Перейти до вмісту

Повідомлень в темі: 67

#41 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 09.07.2015 – 19:09

Перегляд дописужировой ребенок (09.07.2015 – 00:01) писав:

Нація це не ефемерне поняття, а цілком прпктичне, не відстояли б ми своєї ідентичности і мови, їли б зараз бліни з лопати і славили путлєра. А так, вже маємо чесну поліцію, у прокурора провели обшук і знайшли 100000 $ і 300 діямантів. Звісно, шкода, що це зробили грузини, прибплти, поляки, а ми виходить якісь не такі. Але ми хоч змогли реформаторів до себе привести.
Добре, ефемрне, мабут не те слово, назви ц поняття - суто абстрактним. А я скажу, що українці відстоювали культуру свого побуту, яка відрізнялась від культури побуту сусідів/загарбників , + зіграло роль т.з. " справедлива образа на завойовників через силові методи" + "порушення установленого ритму/способу життя" , а зараз люди їдять "МакДональда" , дивлються "Голівуд", і не "паряться", дозволяють ООН , наприклад корегувати зовнішню політику регіонів, а МВФ - внутрішню політику країни, - і все "нормально", і "культурно", ба навпаки, це сприяє підняттю рівня життя . Отаке.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nation

Перегляд дописуPavlo_Taiko (09.07.2015 – 19:00) писав:

У тебе все мабуть ефемерне. Однак у інших - ні.
Не сумніваюсь у цьому.
Які дають тобі необмежені знання того, чи не примушують дітей працювати насильно. Зрозуміло.
Навіть не близько.
Ви в своєму репертуарі, демагогія без нятаку на факти і на якусь статистику, а ми взагалі то говоримо про великі групи людей на певній території, поцікавтесь культурою побуту в Афганістаті, за теперішніх часів.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 09.07.2015 – 19:10

• 0

#42 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2015 – 19:23

Перегляд дописуфростыш_дурак (09.07.2015 – 19:09) писав:

Ви в своєму репертуарі, демагогія без нятаку на факти
Це голослівна заява. Втім, нічого іншого я й не очікував.
  • 0

#43 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 19:55

Ось , яка смішно "не дешева" по ресурсах конструкція кораблика, в ньмоу навіть можна купатись .

Зображення

А ось, дивіться який смішний кадр, це хлопець не є рабом, він може йти , куди завгодно і робити що завгодно, проблема в тому, що їжі так просто не добудеш в його "місцеположенні", видно , тому так "смішно" "світяться його ребра".
Зображення

А ось, смішний готель, в Тунісі, от бачите, і ребра в отих людей "не світяться", а цікаво, наскільки "рабські вони є... " ?

Зображення
  • 0

#44 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 20:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (09.07.2015 – 19:55) писав:

А ось, дивіться який смішний кадр, це хлопець не є рабом, він може йти , куди завгодно і робити що завгодно, проблема в тому, що їжі так просто не добудеш в його "місцеположенні"
А ось Ізраіль, де нація дбає про свій розвиток. Вони вирощують овочі прямо у пустелі.

Зображення
  • 1

#45 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 20:50

Перегляд дописуPavlo_Taiko (09.07.2015 – 20:14) писав:

А ось Ізраіль, де нація дбає про свій розвиток. Вони вирощують овочі прямо у пустелі.
Ви знаєте, де розташований Ізраїль (кліматичні умови, і т.д.), яка його площа, густота населення і т.д.? - Порівняйте до прикладу, Танзанію.... Як "нація" може за щось дбати? Ви хотіли сказати, ДЕРЖАВА СТВОРЮЄ УМОВИ, МІЖНАРОДНА КОРПОРАЦІЯ ЗАБЕСПЕЧУЄ ОРГАНІЗАЦІЮ НА МІСЦЯХ і т.д.? :8: Додайте до цього, скажімо так, різну геополітичну ситуацію в Ізраїлі і Танзанії, до прикладу. Ви б ще порвіняли , Сомалію і Фінляндію :otruta:
  • 0

#46 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 22:27

Перегляд дописуфростыш_дурак (09.07.2015 – 20:50) писав:

Як "нація" може за щось дбати?
Нація формує державу.

Перегляд дописуфростыш_дурак (09.07.2015 – 20:50) писав:

Додайте до цього, скажімо так, різну геополітичну ситуацію в Ізраїлі і Танзанії,
А так, в Танзанії немає таких проблем з війною і терористами.
  • 0

#47 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 10.07.2015 – 05:56

Перегляд дописуPavlo_Taiko (09.07.2015 – 22:27) писав:

Нація формує державу.
Ого. То мабуть нема держави США, бо націю США-вців , важко уявити навіть абстрактно :wacko: , настільки там все було, є , і буде диференційоване . А Я думав. що державу формують Громадяни, там, Народ, Нарід, чи як там його :) .

Перегляд дописуPavlo_Taiko (09.07.2015 – 22:27) писав:

А так, в Танзанії немає таких проблем з війною і терористами.
Хахахаха. Ви не задавались питанням, чому з Танзанії "втікають люди"?? І доречі, кордонів, як таких ця країна не має, хоча офіційно вони позначені, але влада Танзанії контролює їх гірше за Україні , і Україно-Російський кордон Донецької області... В тому регіоні, це проблема не однієї Танзанії.
  • 0

#48 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 10.07.2015 – 08:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (10.07.2015 – 05:56) писав:

Ого. То мабуть нема держави США
Ти не обізнаний з США, якщо не знаєш, що вони вважають себе нацією.

Перегляд дописуфростыш_дурак (10.07.2015 – 05:56) писав:

Хахахаха. Ви не задавались питанням, чому з Танзанії "втікають люди"?.
Тому що нація, яка там проживає неспроможна створити нормальну країну.
  • 0

#49 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 10.07.2015 – 23:51

Перегляд дописуPavlo_Taiko (10.07.2015 – 08:39) писав:

Ти не обізнаний з США, якщо не знаєш, що вони вважають себе нацією.
Звичайно, підкреслюючи при цьому, абстрактність але необхідність пойняття "нація" для патріотизму в державі. - Так , банально простіше. Навіть вимовляти " громадяни Сполучених Штатів Об'днані деякою спільною манерою соціальної поведінки бла-бла-бла..." - Нація США. :)

Перегляд дописуPavlo_Taiko (10.07.2015 – 08:39) писав:

Тому що нація, яка там проживає неспроможна створити нормальну країну.
Я так зрозумів, ви на зовнішні чинники та деякі , притаманні регіону, загалом складнощі , уваги не звертаєте, а лише на абстрактне поняття , і його реальні імплементації - ги-ги.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 10.07.2015 – 23:54

• 0

#50 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 11.07.2015 – 09:25

Перегляд дописуфростыш_дурак (10.07.2015 – 23:51) писав:

Я так зрозумів, ви на зовнішні чинники та деякі , притаманні регіону, загалом складнощі , уваги не звертаєте
Як не звертають на них уваги вищезгадані японці, які мають потужну економіку, хоча ресурси на це відсутні, чи євреї, які вирощують продукти просто в пустелі.
  • 1

#51 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 12.07.2015 – 23:09

Перегляд дописуPavlo_Taiko (11.07.2015 – 09:25) писав:

Як не звертають на них уваги вищезгадані японці, які мають потужну економіку, хоча ресурси на це відсутні, чи євреї, які вирощують продукти просто в пустелі.
Не зовсім. І зовсім різні зовнішні чинники і передумови, для Ізраїлю, і для Сомалії, нажаль. Наприклад, те ж Конго, має більший потенціал, за Україну, і що? "Нація" Конго , винна у тому що там "погано" ? НЕ смішіть, це те саме що говорити про вину лаптів і матрьошок у великому відсотку бідності в РФ.
  • 0

#52 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.07.2015 – 19:43

Зображення

Цитата

An Afghan girl looks out of her window near an open classroom on the outskirts of Jalalabad on January 30, 2013. Afghanistan has had only rare moments of peace over the past 30 years, its education system being undermined by the Soviet invasion of 1979, a civil war in the 1990s and five years of Taliban rule. Source: Noorullah Shirzada/AFP/Getty Images)
Зображення

Її , багаті колеги , які звісно легко витрачають гроші на дороге вино і купальники, але наврядче колись задумувались про те що є таке Богом прокляте місто - Джелалабад.
  • 0

#53 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 26.07.2015 – 20:25

Це типовий іранський таксист. Купаючись в роскошах він має власний душ, автомобіль і годинник. Щоправда він на них заробив. Він ніколи не задумувався про своїх співмешканців, які не мають змоги (чи бажання) прийняти ванну.
Зображення

А це Аму Хаджи, така розкіш як ванна йому недоступна, адже він ледар і бомж. Він - найбрудніша людина на планеті. Він не мився 65 років. Зазвичай він копирсається у смітнику чи спить. Адже зими в його країні немає.
Зображення
  • 0

#54 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 14:56

Перегляд дописуPavlo_Taiko (26.07.2015 – 20:25) писав:

Це типовий іранський таксист. Купаючись в роскошах він має власний душ, автомобіль і годинник. Щоправда він на них заробив. Він ніколи не задумувався про своїх співмешканців, які не мають змоги (чи бажання) прийняти ванну.
http://dreamofiran.com/wp-content/uploads/2013/07/smiley-cab.jpg

А це Аму Хаджи, така розкіш як ванна йому недоступна, адже він ледар і бомж. Він - найбрудніша людина на планеті. Він не мився 65 років. Зазвичай він копирсається у смітнику чи спить. Адже зими в його країні немає.
http://mixstuff.ru/wp-content/uploads/2014/01/Man-Hasnt-bathed-60-Years-Photos-Iran.jpg
Аахахаха.
Пане Павле_Т, давайте введемо певний кооф. , назвемо його - КМ (коохфіцієнт марнотратності ресурсів).
КМ = кількість_спожитих_ресурсів / кількість_спожитих_ресурсів_що_забезпечуєь_нормальний_рівень_життя_для_конкретного_індивідуума_та_його(її)_сім’ї_і_т.д., штука в тому, що у таксиста, цей кооф. буде нижчий за АДИН, в той час як у вище згаданих , голих людей на відпочинку , він буде, десь так в тисячу разів більше за АДИН. . . .
нормальний рівень життя -  мається на увазі, достатній рівень, при сучасному розвиткові технологій (проживання, медицина, навчання і т.д.  - наприклад на сім’ю: будинок, автомобіль, школа, лікарня і т.д.)
Відповідно, логіка проста, для мене :) .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 27.07.2015 – 14:59

• 0

#55 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 16:25

У нас уже були при владі ті, хто любив порахувати статки інших. Не забувай, що і твої статки комусь здаються марнотратними. Нащо людині власна квартира, коли можна жити в комуналці? Машина? Пфф, навіть у мене машини немає - це повне марнотратство. Любиш поніжитися у ліжечку? Набий матрац соломою, як це роблять японці. У тебе більше шести квадратних метрів жилої площі? А ти не припух бува? Користуєшся комп'ютером і інтернетом? Ну-ну.
Хто тобі дав браво обирати норму цього коефіціента? А якщо вона насправді нижча? А якщо вона насправді значно нижча? Може вона десь у районі пана Аму Хаджи? А ти - зажерливий, розніжений і звиклий до роскошів дядько?
  • 0

#56 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 18:03

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.07.2015 – 16:25) писав:

У нас уже були при владі ті, хто любив порахувати статки інших. Не забувай, що і твої статки комусь здаються марнотратними. Нащо людині власна квартира, коли можна жити в комуналці? Машина? Пфф, навіть у мене машини немає - це повне марнотратство. Любиш поніжитися у ліжечку? Набий матрац соломою, як це роблять японці. У тебе більше шести квадратних метрів жилої площі? А ти не припух бува? Користуєшся комп'ютером і інтернетом? Ну-ну.
Хто тобі дав браво обирати норму цього коефіціента? А якщо вона насправді нижча? А якщо вона насправді значно нижча? Може вона десь у районі пана Аму Хаджи? А ти - зажерливий, розніжений і звиклий до роскошів дядько?
Я гадаю, ваша теза, то є в корені не вірно. Чому?
Звернемося, до Природи, а точніше до різного роду статистичних процесів (вони то не статистичні, але описати їх, інакше як статистичні - ми не можемо, принаймні поки-що :lol:)

1) Кількість спожитих ресурсів (аз якийсь там, проміжок часу, який ми звичайно - вибираємо однаковий для наших фантазій :) ) , для "нормального життя" (а не для виживання!), - назвимо його "прожитковий мінімум ресурсів", - ПМ . Звичайно, в розрахунку, на сім’ю чи на особистість, і т.д., це не так важливо
Від чого залежить ПМ? Логічно припустити, що від рівня поп-технологій в побуті, не користувалися ж ми Комп’ютером до його винайдення і впровадження! Так само і з, Пеніциліном і т.д.
Від фізіологічних потреб - вода, їжа і т.д.
Культурні/соціальні потреби, як то одяг, який буде відповідати даному суспільству (ну не ходити ж по Манхетену в самих , пардон, трусах із необробленої шкури вепра! Для органів, то різниці великої не буде між трикотажом і шкурою, але ж все ж таки.. :) ) . Ну і т.д. Але це не значить, що в цей ПМ повинні входити п’ять "айфонів" на сім’ю, і шість машин з чотирьма басейнами.. - це вже будуть, просто деякі флуктуації, які не повинні носити масових характер для конкретного ПМ, чи істотно на нього впливати.

2) Загальна кількість споживаїємих (ааааааааааааа дієприкметрики в Укр. Мові!! :() ресурсів. Що сюди входить?
Логічно припустити - кількість води , яку споживає людина на день, наприклад п’є чи миє нею довбешку. Дорогий "смартфон" - так, машина - так, лікування в дорогій клініці - так, не дешеві продукти харчування - так, яхта - так, особистий літак - так, "модні і дорогі парфюми" - так, відпочинок на дорогих курортах - так, хліб для себе або сім’ї - так, корм для тварин в СГ - так, НУ І Т.Д. І Т. П.
3) Будемо вважати, що ПМ (тобто кількість достатніх для життя, а не для виживання ресурсів! родина, діти , машина, умови для виховання/лікування іт.д., туалет, собака, діти в туалеті , і т.д. ) - буде майже однаковим для Абдули ібн Тагіса із Афганістану і Дж. Абрахама Брентона із Н’ю-Йорка, чи Фатіми із Пакистану і Міранди з Фінляндії , там. Відповідно до сучасних , людських, стандартів і поп-технологій побуту.
Відповідно я нафантазую, кой-який графічок. :

Зображення
Якби та крива, була більш полога, або "вміщалась" в певну, ділянку вісі ординат, з деякими флуктуаціями - то було б усе, більш-менш. Але ж крива, не така, більше того "піки" і "спади" не є флуктуаціями, а є уже закономірністю.. - на мою скромну думку.
  • 0

#57 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 20:41

"Логічно припустити", "будемо вважати". Та ні, ти знову вирішуєш що і скільки має кожен мати, ти просто кажеш це іншими словами. Знову ж таки відомо, чим таке закінчується.
Хто тобі дав право вирішувати чого і кому достатньо? Може ти споживаєш забагато кіловат-годин? Ти миєшся в ванній, а дехто не має змоги втамувати спрагу. Де ж тут справедливість?
З чого ти вирішив, що з тебе нічого взяти? Ти думаєш, ти нижче норми? А з чого ти взяв? Може ти так само недосяжний для бідняка, як багатій з власним островом? Може хтось не побачить різниці між тобою і пухким олігархом? Може для когось ви обидва - зажерливі свині, багатства котрих непогано було б відібрати і поділити?
  • 0

#58 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 21:53

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.07.2015 – 20:41) писав:

"Логічно припустити", "будемо вважати". Та ні, ти знову вирішуєш що і скільки має кожен мати, ти просто кажеш це іншими словами. Знову ж таки відомо, чим таке закінчується.
Хто тобі дав право вирішувати чого і кому достатньо? Може ти споживаєш забагато кіловат-годин? Ти миєшся в ванній, а дехто не має змоги втамувати спрагу. Де ж тут справедливість?
З чого ти вирішив, що з тебе нічого взяти? Ти думаєш, ти нижче норми? А з чого ти взяв? Може ти так само недосяжний для бідняка, як багатій з власним островом? Може хтось не побачить різниці між тобою і пухким олігархом? Може для когось ви обидва - зажерливі свині, багатства котрих непогано було б відібрати і поділити?
Мені здаэться, чи ви робите набагато більше суб’єктивних , допущень, чим ваш покірний слуга? :lol:, пане Павлле_Т, упаси Бог, я не вирішую кому , скільки , і чого мати, я лише невинно акцентую увагу "телеглядачів" на деякій, загальновідомій статистиці, а також натякаю на , ммм, дещо значні відмінності (які носять не флуктуаційни характер) у рівні людського життя, на багатостраждальній п. Земля, в нашу-то, інформаційно-космічно-індустріальну Епоху..  
Щоб , ееее, зрозумілішe висловито свою, я впевнений, не тільки мені, цікаву думку, я задам вам запитання:
- А що буде, якщо ресурси для побудови чергової "мега-яхти" для міль’ярдерів, направити на наведення порядку в якійсь провінції, якоїсь там Конго? Можу закластися, що оті ресурси, які витрачають на яхту, врятували б дуже багато життів невинних людей, а чи вбила б відсутність яхти, хоч одного міль’ярдера - цікаве питання, правда?
Я думаю, тут допоміг би згадуваний вами "Гаусовий розподіл" :) хахахаха.
Я ж не проти міль’ярдерів, ні в якому разі, я просто, дещо, здивонаний теперішним "станом речей", а головне, відсутністю майже будь-якої організаці в плані, зміни цього "стану речей", ба навпаки, прослідковується певна тенденція до "поглиблення потенціальної ями" ..

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 27.07.2015 – 21:54

• 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2015 – 06:56

фростиш, ти дарма турбуєшся про тих, хто живе в меншому комфорті. у них будуть нащадки, вони пристосуються, еволюціоноють і житимуть.
а ті, хто створює собі комфортні умови - вимруть. еволюція Дарвіна їх (нас) не пощадить
  • 0

#60 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 08:43

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.07.2015 – 21:53) писав:

Мені здаэться, чи ви робите набагато більше суб’єктивних , допущень, чим ваш покірний слуга?
О, у мене є покірний слуга? Як помиєш на кухні, зроби мені кави.

я лише невинно акцентую увагу "телеглядачів" на деякій, загальновідомій статистиці, а також натякаю на , ммм, дещо значні відмінності (які носять не флуктуаційни характер) у рівні людського життя
А, то це не ти хотів виміряти життя коефіціентами тут? Вибач, мабуть це хтось зламав твій аккаунт, а я то вже подумав буцімто це ти.

- А що буде, якщо ресурси для побудови чергової "мега-яхти" для міль’ярдерів, направити на наведення порядку в якійсь провінції, якоїсь там Конго?
Я знаю що буде, якщо направити мільярди на допомогу в африку. А нічого не буде. Люди взагалі перестануть щось робити самостійно і будуть жити за рахунок цих мільярдів. В США утримують бідняків, як наслідок маємо чорні гетто, в Європі купа нахлібників мусульман (і не тільки, але в основному) які живуть за рахунок людей, що працюють.
Вже була країна, де намагалися всіх зрівняти і перерозподілити ресурси порівну. Закінчилось все тим, що ледацюги і працьовиті були геть рівними, а тому немало ніякого сенсу бути працьовитим.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних