Перейти до вмісту

Пірамідальні споруди в районі плато Гіза

Єгипетські Піраміди Гіза

Повідомлень в темі: 61

#41 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 25.06.2015 – 08:15

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.06.2015 – 17:57) писав:

Ти можеш ображати мене скільки тобі заманеться. В статті, що я навів не критика, а конструктив. Там доволі чітко все пояснили з точки зору геометрії. Якщо тобі бракує мізків це зрозуміти - твої проблеми. Пізнання в астрономії це досягнення всіх землеробних цивілізацій. Межиріччя, Китай, цивілізації америки. Скрізь де вирощували зернові люди мали орієнтуватися по небу, і це підштовхувало розвиток астрономії.
Ага, не смішіть... Др. Єгипет в цьому порівнянні, був неначе сучасний Лондон проти Магадішу, але ви праві, і там і там, використовують Астрономію :lol: .

Все ще чекаємо на підтвердження того, що єгиптян цікавило лише два сузір'я.
Цитати, що ти навів чудові, однак жодна не стосується орієнтації по сузір'ю лебедя. Ти будеш гратися у "засип опонента лівою інфою, може проканає", чи все ж таки будеш чемним гуманітарчиком і наведеш підтвердження своїм словам?
Ахахха. Не смішть мої підкови... .
Вдаючись до своєї улюбленої , дитячої риторики, я зауважу що ви образили мене першим, причому набагато серйозніше за мій "легенький тролінг ваших пізнань в Єгиптологі" .
  • Ну хто вам сказав що Др. Єгиптян цікавили лише два сузір'я.... Не не перекручуйте фактів, і мною сказаних (напечатаних) "буковок" . Навіть Знаки Зодіаку, назви сузірь'й пішли з Др. Єгипту.... Ті 2 сузір'я (Оріона і Лебедя) мали стосунок до уявлень Др. Єгиптян про Потойбічний Світ, зокрема стосунок до нього мала Богиня (Ангел, чи як його там) - Нут. А аналогом Чистилища в Хр. Культурі - був чи то Донут, чи то Дуат, якось так. А "вхід" у нього, більш усього і мав місце у "Лебединому Розколі". Ось ТУТ дещо написано, багато неточностей, зокрема в плані , як правильно підмітив Каламар - що Др. Єгипет не був політеїстичним, а скоріше генотоїстинчим, чи якось так, але деяку загальну картину дає.
  • Та "ліва інфа", мала підкреслити об'єм і складність робіт Астрономів Др. Єгипту.. А також , критику Астроархеологічних теорій, яку (критику) зокрема представляє професор Сара Сеймонс, якби ви хоть трішки цікавились цією темою ви б про це знали....

Тому що я вимагаю доказів? Ще б пак.
Ага, я пам'ятаю як ви мені обіцяли факти протікання в "нових" ЯР , керованої ЯРеакції із , вашим отим кооф. меншим одиниці . "Забий в ГУгл, тама пацани все пощитали.... " АХхахахаа. я не можу. :blush:

http://www.iac.es/pr...t_Chapter_6.pdf

https://en.wikipedia...yptian_calendar

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.06.2015 – 08:22

• 0

#42 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2015 – 20:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 08:15) писав:

Ага, не смішіть... Др. Єгипет в цьому порівнянні, був неначе сучасний Лондон проти Магадішу, але ви праві, і там і там, використовують Астрономію
Ну це твоя особиста думка, яку власне кажучи ніхто не забов'язаний поважати.

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 08:15) писав:

хахха. Не смішть мої підкови...

Дурні завжди вміють знайти собі щось смішне там, де нічого смішного немає. Мабуть тому це ти відобразив у свому ніку.

Цитата

Ну хто вам сказав що Др. Єгиптян цікавили лише два сузір'я.... Не не перекручуйте фактів, і мною сказаних (напечатаних) "буковок" .
Злив зараховано.

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 08:33) писав:

Трикутників то багато, але трикутників, які мали значення Сузір'я для Др. Єгиптян - 2, теперішній Пояс Оріона, і теперішнє Сузір'я Лебедя.

А тепер, відкидаючи чергову муру, яка не відноситься ніяким чином ні до моїх питань, ні до моїх аргументів: які ти маєш докази того, що піраміди розташовували у формі сузір'я Лебедя?
  • 0

#43 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.06.2015 – 21:23

Ох , пане Павле_Т. "знову 25" . Добре, цикл пішов заново... Тільки нагадаю, що у "я ніяких доказів не створюю" , а всього-лиш виніс на обговорення статтю Андрю Коллінза.
  • Відповідність розташування Велики Пірамід в Гізі на поверхні п. Земля, із розташуванням Зірок в т.з. Сузір'ї Лебедя, вигляд із п. Землі.
    Зображення
    Небо-земельне накладення, використовуючи новітню карту Гіза Плато. Зірки с. Лебедя позначені Червоним, в компанії із З. Сузір'я Оріона, що позначені Зеленими. Актуальні фото зірок, були використані для цих цілей (Pic credit: Rodney Hale).
  • "Деривація, пов'язана із Прецесією Осі Обертання п. Земля, навколо себе самої."
    Зображення
    Власний рух (по Небосхилу - прим. перекладача) основних зоірок Цигнуса заперіод протягом в 4,000 років,
    від 2000р в. Р. Х. повертаючись до 2000 р. д. Р.Х., використовуючи the Home Planet program (Pic credit: Rodney Hale).

Чи ви пане Павле_Т., думаєте що "серйозні" науквоці не взмозі зробити аксіометричної проекції місцяположення отих Зірок, особливо коли вони були в "Зеніті" на розташування Пірамід?? І не взмозі пов'язати " Зодіакальні малюночки" Др. Єгиптян із отим Сузір'ям? Ви думаєте, що ота ваша стаття, все "по-полочкам розтавляє" , і "пацани все пощитали" :ggggg: ?
​________________________

http://www.andrewcol..._Orion_Giza.htm

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 29.06.2015 – 21:24

• 0

#44 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.06.2015 – 21:56

Wt

Перегляд дописуфростыш_дурак (29.06.2015 – 21:23) писав:

Ох , пане Павле_Т. "знову 25" . Добре, цикл пішов заново... Тільки нагадаю, що у "я ніяких доказів не створюю" , а всього-лиш виніс на обговорення статтю Андрю Коллінза.
  • Відповідність розташування Велики Пірамід в Гізі на поверхні п. Земля, із розташуванням Зірок в т.з. Сузір'ї Лебедя, вигляд із п. Землі.

Небо-земельне накладення, використовуючи новітню карту Гіза Плато. Зірки с. Лебедя позначені Червоним, в компанії із З. Сузір'я Оріона, що позначені Зеленими. Актуальні фото зірок, були використані для цих цілей (Pic credit: Rodney Hale).
  • "Деривація, пов'язана із Прецесією Осі Обертання п. Земля, навколо себе самої."

Власний рух (по Небосхилу - прим. перекладача) основних зоірок Цигнуса заперіод протягом в 4,000 років,
    від 2000р в. Р. Х. повертаючись до 2000 р. д. Р.Х., використовуючи the Home Planet program (Pic credit: Rodney Hale).

Чи ви пане Павле_Т., думаєте що "серйозні" науквоці не взмозі зробити аксіометричної проекції місцяположення отих Зірок, особливо коли вони були в "Зеніті" на розташування Пірамід?? І не взмозі пов'язати " Зодіакальні малюночки" Др. Єгиптян із отим Сузір'ям? Ви думаєте, що ота ваша стаття, все "по-полочкам розтавляє" , і "пацани все пощитали" :ggggg: ?
Ахаха, то ти навіть не можеш визначитися під яким кутом має збігатися сузір'я. Тому що схема наведена під прямим кутом, а фото, яке ти наводив раніше - ні. Це ціна твоїх доказів. Отже і джерелам твоїм не варто довіряти. Звідки я знаю, що програму використали вірно? Я думаю що дурник, який написав таку маячню:
Зображення
не заслуговує довіри. Він міг помилитися чи навмисне використати програму невірно. Без підтвердження з інших джерел - це просто маячня. Сподіваюсь що у тебе є статті серйозних (без лапок) науковців.
Щодо "пацанів що порахували", я вже все навів. Якщо у тебе проблема з очима - йди до окуліста.
Отже у тебе був єдиний доказ, який до речі ще нічого не доводив - адже збіг трьох точок, це все ще збіг трьох точок. Жодних свідчень на користь того що піраміди розташовані у формі бодай якогось сузір'я. Все що ти тут навів - лише нікчемна спекуляція і вигадки ідіотів з шапочками з фольги на голові.

Я не мусив цього робити, тому що і так зрозуміло чого варті слова Ендрю (до речі, Ендрю, а не Андрю) АКА містер "енергія іншопланетян". Однак цікавість взяла верх.
І тут так само повний зашквар. Ви з цим Ендрю одне одного варті.

ЗображенняЗображення
  • -1

#45 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 14:10

Перегляд дописуPavlo_Taiko (30.06.2015 – 21:56) писав:

Wt
Ахаха, то ти навіть не можеш визначитися під яким кутом має збігатися сузір'я. Тому що схема наведена під прямим кутом, а фото, яке ти наводив раніше - ні. Це ціна твоїх доказів. Отже і джерелам твоїм не варто довіряти. Звідки я знаю, що програму використали вірно? Я думаю що дурник, який написав таку маячню:
Зображення
не заслуговує довіри. Він міг помилитися чи навмисне використати програму невірно. Без підтвердження з інших джерел - це просто маячня. Сподіваюсь що у тебе є статті серйозних (без лапок) науковців.
Щодо "пацанів що порахували", я вже все навів. Якщо у тебе проблема з очима - йди до окуліста.
Отже у тебе був єдиний доказ, який до речі ще нічого не доводив - адже збіг трьох точок, це все ще збіг трьох точок. Жодних свідчень на користь того що піраміди розташовані у формі бодай якогось сузір'я. Все що ти тут навів - лише нікчемна спекуляція і вигадки ідіотів з шапочками з фольги на голові.

Я не мусив цього робити, тому що і так зрозуміло чого варті слова Ендрю (до речі, Ендрю, а не Андрю) АКА містер "енергія іншопланетян". Однак цікавість взяла верх.
І тут так само повний зашквар. Ви з цим Ендрю одне одного варті.

ЗображенняЗображення
Пфф, і це все?
:wacko: Давайте, трішки подумаємо, перед тим дивитися на "пацанівські розрахунки"

Уявіть себе в ролі Древнього Єгиптянена, який віре в Астерізм, і хоче побудувати копію "сузір'я на поверхні п. Земля. " , незабувайте, що ви не обзроєні ні телескопами, ні детальними картама Зоряного Неба, і всі виміри робити із допомогою "глазу" .
Ви бачите на "небі" чотири Зірки які мають для вас релігійне значення,

Зображення

Image 4: View from Giza c. 2600 BC, looking north:

_______

http://www.grahamhan...30&t=222330&v=f

А вам треба побудувати, щось отаке:

Зображення

Giza from above.

Тільки , не забувайте, ви літати не вмієте, і у вас всі ніструменти використовують роздільну здатність Людського Ока - за основну. Подумайте, і дайте відповідь, можливо тоді у вас буде менше всіляких "зашкварів"... :blush:
Можете прочитати, ось цю статтю, на рахунок критики теорію "про Оріон" , із ресурсу Архів, "пацана - (за вашою термінологією)" із кафедри Математики, він "тамички" щось рахував, я загалом ознайомився із вступом - цікавим (особливо буде він цікавий для вас, - того хто вважає Др. Єгипет, "пересічною аграрною цивілізацією"), малюночками і висновком :blush: . Vincenzo Orofino

про Андрю Коллінза , - я не знайомий із його статтями "про Інопланетну Енергію" , це раз, я вам сто разів приводив інші джерела, називав "серйозних" науковців , які займаються цією темою - Сара Сімонс (Sarah Symons)

Зображення

Це її "Докторська" . http://www.wijzerweb...ypteengels.html

Ознайомтесь будь-ласка із , хоч , популярними публікаціями по Астрономії Древнього Єгипту, і не печатайте передрозміщених повідомлень із "пацанами що все рахують, зашквар" . :8:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 01.07.2015 – 14:12

• 0

#46 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 15:50

Жодних доказів і лише вигадки діда, який пише маячню про енергію інопланетян. Це настільки не варто уваги нормальної людини, що твоя зацікавленість цією маячнею мене лякає.

Отже виходить щось таке:
- Чому ти думаєш, що піраміди стоять у формі сузір'я лебедя?
- Ну тому що вершини збігаються.
- Так не збігаються.
- Ну то значить вони погано знали астрономію і кривими руками не змогли все вірно побудувати.
Завіса.
  • -1

#47 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.07.2015 – 19:29

Перегляд дописуPavlo_Taiko (01.07.2015 – 15:50) писав:

Жодних доказів і лише вигадки діда, який пише маячню про енергію інопланетян. Це настільки не варто уваги нормальної людини, що твоя зацікавленість цією маячнею мене лякає.

Отже виходить щось таке:
- Чому ти думаєш, що піраміди стоять у формі сузір'я лебедя?
- Ну тому що вершини збігаються.
- Так не збігаються.
- Ну то значить вони погано знали астрономію і кривими руками не змогли все вірно побудувати.
Завіса.
Я надіюсь вам дійшло, про "оті проекції" , і ви накінець , закінчите викладати "безглузді" картинки ненакладання отих сузірь'й , не розуміючи їхнього змісту.

Якого діда...? Ви хоч розумієте , хто вперше ввів поняття, наприклад Оріон-Кореляційної-Теорії для Гіза Пірамід? Що ви "несите"?
Ви зовсім не обізнаний в питання "Астроархеологічних" теорій.
Не тільки через незвичайну схожість , із розташуванням зірок в сузір'ях пов'язують "сенс побудуви Пірамід" , а ще й в тому, що оті "сузіря" викарбувані в деяких Гробницях, і були свого роду "священними місцями" Др. Єгиптян, які були свого роду астерістами.
Якби ви "удосужились" , хоч один абзац прочитати , в статті яку я вам дав (отого Вінцензо Орофіно), то там наводиться куча "посилань" на різні джерела, які вивчали астерізм (чи як овно називається) в Др. Єгипті. І ви б таку "охінєю" , не писали б .

Пане Павле_Т. , почитайте якусь популярну книжечку, про древню цивілізацію, що була на той час - "переднім краєм" людського розуміння світу, яка проінснувала довше за будь-яку іншу цивілізацію (якось так) , "випередила свій час" на тисячу років, зуміла побудувати одні із найвеличніших, найточніше вибудуваних споруд того часу, цивілізація яка залишила по собі більше питань, чим відповідей і є уже сторіччя як провідною темою для археологічних досліджень. І тут "зашквар, і пацани пощитали" - вам не допоможе, бо не все то є просто.
  • 0

#48 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.07.2015 – 19:18

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.07.2015 – 19:29) писав:

Не тільки через незвичайну схожість , із розташуванням зірок в сузір'ях пов'язують "сенс побудуви Пірамід" , а ще й в тому, що оті "сузіря" викарбувані в деяких Гробницях,
Я запитав - які ти маєш докази. Ти сказав - ось такі. Тепер виявляється, вже після того як я розніс їх у щент, ти маєш ще щось. А можна повний список? А то ця розмова затягнеться на роки.
Я не казав що розбираюсь в теорії заколотів, прибульцях, торсіоних полях і іншій маячні. Я і не маю. Ти висловив припущення - я запитав які ти маєш докази. Докази не відповідають дійсності - ось і все.

А тепер по порядку.
1) Чи визнаєш ти, що вершини пірамід ніяк не збігаються з сузір'ям лебедя? Якщо ні - спростуй мої докази.
2) Наведи приклади достовірно відомих зображень сузір'я лебедя в гробницях.
3) Перелічи всі наявні докази.

Здається я не прошу нічого надзвичайного.

Пане Павле_Т. , почитайте якусь популярну книжечку, про древню цивілізацію, що була на той час - "переднім краєм" людського розуміння світу
Мені поки що вистачає шкільного підручника, аби спростувати всі твої аргументи.

Я надіюсь вам дійшло, про "оті проекції" , і ви накінець , закінчите викладати "безглузді" картинки
Безглуздий тут тільки ти.
  • -1

#49 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.07.2015 – 20:11

Перегляд дописуPavlo_Taiko (02.07.2015 – 19:18) писав:

Я запитав - які ти маєш докази. Ти сказав - ось такі. Тепер виявляється, вже після того як я розніс їх у щент, ти маєш ще щось. А можна повний список? А то ця розмова затягнеться на роки.
Я не казав що розбираюсь в теорії заколотів, прибульцях, торсіоних полях і іншій маячні. Я і не маю. Ти висловив припущення - я запитав які ти маєш докази. Докази не відповідають дійсності - ось і все.

А тепер по порядку.
1) Чи визнаєш ти, що вершини пірамід ніяк не збігаються з сузір'ям лебедя? Якщо ні - спростуй мої докази.
2) Наведи приклади достовірно відомих зображень сузір'я лебедя в гробницях.
3) Перелічи всі наявні докази.

Здається я не прошу нічого надзвичайного.

Мені поки що вистачає шкільного підручника, аби спростувати всі твої аргументи.

Безглуздий тут тільки ти.

Я не говорив , ні про які конспірологічні теорії, інопланетян і т.д. Ви знову перекручуєте .. Це уже починає наганяти нудьгу..

1) З якою точністю, параметри розташування Зірок в С. Лебедя, одна відносно одної, співпадають із розташування 3х Пірамід Плато ГІза? - З великою, особливо якщо врахувати що Піраміди будувались тільки з доп. роздільної здатності ока . Я уявлення не маю, як ви проектуєте оте сузір'я , тому краще говорити параметрами. Докази цього, на офіційному сайті Андрю Коллінза, там багато статтей, але мене вони не цікавлять, мене цікавлять тільки дослідження А. Коллінза, що стосують Гіза Плато, зокрема відповідь на ваші питання ви знайдете в оцій СТАТТІ.
2) The_constellations_of_ancient_Egypt,

Зображення

The astronomical ceiling in the tomb of Senmut. Dwn-'nwy spears Mšhtyw seen here as a floating balloon-like head and torso of a bull. The hippo is at the base of a vertical device known as the Mooring Post.

Придивіться уважніше :otruta: .

http://www.andrewcol...les/dwn_nwy.htm

3) Я не Египтолог, і не АстроАрхеолог. Я вас "двадцять разів давав" посилання на публікації з цього приводу, доречі як противагу "пацани все пощитали, Орін не корелює" , я вам давав статтю Вінцензо Орофіно....
Ви мене порядком, занудили, одне хамство, і намагання видатись обізнаним в цьому питанні - з вами не цікаво :( , коли я чогось не розумію, я запитую і намагаюсь знайти істину, а ви просто "Ховаєтесь за хамством".

Цитата

The results found in the previous sections can be summarized as follows:
a) the relative positions of the three Giza pyramids coincide, within the uncertainties of the nakedeye astrometric measurements, with the relative positions of the three stars of the Orion Belt;
B) in the scale that would have been chosen by the pyramid builders to reproduce the Orion Belt on the ground, the linear distance between the Menkhaure pyramid and the Nile, along the straight line connecting the two extreme pyramids of Giza, practically matches the angular distance between Mintaka and the central point of the Milky Way along the straight line connecting the two extreme stars of the asterism;
c) the visual magnitude of the stars of the Belt is presently correlated with the height of the corresponding pyramids evaluated with respect to a common reference level (i.e. the base level of the Khufu pyramid). Since the star evolution models suggest that the magnitudes of all the three objects of the Belt at the time of the pyramids were substantially equal to the present ones, the above found correlation was still valid at that epoch (Orofino, 2011).

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.07.2015 – 20:12

• 1

#50 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 10:08

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.07.2015 – 20:11) писав:

Я не говорив , ні про які конспірологічні теорії, інопланетян і т.д.
Ні, однак я прирівнюю цю маячню до безглуздих теорій і кладу їх усі до купи.

1) З якою точністю, параметри розташування Зірок в С. Лебедя, одна відносно одної, співпадають із розташування 3х Пірамід Плато ГІза? - З великою,
Навіть не близько.

Піраміди будувались тільки з доп. роздільної здатності ока .
Ого, поміж нас будівельник. Що, у тебе універсальні вікізнання? Єгиптяни доволі точно орієнтували піраміди по сторонам світу, і набагато точніше ніж будь-які неповні співпадіння з трикутниками в небі (тобто збігаються дві точки з трьох) вони вирівняли по лінії кути основ пірамід. І це набагато точніше і набагато раціональніше пояснення.

Ще раз, для тих хто в танку наводжу малюнок, де піраміди ген далеко від збігу з сузір'ям.

ЗображенняЗображення

Я уявлення не маю, як ви проектуєте оте сузір'я , .
Ну то зроби свою побудову, якщо не уявляєш. В фотошопі є інструмент повороту та масштабування, не забудь ввімкнути опцію зберігання співвідношень сторін. Немає фотошопу - візьми гімп. Це під силу навіть гуманітарію.

Докази цього, на офіційному сайті Андрю Коллінза,
Це той сайт, де йде мова про енергію іншопланетян. У нього чарівним чином все збігається ген до міліметра. От тільки він забрехався, бо насправді не збігається, як я вже встиг продемонструвати.
Взагалі доволі цікаво він викручується. Він каже - ось у нас все збігається з сучасним сузір'ям. Йому кажуть - у вас на фотографії неправильна проекція. Він відповідає мовляв - ну буває, ну значить збігається з тим, що було 2600 років до нашої ери, коли будували меншу піраміду. Бере проекцію сузір'я за 2000 рік до нашої ери (чомусь не 2600й, та й невідомо чи вірно він його зробив) і каже - ось так збігається. Однак і так не збігається і навіть не близько.

а ви просто "Ховаєтесь за хамством".
Та ні, я вимагаю доказів, які поки що відсутні.

Я вже пояснив, що це джерело є сумнівним. Хочеш щось довести - роби це власними словами, а не давай посилання на людей з шапочками з фольги на голові. Цей дід абсолютний маразматик, і я не збираюсь читати це. Якщо ти такий обізнаний в темі, то можеш і самостійно надати докази.

2) The_constellations_of_ancient_Egypt,

Зображення

The astronomical ceiling in the tomb of Senmut. Dwn-'nwy spears Mšhtyw seen here as a floating balloon-like head and torso of a bull. The hippo is at the base of a vertical device known as the Mooring Post.

Це все чудово, от тільки я питав про достовірно відоме зображення сузір'я Лебедя.

Ви мене порядком, занудили, одне хамство,
Хто б казав про хамство.

3) Я не Египтолог, і не АстроАрхеолог.
Так, однак потужний вікізнавець з усіх можливих галузей.

я вам давав статтю Вінцензо Орофіно....
Яка ще раз підтверджує мою думку, що це просто збіг. В небі повно трикутників, і якщо при цьому додати, що єгиптяни були геть криворукі і сузір'я може бути дуже приблизним, то вийде, що якийсь з трикутників візьме та й підійде. А у нас на небосхилі підійшло аж два. Оскільки він пише про геть інше сузір'я.
Це якраз доказ на мою користь, а не на твою.

А тепер підсумок:
Я попросив спростувати мої докази, або визнати, що сузір'я лебедя геть не підходить до вершин пірамід. Як завжди у відповідь почув якусь маячню про "ну майже підходить" і "ти якось не так все зробив". Ні, я зробив все так, і єгиптяни все зробили як слід. Просто ця теорія не вірна. Ось і все.
Я просив додаткові докази, натомість мене засипали матеріалами. Хочеш посилатися на матеріали - чудово, тоді вказуй чітко сторінку і що власне я мушу знайти, а то це як дати посилання на велику радянську енциклопедію в 50ти томах і сказати що там щось десь таке є. Ні, так не піде - або самостійно надавай підтвердження своїм словам, або точно вказуй місце в матеріалі. Бо я почну відповідати на одне місце, а ти скажеш, що мав на увазі інше. Ще раз - так не піде.
Я просив перелічити всі аргументи, аби розмова була конструктивною, а не "ой цей не проконав, зараз вигадаю ще щось". Цього не було зроблено.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 05.07.2015 – 10:31

• 0

#51 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 01:42

Перегляд дописуPavlo_Taiko (05.07.2015 – 10:08) писав:

Ні, однак я прирівнюю цю маячню до безглуздих теорій і кладу їх усі до купи.

Навіть не близько.

Ого, поміж нас будівельник. Що, у тебе універсальні вікізнання? Єгиптяни доволі точно орієнтували піраміди по сторонам світу, і набагато точніше ніж будь-які неповні співпадіння з трикутниками в небі (тобто збігаються дві точки з трьох) вони вирівняли по лінії кути основ пірамід. І це набагато точніше і набагато раціональніше пояснення.

Ще раз, для тих хто в танку наводжу малюнок, де піраміди ген далеко від збігу з сузір'ям.

ЗображенняЗображення

Ну то зроби свою побудову, якщо не уявляєш. В фотошопі є інструмент повороту та масштабування, не забудь ввімкнути опцію зберігання співвідношень сторін. Немає фотошопу - візьми гімп. Це під силу навіть гуманітарію.

Це той сайт, де йде мова про енергію іншопланетян. У нього чарівним чином все збігається ген до міліметра. От тільки він забрехався, бо насправді не збігається, як я вже встиг продемонструвати.
Взагалі доволі цікаво він викручується. Він каже - ось у нас все збігається з сучасним сузір'ям. Йому кажуть - у вас на фотографії неправильна проекція. Він відповідає мовляв - ну буває, ну значить збігається з тим, що було 2600 років до нашої ери, коли будували меншу піраміду. Бере проекцію сузір'я за 2000 рік до нашої ери (чомусь не 2600й, та й невідомо чи вірно він його зробив) і каже - ось так збігається. Однак і так не збігається і навіть не близько.

Та ні, я вимагаю доказів, які поки що відсутні.

Я вже пояснив, що це джерело є сумнівним. Хочеш щось довести - роби це власними словами, а не давай посилання на людей з шапочками з фольги на голові. Цей дід абсолютний маразматик, і я не збираюсь читати це. Якщо ти такий обізнаний в темі, то можеш і самостійно надати докази.

Це все чудово, от тільки я питав про достовірно відоме зображення сузір'я Лебедя.

Хто б казав про хамство.

Так, однак потужний вікізнавець з усіх можливих галузей.

Яка ще раз підтверджує мою думку, що це просто збіг. В небі повно трикутників, і якщо при цьому додати, що єгиптяни були геть криворукі і сузір'я може бути дуже приблизним, то вийде, що якийсь з трикутників візьме та й підійде. А у нас на небосхилі підійшло аж два. Оскільки він пише про геть інше сузір'я.

А тепер підсумок:
Я попросив спростувати мої докази, або визнати, що сузір'я лебедя геть не підходить до вершин пірамід. Як завжди у відповідь почув якусь маячню про "ну майже підходить" і "ти якось не так все зробив". Ні, я зробив все так, і єгиптяни все зробили як слід. Просто ця теорія не вірна. Ось і все.
Я просив додаткові докази, натомість мене засипали матеріалами. Хочеш посилатися на матеріали - чудово, тоді вказуй чітко сторінку і що власне я мушу знайти, а то це як дати посилання на велику радянську енциклопедію в 50ти томах і сказати що там щось десь таке є. Ні, так не піде - або самостійно надавай підтвердження своїм словам, або точно вказуй місце в матеріалі. Бо я почну відповідати на одне місце, а ти скажеш, що мав на увазі інше. Ще раз - так не піде.
Я просив перелічити всі аргументи, аби розмова була конструктивною, а не "ой цей не проконав, зараз вигадаю ще щось". Цього не було зроблено.
Ви мене зморюєте...

Давайте простіше... Ви гадаєте, що Єгиптологи , присвячуючи час Астроархеологічним теоріям Побудови Пірамід , не можуть "пощитати" як оті ваші "пацани" ? НУ не смішіть . :angry2:
Ви не "удосужелись" , навіть висновку прочитати в статтях які я вам дав. Мені ви не вірити, Вікіпедію - називаєте, поганими словами, а вірити, якимсь "невідомим пацанам, які щось там щитають..." я не знаю що мені вам сказати.
Стаття математика Вінцензо, пане Павле_Т, як-раз і напрямлена на захист Оріон-Кореляційної-Теорії побудови Великих Пірамід, він там і вказує на похибки будівництва, храмів і гробниць , через використання іструментів які використовують роздільну здатність людського ока... :unsure:

Цитата

The stars of the constellation Cygnus mark a bifurcation of the Milky Way into leg-like appendages, the brightest star Deneb ( Cyg) located at the position of the birth canal. The Barque of Re traverses her body as the sun passes through the heavens. The ecliptic passes through the mouth of the head of Nut as formed by the Milky Way near the constellation of Gemini. About an hour and a half after sunset on the Vernal (Spring) Equinox near Cairo around 3500 B.C.E. a glimmering head, face-up with mouth agape, would have been seen on the western horizon at the point where the sun had disappeared. Nine months later at the Winter Solstice the sun appears on the horizon at sunrise as though dropped directly from Deneb in Cygnus,, the squatting female giving birth.

Зображення

http://home.comcast....ebsed/wells.htm

Якась, випадкова стаття, із древньоєгипетськими позначками для сузір'я Лебедя. здається, так-як я не розуміюсь в "карлючках" Др. Египтян.

Єгиптяни , взагалі були любителями Астрономії, вони її обожествляли , можна сказати :rolleyes:

Зображення

"Зпощу табличку" , щоб була.

Зображення

Г.В.Носовский, А.Т.Фоменко
НОВАЯ ХРОНОЛОГИЯ ЕГИПТА
Астрономическое датирование памятников Древнего Египта.

Зображення

Зображена, Богиня Нут (та, про яку писав Ендрю).

в мене, наприклад, співпало все майже ідеально. Враховуючи похибку людського ока, то взагалію....

Зображення

Накладення зображень: Фотографія сузір'я Лебедя - http://www.physics.c...es/cygnus_l.gif , і фотопроекція Пірамід Гізи .

Чому не береться проекція 2600 року, а наприклад 2000 то я думаю зрозуміло, та і похибка не повинна бути меншою за роздільну здатність ока :) .

Я вам не просто вказува місце, я наводив цитати із робіт, малюночки, фотографії, постійно давав посилання , а ви мені "пацани все пощитали" :wacko:.
Ота стаття, що ви мені приводили , по критиці Оріон - Кореляційної Теорії, на мою думку, є незмістовна, т. як. , наприклад в роботі В. Орофіно, було показано відповідність розташування на поверхні п. Земля, Пірамід Гізи, до розташування Зірок Сузір'я Поясу Оріона, при вигляді з п. Земля, з використанням роздільної здатності людського ока.
Оскільки, ви по незрозумілим мені причинам, замість того, щоб почитати хоча б , вступ тієї статті, приводити мені згадки про якусь "советську ецнклопедії" , "пацанів які все пощитали" і т.д. , я додам до повідомлення вступ із вищезгаданої статті В. Орофіно .

Цитата

Vincenzo Orofino (Dipartimento di Matematica e Fisica “E. De Giorgi”, Università del Salento, Lecce, Italy)

Abstract
The link between the three major Giza pyramids and the stars of the Orion Belt has been since long time the subject of various qualitative speculations. In this framework an important role is played by a controversial theory, the so-called “Orion Correlation Theory” (OCT), according to which a perfect coincidence would exist between the mutual positions of the three stars of the Orion Belt and those of the main Giza pyramids. In the present paper the OCT has been subjected to some quantitative astronomical and astrophysical verifications, in order to assess its compatibility with the results of both naked-eye astrometry and photometry. In particular, a linear correlation is found between the height of such monuments and the present brightness of the Orion Belt stars. According to these analyses it is possible to conclude that the OCT is not incompatible with what expected for the stars of the Orion Belt on the basis of naked-eye astrometry and photometry, as well as of the stellar evolution theory.

В цій роботі, зроблені, як мені здається, детальні розрахунки і проведені відповідні порівняння, що роблять критику Оріон-Кореляційної Теорії, з боку "пацанів" , абсолютно незмістовною. Звичайно, на мою , "вікіпедійну" думку.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 07.07.2015 – 02:12

• 0

#52 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 18:57

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 01:42) писав:

в мене, наприклад, співпало все майже ідеально.
на цій схемі крапки розміром з всесвіт, і ти геть не по центру їх поставив:

ЗображенняЗображення

Крім того, ти так і не пояснив чому 2000 а не 2600. Мені от не зрозуміло. А також мені не зрозуміло нащо було брати схему 2000 до н.е., якщо все так чудово збігається зі схемою яку ти навів. Все це безпідставні вигадки любителя енергії інопланетян, і ніякі єгиптологи (справжні єгиптологи) не стверджували, що піраміди розташовані у вигляді трьох зірок з сузір'я лебедя.

В цій роботі, зроблені, як мені здається, детальні розрахунки і проведені відповідні порівняння, що роблять критику Оріон-Кореляційної Теорії, з боку "пацанів" , абсолютно незмістовною.
Тепер знову Оріон? Давай, накидуй варіанти. Це все підтверджує мою думку про те, що це длупання у носі, а не науковий підхід.

Ота стаття, що ви мені приводили , по критиці Оріон - Кореляційної Теорії, на мою думку, є незмістовна,
Я мільярдний раз повторюю, що там важлива не критика, а конструктив.

не можуть "пощитати" як оті ваші "пацани" ?

Хтось тут кукарікав про хамство.

Ота стаття, що ви мені приводили , по критиці Оріон - Кореляційної Теорії, на мою думку, є незмістовна, т. як. , наприклад в роботі В. Орофіно, було показано відповідність розташування на поверхні п. Земля, Пірамід Гізи, до розташування Зірок Сузір'я Поясу Оріона, при вигляді з п. Земля, з використанням роздільної здатності людського ока.
Оскільки, ви по незрозумілим мені причинам, замість того, щоб почитати хоча б , вступ тієї статті,
  • 0

#53 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 20:19

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 18:57) писав:

на цій схемі крапки розміром з всесвіт, і ти геть не по центру їх поставив:

ЗображенняЗображення

Я і так , і так крутив оту проекці, використовуючи різні фотографії і в мене постійно виходила проекція на горизонтальну плозину по відношенню до земної поверхні, як майже абсолютно збігається із топографічним розташування Великих Пірамід Гіза.
Зображення

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА МАСШТАБ, І ВІДПОВІДНО "ТОЧНІСТЬ" СПІВПАДІННЯ!

Я не розумію як ви його проектуєте, ви візьміть ще Фотографію тієї ділянки Неба, з доп. т. Хаббл, із великим збільшення, то у вас все небо "сіятиме" і явно нічого не співпаде.... До того ж, у вас якась проекція - "догори раком" :wacko: .
Я роблю висновок , що якщо керуватись тільки фотографіями - то співпадіння майже іделальне.

Крім того, ти так і не пояснив чому 2000 а не 2600. Мені от не зрозуміло. А також мені не зрозуміло нащо було брати схему 2000 до н.е., якщо все так чудово збігається зі схемою яку ти навів. Все це безпідставні вигадки любителя енергії інопланетян, і ніякі єгиптологи (справжні єгиптологи) не стверджували, що піраміди розташовані у вигляді трьох зірок з сузір'я лебедя.
Незнаю :8: .я з тіэю статтею не дуже добре ознамився, я думаю то малось на увазі співпадіння у Вертикальній Площині, і горизонтальна деривація в цьому випадку , за рахунок прецесії Земної Осі , за 600 років не мала суттєвого значення .

Зображення

Тепер знову Оріон? Давай, накидуй варіанти. Це все підтверджує мою думку про те, що це длупання у носі, а не науковий підхід.
:facepalm: Ну, так, ви виклали статтю про Астрономічне заперечення Оріон-Кореляційної Теорії, я намагався ознайомити вас із роботою що заперечує будь-які Астрономічні спростування Оріон-Кореляційної Теорії, дійсно, науковим підходом і "не пахне", одне "длубання в носі.."

Я мільярдний раз повторюю, що там важлива не критика, а конструктив.
А якщо та критика не коструктивна, то відповідно , апроксимуючи конструктивну критику неконструктивної критики ОКТ, на Сузір'я Лебедя - я думав це очевидно.

Хтось тут кукарікав про хамство.
Цитування вас, в прямій, не викривленій формі - то є хамство? А я думав, що хамством є іменування когось "мавпою, бемізким гуманітарчиком, хлопчиком, вікіпедійним і т.д. " , а тоді "змінювання" степіні в Експоненті (всіляких там радіоактивних, танців-шманців), і надіятися що вона на це "повільно" реагуватиме :ggggg: .

Так, пане Павле_Т. , повно "трикутників", їх просто багацько, особливо коли використовувати такий потужній інструмент як - Орбітальний Оптичний Телескоп, але проблема в тому, що творці Кореляційних теорій , будь-то Оріон...., чи Лебідь...., є обізнані в Історії Древнього Єгипту, зокрема в Астрономії Древнії Єгиптян, і їх релігійних вірувань.
Відповідно , скажімо так, "ой не зря оті Малюночки Озіріса із теперішнім поясом Оріона, чи Богині Нут , із отим Богом Знань , незнаю як там його, у вигляді Сузір'я Лебедя" в Гробницях, Храмах і Некрополісах" .
Я не розумію, вам важко пошукати в Глобальні Мережі , Публікації на тему "Сузір'я в Др. Єгипті" ??? Навіть, я, лінивий, і то знайшов, та ще і вам виклав, на цьому інтернет-форумі.

І так, дійсно , більшість Єгиптологів не розгядають Лебідь-Кореляційну Теорії, але НЕ через Астрономічні аргументи проти, а через те що , більш-менш уставленою , в усіх термінах, і Астрономічних і Археологічних є ОКТ, а також через-те, що Єгипетська Влада, заборонила розкопки, по невідомим причинам, у місці де була виявлена із допомогою Грунтопроникаючого радару - пустота, це місце як-раз відповідає проекції розташування , здається Ета-Лебедя, деякі дослідники вважають що там можуть бути АРХЕОЛОГІЧНІ докази ЛКТ.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 07.07.2015 – 20:39

• 0

#54 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 21:05

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 20:19) писав:

А якщо та критика не коструктивна,
В тому то і річ що доволі конструктивна. Кути основ пірамід лягають на пряму, все вписується в розміри основ. Ти мабуть полінився прочитати.

Цитування вас, в прямій, не викривленій формі - то є хамство?
Баламучення є самою прямою формою хамства. Не викручуйся.

Так, пане Павле_Т. , повно "трикутників", їх просто багацько
І саме в тому джерелі де йдеться про позначення сузір'їв єгиптянами вказано, що вони позначили мало не всі відомі сузір'я. Ось тобі і повно трикутників.

І так, дійсно , більшість Єгиптологів не розгядають Лебідь-Кореляційну Теорії
Так, тому що це маячня.
  • 0

#55 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.07.2015 – 22:24

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.07.2015 – 21:05) писав:

В тому то і річ що доволі конструктивна. Кути основ пірамід лягають на пряму, все вписується в розміри основ. Ти мабуть полінився прочитати.
:facepalm: Які кути, пане Павле_Т. - оці кути :wink2:

Зображення

Сприводу, полінився - не надійтесь, а от бачу , публікацію . МАТЕМАТИКА, пане Павле_Т., не "Вікіпедійного гуманітарчика" , як ви мене величаєте, а саме математика, з кафедри математики - таки вперто не хочете , навіть проглянути....

Баламучення є самою прямою формою хамства. Не викручуйся.
Тобто, ваша пряма цитата із посиланням на автора - вас, є баламученням, відповідно самий зміст цитати є баламутним, звідси випливає, враховуючи що баламучення - пряма форма хамства, що хам є - ви. :happy1:
Не ображайтесь, я лише дотримувася вашої, я впевнений, непересічної логіки.

І саме в тому джерелі де йдеться про позначення сузір'їв єгиптянами вказано, що вони позначили мало не всі відомі сузір'я. Ось тобі і повно трикутників.
Так, тому що це маячня.
Можливо ви мали на увазі, добре видимі, "зодіакальні" сузір'я.... Ну, так в чому є прорблема, пане Павле_Т, знайдіть і ви трикутник, який би уособлював Осіріса, чи Бога Мертвих, чи Богиню Неба - Нут і т.д., в Др. Єгипті, і доведіть що Піраміди орієнтовані по ньому....

Так, ви в дечому праві, куди мені, такому "гуманітарному і вікіпедійному", до отих "пацанів" що "все щитають" (цит. вас, Павле_Т.), а тим більше, до відмінника, і прекрасного знавця Фізики Атомного Ядра - як ви , Павле_Т.
Боюсь , всі мої докази і факти - "маячня", і не варте вашої уваги, тому, можливо варто, вам зосередитись на Серйозних Проблемах "Фізики_Енергетиків_Ядерщиків", як от всіляка там "нейтронна ерозія" матеріалів, проблеми замкнутого циклу ядерного пального, , і т.д. і.т.п. і не витрачати на "мавпу, гуманітарщика , вікіпедійного знавця " , в моєму лиці? :otruta:
  • 0

#56 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (07.07.2015 – 22:24) писав:

Можливо ви мали на увазі, добре видимі, "зодіакальні" сузір'я.... Ну, так в чому є прорблема, пане Павле_Т, знайдіть і ви трикутник, який би уособлював Осіріса, чи Бога Мертвих, чи Богиню Неба - Нут і т.д., в Др. Єгипті, і доведіть що Піраміди орієнтовані по ньому....

Так в тому то і справа, що їх вже два знайшли.

Тобто, ваша пряма цитата із посиланням на автора - вас, є баламученням, відповідно самий зміст цитати є баламутним, звідси випливає, враховуючи що баламучення - пряма форма хамства, що хам є - ви. :happy1:
Не ображайтесь, я лише дотримувася вашої, я впевнений, непересічної логіки.

у тебе логіки менше ніж у табурета

:facepalm: Які кути, пане Павле_Т. - оці кути :wink2:
Це питання, чи твердження?

Сприводу, полінився - не надійтесь, а от бачу , публікацію . МАТЕМАТИКА, пане Павле_Т., не "Вікіпедійного гуманітарчика" , як ви мене величаєте, а саме математика, з кафедри математики - таки вперто не хочете , навіть проглянути....
Я знаю цілого академіка від математики, який поліз в історію. Однак це не значить, що я вірю в його теорії.

Незнаю :8: .я з тіэю статтею не дуже добре ознамився, я думаю то малось на увазі співпадіння у Вертикальній Площині,
вголосину То тепер вже площина вертикальна?
  • 0

#57 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:07

Перегляд дописуPavlo_Taiko (08.07.2015 – 20:32) писав:

Так в тому то і справа, що їх вже два знайшли.
Багацько Єгиптологів, вважають ОКТ - основною, не знаєте чому? Можливо , тому що вони в першу чергу орієнтуються на Археологічні докази, і знайши такі докази тільки для Пояса Оріона? Вам це на думку не спадало... ? Можливо, випадково, неймовірно , але факт - я приводив деякі із них, і уявіть собі у Вікіпедії, вони також представлені...
_____________________________________________________________________________________
https://en.wikipedia...eory#Criticisms

у тебе логіки менше ніж у табурета
Спасибі. :)

Це питання, чи твердження?
Це пане Павле_Т , шедевр каліграфічно-індустріального-мовленєвого мистецтва, напечатаний Генієм в моєму лиці :ggggg:

Я знаю цілого академіка від математики, який поліз в історію. Однак це не значить, що я вірю в його теорії.
То, може потрібно прочитати хоть щось, із того що наводить в Списку Літератури до своєї статті, В. Орофіно, ну, на малюночки хоча б подивитись, як я... :)
  • 0

#58 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 21:49

Перегляд дописуфростыш_дурак (08.07.2015 – 21:07) писав:

Це пане Павле_Т , шедевр каліграфічно-індустріального-мовленєвого мистецтва, напечатаний Генієм в моєму лиці :ggggg:
Та ні, ти не схожий на генія. А шедевр має бути як мінімум грамотним.

Спасибі. :)
Прошу.

То, може потрібно прочитати хоть щось, із того що наводить в Списку Літератури до своєї статті, В. Орофіно

Багацько Єгиптологів, вважають ОКТ - основною, не знаєте чому?
А ще більше - ні. Не знаєш чому? Тому що на те немає жодних підстав. І інколи збіг є просто збігом.

Можливо , тому що вони в першу чергу орієнтуються на Археологічні докази
Які?

я приводив деякі із них
Припущення зображення всіх сузір'їв на небі в гробницях? Це археологічний доказ того, що піраміди розташовано у формі сузір'я лебедя? Я правильно тебе зрозумів?

у Вікіпедії, вони також представлені...
У вікіпедії і аргументи Чудінова широко представлені. Вікі корисна доти, доки вона має гарні джерела.
  • 0

#59 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 08.07.2015 – 22:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (08.07.2015 – 21:49) писав:

Та ні, ти не схожий на генія. А шедевр має бути як мінімум грамотним.
Зображення

Не мою? Можливо ви хочете сказати, що то спростовуює ЛКТ Е. Коллінза? Ні, не спростовує, бо аналогічні аргументи, аргументам що наведені В. Орофіно в його роботі, навіть кращі, можна навести до ЛКТ, так-як точність співпадіння в тому випадку, переважить похибку Роздільної Здатності Людського Ока.

А ще більше - ні. Не знаєш чому? Тому що на те немає жодних підстав. І інколи збіг є просто збігом.
Коротко: ОКТ - має набагато більше археологічних підтверджень, за ЛКТ . Тому по ній проводяться широкі дискусії, зокрема такі дискусії проводить Док. С. Сімонс

прочитайте, і не зморюйте мене. http://www.academia....PUT_TO_THE_TEST

Цікавас робота, написана основоположником ОКТ , на основі різної крити з цього приводу.

Які?
мені по 5 раз приводити посилання, на тяжко зрозумілу мені Єгипетьску Міфологію, і роль у ній Сузір'я Пояса Оріона, та Сузір'я Лебедя? ? ? Читайте посилання вище, а також СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ДО СТАТТІ В. ОРОФІНО.

Припущення зображення всіх сузір'їв на небі в гробницях? Це археологічний доказ того, що піраміди розташовано у формі сузір'я лебедя? Я правильно тебе зрозумів?
Всі сузір'я на небі, Зодіакальні, небули широко розглянуті навіть у Новому Королівстві, вони розглядаються , здається уже в Греко-Римську Епоху, здається, постає питаня, нащо будувались цілі Храми Озірісу, і чому це його асоціюють із Поясом Оріона.... ?? - Можливо, вам потрібно прочитати хоч що небудь з цього приводу, а не розводити демагогію аля " пацани все пощитали, кооф. менше одиніці" :blush: ?

У вікіпедії і аргументи Чудінова широко представлені. Вікі корисна доти, доки вона має гарні джерела.
Дійсно, Вікіпеді "обширна", вона лише представляє ті , чи інші погляди і знання, а голова нащо? Правильно, щоб їсти, і по можливості оті знання фільтрувати, як от дописи Якогось Чудінова і Закон Всесвітнього Тяжіння Н'ютона.
  • 0

#60 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.07.2015 – 18:51

Перегляд дописуфростыш_дурак (08.07.2015 – 22:38) писав:

мені по 5 раз приводити посилання, на тяжко зрозумілу мені Єгипетьску Міфологію, і
Тепер архіологічні знахідки перетворилися на міфологію? Так, п'ять раз, як я п'ять раз відповідаю на статті про Оріон.

Не мою? Можливо ви хочете сказати, що то спростовуює ЛКТ Е. Коллінза?
Я хочу сказати лише те, що кажу у 1000 раз. Те, що вже декілька сузір'їв підійшло, є аргументом на користь того, що такий випадковий збіг доволі можливий. Позаяк ніяких інших свідчень того, що піраміди мали бути розташовані у формі сузір'я немає - не бачу підстав вважати інакше.

Коротко: ОКТ - має набагато більше археологічних підтверджень, за ЛКТ
Чудово. Археологічних. Яких? План пірамід вписаний у повне сузір'я лебедя? Які археологічні докази? Зображення сузір'я (що до речі також ще під сумнівом)? Як із зображення сузір'я в якійсь лівій гробниці випливає побудова пірамід у формі цього сузір'я? Уяви що через 1000 років знайдуть планетарій київський, і там глобус зоряного неба. І виявиться, що 101 тауер, Парус і Гулівер були розташовані у формі літнього трикутника, тому що підійшло. Ну це ж не серйозно.

Всі сузір'я на небі, Зодіакальні, небули широко розглянуті навіть у Новому Королівстві
http://www.academia....f_ancient_Egypt
Сторінка 192, рисунок 6.25

" пацани все пощитали, кооф. менше одиніці" :blush: ?
Іди в дупу.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 09.07.2015 – 18:46

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних