Перейти до вмісту

- - - - -

Linux ОС, допомога новачку.

Повідомлень в темі: 76

#41 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 02.08.2015 – 21:57

Перегляд дописуantip (02.08.2015 – 21:48) писав:

Щось мені підсказує, що ти мову програмування С/C++ не знаєш, навіщо тобі відкритий код?
Ні, не знаю таких мов :) :( . Але чому вам здається що відкритий вихідних код, потрібен лише для тих хто знає, оту "мову"... О_о Закритість вихідного коду, дуже сильно заважає . розумінню того, що ця програма коїть на машині (ну, якщо вважати що транслятор (компілятор) без "сюрпризів" ^_^ ).
А Лінуксі, часто навіть коментарії пишуть, "шо воно робить оцим , а шо оцим і т.д." , змінив, там , якесь значення і усьо - красота :) А у закритих програмах, якщо таке налаштування НЕ передбачене в плані, взаємодії із користувачем (Інтерфейс, чи "конфіг." файли, і т.д.) то щоб оте значення змінити, потрібно ой як довго морочитись... :( .
  • 0

#42 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.08.2015 – 22:19

По перше, давайте поважати одне одного, я ж тобі не Викаю, тож звертайся до мене, також, на ти.

Перегляд дописуфростыш_дурак (02.08.2015 – 21:57) писав:

Закритість вихідного коду, дуже сильно заважає . розумінню того, що ця програма коїть на машині (ну, якщо вважати що транслятор (компілятор) без "сюрпризів" ^_^ ).
Якщо під "ця программа" ти маєш на увазі операційну системо, то тут дуже доречним буде оця картинка:
Прихований текст
Людей, які розуміють як там все зроблено реально мало, тож в лінуксі можуть бути такі ж дири і бекдори як і у Вінді.

Повідомлення відредагував antip: 02.08.2015 – 22:19

• 0

#43 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 22:52

Перегляд дописуantip (02.08.2015 – 22:19) писав:

По перше, давайте поважати одне одного, я ж тобі не Викаю, тож звертайся до мене, також, на ти.

Якщо під "ця программа" ти маєш на увазі операційну системо, то тут дуже доречним буде оця картинка:
Прихований текст
Людей, які розуміють як там все зроблено реально мало, тож в лінуксі можуть бути такі ж дири і бекдори як і у Вінді.
У мене звичка, на "ви", перепрошую, звісно не хотів нікого образити (крім "поганих хлопців") :) Ну, по-перше не тільки ОС, а взагалі , відкрите програмне забезпечення, яке "ПАСЕТЬСЯ" на Лінуксах, в основному.
По-друге, угадайте що легше, взяти будь-який дистрибутив Лінукса (крім закрито-джерельних), залишити там , з додаткових програм тільки "драйвери" без яких, на вашій комп’ютері воно працювати не буде, ну і термінал , ну і пару програм, типу "less, cd, locate, mkdir, >, >>, т.д. т.п" , а потім перечитати, "протестувати",  їх вихідний код із КОМЕНТАРІЯМИ, які є дуже корисними. Чи розібратися в СОТНЯХ МЕГАБАЙТІВ "ЗАКРИТОГО КОДУ" ВІНОС, ???

Та і чому, ви (ти), вважаєте що мене цікавлять "бекдори", і т.д.? О_о В мене в загалі, який "кончений бут-вірус" , на одному пк "стоїть", і нічого, головне щоб він не "їв" мої дані і не "юзав" мого ДУЖЕ ПОВІЛЬНОГО з’єднання з ГІМ, в моїх Лінукса, куча "бекдорів", але я надіюсь, ніяка тварючка не напиши якоїсь авто-програми , яка то використає, а що "вручну" довбати мої комп’ютери, ТА КОМУ Я ПОТРІБЕН!? Що у мене брати, "столєтні ПК-ігри" О_о . Це просто тупо.
Планую, встановити OpenSuse Linux , це був перший Лінукс, з тих, яких я, коли небудь інсталював, мені хамелеон сподобався, я тоді ще малою дитиною був :)  - звичайно я невмів (невмію) , нормально там "себе почувати", але g ХАМЕЛЕОН :) Це був правильний, маркетинговий xід, щодо мене, і інтерфейс там був "класний" , він дуже нагадував ВінОС , тільки красивіший! :)

_______________________________додав___________________________________
P.S. І нащо так ображати, твори , одного з моїх улюблених письменників Азека Азімового :% , машина-робот,  він не так тую фразу сказав, а без матюків.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 02.08.2015 – 22:56

• 0

#44 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 23:05

Перегляд дописуфростыш_дурак (02.08.2015 – 22:52) писав:

По-друге, угадайте що легше, взяти будь-який дистрибутив Лінукса (крім закрито-джерельних), залишити там , з додаткових програм тільки "драйвери" без яких, на вашій комп’ютері воно працювати не буде, ну і термінал , ну і пару програм, типу "less, cd, locate, mkdir, >, >>, т.д. т.п" , а потім перечитати, "протестувати", їх вихідний код із КОМЕНТАРІЯМИ, які є дуже корисними. Чи розібратися в СОТНЯХ МЕГАБАЙТІВ "ЗАКРИТОГО КОДУ" ВІНОС, ???
Так, тозібратись у відкритому коді Лінукс легше, ніж у асемблерійському Віндовса, але я ніяк не можу зрозуміти, навіщо тобі це? Навіщо тобі розбиратися у вихідному коді програм???
  • 0

#45 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 03.08.2015 – 00:42

Перегляд дописуantip (02.08.2015 – 23:05) писав:

Так, тозібратись у відкритому коді Лінукс легше, ніж у асемблерійському Віндовса, але я ніяк не можу зрозуміти, навіщо тобі це? Навіщо тобі розбиратися у вихідному коді програм???
Я гадаю у ВінОС, якщо поглянути на код, то він буде не просто "асемблерний", чи як його там, а скоріше за все , зашифрований особливим методом, який робить для простого смертного (особливо враховуючи його об’єм) цей код зовсім не зрозумілим. Тільки іті у кого є "ключики", зможуть прочитати його, - розробники Ядра ВінОС наприклад :). Це навіть, якщо не враховувати , асиметричність процесу перетворення якихось там печатних символів (ну, т.є. не стільки печатних символів, а того, що вони означають, в сенсі програмування) у ....10001111000011010001100000000...., тобіш в елементарні, електричні сигнали.  

Я ж вам пояснював, нащо мені відкритий код - "кустомізація", ну от не хочу я щоб запускалась якась програма, я просто в лінуксі запускаю програму
apt-get purge [ім’я небажаної для запуску програми]
і усьо . Ви зможете так видалити "кусок Ядра" ВінОС, який вам не сподобався?, - сумніваюсь.. Ну програми різні, "відкритокодні" , полюбляють Лінукс. Ну не знаю, інтерхвейс KDE - "прикольний" , НУ, ПРИЄМНИЙ ЛІНУКС НА ВИГЛЯД, ПРОСТО.

Доречі, мені ліньки згадувати, але там була якась Істер.Едж , іЗ ШИВДКІСТЮ СВІТЛА У ВАКУУМІ, І ГУГЛ МАПС, щось там кудись уводиш і отримуєш красиву картинку, ніхто не пам’ятає?, я хочу повторити :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 03.08.2015 – 00:45

• 0

#46 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.08.2015 – 00:02

На днях "дістав", FreeBSD . Ледве за день, завантажив 100Мб, pfSense , є щось , що мені конче потрібно знати перед його інсталюванням? . Доречі, на сайті написано що цій ОС - 30 років, солідно. :) .
  • 0

#47 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень

Відправлено 04.08.2015 – 18:48

Перегляд дописуantip (02.08.2015 – 23:05) писав:

теж не розумію
  • 0

#48 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.08.2015 – 21:27

Перегляд дописуMr.Ripley (04.08.2015 – 18:48) писав:

теж не розумію
А що, "не мона"? :)І нащо розбиратись в усьому вихідному коді..? Просто , знайти, що потрібно і змінити. А у ВінОС - чортаздва, не так все просто!

P.S. До того ж більшість "Лінуксових" програм, іде із НАБАГАТО більшою кількістю налаштувань ніж їх ВінОС-ні колеги

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.08.2015 – 21:29

• 0

#49 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 04.08.2015 – 23:03

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.08.2015 – 21:27) писав:

P.S. До того ж більшість "Лінуксових" програм, іде із НАБАГАТО більшою кількістю налаштувань ніж їх ВінОС-ні колеги
Що це значить?
Наприклад, яка конкретно програма?
  • 0

#50 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 07:01

Перегляд дописуMr.Ripley (04.08.2015 – 23:03) писав:

Що це значить?
Наприклад, яка конкретно програма?
Бугугашичка -
man systemd 
man pppd 
man openvpn
і т.д. Щось я на ВінОС, такої кількості опцій, навіть без модифікацій вихідного коду, не бачив...  Ні, ну звичайно, я нуб, але ж все ж таки :)
  • 0

#51 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 08:43

Кому , цікава конструктивна критика на Лінукс ОС (з якою звичайно ознайомлені розробники цієї ОС), можна заглянути ось сюди: http://elliotth.blogspot.ch/ . Тільки абірежно :) , а то якісь символи після крапочки "підозріло нагадують КНР" .
  • 0

#52 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 12:31

Встановили Лінукс він все сам знайшов і все запрацювало, навіть Вантуз щось там закряхтів жеручи ресурси. Як думаєш, що б сталося, якби поставили Вантуз? Не працювало б нічого. :) Вантуз навіть розділи не здатен побачити.

Хахаха, так багато чого просто зробити. Наприклад, інтерфейс. Але вантуз і того не може.

Вантуз і близько не стоїть по кількості підтримки варіяцій ЦП порівняно з Дінуксом. Глян на список Дебіяна.

Епл робить на мвоєму залізі, бо так надійно. Инакше виходить як з вантузом і андроїдом.

Бекдори в лінуксі. І всі програмісти у долі. Ніхто не розкриває. Хаха.

Лінукс при своїх незначних недоліках має купу переваг. Особливо, якщо користувач допитливий. Це як конструктор з яким цікаво.
  • 0

#53 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 15:55

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.08.2015 – 00:02) писав:

є щось , що мені конче потрібно знати перед його інсталюванням?
Звісно. Де знайти хендбук.
  • 0

#54 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.08.2015 – 21:11

жировик, ти скоро здолаєш псіхологічіський бар'єр - по два рази "вантуз" на рядок в середньому. так би мовити - твердість аргументації. між іншим, слово wantuz в давньогерманській мові означало шось круте. нажаль забув шо. Віндовсюки прикольно назвали свою систему, як лінпуксоїди не вправляються в каверканні - віндовс це завсіди - Win.

пс. "список варіацій цпу"... як на тій картинці - "а їщьо рускіє єдят мароженає зімой" :lol:
на десктопосерверному сегменті беззаперечно переміг x86. зрештою, МС, скинув підтримку архітектур які ЇХНІ власники занедбали. приклади - sgi забив на mips, NT не просто була на міпс, вона починалася з міпс. бо коли виявилося шо з інтелівського risc процесора i860 не буде діла, вони переключилися на міпс як на цільову платформу. катлер не любив x86. я навіть десь читав, шо x86 порт NT майкрософтівські програмісти замутили на досугє, у вільний час так би мовити. далі dec'ова alpha. сама крута risc машина евар. (кажуть шо, ще pa-risc був гожим) порт на альфу у NT був. хто зарубав альфу? compaq, тодішній власник альфи який купив dec, якого потім купив hp, і який тепер розсипається. підтримка альфи була скинута тоді коли було видно шо вендор не збирається справді розвивати архітектуру і йти конкурувати. між іншим альфу навіть сворювали під девізом "ready for NT" нє, не "реді фор унекс", вам не привиділось, - саме "реді фор НТ"! вже тоді всі знали яка система буде домінувати. далі - ppc. NT мав його. де зараз ppc? в глибокій нішовій жопі з гордою назвою - high end server, mission critical і все таке. але. скіке його там? айбіем грається сам з собою. серйозного поширення ця архітектура не зазнала, і не змогла конкуруати з x86, і навіть епл, після років вихваляння, зрадницьки перескочив на таку "пагану" x86 архітектуру від Wintel'а. далі - славетний itanium. визначна архітектура. хто її валяє? інтел. майкрософт портував NT на itanium. майкрософт мв гожу версію Windows на itanium. і скинув підтримку тіке тоді коли стало ясно шо власники не розвивають свій продукт. а netbsd яке хвастається шо ганяється на всьому і тостерах в придачу, і яке в своїх списках помічає й ітаніум, І ДОСІ "вміє" падати виконуватися тіке на емуляторі.
для чого я це все кажу. от оце ще одна мильна бульбашка липова гордість лінпуксоїдів - вимазуватися кількістю портів. по-перше, а якістю ти цікавився? чи тобі "дижаст воркс" хвате? як кальмару. а по-друге - шо окрім комплексів неповноцінности фанатів лінукса це доводить? ти подивись на розподіл по архітектурам нинішніх компутерів і подумай чи треба тобі якшо це не тіке твоє життєве заняття але ще й робота, гроші треба заробляти, чи потрібно тобі підтримувати архітектуру яку власник щарубав ще на початку 2000х? і з іншого боку чи це велика проблема для корпорації витягти назад порт і розвивати його далі якби якимсь дивом ці архітектури повернулися назад із жопи чи забуття? запам'ятай - NT з самого початку створювалась визначними архітекторами до речі, як надзвичайно модулярна і портабельна ОС. це тобі не гора хаотичного безструктурного коду який мавпує юникс від начинающого фінського кулхацкера. чим ти тут вимахуєшся? гівняними лінпуксовими портами які єлє дишуть? сходи на "офіційний" сайт лінукс ppc порта, він лежить уже місяці чотири, два місяці показував error establishing database connection - кривизна висіла пару місяців, тепер справили, тепер показує 500. оце який стан сайту, такий і стан порту, не кажучи вже про "якість". якшо це слово взагалі можна прикладати разом з словом лінукс. і шоб ти знав комерційні компанії які випускають свої дистрибутиви крепукса скинули підтримку ітаніума, спарка десь в той самий час шо й МС. ну шо ж ви будете розказувать ще як не про суперкампустери і 100500 архітектур на лінуксі. пиши, старайся, адже цим ти наближаєш рік лінукса на десктопі. :ggggg:

Перегляд дописуrecht (05.08.2015 – 15:55) писав:

де знайти хенд протект - шоб руки не натерти під час інтенсивної мастурбації. :lol:

пс. а шо, вони свій хендбук ховають від юзерів, шо його треба шукати? чи це ви просто хотіли шось вумне сказати. а воно не получилось?
  • 0

#55 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 21:15

Перегляд дописуrecht (05.08.2015 – 15:55) писав:

Угу, паперовий (ака пайпер, ака бумажний) "хендбук" би не завадив, бо "шото" не в кую, куди там що "тикати" :lol: ...
  • 0

#56 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 21:19

у них є електронний. там теж букви знання.
  • 0

#57 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 21:30

Перегляд допису_Ex (05.08.2015 – 21:11) писав:

жировик, ти скоро здолаєш псіхологічіський бар'єр - по два рази "вантуз" на рядок в середньому. так би мовити - твердість аргументації. між іншим, слово wantuz в давньогерманській мові означало шось круте. нажаль забув шо. Віндовсюки прикольно назвали свою систему, як лінпуксоїди не вправляються в каверканні - віндовс це завсіди - Win.

пс. "список варіацій цпу"... як на тій картинці - "а їщьо рускіє єдят мароженає зімой" :lol:
на десктопосерверному сегменті беззаперечно переміг x86. зрештою, МС, скинув підтримку архітектур які ЇХНІ власники занедбали. приклади - sgi забив на mips, NT не просто була на міпс, вона починалася з міпс. бо коли виявилося шо з інтелівського risc процесора i860 не буде діла, вони переключилися на міпс як на цільову платформу. катлер не любив x86. я навіть десь читав, шо x86 порт NT майкрософтівські програмісти замутили на досугє, у вільний час так би мовити. далі dec'ова alpha. сама крута risc машина евар. (кажуть шо, ще pa-risc був гожим) порт на альфу у NT був. хто зарубав альфу? compaq, тодішній власник альфи який купив dec, якого потім купив hp, і який тепер розсипається. підтримка альфи була скинута тоді коли було видно шо вендор не збирається справді розвивати архітектуру і йти конкурувати. між іншим альфу навіть сворювали під девізом "ready for NT" нє, не "реді фор унекс", вам не привиділось, - саме "реді фор НТ"! вже тоді всі знали яка система буде домінувати. далі - ppc. NT мав його. де зараз ppc? в глибокій нішовій жопі з гордою назвою - high end server, mission critical і все таке. але. скіке його там? айбіем грається сам з собою. серйозного поширення ця архітектура не зазнала, і не змогла конкуруати з x86, і навіть епл, після років вихваляння, зрадницьки перескочив на таку "пагану" x86 архітектуру від Wintel'а. далі - славетний itanium. визначна архітектура. хто її валяє? інтел. майкрософт портував NT  на itanium. майкрософт мв гожу версію Windows на itanium. і скинув підтримку тіке тоді коли стало ясно шо власники не розвивають свій продукт. а netbsd яке хвастається шо ганяється на всьому і тостерах в придачу, і яке в своїх списках помічає й ітаніум, І ДОСІ "вміє" падати виконуватися тіке на емуляторі.
для чого я це все кажу. от оце ще одна мильна бульбашка липова гордість лінпуксоїдів - вимазуватися кількістю портів. по-перше, а якістю ти цікавився? чи тобі "дижаст воркс" хвате? як кальмару. а по-друге - шо окрім комплексів неповноцінности фанатів лінукса це доводить? ти подивись на розподіл по архітектурам нинішніх компутерів і подумай чи треба тобі якшо це не тіке твоє життєве заняття але ще й робота, гроші треба заробляти, чи потрібно тобі підтримувати архітектуру яку власник щарубав ще на початку 2000х? і з іншого боку чи це велика проблема для корпорації витягти назад порт і розвивати його далі якби якимсь дивом ці архітектури повернулися назад із жопи чи забуття? запам'ятай - NT з самого початку створювалась визначними архітекторами до речі, як надзвичайно модулярна і портабельна ОС. це тобі не гора хаотичного безструктурного коду який мавпує юникс від начинающого фінського кулхацкера. чим ти тут вимахуєшся? гівняними лінпуксовими портами які єлє дишуть? сходи на "офіційний" сайт лінукс ppc порта, він лежить уже місяці чотири, два місяці показував error establishing database connection - кривизна висіла пару місяців, тепер справили, тепер показує 500. оце який стан сайту, такий і стан порту, не кажучи вже про "якість". якшо це слово взагалі можна прикладати разом з словом лінукс. і шоб ти знав комерційні компанії які випускають свої дистрибутиви крепукса скинули підтримку ітаніума, спарка десь в той самий час шо й МС. ну шо ж ви будете розказувать ще як не про суперкампустери і 100500 архітектур на лінуксі. пиши, старайся, адже цим ти наближаєш рік лінукса на десктопі. :ggggg:

"Нінада завідовать" - цит. якогось там "форумчанина" . Якщо це той ПіПіСі , що я думаю - то ахтунг!
Зображення

Цитата

Debian on 64-bit Little Endian PowerPC (ppc64el)
Starting on the release of Debian 8.0 (Jessie), ppc64el is an officially supported architecture on Debian.

Here you can find information about the 64-bit PowerPC Little Endian architecture.

However, note that there is also information at the ppc64el wiki page, such as installation and ABI information.
Друге посилання в ГУГЛ-ГІПМ. Ну, звичайно там не все "так гладко" як у ВінОС, але в цьому є сенс Лінкс (якась його частина) - якщо щось не працює, не чекати/перезапускати щось там, "тайком" від користувача - як ВінОС, а відразу видавати ЕРОР_ЕРОР_ЕРОР і т.д.
Ну, звичайно 1000 "ядерних програмістів" - по всім п. Земля, це не 5, 000 у "ядерному відділі" ВінОС, в тісній взаємодії із іншими (тестувальниками, інтерфеєсистами, "драйверщиками" і т.д.) - звідси я гадаю і проблеми. Але ж "ОпенСоурс", на те воно і "ОпенСоурс".
Лінукс, має довгу історію, яка написана спробами і помилками, Лінукс часто піддається критиці, і часто змінюєть (нормально критикувати ВінОС, нізя, бо не видно шо воно робить - тільки результат)в отому китайському блогу, який я навів , там куча критики - яка допомогла розробникам, того ж "велікого і могучого" Діб’яна.

Перегляд допису_Ex (05.08.2015 – 21:19) писав:

у них є електронний. там теж букви знання.
Якщо воно буде жартувати як "gnome-disks" із таблицею партицій, то я ж здурію :) . Та і читати, мені кращи не з монітора..
  • 0

#58 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 21:39

Перегляд допису_Ex (05.08.2015 – 21:11) писав:

де знайти хенд протект - шоб руки не натерти під час інтенсивної мастурбації. :lol:
Це допоможе трохи менше, ніж хендбук.
Знов щось не умне?
  • 0

#59 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 22:17

Перегляд дописуrecht (05.08.2015 – 21:39) писав:

Це допоможе трохи менше, ніж хендбук.
Знов щось не умне?
от звідки ви знаєте як воно поможе.
хто як хоче так і дроче. вам хендбук більше допоможе комусь рукавички. це все індивідуально. як і напр. з почуттям гумору.

фростиш, ви висмикуєте, я казав по перше саме за itanium в тому прикладі, і я казав про комерційних вендорів. тут це важливий аспект. пояснив чого. дебілан це задроти це не комерція. там комплекси. :lol: вони б краще поцікавились, чи потрібен комусь їхній джессі візі на тому ппц. а то може вони пишуть його самим собі. краще б сконцентрувалися на чомусь одному, хоч би шо до діла довели. бо всі ж лінуксові задроти сидять на інтелівських пісюках! ви бачили де небудь ппц пісюк. я маю такий він старий і немічний, iMac g5 називається. як я вже згадував у ньому його ж скринсейвери роблять з нього гелікоптер, мені навіть здалося, шо не вимкни б я нарешті якось той скринсейвер на підвислій машині, він би злетів. ага, але це машина 2004 року, а 2007 епл скинув використання ппц. на користь. інтела. машини які використовують ппц зараз, - це "все айбіем". там все від айбіема, це дорогі серверні шкафи такі. я з трудом уявляю вміняємого користувача такого шкафа який знесе айбіемівський aix шоб поставити туди дебілан джессі. лол. в тому комерційному сегменті, де використовують ibm'вські тєлєги так жартувати не будуть - це ж гроші.

питання для жировика. ти любиш мірятися піськами. як гадаєш, хто переможе - на ppc, пропрієтарний до мозга кісток aix чи лінукс?
на itanium - пропрієтарний аж гай гудить hp-ux чи лінукс. на sparc, пропрієтарний solaris чи лінукс? це все нішеві архітектури з дорогого діапазону, багато навортів багато пихи, і обернено пропорційна до цього всього маркет шара. це привиди. але всі вони мають свого єдиного виробника який створює і залізо і ОС, з оговоркою шо в випадку ітаніума це тандем інтел-хп. і всі вони типу мають лінукс як опцію. хоча наскіке я знаю хп припинив підтримку лінукса на ітаніум. позатим. є "вільна","сама сама крута в мірі" система лінукс і є "пропрієтарна" закрита, мєстонахождєніє фростиша посиалає прямо в нса - ОС від вендора. от як ти думаєш, хоч в одному з цих випадків лінукс по швидкодії, підтримці, набору можливостей, документації, і прочій потрібній для реального пользуна цих сурйозних машин "галіматті", хоч в одному з них лінукс може конкуруаати з тими пропрієтарними конкурентами? гаразд, нє, він смокче турбулентно так же як і в порівнянні з віндовсом. тож самого "довгого" списка не досить. тіке якшо ти не недальокий фонат опиншмопинсорса. ;)

Повідомлення відредагував _Ex: 05.08.2015 – 22:24

• 0

#60 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.08.2015 – 22:46

Перегляд допису_Ex (05.08.2015 – 22:04) писав:

от звідки ви знаєте як воно поможе.
хто як хоче так і дроче. вам хендбук більше допоможе комусь рукавички.  це все індивідуально. як і напр. з почуттям гумору.

фростиш, ви висмикуєте, я казав по перше саме за itanium в тому прикладі, і я казав про комерційних вендорів. тут це важливий аспект. пояснив чого. дебілан це задроти це не комерція. там комплекси. :lol: вони б краще поцікавились, чи потрібен комусь їхній джессі візі на тому ппц. а то може вони пишуть його самим собі. краще б сконцентрувалися на чомусь одному, хоч би шо до діла довели. бо всі ж лінуксові задроти сидять на інтелівських пісюках! ви бачили де небудь ппц пісюк. я маю такий він старий і немічний, iMac g5 називається. як я вже згадував у ньому його ж скринсейвери роблять з нього гелікоптер, мені навіть здалося, шо не вимкни б я нарешті якось той скринсейвер на підвислій машині, він би злетів. ага, але це машина 2004 року, а 2007 епл скинув використання ппц. на користь. інтела. машини які використовують ппц зараз, - це "все айбіем". там все від айбіема, це дорогі серверні шкафи такі. я з трудом уявляю вміняємого користувача такого шкафа який знесе айбіемівський aix шоб поставити туди дебілан джессі. лол. в тому комерційному сегменті, де використовують ibm'вські тєлєги так жартувати не будуть - це ж гроші.
Ахахаха, гелікоптер. Та мені здається, такі гіганти як АйБіЕм - використовують надбання Лінукс, "по-повній" у своїх розробках, якби ж вони "нормально" його підтримували, але і на тому спасибі.
http://www-03.ibm.com/linux/

Діб’ян - то , як ви вірно сказали, в основному "задроти" (на мою скромну думку), особливо "ядерщики". Ну і що, як на мене Діб’Ян - найкращий Лінукс який я бачив, ну ОпенС’юзе також класний. Та я в принципі, також задрот, хоч і комп’ютерно_ігровий, тому мені їхня філософія не "чужда".
Я щось-десь чув про "комплекси", зокрема про "Холівар" прихильників СІСТЕМДІ проти любителів ІНІТ_ПРОЦЕСА :lol: .
На тому ж Діб’яні, мої улюблені Лінкси "будуються" ! І нічо, працюють, тільки буває "графічний інтерхвейс" такі чудеса "моче"... :(
Прихований текст
Отака от "чипуха", на моєму новому Лінуксі (одному із), чи то "вірусня" ломиться, чи якась тварючка, якби ж я в цьому розбирався, аа, ну та ладно. Та і в принципі, що у мене брати? -, мої заощядження - 300грн О_о .
Доречі, дякую людям за переклад цієї ОС на Укр. мову!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних