#41 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6173 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.08.2015 – 19:36

так я ж кажу - тим фотографіям, тим фотографам і журналістам, що розповсюдили це фото - я можу довіряти а можу і не довіряти, за власним бажанням - а від того нічого не змінюються. довіряю я чи не довіряю журналістам про НЛО - то в основному не впливає на мої рішення, бо мої рішення не стосуються НЛО.

кіт Шредінгера - живий він чи ні? А яка різниця, якщо його не можна погладити?
  • 0

#42 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 19.08.2015 – 20:24

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.08.2015 – 19:36) писав:

так я ж кажу - тим фотографіям, тим фотографам і журналістам, що розповсюдили це фото - я можу довіряти а можу і не довіряти, за власним бажанням - а від того нічого не змінюються. довіряю я чи не довіряю журналістам про НЛО - то в основному не впливає на мої рішення, бо мої рішення не стосуються НЛО.

кіт Шредінгера - живий він чи ні? А яка різниця, якщо його не можна погладити?
Ну, різниця така, Кота ви не бачите, а фотографії - бачите, і від того що ви їх бачите, саме явище, яке завіксоване було , чи не було - не зміниться (ну, хоча Р. Пенроуз - квантова свідомість, дослід У’іллера, той-же ефект метелика, "задом-на-перед" хД... "ладно".).
Зате , ви можете побачити на фотографіях, якусь невідповідність, або "дедуктивним" методом прийти до якогось висновку, з Котом так не вийде, бо Принцип Невизначеності Гайзенберга... .
А фотографій, причому ДУЖЕ ДАВНІХ, НЛО - багато , відповідно "прокльовується" , яка-не-яка статистика, з цього також можна робити певні висновки, я гадаю.
  • 0

#43 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6173 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 21:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.08.2015 – 20:24) писав:

А фотографій, причому ДУЖЕ ДАВНІХ, НЛО - багато , відповідно "прокльовується" , яка-не-яка статистика, з цього також можна робити певні висновки, я гадаю.
Ні, вхідних даних надзвичайно мало, щоб робити якісь висновки.
Та і не інопланетяни то зовсім. то ми інопланетяни. а вони живуть всередині Землі, на внутрішній поверхні, живуть задовго до того, як ми тут з'явилися на поверхні. ми - нащадки окупантів, які загнали корінних жителів Землі в резервацію всередині Землі. Бугога. Ну а чо - теж версія.
  • 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 21:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.08.2015 – 21:14) писав:

Ні, вхідних даних надзвичайно мало, щоб робити якісь висновки.
Та і не інопланетяни то зовсім. то ми інопланетяни. а вони живуть всередині Землі, на внутрішній поверхні, живуть задовго до того, як ми тут з'явилися на поверхні. ми - нащадки окупантів, які загнали корінних жителів Землі в резервацію всередині Землі. Бугога. Ну а чо - теж версія.
80% - це процент інформації, який людина отримує від навколишнього світу, через "очі" . Ви бачите фотографію, і вам то мало? Ну, я не знаю . Мене не було, тоді, коли її робили... Включіть абстрактне мислення, і подумайте, чи то підробка чи ні. Як на мене , - дуже цікаві фотографії .
Це ж вам не кіт в ящику :) .
  • 0

#45 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 00:20

Зображення

Цитата

Photograph of an alleged UFO in New Jersey, taken on July 31, 1952

Цьому ж повинно бути якесь Наукове пояснення!? :facepalm:
  • 0

#46 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6173 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 08:27

Ой та що там літаюча тарілка в небі, В мене є фото інопланетянина серед людей! Ось доказ самий переконливий!

Прикріплені файли

• 0

#47 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 22:25

В 1952 році не було технологій, здатних створити вами приведене фото. Логічно?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.08.2015 – 22:27

• 0

#48 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6173 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 06:32

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 22:25) писав:

В 1952 році не було технологій, здатних створити вами приведене фото. Логічно?
Ні. Твоє фото по якості тягне на 1852 а не на 1952. чому всі фото з тарілками такі низькі за якістю, такі нечіткі?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 23.08.2015 – 06:34

• 0

#49 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 16:58

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 06:32) писав:

Ні. Твоє фото по якості тягне на 1852 а не на 1952. чому всі фото з тарілками такі низькі за якістю, такі нечіткі?
Ну, можливо тому, що у 1952 не було ніяких "айпедів" ? І тоді , нормальний фотоапаратик коштував як сарай, і важив не набагато менше :D ? Розкажіть яка тоді фотохніка , портативна була ? Раз ви заговорили про якусь там якість.... До речі, на території України, в 1952 ще волами орали, а мій дід тоді борозни сам тягав,.... Хата глиняна - "мазанка" була, ну т.є. побудували нову мазанку, в ручно бо в стару щось влучило під час війни, і її рознесло на друзки, а все шо не розлетілось - згоріло, коні, воли , і т.д. Хоча, звичайно і "траїторці" якісь були :D Ото, таке, а в США, бачте, 1928 - сімейні авто, ранчо, 1952 - портативні фотоапарати...  Таке ото коїться.  хахаха   :( - "США - монстр, Франкейнштей із імплантованими органами - ПРИРЕЧЕНИЙ!!!" - Ваiі слова,
ахахааааааааааааааааааааааааааааааааааахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххахха.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.08.2015 – 16:59

• 0

#50 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6173 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 18:01

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.08.2015 – 16:58) писав:

"США - монстр, Франкейнштей із імплантованими органами - ПРИРЕЧЕНИЙ!!!" - Ваiі слова,
я не казав, що монстр Франкенштейна приречений, я казав, що він нежиттєздатний. Тобто його постійно треба підтримувати штучно. але це інша тема розмови.
  • 0

#51 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 19:01

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 18:01) писав:

я не казав, що монстр Франкенштейна приречений, я казав, що він нежиттєздатний. Тобто його постійно треба підтримувати штучно. але це інша тема розмови.
Це, на мою думку не змінює суті.
Aa Фотографія, більш-усього не є підробкою, як і десятки інших, дуже відомих, фотографій дивних об’єктів, на початку-середині 20-го ст. в. Р. Х.

Бе Нації не є аналогом органів, в США є культурний плюралізм, майже мультикультурність. Нації вливаються в США, наче різні солі, розчинаються у воді (Аш_Два_Оу), вони не змінюються корінним чином. І отут, цитуючи Павла_Т. який в мою сторону говорив "зашквар", я печатаю що ви зашкварились із отим імплантарним брєдом, бо незважаючи на національність, стать, расу, і т.д., фізик, хімік, біолог, математик, президент , водій, астронавт, продавець, коп, солдат..., - просто роблять свою роботу, і роблять її , як показала Історія - в основному добре. Вони приходять додому, і можуть там хоч , національних Мадагаскарських танців, танцювати - на їх роботу це не вплиаває. Тому США, таке могутнє. Одна із головних причин. Бачите, національність - то є далеко не визначний фактор в житті людини у 21му столітті в. Р.Х. "Прогрес аднака!" :D
  • 0

#52 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6173 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 21:56

Ну от якщо якісь інші істоти не вважають що фотон летить у порожньому просторі з обмежено швидкістю - а знають, що є етер - то вони мають технології, щоб побудувати такі літальні апарати.
Але вони не бажають спілкуватися з фростьішами-дураками, котрі вважають що ефіру немає :)
  • 0

#53 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.08.2015 – 01:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 21:56) писав:

Ну от якщо якісь інші істоти не вважають що фотон летить у порожньому просторі з обмежено швидкістю - а знають, що є етер - то вони мають технології, щоб побудувати такі літальні апарати.
Але вони не бажають спілкуватися з фростьішами-дураками, котрі вважають що ефіру немає :)
Я не говорив про весрії , даного феномену.
Я не говорив, ні про яких інопланетян. Я просто запитує, як в чірта, пояснити оту, оте довбане явище, що зображено на фотах??? Таких фото куча, тьма, і це тільки ті що дійшли до загалу... - Відповідно, статистика, відповідно можна зрівняти їх, і визначити чи мало місце підроблення і т.д. Хоч приблизно.
Зображення
October 16, 1957 - Holloman Air Force Base, New Mexico, USA
http://www.ufoeviden...0s/photo149.htm

Зображення
Investigator Diamond reviewed the image. The family photo was taken in April 1957.
"The photograph is an original, unaltered black-and-white photo with an unexplainable object visible in the background."
http://www.examiner....hoto-may-be-ufo

Зображення
1870 - Mt. Washington, New Hampshire. This photo is dubbed, "the oldest UFO photograph ever taken." This item was the subject of bidding at Ebay in 2002, when finally the photo was purchased for $385.00 by Samuel M. Sherman, who was the president of Independent-International Pictures Corp.

This was originally a "stereo" photograph. Certainly it was difficult to manipulate photos at that time, and remember, there were no flying objects then; at least, not from this world. Thanks to a reader, we now have the original "stereo" photo.
http://www.ufocasebo...fopictures.html

Зображення
In 1957 this picture was taken by a test pilot near Edwards Air Force Base in California. It shows a UFO allegedly following a B-47 jet
http://www.dailymail...e-alien-photos-
governments-couldn-t-explain-reveal-world-s-strangest-sightings.html

Етером мона пояснити, майже будь-яке Природнє явище, - це явище створює невловима, субстанція із особливими властивостями! - Але чи буде то відповідати Природі речей? - Сумніваюсь, принаймні ні флогістон, ні ефір не змогли так нічого пояснити чи дати щось нове людям, в плані розуміння Природи, вони були відкинуті, як і радикальний націоналізм, як і комунізм (з комунізмом, все виявилось набагато складніше... :( ).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних