Перейти до вмісту

Уфологія як наука, про цікаві і незрозумілі речі. Цікаві незрозумілі речі.

Повідомлень в темі: 52

#21 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2015 – 11:48

Гендиректор Рен-ТВ прибулець. Інфа 100 %.
  • 1

#22 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2015 – 14:50

вовкулака-масон
  • 0

#23 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.08.2015 – 19:29

Це по типу мало бути смішно?
  • 0

#24 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.08.2015 – 20:57

Ого, ти такі слова знаєш, що я аж загуглив.

"Вуайєризм (від фр. voyeur) — підглядання за сексуальним актом, актом дефекації, сечовипускання з метою одержати статеве задоволення."
То ти визнаєш свої дописи актом дефекації? Ніштяк самокритичненько. І ні, ніякого статевого задоволення я не отримав від твої постів, тому мабуть це не вуайєризм.
Домашнє завдання - написати це слово від руки 17 разів, однак не так як ти його написав, а правильно. Може вивчиш як воно пишеться. :8:
  • 0

#25 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 08.08.2015 – 21:25

от суто з причин моєї схильности до грамарнаці. те, як написав це слово шпіц, за виключенням "і" замість "и", - саме й є правильно. тобто саме "вуаєризм", а не "вуайєризм". бо наше Є - це буква яка передає звукосполучення, саме - Й + Е. саме це звукосполучення є в слові вуаєризм. нашо там тулити ще один Й - незрозуміло. ті філолухи лінхуїсти які придумали писати "вуайєризм" - просто презервативи, які зідрали цю нелонічну галіматтю з московської мови - там теж виходить така фігня - вуайеризм. виходить Й, а потім Е яке в московській мові - звуксполучення й+е. але це комплекси тих лінхуїстів. логіка диктує писати вуаєризм. або вуайеризм. але НЕ вуайєризм.
а ще -
мова їдиш, а не ідиш
ім'я Їржі, а не іржи
місто Віші, а не Віши
логотип LG - це ел джі, не ел джи.

всі оці приклади - те шо вдалось сходу згадати з найганебніших прикладів коли в українську мову іноземні імена, топоніміка тощо передираються з московської переносячи її чужі нам фонетичні особоивості паплюжачи фонетичні особоивості наші.
в першому прикладі для нас характернр йотувати І, для моск. ні, в оригіналі там ji-, тобто йотоване, йолопи передали без йоту.
в другому те саме плюс для української нема такої заборони на мякість Ж Ш, нема, а в моск. є, для української ці звуки мають такі пари твердости мякости як і решта, пиши-пишіть, кажи-кажіть, в моск. ні, того чеське імя мало бути їржі це еабагато ближче до оригіналу і до нашої фонетики ніж каліка іржи. таке коротеньке слово і так вмудрились скалічити. олразу по двох пощиціях і все на догоду калькуванню під московшину. повбивавби. отака гуня малята.
пс. віталька, не бань ти шпіца. лишіть йому один акаунт. не робіть різного підходу, не жлобствуйте.

Повідомлення відредагував _Ex: 08.08.2015 – 21:28

• 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 09.08.2015 – 04:33

Зображення
http://www.ufocasebo...fopictures.html

1929 - SlideWard - Colorado Ward Sawmill, April - This incident is retold by the photographers daughter: "This photo was taken by my father Edward Pline at the sawmill in Ward where we lived at the time. I think it was 1929. I was about six years old then. My father was there to photograph the sawmill for some reason or another, and as he was taking the photo, he described a 'terrible thunderous bellow,' and a large round thing as big as a very large boulder that moved through the air above them. You can see it in the picture.

"None of the sawmill workers saw the thing in the photo, but they all heard the sound and felt the ground shudder. Later in my life I tried researching the incident at the County Historical Society, but I did not find any references to it. My father passed on a few years after the incident, and I have not found any surviving sawmill workers from that time." Hetty Pline
Наврядче в 1929 існували методи підробки фотографій, які б не можна було легко виявити... , та ще і в якомусь, забурбеленому містечку .

____________________________додано_____________________________
Бачите, як жили в Дяді Сема, машини, сімейне авто!!!? в 1929-му, а мої предки, як і мільйони інших людей, на тер.суч. України, в цей час дохли з голоду, в прямому сенсі цього слова, моїх предків, вижило лише парочку, і то чудом.. І вина в тому, була не якоїсь, стихії, не Природи, а людей, людей які забрали їжу в інших людей , про це як задумуєшся "А как-же деті? Гдє!? Не еті! Чуть-чуть задуматса, сразу хоть вніз, с обрива.." , якось так.
  • 0

#27 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.08.2015 – 07:59

Перегляд дописуйыъь (08.08.2015 – 23:49) писав:

валєра, пашік неодноразово доводив, шо він в реалі спілкується російською або ж вуховянучим суржиком. також задемонстрував своє кричуще незнання української мови. ці його ляпи, напрімєр, шо біль - це іменник жін. роду. скебто пашік - пересічний калькіст, яких туєва туча на наших вулицях, і тупо калькує з російської на українську. в російській -ЙЕ-, знач і в українській має бути. шаблонне мислення у пашіка-суржикоїда. хоча скорше всього він в реалі ху.рить язиком як справжній москаль. раніше він косив під нацюка, але останнім часом він не спромігся приховати свій справжній фейс. тому нєфіг дивуватися цим кієвлянам, шо с умним відом калькують з кацапської на українську. ну не любить пашік мову. його презирство до філологів, вихляпане на фроста це підтверджує.
кароч, я бачу в пашіка дофіга вільношо часу який він витрачає на пєчатаніє білібірди услід за фростом, так от, хай завязує з цим, а краще попросить шівера дати йому пару уроків української.
Ахаха, який аналіз. Мабуть у тебе є ще й маленький храм з моїм ім'ям і свічками, і ти шлікаєш на нього щовечора. Слухай, якщо ти вже так хочеш моєї сперми - злижи з цицьок своєї мами.

Перегляд допису_Ex (08.08.2015 – 21:25) писав:

от суто з причин моєї схильности до грамарнаці. те, як написав це слово шпіц, за виключенням "і" замість "и", - саме й є правильно
Ахаха, тобто пан "шо" виставив себе дурнем не двічі, а лише раз. Який молодець.

Ех_, не ображайся, однак щоб бути грамманаці треба інколи використовувати абзаци і великі літери.

Перегляд дописуйыъь (08.08.2015 – 23:49) писав:

нєфіг дивуватися цим кієвлянам, шо с умним відом калькують з кацапської на українську
Золотий цитатник Теревень.
  • 0

#28 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.08.2015 – 09:07

Перегляд дописуйыъь (09.08.2015 – 08:19) писав:

ну шо, шоновні тєлєглядачі, я подарував тєлєвідучому фросЫшу нізабиваєму нічь.
щоправда перед прекрасним актом тутешній вуаєріст пашік прєвасходно відпулірував своїм язичком мою залупу. пашік був задоволений і сіяв від щастія, через те що я йому дозволив це зробити. виявляєтьсі, він справжній мастак у поліруванні залуп. сказується значітєльний досвід у пашіка.
пашіка я візьму із собою на свою планєту. він доріс до того, щоб отримати право відсмоктувать не лише у землян, а і у інопланетян. сірих і зелених.
пашік, тобі понравиться ковтать зелену та сіра вафлю
Фантазії такі фантазії. Ну по перше в тебе клітор, а не залупа, бо залупа це у хлопців. Ну а по друге з твого роду я мав статеві стосунки лише з твоєю мамою, яка до речі винна мені 100 гривень за секс.
  • 0

#29 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.08.2015 – 09:22

Коли гарно розробити дупу твоєї мами, то в нього влазить нога. А в мене 45й розмір.
  • 0

#30 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.08.2015 – 09:55

Нога зараза в гівні по саме коліно.
  • 0

#31 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 09.08.2015 – 10:36

Перегляд дописуShіver2005 (09.08.2015 – 08:28) писав:

Ви будь ласка твердження чимось підкріплюйте.

Стосовно останнього пункту. Питання хто кого гнобив можна розглядати як і все: по-різному. З точки зору такого поняття, як пригноблення. Є перш за все свідоме - з результатом і несвідоме - хаотичне пригноблення.
Ви мабуть жартуєте... Я вам привів фотографії наукових співробітників "ЦЕРНА", за колір шкіри яких, форму черепа та криві носи яких, їх нацисти вважали "недолюдями", і знищували, де тепер нацисти? Скільки НЕ євреєв , лауреатів Нобелівської Премії СССР? ХАхахаххаах, даю підказку їх було дуже не багато...

Зображення
Dr. Mae C. Jemison, First African-American Woman in Space
Будують Шатли євреї і азіати, літають на них "чорні", і всі ці люди називають себе НАЦІЯ США. - Тепер ви розумієте, чому "нація" у вашому розумінні - то є бред.? Роузмієте чому будувати державу на "націоналізмі" - то є повний "відстій", і деградація, і це ДОВЕДЕНО ІСТОРІЄЮ, ЕВОЛЮЦІЄЮ, називайте це як хочете, "націоналізм" просто не корелює із здоровим глуздом..

Пардон за таке "розширення" фото :/ , був не уважний .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 09.08.2015 – 10:34

• 0

#32 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 14.08.2015 – 19:34

Дуже цікаво!
Зображення
1942 - Washington D. C. October 29. This was taken above Washington, D.C. An object at the very right of the frame was initially thought to represent a high-wing monoplane flying down and right from the upper left-hand corner.

It appears to be too fast for the shutter, its configuration is more disk-like and it is followed by an exceptionally long dark streak (this extends back and upwards to the top of the frame) that is normally associated with jet aircraft.

Зображення
1870 - Mt. Washington, New Hampshire. This photo is dubbed, "the oldest UFO photograph ever taken." This item was the subject of bidding at Ebay in 2002, when finally the photo was purchased for $385.00 by Samuel M. Sherman, who was the president of Independent-International Pictures Corp.

This was originally a "stereo" photograph. Certainly it was difficult to manipulate photos at that time, and remember, there were no flying objects then; at least, not from this world. Thanks to a reader, we now have the original "stereo" photo.

Якщо хтось , займається фотографією, то у мене запитання "Чи можливо в ті часи , було виготовити таку підробку?" ,"Якщо так, то який мотив?" , "Чи більшість таких фотографій, доступні загалу?", "Якщо так, то де?"

#33 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 17.08.2015 – 21:02

The Battle of Los Angeles - 1942
Зображення

Цитата

One of the classics. This image portrays searchlights and anti-craft shells converging on a UFO during what would later be called The Battle of Los Angeles. Though visually stunning, this image is almost certainly not evidence of extraterrestrials. Most analysts believe this was a combination of heightened tensions with the Japanese and a weather balloon.

But have you ever watched the Fox TV Series, Fringe? Maybe someone is observing our reactions to these kinds of spectacles, studying us in some kind of experiment....you never know.
http://www.oddee.com/item_99047.aspx
http://beforeitsnews...es-2965082.html
http://ufos.about.co...angeles1942.htm
На нацистів не схоже, на японців - також, метеозонди - наврядче, підробка - малоймовірно..  То що воно таке? О_о Дуже цікаво. І чому левова доля НиЛиО , помічались на тер. США. ? Це якась закономірність, чи просто збіг. Взагалі, синхронно "навестися" на об’єкт, який швидко рухається всім отим ліхтарям, було б важко, отже об’єкт рухався повільно, або це підробка, нажаль це було так давно.. Що вже важко знайти свідків. Та, ммм, скажімо так, якби хтось хотів, там щось приховати і заплутати людей, які цікавляться правдою, то в цього , в когось було б вдосталь часу, розглянути різні варіанти розвитку ситуації, і відповідно "обробити" свідків. - нмсд

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 17.08.2015 – 21:11

• 0

#34 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 18.08.2015 – 14:02

Щось мало людей, на солов’їній шукає в ГПМ слова , типу "Уфологія. НЛО ., ... . , " :/ .
  • 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.08.2015 – 06:47

досить того, що занадто багато людей українською шукає порчі заговори магію забобони.

мені приснилося що я бачу літаючу тарілку. вона стрімко наближалася до мене. то виявився такий розважальний атракціон. мені навіть уві сні наснилася не справжня літаюча тарілка, а іграшова.
  • 0

#36 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 12:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.08.2015 – 06:47) писав:

досить того, що занадто багато людей українською шукає порчі заговори магію забобони.

мені приснилося що я бачу літаючу тарілку. вона стрімко наближалася до мене. то виявився такий розважальний атракціон. мені навіть уві сні наснилася не справжня літаюча тарілка, а іграшова.
Ви як завжди , вражаєте мене, пане ХКВ, своєю непересічною логікою.

На рахук української і "порч, заговорів" ну і т.д. - я сильно сумніваюсь хД

По-друге (і по-перше , заразом :) ), ніхто вам не печатав у цій темі вірити в щось там! Просто погляньте на ФОТОГРАФІЇ , і скажіть що ви думаєте. Це так важко зробити , без "віри у тарілки" О_О ? - Фотографії , якби , ну , наврядче підробки, чи постановки... А що ви про це дуаєте.?
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 12:56

поки сам не побачу і не перевірю - то не більше ніж розважальний медіа продукт. бо все що подається з ТВ-інтернету - медіа, і вірити не можна.
  • 0

#38 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 13:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.08.2015 – 12:56) писав:

поки сам не побачу і не перевірю - то не більше ніж розважальний медіа продукт. бо все що подається з ТВ-інтернету - медіа, і вірити не можна.
Пане ХКВ, ваша логіка мене чим раз вражає! :)
Ви бачили на власні очі, мм, Молекулу, Атом, Чорний Об’єкт, послідовність ДНК , ну іт.д. Ви не повірити , всі ці речі, здається що існують! :lol: . Нажаль, з НЛО - складніше, але не в цьому плані, а в плані "повторення досліду" . :/
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 18:53

мені не обов'язково вірити в існування молекул і атомів. я можу довіряти вченим а можу і не довіряти. і можу не довіряти журналістам.
чи є війна на сходу України, чи мені брешуть? я не знаю, що там насправді відбувається, але знаю що туди відправляють здорових людей, а повертаються вони в ящиках. вся інформація про те що трапилося між відправкою і поверненням - може бути брехнею.
  • 0

#40 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.08.2015 – 19:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.08.2015 – 18:53) писав:

мені не обов'язково вірити в існування молекул і атомів. я можу довіряти вченим а можу і не довіряти. і можу не довіряти журналістам.
чи є війна на сходу України, чи мені брешуть? я не знаю, що там насправді відбувається, але знаю що туди відправляють здорових людей, а повертаються вони в ящиках. вся інформація про те що трапилося між відправкою і поверненням - може бути брехнею.
До чого це? Що воно, де воно? О_о - жартую.
Ну так, я ж не говорю вам вірити, я просто фотографії привів.. І прошу їх оцінити, подумати, ну і т.д. І висловити свою думку.
Про Донбасик! Так пане ХКВ, гоу , гоу, гоу, я підіймаю свій зад, беру свій, червоний похідний рюкзак, рюкзак , на якому написано "**бни по мені з агеесу" , і їдемо в гості до _Ікса, він печатав що існує недалеко від Бахмута :lol: :( , їхати не так довго, там Харків - Ізюм , наприклад... , тільки заповіт не забудьте написати , бо якщо солдати рф , або сіпари не шмякнуть , то наші задовбашать "навірняка" хахахаааааааааааааааааааааааааах. Хоча я "умом" не кую, що там біля того Бахмута, т.є. хто там.. - жартую, жартую.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних