Перейти до вмісту

Повідомлень в темі: 67

#21 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2015 – 19:51

Там потрібні прибиральники, які шукають істини в праці на заводах.
  • 0

#22 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 29.06.2015 – 21:59

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.06.2015 – 19:51) писав:

Там потрібні прибиральники, які шукають істини в праці на заводах.
Мисліть як Вінні-Пух (я у нього вчився мислити, і у брата мого знайомого :) ) , пане Павле_Т, якщо звісно захочети .
До-прикладу:

Діти йдуть працювати на заводи ██████ Чому ? ██████ Їм потрібно те, що дають за цю працю. ██████ Чому ? ██████ Бо в них його не вистачає ██████ Чому ? ██████ Немає білшь- достойної альтернатив , джерела цьому ██████ Що їм потрібно ? ██████ Їжа, різні блага, як от місце для проживання. ██████ Вони знаходять це , працюючи на заводі ? ██████ Вони знаходять "гроші" , що дозволяють, за певних умов дістати ці блага. ██████ Чому вони не можуть дістати ці "гроші", іншим, кращим способом ? ██████ Бо ніхто їм, їх не дає "просто так". ██████ Чому ? ██████ Бо ці "гроші", що створюються із паперу - є дефіцитом в тих краях. ██████ Чому? ██████ А , отут ми і наближаємося до істини, принаймні я надіюсь.

Мисліть "ширше" пане Павле_Т. , не завжди "пацани" можуть все "пощитати" :respekt: .
  • 0

#23 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 07:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (29.06.2015 – 21:59) писав:

Мисліть як Вінні-Пух
Я полишаю це на тебе, у мене, бач, в голові не тирса.
  • 0

#24 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 14:23

Перегляд дописуPavlo_Taiko (01.07.2015 – 07:14) писав:

Я полишаю це на тебе, у мене, бач, в голові не тирса.
Ваші пізнання в Нейрології, ще менші за ваше знання Фізики Ядра :8:

Вручення Премії Оскар - 2014 , Рьойтерс. Що в голові у людей , які витрачають "скажені ресурси" на отаке.

Зображення

Коли на п. Земля , є сотні тисяч отакого? - Zaatari camp in Jordan, which is home to 130,000 refugees [AP]

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 01.07.2015 – 14:41

• 0

#25 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 15:54

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.07.2015 – 14:23) писав:

Ваші пізнання в Нейрології, ще менші за ваше знання Фізики Ядра
В ядерній фізиці, яку я слава професору Висоцькому здав на відмінно, я розбираюсь ліпше якогось там вікізнавця.

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.07.2015 – 14:23) писав:

Вручення Премії Оскар - 2014 , Рьойтерс. Що в голові у людей , які витрачають "скажені ресурси" на отаке.
Якщо нація задоволена життям у дупі - хто ж їм лікар. Он японці не мають природних багатств, однак живуть непогано.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 19:43

Перегляд дописуPavlo_Taiko (01.07.2015 – 15:54) писав:

В ядерній фізиці, яку я слава професору Висоцькому здав на відмінно, я розбираюсь ліпше якогось там вікізнавця.
То є дуже добре!, але, тоді, я надіюсь, ви поясните "вікізнавцю" що ви мали на увазі , під - цитую :" сучасні ядерні реактори працють, навіть починаючи з 3-го, на кооф. меншому від одиниці"?? що то за кооф. такий ? :) , я думаю не той що "потрібно" Бо складається враження, що ви, експоненціальну залежність не можете уявити...

Перегляд дописуPavlo_Taiko (01.07.2015 – 15:54) писав:

Якщо нація задоволена життям у дупі - хто ж їм лікар. Он японці не мають природних багатств, однак живуть непогано.
Ні , пане Павле_Т. , "вони" по перше, не є нацією, це глобальна проблема, "наційна" термінологія застаріла вже так років на 300-та (та , на яку я акцентую увагу), . Подруге , "вони" зовсім НЕ задоволені, і намаються "звідти" вибратись уже сторіччя, але в силу різних обставин, я так розумію - не можуть.
  • 0

#27 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.07.2015 – 19:24

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.07.2015 – 19:43) писав:

Ні , пане Павле_Т. , "вони" по перше, не є нацією
Так, вони є націями, які особливо нічого не роблять для власного розвитку. Мої співчуття, але нічого понад це.
  • 0

#28 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 06.07.2015 – 21:25

Перегляд дописуPavlo_Taiko (02.07.2015 – 19:24) писав:

Так, вони є націями, які особливо нічого не роблять для власного розвитку. Мої співчуття, але нічого понад це.
Та ні. Це те самісіньке, що говорити про "нація Радянського Союзу".
Проблема, яка висвітлюється тут, глобальна (для п. Земля), і в найменшій мірі залежить від приналежності до якоїсь там, окремої нації .

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 06.07.2015 – 21:28

• 0

#29 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 18:16

Перегляд дописуфростыш_дурак (06.07.2015 – 21:25) писав:

Та ні. Це те самісіньке, що говорити про "нація Радянського Союзу".
Ажніяк. Це те саме що казати "українці, латиші, литовці, казахи та грузини". Тому навіть не поруч.

Перегляд дописуфростыш_дурак (06.07.2015 – 21:25) писав:

Проблема, яка висвітлюється тут, глобальна (для п. Земля), і в найменшій мірі залежить від приналежності до якоїсь там, окремої нації.
Та ні. Є багаті нації, які працьовиті і заробляють собі на життя, як вищезгадана Японія чи південна Корея. А є ледацюги, чи хабарники. Звісно є ледацюги, яким пощастило з ресурсами, однак на прикладі кацапів можна зауважити, що навіть тоді є шанс нічого не досягти.
  • 0

#30 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 18:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 18:16) писав:

Ажніяк. Це те саме що казати "українці, латиші, литовці, казахи та грузини". Тому навіть не поруч.
Ви забуваєте історію. Що спільного між українцями, латишами, литовцями, казахами, та грузинами? - Наприклад.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 18:16) писав:

Та ні. Є багаті нації, які працьовиті і заробляють собі на життя, як вищезгадана Японія чи південна Корея. А є ледацюги, чи хабарники. Звісно є ледацюги, яким пощастило з ресурсами, однак на прикладі кацапів можна зауважити, що навіть тоді є шанс нічого не досягти.
Ага, то пересічні люди в таких країнах, все своє життя працюючи "на землі" , з малих літ, і так уже продовжується бозна скільки тисяч років - є ліниві? Ви мабуть жартуєте... ї
Вибачте, не в образу вам, але в мене складається враження, що ви народились і виросли у великому місті, а не в селі. Відповідно, в бідних країнах, міста нагадують селища (українські, напр. тільки без "видимості порядку"...), за рівнем життя, там якщо ти невзмозі працювати, або , мм, скажімо так - схилятися в сторону криміналу , то ти просто гинеш від голоду/холоду/хвороб/та_ін. .

Зображення

Маленька частинка, країн де 10-ти годинний робочий день, для дитини прибл. 10 років - норма.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 07.07.2015 – 18:43

• 0

#31 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 19:06

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 18:38) писав:

Ага, то пересічні люди в таких країнах, все своє життя працюючи "на землі" , з малих літ, і так уже продовжується бозна скільки тисяч років - є ліниві?
Звісно, адже вони не працюють на свій розвиток. Як на мою думку здебільшого таких людей розбещує відсутність зими.

Маленька частинка, країн де 10-ти годинний робочий день, для дитини прибл. 10 років - норма.
Я не кажу про лінь окремого індивіда, я кажу про лінь нації. Там де є раби - раби будуть працювати і по 20 годин, однак це не значить, що така нація є працьовитою. Просто одні представники нації експлуатують інших. Ось і все. Це лише ще один доказ відсталості.

Вибачте, не в образу вам, але в мене складається враження, що ви народились і виросли у великому місті, а не в селі.
Я відпрацював своє в селі.
  • 0

#32 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 21:52

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 19:06) писав:

Звісно, адже вони не працюють на свій розвиток. Як на мою думку здебільшого таких людей розбещує відсутність зими.
Розкрийте, будь-ласка тезу "працювати на свій розвиток" . <_<

Я не кажу про лінь окремого індивіда, я кажу про лінь нації. Там де є раби - раби будуть працювати і по 20 годин, однак це не значить, що така нація є працьовитою. Просто одні представники нації експлуатують інших. Ось і все. Це лише ще один доказ відсталості.
Ого, то тепер до параметрів ідентичності нації, додалась, крім усього ще і лінь.... Нація, взагалі, у ваших дописах, постає, якимось наділеним душею, майже сакральним пойняттям, як релігія у шановного Манфреда (не в образу, звичайно ні вам, ні шановному Менфреду)...
А особливо, її "Магічний" вплив на розвитоку кремих регіонів світу.
На мою думку, нація - це ефемерне пойнтяття, введене, для зручності оперування деякими фактами в Історії Людей, а в сучасному житті, воно стільки ж актуальне, як наприклад "лапті", "вишиванка, "кільт".
Це я веду до того, що "нація", має таке ж відношення до бідності в Афганістані, наприклад, як, наприклад "тюрбан" .

Знову ж таки, пойняття раби, розкрийте його будь-ласка, наскільки я знаю, рабство було давним давно заборонене, на Близькому-Сході, офіційно , десь у 60х роках, минулого століття.
Я думаю, звичайний мешканець, якогось тайпу, в Чененській Республіці, не побоюсь, предрікти - за вашим терміналізмом рабства, є набагато меншим "рабом", своєї влади і є більш незалежний від неї, чим наприклад, середньостатистичний мешканець Брукліна, Н. - Й., США. "Не вірити? Вам просто ніколи не скасовували страховку " - цит. :otruta: . Не кажучи , вже про вільні гірські "аули" Афганістану, які нікому крім своїх, вибраних старіййшин, не підкоряються і "в помині", якось так

Я відпрацював своє в селі.
Не сумніваюсь, ви добре засвоїли урок, про "Дари Божі", які так-просто , ніхто і ніщо не дає :) .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 07.07.2015 – 21:53

• 0

#33 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 22:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 21:52) писав:

Не сумніваюсь, ви добре засвоїли урок, про "Дари Божі", які так-просто , ніхто і ніщо не дає :) .
Ні, я зрозумів, що майбутнє за величезними за площею, однак незначними за кількістю людських ресурсів фермерськими господарствами.

Знову ж таки, пойняття раби, розкрийте його будь-ласка, наскільки я знаю, рабство було давним давно заборонене, на Близькому-Сході,
Розкажи це тим дітям.

Я думаю, звичайний мешканець, якогось тайпу, в Чененській Республіці, не побоюсь, предрікти - за вашим терміналізмом рабства, є набагато меншим "рабом", своєї влади і є більш незалежний від неї
В Ічкерії є реальне рабство зі справжніми рабами.

Ого, то тепер до параметрів ідентичності нації, додалась, крім усього ще і лінь....
Вона нікуди не зникала. Чи ти будеш заперечувати, що китайці більш працьовиті за греків?

На мою думку, нація - це ефемерне пойнтяття
Можливо українці для тебе і ефемерне поняття, однак для людей, які пишуть без помилок - ні.

Це я веду до того, що "нація", має таке ж відношення до бідності в Афганістані, наприклад, як, наприклад "тюрбан" .
Аж ніяк. Індивіди не винні в своїй бідності. Чи будеш ти суперечити, що середній афганець вихований у Фінській сім'ї буде не менш успішним за етнічних фінів? Отже індивід не є важливим. Як і не є важливими наявні ресурси - подивись на Японію чи Південну Корею. Отже мова йде про націю. Я не нацист, і не прихильник ідей сина Ахматової, однак важко заперечувати те, що лежить на поверхні.
http://ifun.ru/view/40200
http://vk.com/wall-60155367_11651
Деякі нації живуть однаково паршиво навіть в гарних країнах.

Я от нещодавно був у Вільнюсі. І скрізь, де я бачив у будній день, в обід у громадських місцях (у парках, на березі річки) не сильно тверезих молодих людей - я чув російську мову. Російську мову без акценту. Я ні на що не натякаю, просто кажу як є.

Розкрийте, будь-ласка тезу "працювати на свій розвиток" . <_<
Ну наприклад хоча б прибратися у хаті. Побудувати млин, та що завгодно що полегшить твоє життя, однак не прямо зараз, а згодом. Можливо навіть не твоєму поколінню.
  • 0

#34 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 22:55

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 22:28) писав:

Ні, я зрозумів, що майбутнє за величезними за площею, однак незначними за кількістю людських ресурсів фермерськими господарствами.
Так, мене дивує , ваша логіка, Павле_Т. І в деякі мірі зморює...
Я вам, нагадаю, що як правильно підмітив Каламар, Багдад в ранні С.В. , - в порівнянні з Лондоном, був як Зараз Лондон, в порівнянні з якою Східною Петрівкою, в Україні... Гонконг - фермерське господарство, а рівень життя там?? Сайгон, ой, Хо-Ши-Мін, теж ферми? Ви погано обізнані із густино. населення в бідних країнах.

Зображення

p. Earth Ooz.

Розкажи це тим дітям.
Ого, то намагання прогодувати себе і внести посильний вклад в "годівлю" сім'ї - то є рабство, ну тоді всі первісні люди були рабами , Я не можу. :otruta:

В Ічкерії є реальне рабство зі справжніми рабами.
І в ІДІтаЛ, фаткично і в Ірані, і в Пн. Кореї, і т.д. і що? То вже, від просто рабів, ви перейшли до "реальних рабів", ого, не поспішайте, я своїм "вікіпедійним мозком" можу за вами не встигнути.

Вона нікуди не зникала. Чи ти будеш заперечувати, що китайці більш працьовиті за греків?
Ви маєте на увазі , громадян КНР і Греції? Ні. Відмінність в цьому плані , "нації" греків, від "нації" китайців - так, буду заперечувати.

Можливо українці для тебе і ефемерне поняття, однак для людей, які пишуть без помилок - ні.
Ваша непересічна, логіка, мене чим раз дивує, цікаво, звідки ви взяли що я заперечую існування українців. Вони є, вони нічим не гірші від, скажімо , американців, і нічим за них не кращі, якщо статистично "прибрати" усі значні, поодинокі , "нерівності" - то українці, звичайні люди, як і всі інші мешканці п. Земля.

Аж ніяк. Індивіди не винні в своїй бідності. Чи будеш ти суперечити, що середній афганець вихований у Фінській сім'ї буде не менш успішним за етнічних фінів? Отже індивід не є важливим. Як і не є важливими наявні ресурси - подивись на Японію чи Південну Корею. Отже мова йде про націю. Я не нацист, і не прихильник ідей сина Ахматової, однак важко заперечувати те, що лежить на поверхні.
http://ifun.ru/view/40200
http://vk.com/wall-60155367_11651
Деякі нації живуть однаково паршиво навіть в гарних країнах.
Я от нещодавно був у Вільнюсі. І скрізь, де я бачив у будній день, в обід у громадських місцях (у парках, на березі річки) не сильно тверезих молодих людей - я чув російську мову. Російську мову без акценту. Я ні на що не натякаю, просто кажу як є.
Ну наприклад хоча б прибратися у хаті. Побудувати млин, та що завгодно що полегшить твоє життя, однак не прямо зараз, а згодом. Можливо навіть не твоєму поколінню.
Якщо ви під націє, розумієте культури побуту/виховання , середньостатистичного індивідуума на якомусь , кусочку , багатостраждальної п. Земля, - то так. Я ж говорю, тюрбан, вишиванка, лапті :)
  • 0

#35 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:11

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 22:55) писав:

я своїм "вікіпедійним мозком" можу за вами не встигнути.
Я знаю, тому намагаюсь писати більш доступно.

Так, мене дивує , ваша логіка, Павле_Т. І в деякі мірі зморює...
Тренування зменшують втому від логіки. Варто лише спробувати мислити логічно частіше.

Я вам, нагадаю, що як правильно підмітив Каламар, Багдад в ранні С.В. , - в порівнянні з Лондоном, був як Зараз Лондон, в порівнянні з якою Східною Петрівкою, в Україні... Гонконг - фермерське господарство, а рівень життя там??
Це все чудово, тільки як це суперечить моїм словам?

Ого, то намагання прогодувати себе і внести посильний вклад в "годівлю" сім'ї - то є рабство
Коли це питання вибору - ні. Однак ти певен, що там у багатьох дітлахів хтось щось питає? Примус до праці мало чим відмінний від рабства. Якщо ти хочеш прискіпуватися до таких відмінностей, то ми зав'язнемо в суперечці про терміни, і тобі взагалі стане нудно. Але ж ми цього не хочемо?

І в ІДІтаЛ, фаткично і в Ірані, і в Пн. Кореї, і т.д. і що?
Ти просто щось там писав про відсутність рабства в Чечні. Я тобі вказав, що ти не той прошарок суспільства взяв, бо там є і справжні раби. Це називається контраргумент.

Ви маєте на увазі , громадян КНР і Греції?
Облиш, вони майже моноетнічні.

Ваша непересічна, логіка, мене чим раз дивує,
Та ні, вона звичайна. А те що тебе дивує логіка - згодом минеться.
  • 0

#36 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:13

Перегляд дописуPavlo_Taiko (08.07.2015 – 21:08) писав:

Я знаю, тому намагаюсь писати більш доступно.
Ваша ласка, незнає меж..

Перегляд дописуPavlo_Taiko (08.07.2015 – 21:08) писав:

Коли це питання вибору - ні. Однак ти певен, що там у багатьох дітлахів хтось щось питає? Примус до праці мало чим відмінний від рабства. Якщо ти хочеш прискіпуватися до таких відмінностей, то ми зав'язнемо в суперечці про терміни, і тобі взагалі стане нудно. Але ж ми цього не хочемо?
Це не примус. Дитина може легко , покинути "отчий дім" , і піти жебракувати, ви не цікавились, рівнем числа бездімних дітей, наприклад у Афганістані?
В кожній сім'ї є правила, вони диткуються досвідом, а їх ціль - виживання, "якби можна було , щоб діти не працювали, вони б не працювали" - якось так.
Життя в бідному Селі, скоріше нагадує боротьбу за виживання в агресивному середовищі... І мало чим схоже, на житя у НЕ бідному , великому місті.
  • 0

#37 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:17

звідки ви взяли що я заперечую існування українців.
Я сказав, що це "ефімерне поняття" в твоєму розумінні. Українці є нацією, з твоїх слів нація - поняття ефімерне. Це називається транзитивністю.

Перегляд дописуфростыш_дурак (08.07.2015 – 21:13) писав:

Ваша ласка, незнає меж.
Так.

Це не примус. Дитина може легко , покинути "отчий дім" , і піти жебракувати
О, ну раз ти такий обізнаний і можеш говорити за всіх дітей, то ти можливо бог?

В кожній сім'ї є правила
І інколи це такі правила, за якими батько курить марихуану з друзями, а жінка і діти працюють. Правила вони такі різні.
  • 0

#38 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 22:46

Перегляд дописуPavlo_Taiko (08.07.2015 – 21:17) писав:

Я сказав, що це "ефімерне поняття" в твоєму розумінні. Українці є нацією, з твоїх слів нація - поняття ефімерне. Це називається транзитивністю.
Ого, я такого пойняття не відав :unsure: . А знаєте скільки ще є, ефемерних понять, як "нація" , наприклад?

О, ну раз ти такий обізнаний і можеш говорити за всіх дітей, то ти можливо бог?
Я б не чіпав Бога, нащо це? . Я лише скромний рупор , статистичних даних і передбачень .

І інколи це такі правила, за якими батько курить марихуану з друзями, а жінка і діти працюють. Правила вони такі різні.
Це ви мабуть про Опіум в Афганістані, як не дивно, це один із основних способів заробітку сільского населення, альтернативи, нажаль не створено. Тому, "або померай з голоду, разом з усією сім'єю (а там сім'ї по 3-10 дітей...), або, або-або..." - думаю, вибір середньостатистичного селянина , очевидний.
  • 0

#39 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 00:01

Нація це не ефемерне поняття, а цілком прпктичне, не відстояли б ми своєї ідентичности і мови, їли б зараз бліни з лопати і славили путлєра. А так, вже маємо чесну поліцію, у прокурора провели обшук і знайшли 100000 $ і 300 діямантів. Звісно, шкода, що це зробили грузини, прибплти, поляки, а ми виходить якісь не такі. Але ми хоч змогли реформаторів до себе привести.
  • 0

#40 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 19:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (08.07.2015 – 22:46) писав:

А знаєте скільки ще є, ефемерних понять, як "нація" , наприклад?
У тебе все мабуть ефемерне. Однак у інших - ні.

Ого, я такого пойняття не відав
Не сумніваюсь у цьому.

Я б не чіпав Бога, нащо це? . Я лише скромний рупор , статистичних даних і передбачень .
Які дають тобі необмежені знання того, чи не примушують дітей працювати насильно. Зрозуміло.

Це ви мабуть про Опіум в Афганістані,
Навіть не близько.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних