Перейти до вмісту

Повідомлень в темі: 67

#61 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6060 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2015 – 15:34

Перегляд дописуShіver2005 (28.07.2015 – 11:38) писав:

Діти Вальцмана з айфонами. Тим часом, в Україні ледь вистачає на їжу.

Веселі часи.
хай собі будуть з айфонами то не проблема.
проблема в тому, що лохторат обирає прездентом порошенка-януковича
  • 0

#62 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 28.07.2015 – 18:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2015 – 06:56) писав:

фростиш, ти дарма турбуєшся про тих, хто живе в меншому комфорті. у них будуть нащадки, вони пристосуються, еволюціоноють і житимуть.
а ті, хто створює собі комфортні умови - вимруть. еволюція Дарвіна їх (нас) не пощадить
Дурня. З "природною" еволюцією, це має такий-же зв'язок як Мурашник із Злітно-Посадковим Майданчиком Аполонн-11, ні , звичайно вони в дечому схожі, особливо якщо дивитися на майданчи із висоти пташиного польоту, але на цьому їхня схожіть, майже і закінчується :)
  • 0

#63 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 18:40

<p>

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.07.2015 – 08:43) писав:

О, у мене є покірний слуга? Як помиєш на кухні, зроби мені кави.
Якщо "Законом Зворотніх Квадратів", можна пояснити Класичну Гравітацію Н'ютона, це не значить що ним не можна пояснити кількість морозива на палочці, по відношенню до відстані від Морозивного Кіоску, ага, так про що я? :) - ви все сприймаєте, на зразок програміста - занадто буквально. Це не є добре, чи погано, просто моя суб'єктивна думка.

А, то це не ти хотів виміряти життя коефіціентами тут? Вибач, мабуть це хтось зламав твій аккаунт, а я то вже подумав буцімто це ти.
А чому це натяком, не може бути , заснований на загальновідомій статистиці - коофіцієнт. ? О_о

Я знаю що буде, якщо направити мільярди на допомогу в африку. А нічого не буде. Люди взагалі перестануть щось робити самостійно і будуть жити за рахунок цих мільярдів. В США утримують бідняків, як наслідок маємо чорні гетто, в Європі купа нахлібників мусульман (і не тільки, але в основному) які живуть за рахунок людей, що працюють.
Вже була країна, де намагалися всіх зрівняти і перерозподілити ресурси порівну. Закінчилось все тим, що ледацюги і працьовиті були геть рівними, а тому немало ніякого сенсу бути працьовитим.
Вибачте, але я начебто нічого не говорив за засоби обмніу ресурсами - кошти. До прикладу, - величезні ресурси (матеріальні, політичні і т.д.) були задіяні при будівництві і підтриманні роботоздатності Суєцького Каналу, оборони Кувейту від тогочасного Іраку, будівництво видобутку корисних копалин, та навіть цілі міста будувались для цього! і т.д. Але, скільки зусиль було потрачено щоб НАВЕСТИ ПОРЯДОК В КОНГО, МАЛІ, СОМАЛІЇ і т.д. ? Цікаве питання, ах так, куди йдуть ресурси із тих "шахт", наприклад на побудову якоїсь нової нахти, - колообіг ресурсів не в Природі :(, так-сказати .
  • 0

#64 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 20:05

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.07.2015 – 20:06

• 0

#65 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.07.2015 – 07:37

Перегляд дописуShіver2005 (28.07.2015 – 11:38) писав:

Тим часом, в Україні ледь вистачає на їжу.
Ой, давай розкажи мені як тут в Україні.

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.07.2015 – 18:40) писав:

А чому це натяком, не може бути , заснований на загальновідомій статистиці - коофіцієнт. ?
Ахахаха, на енергії інопланетян він заснований, а не на загальній статистиці.

Вибачте, але я начебто нічого не говорив за засоби обмніу ресурсами - кошти. До прикладу, - величезні ресурси (матеріальні, політичні і т.д.) були задіяні при будівництві і підтриманні роботоздатності Суєцького Каналу, оборони Кувейту від тогочасного Іраку, будівництво видобутку корисних копалин, та навіть цілі міста будувались для цього! і т.д. Але, скільки зусиль було потрачено щоб НАВЕСТИ ПОРЯДОК В КОНГО, МАЛІ, СОМАЛІЇ і т.д. ? Цікаве питання, ах так, куди йдуть ресурси із тих "шахт", наприклад на побудову якоїсь нової нахти, - колообіг ресурсів не в Природі :(, так-сказати .
Чим далі в ліс, тім менше в тебе аргументів, і більше розмазаних балачок.

Але, скільки зусиль було потрачено щоб НАВЕСТИ ПОРЯДОК В КОНГО, МАЛІ, СОМАЛІЇ і т.д. ?
Порядок в країні мають наводити мешканці. Ти ж бо писав про надання коштів. Надання коштів в Африку таке, що мама не горюй, тільки це не призводить до покращення, а лише до збільшення ліні.
  • 1

#66 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.07.2015 – 20:23

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.07.2015 – 07:37) писав:

Ахахаха, на енергії інопланетян він заснований, а не на загальній статистиці.

Чому вам "видиться" якась енергія інопланетян? О_о До чого "це" тут?

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.07.2015 – 07:37) писав:

Чим далі в ліс, тім менше в тебе аргументів, і більше розмазаних балачок.

Порядок в країні мають наводити мешканці. Ти ж бо писав про надання коштів. Надання коштів в Африку таке, що мама не горюй, тільки це не призводить до покращення, а лише до збільшення ліні.
"Розмазані балачки", пане Пале_Т, це "мова" Квантової Фізики... :lol: .
Шановні телеглядачі, в соїй більшості, можуть гадати що "ліниві - живуть погано, працьовиті і "верткі" - добре" , нажаль, використовуючи , загальновідому статистику , можна без особливих труднощів дійти протилежного висновку.
Чи ліниві люди Пд. Африки? - Звичайно ні, вони майже кожний день, в своїй більшості , тяжко працюють щоб дістати на прожиття собі, або своїм близьким.
Чи може працьовита людина людина, якось захистити себе від таких чинників як: відсутність порядку в державі, відсутність соціального забезпечення, військова анархія, і т.д. ? - Як показали практика , середньостатистична людина (яка звичайно, себе ввжажає непересічним індивідуумом) зробити цього не може.
До прикладу Україна, а, ні-ні-ні, це "печальна" ідея, зважаючи на те "де я". :lol:
До прикладу В’єтнам , серединn 20го столліття в. Р. Х. - Чм могла, "нація Пн. В’єтнамців" хахах, захиститися, самотужки, від Дядька Сема? - М’яко кажучи, я в цьому дуже сумніваюсь... Лише потужний міжнародний, різноплановий... тиск "таварішів", який в свою чергу, "доклав" руку для створення передумов "внутрішнього тиску на Д.С." , "тотальна" допомога від сусідів і також повний "тоталітаризм" , і придушення будь-якого волевиявлення, призвів Пн. В’єтнам, до того , що він не зник (разом із своєю нацією :lol:) , із актуальниx політичних карт, людей п.Земля .

Яке це має відношення, до Африки, та її народу (скажімо так) загалом ? - Ну, Африку , "тільки те і робили, останні 200 років", що завойовували... Потім, замість того щоб "наводити там" порядок (бо ті завоювання, , були одніє із голвних причин руйнування "певного уставленого порядку речей Африці"), просто побудували інфраструктури, навколо корисних копалин, та важливи місць (як от Суецький Канал).
А що робити , "простим трудягам ", яким і так важко жити через клімат. умови, та ще і соц.-політ умови стали просто ЖАХЛИВИМИ? А, ааа, а - нічого, добрий дядько Джьо, або його "колега" - Сем, або Мао і т.д., продасть їм, МАСОВО, зброю, алкоголь, "масові" товари, прктичного вжитку і т.д. І ЗАЛИШИТЬ НА "САМОТІК". - от і все.
А тоді гадай і думай, чому в Конго - комуністи?, чому в Сомалії - ісламісти?, і так далі, - одна із головних причин, бо людям нікуди "діватись" , в них є простий вибір "АБО __ АБО загинь" . До чого це призвиде, ммм, треба згадати дядька Г. У. . , - на мою скромну думку.

Тому , "балачки" "а вони ліниві, а вони якісь не такі як ми.." - я ввжажаю, "типовими" , нажаль, для масової поп-культури .. . . . . На які, звичайно, не потрібно звертати увагу при розгляданні, даних , глобальних пробле (на які і не звертають, уваги відповідні установи, при розгяданні - різних там коофіцієнтів).
Щось, десь не вірно, - виправляйте :)
  • 0

#67 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2015 – 08:24

Перегляд дописуфростыш_дурак (29.07.2015 – 20:23) писав:

"Розмазані балачки", пане Пале_Т, це "мова" Квантової Фізики...
Що, енергія інопланетян десь знову утворила сингулярність?
  • 0

#68 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.08.2015 – 22:57

Отакі от , веселі свята, в переважної більшості
Зображення
Такий собі, "стандартна", зайнята різними справами, і турботами - "ячєйка общества" .
Я впевнений, цим людям також весело, тільки от, "правди" в їх очах, здається набагато більше.
Зображення
Напевно, це через розуміння, що "не все так добре, в Датському Королівстів", як здається..
Цікаво, а на що люди , витрачають свій час, ресурси, кошти, життя врешті-решт. , ну, наприклад на оце.
[soiler]Зображення
[/spoiler]
Взагалі, взяти , той-же ООН, чи СВІТОВУ_СПІЛЬНОТУ, ну "тавариші" звичайно, куди без них.. т.д.,, якось дивно вони розподіляють, пріорітети, одним допомагають, і ті різко вириваються вперед, під пильний наглядом, і забезпечені всім необхідним , в інших, просто будують шахти, відгороджуються від них "колючим дротом" , та ще і зброю потоком їм продають, ну і т.д..Дуже дивно якось, і трагічно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних