Перейти до вмісту

Як можна закрити 11 років стосунків

Повідомлень в темі: 32

#21 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 529 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.06.2015 – 21:24

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 15:04) писав:

Нащо мені думка того, кому я не довіряю?
Тут ще грає роль не їхня думка, а ти сам.
Щоб розповісти свою проблему та що сталося, потрібно всю інфу яка відноситься до цієї ситуації, в голові, більш-менш структуризувати. А це неабияк допомогає розібратися і знайти відповідь.
  • 2

#22 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.06.2015 – 21:47

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 16:36) писав:

У мене інший підхід - я звертаюсь до людей, які вже показали, що можуть давати розумні поради.
Добре коли є така можливість

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 16:36) писав:

Краще не ризикувати.
Пацану мужику нема чого втрачати

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 17:56) писав:

ці люди полюбому будуть неправі, у них така роль. спитати поради - це зовсім не те що соцопитування чи суд присяжних.
Чому неправі? Є відсоток того, що всі хором лохануться, але в переважній більшості мають бути праві..
  • 0

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 22:00

Перегляд дописуVolodia84 (19.06.2015 – 22:46) писав:

Зустрічався з дівчиною 11років.
зараз мені 31 їй 25. Завжди весь час були разом і здавалось найщасливіші. Пропонував одружитись, вона погодилась але вона нехотіла жити з моїми батьками тому так довго зустрічаємось. купилась квартира і вже майже доробився ремонт і думалось ось ось і вже щастю небуде меж.

а тепер проблема.
близько 2 місяці вона працює на роботі. від того часу як на ній дуже сильно змінилась, стала нервова і т.д. Я старався її підтримати, заспокоював, але вона робилась ще гірша. В свою сторону почав чути докори то я не так роблю, то я не так вже навіть їм при ній.
почала плакати після сексу, на питання чому каже що просто на роботі нервується а зі мною розслабляється і не стримується.
Казав щоб лишила роботу так як вона неварта того, що робиться між нами.
Почала з телефону стирати дзвінки, в 10вечора до неї дзвонять а вона неможе пояснити чому. Я передзвонюю виходить це якийсь з роботи, зі мною зустрітись поговорити нехоче каже вона мені сама всьо пояснить, а вся відповідь від неї я незнаю чого він дзвонив.
Тепер заявила що нам краще деякий час небачитись і побути окремо, іто навіть не в очі сказала а по телефону.
Чому все так вийшло і що робити? Невже можна так кинути людину і все зруйнувати навіть нічого не пояснивши.
Розумію твою ситуацію, бо й сам подібне переживав ще не так давно.
Дам пораду, як це найлегше подолати ці труднощі, однак зваж,
по-перше, на перший погляд це виглядає дуже жорстоко,
по-друге, це дуже просто, але на це важко наважитися,
по-третє, далеко не кожен зрозуміє мною написане, буде казати, що це якась дурниця і що це дуже жорстоко, хоча це влучить в "десятку"
Якщо готовий, відривай прихований текст.
Прихований текст

І ще одне, навіть якщо з нею все - життя на тому не закінчується. Важливо, яким воно буде далі. Треба творити добре життя далі.
  • 1

#24 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.06.2015 – 22:44

Перегляд дописуMiguel (21.06.2015 – 21:47) писав:

Чому неправі? Є відсоток того, що всі хором лохануться, але в переважній більшості мають бути праві..
Я вище описав цей трюк психології. людина питає пораду коли вже все вирішила, але боїться відповідальності. Тоді людина шукає того, хто підтвердить вже зроблений вибір, щоб була можливість для себе психологічно спихнути відповідальність за цей вибір на стороннього.
  • 0

#25 Volodia84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 23:15

Дякую всім хто відгукнувся.
Яб і сам напевне так радив іншим, забути, жити далі. Яб хотів все стерти з пам'яті але нажаль зараз неможу, можливо час і лікує але його ще пройшло надто мало. Щей хоть нормально б сказала є інший між нами все але не так як вона поступила.
Дньом легше так як є робота, і помало ремонт доробляю а вночі просто жесть.
Вже навіть незнаю чи доробляти ремонт чи продати і купити іншу квартиру, так як все вибирали разом і в ній мені все буде постійно нагадувати про неї.
Пити не п'ю але курити почав, хоч Завжди негативно ставився до курців.
Чому я тут нию? Та просто немаю кому іншому нити.
Дякую всім шераз та буду надіятись на краще.

• 0

#26 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.06.2015 – 09:31

Перегляд дописуVolodia84 (21.06.2015 – 23:15) писав:

Яб і сам напевне так радив іншим, забути, жити далі. Яб хотів все стерти з пам'яті але нажаль зараз неможу, можливо час і лікує але його ще пройшло надто мало.
"Забути" у даному випадку найбезглуздіша порада. Не забудеш. Тобі треба не забути, а витіснити іншим. І все ти можеш! Це все зараз переживаєш не тому, що ти слабкий, дурний, чи не такий, як інші, і не через особливий випадок. Усередині себе ти маєш відбиток пережитого.
Ніколи з пам’яті це не стреш, але цього не потрібно. Радій, що воно було, радій, що зараз усе добре. А що мають зараз робити ті хлопці та дівчата, які на відйні зараз постраждали, вернулися з того так званого ато без рук та ніг, вух чи ще чогось??? Як їм жити, почуваючись нікому непотрібними із своїми можливостями?

Цитата

Щей хоть нормально б сказала є інший між нами все але не так як вона поступила.
Досить її звинувачувати в усьому! Вона також людина, дівчина, вона, як і ти, має свої слабкості, про які ти навіть не здогадуєшся, хоч довго з нею зустрічався чи може й жив уже. Може бути навіть так, що з доброго наміру вона не хоче сказати прямо, щоби не зранити тебе, але через свою слабкість та свої обмеження не знає, як це зробити. Розумієш це??? Припини думати, що щось там не так. Той самий принцип - витісняємо навіть найменшу думку, що мимовільно приходить позитивним. Що ти підгодовуєш, те буде в тебе сильним. Підгодовуєш пристрасть - матимеш її. Не хочеш цього, правда? Підгодовуй позитив.
Єдине, що можеш думати, то про позитивний досвід з минулого, радіти, що воно було і те, чого воно тебе навчило.

Цитата

Пройде все, ще будеш з усмішкою згадувати про цей час, який зараз переживаєш. Застосовуй принцип витіснення негатиіних емоцій позитивними.

Цитата

Вже навіть незнаю чи доробляти ремонт чи продати і купити іншу квартиру, так як все вибирали разом і в ній мені все буде постійно нагадувати про неї.
Це вже твоя справа. Не за один день купується і продається нерухомість. Подумай про такі чотири речі: 1) що станеться, якщо ти продаш квартиру; 2) чого не станеться, якщо ти це зробиш; 3) що станеться, якщо ти це не зробиш; 4) що не станеться, якщо ти це не зробиш. Тоді приймай рішення.

Те, що багато чого буде тобі нагадувати про миинуле - на це можна по-різному дивитися. Багато з психологів порадили б викинути все з-перед очей, що нагадує про минуле. Я прихильник іншого підходу: треба зовсім не звертати уваги на старі речі, старі фото, які нагадують про час, коли вам було добре.
Згадався ТІК з його піснею "я дивився на дівчат, а думав про оленів". У твоєму випадку зараз про "оленів" корисніше думати, ніж про неї.
Якщо ти хочеш виховати в собі сильний характер, то навпаки, вартує не уникати усіх речей, що нагадують, а просто одразу протиставляти щось пртилежне твоїй асоціації.
Утікати можна тільки від тих речей, від яких маєш непереборну залежність, таких наприклад як горілка для алкоголіка, або наркотики для наркомана, або відповідний подразник у сексуальних надмірностях. Якщо немає непереборної залежності, треба пристрасті протиславляти противне їй, а не уникати. Однак навмисно шукати подразник пристрасті це вже друга крайність.

Цитата

Тоді закінчуй, якщо сильний. Хто сильніший ти, чи сигарета?

Цитата

Буває і таке, бувває, що немає поряд людей, яким можна було би розкритися, які б не осудили, які б зрозуміли, які б підтримали.

Ось що хотів би зараз ще сказати важливе.
Якщо хочеш мати добру супутницю життя, не надто намагайся таку шукати. Найперше подбай про себе. Якщо хочеш знайти хорошу дружину - стань хорошим оловіком. Розберись в собі, підтримуй дружбу з людьми, які вже біля тебе, знайомся з новими, намагайся зрозуміти їх краще, що для них важливо, а потім легше буде якось і з ними спілкуватися.
І ще хочу особливо підкреслити думку форумчанина, з яким я маю різні погляди на життя, але тут він написав дуже добре, вдало та доречно, як сказав би справжній мудрець.

Перегляд дописуShіver2005 (21.06.2015 – 23:56) писав:

Ти маєш це пережити, щоб бути сильніше.
Бо все, що не зламує, робить нас сильнішими.

І, мабуть, останнє. Жінці потрібен чоловік, а не істота чоловічої статі, яку тільки треба годувати, доглянути одяг, прибрати за нею, і як нагорода задовільнити ще цю істоту в сексі. Дівчина чи жінка не лялька, а особистість і особистістю хоче бути і хоче почуватися щасливою. Жінка хоче любити і щоби її любили. Є інша крайність - підкаблуник, але це вже не чоловік, це більше виглядає як мамочка і синочок, це приниження для чоловіка, а може комусь це в кайф. Та не знаю, чи може бути більше щастя, якщо вести стосунки на рівні позиції дорослий і дорослий. На це здатні тільки справжній чоловік і справжня жінка. І жінка і чоловік не повинні почуватися лялькою або диктатором, не знаю, як можна створити хорошу сім’ю інакше.
Успіхів!

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 22.06.2015 – 09:42

• 1

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.06.2015 – 10:50

Перегляд дописуVolodia84 (21.06.2015 – 23:15) писав:

Дякую всім хто відгукнувся.
Яб і сам напевне так радив іншим, забути, жити далі. Яб хотів все стерти з пам'яті але нажаль зараз неможу, можливо час і лікує але його ще пройшло надто мало. Щей хоть нормально б сказала є інший між нами все але не так як вона поступила.
Дякую всім шераз та буду надіятись на краще.
димом затягуєш дірку в серці. Є таке.
Ремонт роби далі. Тільки найми краще дизайнера який переробить "на тебе" дизайн. Тоді квартира буде більш твоя, а не "ваша".

Дівчатам важко рубанути з плеча і сказати "в мене вже є інший". Ми вважаєм що таким чином ми принижуєм вашу гідність. А іноді з обережності. Мала нещастя з одним психом зустрічатися. То він мені пусто погрожував і нерви псував через те що пішла до іншого.
  • 0

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень

Відправлено 22.06.2015 – 13:25

Автор не пише, якими були ці 11 років, та навіть якби написав, це були б лише ЙОГО враження. Знаю ситуації, коли одному з пари здається, що все прекрасно, а іншому - далеко не так. Згодом розрив для одного очікуваний, для іншого - шок. Мені здається, що Volodia84 і сам не знає, нащо та розмова з розбором польотів. Навіть те, що дівчину вже дратувало, як ти їси, дуже промовисто говорить, що дисбаланс між вами вже на фізичном рівні. Отже, це кінець історії.
Але я б не радила зараз згадувати все хороше, що між вами було. Це боляче, це змушує ходити думками по колу від розпачу до надії.
Відволікатися, заповновати час так щільно, щоб ніколи було себе вимучувати думками. Спілкуватися з друзями, заводити нових знайомих, допомагати комусь безкорисливо.
  • 0

#29 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 22.06.2015 – 18:42

Автору - тут тбі дали купу дієвих порад, рекомендую ними скористатися. А курити не варто, краще на штангу походи...

Перегляд дописуДруг Бобер (22.06.2015 – 09:31) писав:

І, мабуть, останнє. Жінці потрібен чоловік, а не істота чоловічої статі, яку тільки треба годувати, доглянути одяг, прибрати за нею, і як нагорода задовільнити ще цю істоту в сексі. Дівчина чи жінка не лялька, а особистість і особистістю хоче бути і хоче почуватися щасливою. Жінка хоче любити і щоби її любили. Є інша крайність - підкаблуник, але це вже не чоловік, це більше виглядає як мамочка і синочок, це приниження для чоловіка, а може комусь це в кайф. Та не знаю, чи може бути більше щастя, якщо вести стосунки на рівні позиції дорослий і дорослий. На це здатні тільки справжній чоловік і справжня жінка. І жінка і чоловік не повинні почуватися лялькою або диктатором, не знаю, як можна створити хорошу сім’ю інакше.
Успіхів!
Бобер діло говорить.

Перегляд дописуKassandra (22.06.2015 – 10:50) писав:

димом затягуєш дірку в серці. Є таке.
я тя вкурю, я тя вкурю!
:angry2:

Дівчатам важко рубанути з плеча і сказати "в мене вже є інший". Ми вважаєм що таким чином ми принижуєм вашу гідність.
Піпєц, а ми потім мучимося, плачемо по ночах...))

А іноді з обережності. Мала нещастя з одним психом зустрічатися. То він мені пусто погрожував і нерви псував через те що пішла до іншого.
Ти звертайся якщо шось... Поможу чим зможу..
  • 1

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.06.2015 – 11:04

Перегляд дописуMiguel (22.06.2015 – 18:42) писав:

я тя вкурю, я тя вкурю!
:angry2:

Піпєц, а ми потім мучимося, плачемо по ночах...))

Ти звертайся якщо шось... Поможу чим зможу..
1. я не курю. воно мені здалося?
2. бідаськи
3. йой, та то так давно було. я ще на 2му курсі була. а то було...8 років тому.
  • 0

#31 Generaluss

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 25.07.2016 – 16:14

Перегляд дописуVolodia84 (19.06.2015 – 22:46) писав:

Зустрічався з дівчиною 11років.
зараз мені 31 їй 25. Завжди весь час були разом і здавалось найщасливіші. Пропонував одружитись, вона погодилась але вона нехотіла жити з моїми батьками тому так довго зустрічаємось. купилась квартира і вже майже доробився ремонт і думалось ось ось і вже щастю небуде меж.
Занадто довго тривали стосунки в стадії зустрічань, розлюбила і трапився хтось цікавіший за цей час...
  • 0

#32 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.09.2016 – 12:57

Хтось в курсі? як все-таки закінчилась ця історія?
  • 0

#33 Tuse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 17.09.2016 – 19:29

Перегляд дописуGeneraluss (25.07.2016 – 16:14) писав:

Занадто довго тривали стосунки в стадії зустрічань, розлюбила і трапився хтось цікавіший за цей час...
Це означає, що кохання було не справжнє
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних