Перейти до вмісту

Прадавній "рукотворний" Ядерний Реактор.

Ядерний Реактор Oklo ядерний реактор віком 2 млрд.

Повідомлень в темі: 44

#41 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2015 – 20:05

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.06.2015 – 04:21) писав:

Тю, а я своєю наївністю думав, що я шукаю істину, і намагаюсь розібратися в проблемі, а воно виявилось - "верзу казна що", .
Ну хто ж тобі винен, що світ виявився не таким, яким ти його омріяв.

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.06.2015 – 04:21) писав:

Поясніть на пальцях, чим "ВікіЗнання" , відрізняються від "Звичайних Знань"?
Тим, що ти лише поверхнево знайомишся з висновками, не розуміючи суті процесів. Для цього треба вміти в математику, а гуманітаріїв з цим кепсько.
  • 0

#42 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 29.06.2015 – 20:55

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.06.2015 – 20:05) писав:

Ну хто ж тобі винен, що світ виявився не таким, яким ти його омріяв.
Та, я як-раз то і наблизився до істини, а ви , судячи із ваших дописів , в цій темі (про Ядерний Реактор в Окло) не обізнаний

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.06.2015 – 20:05) писав:

Тим, що ти лише поверхнево знайомишся з висновками, не розуміючи суті процесів. Для цього треба вміти в математику, а гуманітаріїв з цим кепсько.
Ви мабуть, або жартуєте, або не читали ніодненької публікації по цьому приводу, тому-що в них, все що стосується реактора описується лінійними "каракульками" - аля "А дорівнює Якийсь_Числовий_коофіцієнт_Коофіцієт Б", чи не єдине місце де використовуються, всілякі "кривульки" , "підфункційні площі/об'єми" і т.д. - це доведення/спростування зв'язку "аномальної зміні " Постійної Тонкої Структури і Місця Реактора в Окло. - ваші заяви , прості сміщні, пане Павле_Т.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 29.06.2015 – 20:55

• -1

#43 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.06.2015 – 21:41

Перегляд дописуфростыш_дурак (29.06.2015 – 20:55) писав:

Та, я як-раз то і наблизився до істини, а ви , судячи із ваших дописів , в цій темі (про Ядерний Реактор в Окло) не обізнаний

Ви мабуть, або жартуєте, або не читали ніодненької публікації по цьому приводу, тому-що в них, все що стосується реактора описується лінійними "каракульками" - аля "А дорівнює Якийсь_Числовий_коофіцієнт_Коофіцієт Б", чи не єдине місце де використовуються, всілякі "кривульки" , "підфункційні площі/об'єми" і т.д. - це доведення/спростування зв'язку "аномальної зміні " Постійної Тонкої Структури і Місця Реактора в Окло. - ваші заяви , прості сміщні, пане Павле_Т.
Дурням все смішно. В статті наведені коефіцієнти. Не подобається - береш і рахуєш. Як - тобі сказали. Я довіряю пацанам, а не тобі, бо вони - щось таки взяли і підрахували, а ти лише балаболиш без зупину. Як і належить гуманітарчику.
  • 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 01.07.2015 – 13:14

Перегляд дописуPavlo_Taiko (30.06.2015 – 21:41) писав:

Дурням все смішно. В статті наведені коефіцієнти. Не подобається - береш і рахуєш. Як - тобі сказали. Я довіряю пацанам, а не тобі, бо вони - щось таки взяли і підрахували, а ти лише балаболиш без зупину. Як і належить гуманітарчику.
Ви ті публікації, я так розумію "в очі не бачили..." . Пане Павле_Т., з вами нудно, дуже. Я не "балаболю", а намагаюсь розібратись у проблемі.
Дам пораду, якщо будете довіряти "а пацани там все порахували" , то у вас може вийте що той реактор Метеорит з Антиречовини створив :wacko: , якби ви читали публікації . а не "балаболили", то дізнались би що там усе "пораховано" тако. Науковці помиляються, пане Павле_Т. , часто-густо, на те вони і науковці - сліпо вірити їхнім розрахункам, не рекомендую.
  • 0

#45 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 15:51

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.07.2015 – 13:14) писав:

Ви ті публікації, я так розумію "в очі не бачили..." .
Обоснуй, баблаболко ти чудна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua