Перейти до вмісту

- - - - -

Linux ОС, допомога новачку.

Повідомлень в темі: 76

#21 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 30.07.2015 – 20:14

Коли я на своє "горе" спробував , подивитися щось по "ють’юбі" , у мене на ВінОС, також все заново вантажилось :Ґ . Ну, то так, до слова.
Ну, Віртуалзіція (машинна (хардварна), в моєму розумінні "написання послідовносте у матеріальному вигляді", мікрочіпами там і т. :) .) - я думаю, що деякі речі, зручно віртуалізовувати, таким чином, це свого роду взяємодія Духу і Машини, от наприклад, колись не було такої красивої "графіки" на ПК, а тоді її "віртуалізували" , у спеціальних наборах послідовностей, змонтованих "на одній платі" - відеокарті, ВУАЛЯ - Красота!
Віртуалізація, програмами - машин ("софтфеєром" - "хардвеєру"), принамні це корисно коли потрібно щось-там "протестувати" на сумісність, а грошей немає на обладнання :) , тоді в збиток продуктивності, беремо і "програмуємо повні дії мікрочіпа", з допомогою тільки програм :) . Такий спосіб, дає також сильний "контроль" над процесом, ну в сенсі , якщо щось не так, то із "хардвеєром" то його доведеться "перелагоджувати" , а "віртуальний мікрочіп" - змінив код і усьо :) - на мою скромну думку, звичайно, фундаментова архітектура машини - накладає обмеження на віртуалізацію, я гадаю. Ну і, я м’яко кажучт не "про" в цих "штукчах-дрючка" - :lol:
Віртальні сервери і користувачі, - я думаю це звичайний наслідок розвитку Науки і Технологій, просто коли з’вилася можливість (ресурси дозволили) віртуалізувати, цілі системи систем, то чому б і ні? Це просто зручно, нащо діставати , дороге , спеціалізоване обладнання, яке безумовно впорається із задачами набагато якісніше, коли можна звернутись до "універсальної, доступної, штучки" , з допомгою якої можна вирішити ті ж задачі?

Ідентефікатори , що таке "педевікія" - знаю, мені і звичайної , вистачить з "головою" :)
Дуже цікаво, майже все корелює із моїми підозрами, але грець з ним . Занадто багато інформації, мій хребет і очі - не витримають :/ .
Універсальний Ідентефікатори, я гадаю, бувають різні, не дарма є росіяни впроваджують "добровільно-наказово" , на різни поп-підприємствах свої "мікрочіпи", "для улучшенія безопасності .. " і т.д.
Звичайні УІд , я думаю можна змінити із допомогою, тієї ж ВІДКРИТО-ДЖЕРЕЛЬНОЇ "віртаульної машини" , звичайно , потрібно все спростити до "немогу" щоб мати якусь впевненість про "непосилання" кудись там, реальних УІд , це я гадаю НЕ Є МОЖЛИВИВ із закритим sкодом.
Якшо той "хакер" , створював "малвейр" , яке "гризло" звичайних користувачів ( - як я, наприклад,) то туди йому, гадюці і ДОРОГА! :lol: Бо то значить, що він був нічим не кращий за "гадів" , які знущаються над простими людьми, заради своїх , інтересів.
інтернет стандарти, різні "штучки-дрючки" то може і вбудовані, але таж "віртуалізації" , сильно їх "остужує" .
Машинне мислення, наскільки я знаю, поки-що є доволі логічним просцесом на низькому рівні, та ще і "розбитим на кванти", тмоу його можна віртуалізовувати, Машини - програмами і вайс верса.

"Напечатав у Глобальні Пошуковій Майшині - ГУГЛ, "Криптографія", в надії побачити якісь веселі "штучки", які мене зацікавлять, і не дадуть відразу заснути в спробах осягнути сенс криптографії, а ГУГЛ мені "Кріпто_Кідс!" еНеСеЙ.джов :lol: Розмсмішило, там навіть якісь задачки є , для дітей, як-раз для мене згодяться , коли "зовсім нудьга напде " :)
  • 0

#22 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 31.07.2015 – 04:14

ні, на десктопі, на віндовому принаймні, відтворення ютубе, так себе не поводить. тут, на андроїді, гуглівська програма з промовистою назвою ютубе, поводиться саме так, як описано вище, і це не якийсь випадковий бзік, але систематична поведінка. очевидно така логіка закладена в саму програму, і ця логіка або вона має на меті якісь садистичні знущання з користувача, або вона від якихсь неземних істот, для яких це норма.
апаратна віртуалізація - це цілком визначений термін. він не про те як і шо там всередині "вшито в кремній". всі команди процесора мають матеріальну реалізацію. а хардварна віртуалізація це термін який описує явище імітації однією платформою її програмноапаратними засобами іншої платформи. це збочує уявлення про ОС як набір коду який керує машиною, це пожирає ресурси. і це, врешті, не дає ніяких корисних результатів. навідміну від наприклад схожих концепцій на рівні застосунків - багатопотоковости чи багатозадачности в цілому, де справді користувач отримує реальні вигоди, маючи можливість робити одночасно більше і швидше. розпаралелювання і розділення часу - це корисно на рівні користувацьких програм. на рівні системного коду, тобто ОС - тобто перемикання між кількома ОС на одній фізичній машині не дає ніякої нової функціональности і користі, нічого не додає взагалі. зато неймовірно все сповільнює і марнує, бо концептуально - це потвора, це козі коньки, це отой велосипед на вантажівці. якшо велосипед винайдений для їзди, то на ньому треба їздити. по дорогах. а не мостити його на шось шоб воно його возило. і тестування й налагодження - якшо ви відполірували свою систему на віртуальній машині, то, вона буде відполірована саме для цієї віртуальної машини, і ні для чого більше, тобто для голого цільового заліза ваша система всеодно буде незрозуміло якою фігнею яка скоріше навіть не запуститься. взагалі, єдина корисна ділянка застосування hv, це емуляція древніх платформ. як наприклад емуляція якихсь культових дос, аміга чи ще шось ігор.
хакер той, його вде мабуть випустили, давно то було, він поет в душі мабуть, тонка натура, свій вба вірус назвав в честь якоїсь дівчини, меліса чи шось таке - давно я про це читав - так шо там любов і чуства.
  • 0

#23 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.07.2015 – 21:26

Ubuntu: Installation without GRUB . Встановлення. Убунту. Без ГРЮБ’У.

Віршив інсталювати собі ще Юб’юнту, накінець-то :) , встановив , щось там, як додаткову програму на ВінОС, через Wubi.exe O_o, перезавантажив систему, - "тішина" .. . Завантажилось знову ВінОС, - Виявилось потрібно виставити значення очікування у меню Вмбору ОС, для завантажувача ВінОС , не НУЛЬ :) . - Вуаля, з’явилось слово в меню "Ubuntu" .
Пів години завантажувалось... сказало, "вибирай мод завантаження", а я йому - "нормал". ОК . І знову пів години чекати ... :( . Завантажився "Робочий стіл", на ньому написано, "встановити Убь’юнту" , запустив, дійшов до"розбивки" НнЖМД накопичувачів, і опля - встановлення GRUB , неможливо вимкнути через графічний інтерхвейс :( . Вимкнув "інтсалятор Уб’юнту" . клацнув Cntrl + Alt + F1 , все почорніло :( , і знову тупий білий шрифт на темному фоні, який сильно "гробить" очі, ну грець із ним,... печатаю
man -k install
Воно мені видає слово "ubiquity" O_O , я думаю, "шовонодевоно" .
man ubiquity
- виявилось, це той самий "інсталятор" що мені потрібно, але от проблемка в МЕН’ові чомусь вирішили, що непотрібно печатати якою програмою вимкнути GRUB ! Цю інформацію, я знайшов сказавши :
ubiquity --help
виявилось, потрібно завантажити оте "убік’юйті" із програмою
ubiquity --no-bootloader
, запустив, все "зависло" , кажу виведи на екран
/var/log/installer/debug
- якось так, а таммммммммммммммммммммммммм ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ЕРОР ВВЕДЕННЯ - ВИВЕДЕННЯ, блок такий-то і т.д ПЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ЕРМІССІОН ДІНАЙДЕД ........... коротше капець "повний" , система в кінці-кінців "лягла", і перестала відповідати на будь-які запити, допоміг тільки "фізичний рестарт" . Перезавантажив, знову чекав пів-години, в резульаті, просто клацнув правою кнопочкою "мишки" по отому посиланню "Встановити Уб’юнту" і допечатав туди , оту програму:

Зображення
ЗАПРАЦЮВАЛО! :)

P.S. Дякую тим , хто переклав на укарїнську оте Юбь’юнту.
  • 0

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень

Відправлено 31.07.2015 – 21:40

переклали то молодці, але як завсіди - не обійшлись без "фокусів" - "стільниця". desktop - це просто "стіл" в сенсі робочого місця на компі, тобто як кажуть у мене на столі лежить купа паперів. НА СТОЛІ лежить купа на столі! отой "десктоп" тут - той самий стіл, тіке на моніторі, як природня аналогія того столу. і називати слід було так саио - столом. але ж, нашим ромуальдичам стільниці якісь давай. >_> >_<

Повідомлення відредагував _Ex: 31.07.2015 – 21:42

• 0

#25 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.07.2015 – 21:50

Перегляд допису_Ex (31.07.2015 – 04:14) писав:

ні, на десктопі, на віндовому принаймні, відтворення ютубе, так себе не поводить. тут, на андроїді, гуглівська програма з промовистою назвою ютубе, поводиться саме так, як описано вище, і це не якийсь випадковий бзік, але систематична поведінка. очевидно така логіка закладена в саму програму, і ця логіка або вона має на меті якісь садистичні знущання з користувача, або вона від якихсь неземних істот, для яких це норма.
апаратна віртуалізація - це цілком визначений термін. він не про те як і шо там всередині "вшито в кремній". всі команди процесора мають матеріальну реалізацію. а хардварна віртуалізація це термін який описує явище імітації однією платформою її програмноапаратними засобами іншої платформи. це збочує уявлення про ОС як набір коду який керує машиною, це пожирає ресурси. і це, врешті, не дає ніяких корисних результатів. навідміну від наприклад схожих концепцій на рівні застосунків - багатопотоковости чи багатозадачности в цілому, де справді користувач отримує реальні вигоди, маючи можливість робити одночасно більше і швидше. розпаралелювання і розділення часу - це корисно на рівні користувацьких програм. на рівні системного коду, тобто ОС - тобто перемикання між кількома ОС на одній фізичній машині не дає ніякої нової функціональности і користі, нічого не додає взагалі. зато неймовірно все сповільнює і марнує, бо концептуально - це потвора, це козі коньки, це отой велосипед на вантажівці. якшо велосипед винайдений для їзди, то на ньому треба їздити. по дорогах. а не мостити його на шось шоб воно його возило. і тестування й налагодження - якшо ви відполірували свою систему на віртуальній машині, то, вона буде відполірована саме для цієї віртуальної машини, і ні для чого більше, тобто для голого цільового заліза ваша система всеодно буде незрозуміло якою фігнею яка скоріше навіть не запуститься. взагалі, єдина корисна ділянка застосування hv, це емуляція древніх платформ. як наприклад емуляція якихсь культових дос, аміга чи ще шось ігор.
хакер той, його вде мабуть випустили, давно то було, він поет в душі мабуть, тонка натура, свій вба вірус назвав в честь якоїсь дівчини, меліса чи шось таке - давно я про це читав - так шо там любов і чуства.
А чим погано, з одного "сервера" - створити , "5 віртульних", кожен для своєї, окремої задачі, якщо "потужність" обладнання, і ресурсоємнкість задач дозволяють, то чому б і ні!? Набагато краще, ніж "купувати", ще чотири "сервера" .
Якщо то поет, створи програму, яка автоматично "Лазить" по ГІМ, і шукає вразивості, у машинах, а тоді безжально їх використовує, це вже не поет, це вже "жалюгідний кібер_бандючок", який просто схотів заробити , або просто нашкодити звичайним людям. Отаких от , гадючок, хоч "дамбу_гати". І що, і що ото хакер досяг? "Обідив" чортову кучу, простих машин? Пфф...
І що б він зробив, наприклід із ЧАЙНА МІІ ? Нічого. Бо в втаких закладах, "сидить", набагто розумніших людей, з "пару-трійку" КНІ, і контролюють, і контролють . .. "Фігня" коротше той хакер, образити, таку машину, якою я вихожу в ГІМ, то його "малвейер" - легко зможе, а от "монстри" його навіть не "побачать"...

Перегляд допису_Ex (31.07.2015 – 21:40) писав:

переклали то молодці, але як завсіди - не обійшлись без "фокусів" - "стільниця". desktop - це просто "стіл" в сенсі робочого місця на компі, тобто як кажуть у мене на столі лежить купа паперів. НА СТОЛІ лежить купа на столі! отой "десктоп" тут - той самий стіл, тіке на моніторі, як природня аналогія того столу. і називати слід було так саио - столом. але ж, нашим ромуальдичам стільниці якісь давай. >_> >_<
Я про це і не думав коли читав, :lol: , але дійсно, стільниця, якось дивнувато, в сенсі того, що рідко в українському побуті чуєш.
  • 0

#26 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень

Відправлено 31.07.2015 – 22:08

для задач не потрібна окрема віртуальна машина. для задач потрібна програма. а паганого в тому, і я це казав, шо ця імітація дуже вартісна, і кажучи коротко - зводить перформанс на гімно. це енергоНЕефективно. якшо потрібно кілька окремих одиниць, значить треба саме їх брати. часто вони будуть дешевші одного монстра. але найнеприємніше в віртуалізації знову - вона не дасть з 1 го 4× по 0.25 наприклад, вона з 1го дасть 4× по 0.01. от це найбридкіша практична реалія hv.

саме замце я й казав - "задачі" - це sql сервер, http сервер, термінальний сервер, ще купа яких серверів. нічого з цього не має жодного зиску від віртуалізації, вона не породжує ніякої нової корисної функціональности. воеа створює саму себе. наприклад багатопотоковість створює набагато швидші й складніші програми, псевдопаралелізм, тобто розділення часу, дає можливість навіть на однопроцесорній машині одночасно стдіти в тирнеті, слузати музику і розпаковувати чи запаковувати архіви. це нова функціональеість це плоди тих концепцій. віртуалізація нічого такого не лає
  • 0

#27 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 00:07

Перегляд допису_Ex (31.07.2015 – 22:08) писав:

для задач не потрібна окрема віртуальна машина. для задач потрібна програма. а паганого в тому, і я це казав, шо ця імітація дуже вартісна, і кажучи коротко - зводить перформанс на гімно. це енергоНЕефективно. якшо потрібно кілька окремих одиниць, значить треба саме їх брати. часто вони будуть дешевші одного монстра. але найнеприємніше в віртуалізації знову - вона не дасть з 1 го 4× по 0.25 наприклад, вона з 1го дасть 4× по 0.01. от це найбридкіша практична реалія hv.

саме замце я й казав - "задачі" - це sql сервер, http сервер, термінальний сервер, ще купа яких серверів. нічого з цього не має жодного зиску від віртуалізації, вона не породжує ніякої нової корисної функціональности. воеа створює саму себе. наприклад багатопотоковість створює набагато швидші й складніші програми, псевдопаралелізм, тобто розділення часу, дає можливість навіть на однопроцесорній машині одночасно стдіти в тирнеті, слузати музику і розпаковувати чи запаковувати архіви. це нова функціональеість це плоди тих концепцій. віртуалізація нічого такого не лає
От допустимо у вас, є одна система, ваша власна, а до вас, звернулись декілька організацій, із проханням надати в користування ваш "сьорвер" (їм конче потрібен саме "рут" і т.д.), для виконання слабко ресурсоємких задач, вам потрібно діставати ще декілька "малих" систем? - Звичайно ні! Ваше рішення - Віртуалізація. Створюєте декілька віртуальних сьорверів, і ВУАЛЯ! На одному, якась компанія тестує мережеві "драйвери", на іншому "побудований і налагоджений , сервер спеціяльно для "хостингу" картинок", на третьому якийсь уніерситет , навчає студентів, І ВСИМ ЦИМ ЕФЕКТИВНО КЕРУЮТЬ НЕЗНАЙОМІ ВАМ ЛЮДИ, БЕЗ ОСТРАХУ НА БЕЗПЕКУ ВАШОГО СЬОРВЕРА, ну майже :lol: :( і т.д. і т.п, а все це контролюється, через так звану, машинно-духовну реалізацію "Гіпервізор", наприклад.
І доречі, якщо "потужність" 1х, є не 1*10 , а 1*10^5 , то відповідно, потужність кожного із 4х буде десь 1*10^3 , а якщо для задачі , потрібно 1*10, то я думаю цього цілко вистачить, для користувача :) , якось так.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 01.08.2015 – 00:09

• 0

#28 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 04:26

Враження від UBUNTU  - загалом, цікава ОС, я думаю , будь-кому буде не зайве "поставити" її поряд із ВінОС, інсталюється вона "з під" ВінОС, причому доволі просто, та і працює на славу, можна сказати "із коробки"  особисто мені її г. інтерфейс к., не дуже приглянувся, але це ж Лінукс, будь-що, що не подобається, можна замінити, і видалити хоч всі "пакунки" :)
Із "безпекою", я думаю також проблем не повинно виникнути, впринципі, для звичайного користувача , там "заморочуватись" не потрібно, головне не "тикати що не попадя під Адміністратором :)" , Юб’юнту в цьому плані, нагадує нові ВінОС.. . Хоча, звичайно там багато "дивних стандартних налаштувань", і "дивних стандартних програм", в плані безпеки, - на мою скромну думку.  
Замовчувальний ,"Кривавий фон" Тeрмiналу , мені також, дуже не сподобався.. І ГОЛОВНЕ - ЦЯ ОС Є БЕЗКОШТОВНОЮ ^_^  .
Зображення
Висновок: - Прекрасна ОС, як на мене, але я віддаю перевагу, простішим і не таки "екстравагантним" , Графічним Інтерфейсам Користувачів, хоча , звичайно кодостворювачі, і дизайнери, постарались.. .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 01.08.2015 – 04:27

• 0

#29 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 17:07

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.08.2015 – 04:26) писав:

І ГОЛОВНЕ - ЦЯ ОС Є БЕЗКОШТОВНОЮ ^_^ .
Зображення

Якшо в тебе фірма, яку можуть контролювати з питань захисту авторських прав і тобі вистачає можливостей лінукса, то є сенс в "безкоштовності".

Якщо ж це твій персональний ноутбук наприклад, то можна ставити піратське програмне забезпечення без проблем. І очевидно, що віндовс виграє в багатьох питаннях в такому випадку
  • 0

#30 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 19:43

Перегляд дописуMr.Ripley (01.08.2015 – 17:07) писав:

Якшо в тебе фірма, яку можуть контролювати з питань захисту авторських прав і тобі вистачає можливостей лінукса, то є сенс в "безкоштовності".

Якщо ж це твій персональний ноутбук наприклад, то можна ставити піратське програмне забезпечення без проблем. І очевидно, що віндовс виграє в багатьох питаннях в такому випадку
Буґаґашичка, ви надієтесь на доброту "піратів", я згоден, там є багато добрих людей, але чи варто ризикувати, встановлюючи "кряк на вінду", ви легко можете "схопити" , якусь погану програмку, яку наврядче якийсь антивірус зможе виявити - якось так :Ґ . Та і що ж ви, порушуєте авторські права старої доброї Майкрософт, ай-яй-яй. :( :lol:  .

Linux DVB - TV, 1) Потрібно дізнатись, чи пощястило нам, чи ні :) Для цього є багато різних програм, але я думаю слід використовувати
lspci
в списку, який з’виться, ви повинні побачити якийсь "мультімедіа контроллер", або щось таке :) , із назвою "чіпика вашої " "супутникової плати" . Або ось таку
dmesg|grep dvb #;чи щось у цьому роді :)
там повинно бути , накарякано (пару строчок) що підключення ДіВіБі , пройшло успішно і т.д.
Якщо не пощастило, тоді потрібно вмикати " Лінукс біль" і шукати в ГІМ, драйвер-програму яка підійде до вашого ЛІнукса і вашої "ДіВіБі - карти"
2) Якщо все "ОК" , то потрібно знайти якусь програму, яка просканує синглал , і "відпарсує" потрібні нам модуляції і т.д. і т.п. відповідно вихідні дані, із цих програм, зручно "перенаправляти" у файл, із допомогою програми
>
, наприклад , коротше кажучи, знайде ТіВі-канали. це може бути
scan
із пакету
dvb-apps
в тому "пакеті" , доречі ще якісь програмки повинні бути, або наприклад
w-scan
, і т.д., ці програми ,  в яких , ми, прочитавши їх інструкції, зможемо створити дані для конфігурації ДіВіБі- програвача, для кожного програвача, потрібні власні конфіг.-файли, про це ве також написано у інструкціях . Зивчайно, на цьому етапі, може виникнути чортова куча помилок, але головне пам’ятати, що якщо одна програма "підключилась" до нашої ДіВіБі-карти, то інші, то наврядче зможуть нормально зробити, тому переіряємо список процесів, на наявність різних таких програмок.. .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 01.08.2015 – 19:45

• 0

#31 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 20:34

Як підняти апач на андроїді?
  • 0

#32 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 20:45

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.08.2015 – 19:43) писав:

Буґаґашичка, ви надієтесь на доброту "піратів", я згоден, там є багато добрих людей, але чи варто ризикувати, встановлюючи "кряк на вінду", ви легко можете "схопити" , якусь погану програмку, яку наврядче якийсь антивірус зможе виявити - якось так :Ґ . Та і що ж ви, порушуєте авторські права старої доброї Майкрософт, ай-яй-яй. :( :lol: .

Який кряк, якщо без проблем можна знайти ключ
  • 0

#33 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 22:29

Перегляд дописуantip (01.08.2015 – 20:34) писав:

Апач? О_О

Зображення
Я навіть слів таких не знаю :lol:, можу порадити "Віртуальну Машину" на ній все і всьо , експерименти, а взагалі www.stackoverflow.com , повинно щось бути і в тому ж the Linux Magazine , щото повинні про це писати. .
Запитайте в _Ex`a , він про Eндроїдь , часто говорить :) .

Перегляд дописуMr.Ripley (01.08.2015 – 20:45) писав:

Який кряк, якщо без проблем можна знайти ключ
хАХА, а не боїтесь що ваше ІАдресу в якийсь там , чорний, пречорний список занесуть :lol: ?
  • 0

#34 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 23:01

Перегляд дописуantip (01.08.2015 – 20:34) писав:

навіяно фоткою нижче - просто не давай йому вогняної води, він і не падатиме.
  • 0

#35 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 01:39

Ухаха, Екс, не починай краще про "підкрутити" у зв'язку з перейменуванням розділів. Бо вантуз взагалі нізвідки окрім як першого розділу не може запуститися.

Своп зазвичай лінукс ьачить сам і використовує.

Але при бажанні можна вказати конкретний розділ.

А чому тільки кряк? Я думаю самі збірки вантуза в мережі вже є з троянами. Ну або як мінімум з відкритим бекдором, який ніяк в принципі не може бути визначений.

Ну думати, що хтось отак просто безкоштовно крякає вантуз і дарує людям це верх вантузячої наївности. Я, до речі, коли юзав вантуз, з мережі, то скан на ньому виявляв троянів десь із запізненням на 3-5 років. Так що при встановленні воно чисте здавалось. Це ще раз не кажу просто про відкритий бекдор, який є просто налаштуваннями вантуза, і його ніяка програма не виявиь.
  • 0

#36 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 02:16

ну от бач, а в чілаека на першій партиції стоїть галімукс, а вінду він каже запуска. :rolleyes: я вже не кажу шо воеа в нього визодить не на primary партиції.
взагалі, ці твої "ахаха" - це бздури, ти ж сам міг переконати в цій темі шо і як твій crapux бачить. людина он намучалась. оце про те звідки шо там може запускатися. якби ти розумів як воно робе, ти б не писав такої галіматті. якшо ти ваажаєш шо вміти вантажитися з останнього сектора - це невєбенне мистецтво і прєдмєт для гордості, то ти лінпуксоїд. вони саме такою хернею і страждають. тут нічим вимахуватися. розумієш. це трівіально. всякі вантажувальні обмеження існують тіке через забезпечення зворотньої сумісности, чого мійкросовок сурово додержується. у них довга історія систем розумієш, гігантська юзер база, не тіке купка прищявих задротів чи божевільних ідейних послідовників штольмана, з такою ж зовнішністю, які зїдять будь який кал лішби з ніг штольмана і рук торвальца. їм не треба годити взагалі! просто тра нову жпл випустити ото й вся революція. а ну ще - винайти ще один шар в недолугій графічній системі, шоб вже точно настав рік лінпукса на десктопі. :lol: а от нормальним пользунам треба годити і ентерпрайзу з тисячами тачок в парках треба годити. у всіх все має робити, і дос і фат12 і сьомака і 10ка. насправді крім ms жодна корпорація не впоралась з забезпеченням нормальної роботи свого ПЗ на такому божевільновеликому морі варіацій пристроїв, і їхньої якости як pc і жодна не змогла туди встрибнути. це особливо беручи до уваги шо пісюки - це конструктори (і я абожнюю це). всі інші вендори асилили лише ПЗ тіке на своєму залізі - епл, хулит пакард, і бе і ме, оракал. от подумай чого епал не продає свою ось на інші не епалівські компутори, невже ці жадібні гандони які продають найпереціненіші в світі компутери невже б вони відмовились від ще однієї статті доходу? та ще й де в морі пісюків! та не відмовились би. як би змогли потягти підтримку своєї системи на всьому цьому морі. вона вже архітектурно не може цього. треба стіке зробити стіке пройти треба завойовувати в недурніших конкурентів. тому. краще давайте і далі доїти своїх лохів, давайте випустим новий яфон з 128 бітним армом і загиримо за нього ще 2× більше - історія успіху. о, і давайте зробим шоб він згинався! кул. або часи оті придурошні. (хоча ця ахінея охопила асіх - стадний ефект). а от створити класний неочейобний гуй це не тривіально, і ми це бачим в кого який гуй і як ефективно він робе. я абожнюю win95 стиль який і досі з задаволенням юзаю на хрюшках, я абожнюю стиль вісти сьомаки. на пізніших версіях працювати поки не довелось. воно зручне і прикольне. а на лінуксові гуї, ну он... скрин угорі - агидно дивитися і понині. не кажучи вже наскіке неефективно воно робе на глині, наскіке грузе процесор.
  • 0

#37 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 19:54

Перегляд допису_Ex (02.08.2015 – 02:16) писав:

ну от бач, а в чілаека на першій партиції стоїть галімукс, а вінду він каже запуска. :rolleyes: я вже не кажу шо воеа в нього визодить не на primary партиції.
Ну хто вам сказав у мене один фізичний НнЖМД ? :) І, знову ж таки, ГРЮБ "грузить" , все що *.img, ^_^ . От наприклад, на якомусь "ХДД", який завантажєується перший (згідно логіки т.з. БАЙОС), "стоїть" ГРЮБ. , в налаштуванні цього грюба, є програма передачі управління на Завантажувач ВінОС, що знаходиться в "перших секторах" , іншого ХДД, - усьо :), найпростіший варіянт, як на мене. А можна ж , зробити "віртуальний" ХДД ^_^/ ... якось так, це треба мені буде, почитати ще книжок, але ліньки, бо Фізика і Пк-ігри , цікавіші інколи :) .
І чим вам "Х"-графіка на Лінуксі, не подобається, ну гірший він звичайно за ВінОС, ну "тормозе", буває, і що, його в принципі, повністю вистачає будь-якому користувачеві. Тим-більше, можливостей "кустомізації" , просто ОГОГОГОГОГО скільки.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 02.08.2015 – 19:57

• 0

#38 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 21:07

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.08.2015 – 22:29) писав:

Апач? О_О
Ти лінуксоїд і не знаєш що таке Апач o_O.
Ее, стінясняюсь спитати, а навіщо тобі взагалі Лінукс?
  • 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 21:19

Перегляд дописуantip (02.08.2015 – 21:07) писав:

Ти лінуксоїд і не знаєш що таке Апач o_O.
Ее, стінясняюсь спитати, а навіщо тобі взагалі Лінукс?
Ну хто вам сказав, що ваш покірний слуга - "лінуксоїд"??, мені подобаються машини, з ними в деякій мірі , приємніше спілкуватись, ніж з людьми..
Я дійсно, не цікавлюсь, ніякими "Апачамами", хіба-що, трішки історією загальновідомого плем’я :) .
Нащо мені Лінукс? - Та там, пас’янс-програма красивіший, ніж на ВінОС! Лінукс, безкоштовний, а ВінОС, потрібно купувати. Мені подобається що у Лінукс, відкритий сихідний код, мені подобається, можливість змінювати в ньому "все і вся", ну і т.д.
Плюс на Лінуксі, є "прикольні" безкоштовні ПК-Ігри , які ще може "тягнути" мій комп’ютер. :)
  • 0

#40 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 21:48

Перегляд дописуфростыш_дурак (02.08.2015 – 21:19) писав:

Мені подобається що у Лінукс, відкритий сихідний код, мені подобається, можливість змінювати в ньому "все і вся", ну і т.д.
Щось мені підсказує, що ти мову програмування С/C++ не знаєш, навіщо тобі відкритий код?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних