Перейти до вмісту

Пірамідальні споруди в районі плато Гіза

Єгипетські Піраміди Гіза

Повідомлень в темі: 61

#21 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 19.06.2015 – 14:36

Цитата

Неймовірний знімок з космічного телескопа Хаббл релятивістського струменя створеного об'ком глибокого космосу М87, гігантського АЯГ (активного ядра галактики що живиться від супер-масивної чорної діри в сузір'ї Діви.
От тут.

Матерія падає на чорну діру, навіть, якщо при цьому виникає випромінювання, для мене аналогія "квізір живиться чорною дірою" дуже дивна. Адже з чорної діри майже ніякої матерії назовні не виходить. Скоріше це ЧД.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 19.06.2015 – 14:17

• 0

#22 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 20.06.2015 – 02:48

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.06.2015 – 14:00) писав:

І від цього має змінитися кут між зірками до яких десятки світових років? Яким чином?
Пане Павле_Т. , я вам десь, щось , говорив за паралакс, за "кутові розміри"? Ви якось дивно читаєте мої повідомлення :)
Скоріше за все, будівельники Пірамід , враховували прецесію Земної Осі, але там потрібно думати . http://www.americans...great-pyramid/1

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.06.2015 – 14:00) писав:

А можливо це піська головного бога. Це не доказ, а лише твої вигадки.
Ні пане Павле_Т. , не думаю, наврядче, повірте мені на слово, ну не мені, так Єгептологам :) Тут ваша теорія Дарвіна, пасує перед Гаусовим Розподілом Ймовірності. ХАхахахахаха, пардон :)

Перегляд дописужировой ребенок (19.06.2015 – 14:36) писав:

Матерія падає на чорну діру, навіть, якщо при цьому виникає випромінювання, для мене аналогія "квізір живиться чорною дірою" дуже дивна. Адже з чорної діри майже ніякої матерії назовні не виходить. Скоріше це ЧД.
:) То написав, Коллінз, я лише переклав, але суті це не змінює, так-як , на мою думку "Квазар живиться від Чорного Об'єкта" - є дуже влучною фразою, існує так-звана Енергія Гравітаційного Поля, що знаходиться , в дуже наближеному випадку за формулою "із Електродинаміки" :) . От як-раз ця Енергія, "і живить" Квазар. - по-моєму, істинно.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 20.06.2015 – 02:49

• -1

#23 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 20.06.2015 – 12:41

Живиться - означає, що щось перетікає до того, хто живиться. Енергія гравітаційного поля не перетікає до квазара, вона просто є. Це все одно, що казати, що місяць живиться від землі, бо вона його утримує в гравітаційному полі, чи дім живиться від землі, на якій він просто стоїть. Порівняння невдале і здатне заплутати.
  • 1

#24 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2015 – 17:17

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.06.2015 – 02:48) писав:

Пане Павле_Т. , я вам десь, щось , говорив за паралакс, за "кутові розміри"? Ви якось дивно читаєте мої повідомлення :)
Скоріше за все, будівельники Пірамід , враховували прецесію Земної Осі, але там потрібно думати . http://www.americans...great-pyramid/1

Питаю ще раз - як процесія осі впливає на кут між зірками сузір'я? :wink2:

Ні пане Павле_Т. , не думаю, наврядче, повірте мені на слово, ну не мені, так Єгептологам
котрим?

Тут ваша теорія Дарвіна, пасує перед Гаусовим Розподілом Ймовірності. ХАхахахахаха, пардон :)
граємося в випадкову маячню?
  • -1

#25 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 20.06.2015 – 18:05

Щоб не гратися в хованки уточню питання.
Ти написав:

Цитата

Дослідники врахували також зміну карти зоряного неба із часом, і ввели віпдповідні поправки (наскільки я зрозумів).
Як і яким чином змінилася "мапа" зоряного неба із часом? Конкретно опиши це.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 06:39

Перегляд дописужировой ребенок (20.06.2015 – 12:41) писав:

Живиться - означає, що щось перетікає до того, хто живиться. Енергія гравітаційного поля не перетікає до квазара, вона просто є. Це все одно, що казати, що місяць живиться від землі, бо вона його утримує в гравітаційному полі, чи дім живиться від землі, на якій він просто стоїть. Порівняння невдале і здатне заплутати.
Згоден, в дечому. І добре що ви мене виправляєте, а то я можу тут нову ЗТВ спорудити :) .
Але, змушений із вами і не згодитись. Чому? Використовуючи Вікіпедію :) Тому-що, на мою думку, джерелом "живлення" квазарів, є саме Енергія Гравітаційного Поля.
Якщо, коротко, то тут, на мою думку, майже повна аналогія із зарядженою частинкою в потужному ЕМ-полі .
Коли частинка "падає" до центру Квазара, вона цю Енергії і вивільняє . Енергія Граві-поля, "перетікає" в Енергію ЕМ-хвиль, свого -роду "живть" їх .
Я буду дуже вдячний, якщо ви роз'ясните мені це питання докладніше, або дасте посилання на джерела де це роз'яснено.

Lambourne, Robert J. A. (2010). Relativity, Gravitation and Cosmology (Illustrated ed.). Cambridge University Press.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (20.06.2015 – 17:17) писав:

Питаю ще раз - як процесія осі впливає на кут між зірками сузір'я? :wink2:
Дуже слабко, пане Павле_Т. , Дуже Слабко....

Перегляд дописуPavlo_Taiko (20.06.2015 – 18:05) писав:

Щоб не гратися в хованки уточню питання.
Ти написав:
Як і яким чином змінилася "мапа" зоряного неба із часом? Конкретно опиши це.
З'являлися нові Сузір'я вночі і зникали старі (в Зоряному Небі, над Др. Єгиптом)... , також змінювався їх кут над горизонтом. Все це, на мою і не тільки думку, було враховано під час будівництва Пірамід . Також це враховували дослідники, коли "накладали" тогочасну Карту Зоряного Неба на розташування споруд в Плато Гіза, що в свою чергу підтвердело незвичайну схожість р-ння зірок Су. Лебедя із розташуванням тих об'єктів. (наприклад під кутом 90 градусів до горизонту, як Північний Хрест в ті часи, здається. ) :)
  • -1

#27 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 08:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 06:39) писав:

З'являлися нові Сузір'я вночі і зникали старі (в Зоряному Небі, над Др. Єгиптом)... , також змінювався їх кут над горизонтом. Все це, на мою і не тільки думку, було враховано під час будівництва Пірамід .
Земля обертається. Тільки одна зірка залишається більш-менш на одному місці над горизонтом - полярна, Тут не треба прецесії.
Уточнюю ще раз питання - яким чином це було "враховано" під час будівництва?

Дуже слабко, пане Павле_Т. , Дуже Слабко....
Очікував чогось такого, тому уточнив питання нижче.

Також це враховували дослідники, коли "накладали" тогочасну Карту Зоряного Неба на розташування споруд в Плато Гіза
Яким чином? Форма сузір'я змінилась чи що? Як вони це враховували?
Таке враження, що я мушу виймати з тебе відповіді лещатами. Спробуй писати докладніше, тоді до тебе буде менше запитань у людей.
  • -1

#28 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 11:41

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 08:14) писав:

Земля обертається. Тільки одна зірка залишається більш-менш на одному місці над горизонтом - полярна, Тут не треба прецесії.
Уточнюю ще раз питання - яким чином це було "враховано" під час будівництва?
Геніально! Як завжди пане Павле_Т.
Розумієте, через оту прецесію, наприклад різні зорі опиняються на тому місці (змінюється карта зоряного неба , над Плато Гіза , звичайно - нові сузір'я з'вляються, "старі" ідуть під горизонт і т.д. ), що під час обертання п. Земля "не переміщується по Зоряному Небі" ... , на мою думку.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 08:14) писав:

Яким чином? Форма сузір'я змінилась чи що? Як вони це враховували?
Таке враження, що я мушу виймати з тебе відповіді лещатами. Спробуй писати докладніше, тоді до тебе буде менше запитань у людей.
Змінилось(ється) їх розташування на Зоряному Небі на широті Плато Гіза, із плином часу. Я, чесне слово, вас не розумію... я надіюсь ви добре розумієте про що ви говорите :) О! Духи Великої Вікіпедії, прийдіть і розвійте невігластво, (можете із собою захопbти Фей і Єдинорогів)!

Зображення

26, 000 річний цикл прецесії вісі обертання п. Земля .

Цитата

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.06.2015 – 11:46

• -1

#29 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 12:30

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 11:41) писав:

Змінилось(ється) їх розташування на Зоряному Небі на широті Плато Гіза, із плином часу.

Ти прикалуєшся? І що з того? Яким чином це вплинуло на розташування пірамід? Як би вони мали бути розташовані, аби цього ефекту не було? В чому різниця?
Як тобі ще задати це питання, аби ти мене зрозумів?

Геніально! Як завжди пане Павле_Т.
Розумієте, через оту прецесію, наприклад різні зорі опиняються на тому місці (змінюється карта зоряного неба , над Плато Гіза , звичайно - нові сузір'я з'вляються, "старі" ідуть під горизонт і т.д. ), що під час обертання п. Земля "не переміщується по Зоряному Небі" ... , на мою думку.
Сузір'я змінюють положення на небі протягом ночі. Пофіг на це, просто дай відповіть на питання, які я задав.

Зображення

26, 000 річний цикл прецесії вісі обертання п. Земля .
Та всі читали колісницю богів, не треба тут пояснювати прецесію.

Пішов ти.
  • 0

#30 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 13:05

До речі, якраз картинка прецесії демонструє, що всі зірки відносно спостерігача на Землі рухаються по небосхилу.
  • 0

#31 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 14:19

ЗображенняЗображення

Додам до колекції.
  • 0

#32 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 18:07

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 12:30) писав:

Ти прикалуєшся? І що з того? Яким чином це вплинуло на розташування пірамід? Як би вони мали бути розташовані, аби цього ефекту не було? В чому різниця?
Як тобі ще задати це питання, аби ти мене зрозумів?
Як вам відомо, в Пірамідах (ді) , є також , "продовбані" шахти і т.д. і т.п. , . Можливо вам допоже стаття на подібності цієї (яких маса) .

Цитата

Nevertheless, the explanation for the two pyramids with errors of reversed sign supports the basic idea. As centuries went by and the errors grew, later builders may have realized the problem and abandoned the method or used different stars. Thus, the failure of Spence's scheme among later pyramids is not necessarily a valid critique. My own inexpert view is that whether she is proved right or wrong, Spence's basic idea marks a major breakthrough in dating these pyramids.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 12:30) писав:

Сузір'я змінюють положення на небі протягом ночі. Пофіг на це, просто дай відповіть на питання, які я задав.
Та всі читали колісницю богів, не треба тут пояснювати прецесію.
Пішов ти.
  • Змінюють , пане Павле_Т, змінюють . . . -_- А прецесія змінюєте , те як, вони змінюють положення на небі
  • Я не знаю що таке "Колісниця Богів" . Можливо, якщо не полінюсь, прочитаю.
  • Куди, "Пішов я" , пане Павле_Т?

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 13:05) писав:

До речі, якраз картинка прецесії демонструє, що всі зірки відносно спостерігача на Землі рухаються по небосхилу.
Тільки потрібно не забувати широту місця де розташована Палато Гіза і т.д. ..

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 14:19) писав:

ЗображенняЗображення

Додам до колекції.
  • Єгиптяни були сильно розвинуті на свій час - факт
  • Єгиптяни дуже добре розбиралися в Астрономії на свій час - факт
    Зображення

Цитата

The Egyptians were fully aware that the year was about 365 days, and divided it into 12 months of 30 days, with five ceremonial, intercalary days, called the Epagomenal days, added. This calendar lost one day every four years, and they made little attempt to correct this. Instead, they developed another calendar based around the star Sirius, which also consisted of 365 days but which included the extra quarter day. Strangely, they also kept a 360 day ceremonial calendar, running concurrently with the others, and these calendars coincided every 1461 years, which was seen as a time of great celebration and the start of a new age.
    Більше цікавого можна прочитати, наприклад тут
    Early Egyptian Astronomy
  • Єгиптяни прекрасно використовували знання Геометрії і Астрономії в будівництві - факт .
  • І т.д. , мені лінь печатати
Цього більш ніж достатньо, щоб запідозрити не випадковість зв'язку (майже абсолютного співпадіння 4х об'єктів) розташування Пірамід із розташуванням зірок , наприклад в Сузір'ї Лебедя

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.06.2015 – 18:07

• 0

#33 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 19:08

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 18:07) писав:

Як вам відомо, в Пірамідах (ді) , є також , "продовбані" шахти і т.д. і т.п. , . Можливо вам допоже стаття на подібності цієї (яких маса) .
Ти своїми словами можеш пояснити про що ти казав? Невже я прошу так багато?

Змінюють , пане Павле_Т, змінюють . . . -_- А прецесія змінюєте , те як, вони змінюють положення на небі
Гаразд, я не буду тебе мучати і допоможу. Єдине що може змінити прецесія - це кут під яким видно зірки періодичністю в рік на одній і тій самій широті. Тобто наприклад о четвертій ранку тридцятого березня в тропіку рака наприклад під кутом 70 буде видно плеяди, через рік - це буде приблизно так само, однак при наявності прецесії (і це єдина відмінність) - це буде трішки не так. Однак як це має вплинути на розташування пірамід?

Єгиптяни прекрасно використовували знання Геометрії і Астрономії в будівництві - факт .
Як і будь-яка культура землеробів. Однак з цього геть не випливає розташування пірамід у формі сузір'я, тимпаче, що я вам навів статтю, в якій пояснюється, як був утворений цей архітектурний ансамбль і чому вони стоять саме так, і показав, що сузір'я не співпадає з пірамідами, якщо робити все правильно, і дивитися під прямим кутом. Принаймні сучасне, можливо кільканадцять сотень років тому кут був дещо іншим, наприклад через рух зірок відносно одна одної. Однак маю сумнів, що надто іншим, тоді як різниця там чимала.

Єгиптяни прекрасно використовували знання Геометрії і Астрономії в будівництві - факт .
Абсолютно, однак це все не доводить основну тезу. Тоді як факти, що їй протирічать - надто потужні.

Цього більш ніж достатньо, щоб запідозрити не випадковість зв'язку (майже абсолютного співпадіння 4х об'єктів) розташування Пірамід із розташуванням зірок , наприклад в Сузір'ї Лебедя
Ні. Цього взагалі недостатньо, навіть щоб запідозрити, що є зв'язок з хоча б якимось сузір'ям.

До того ж сам термін "запідозрити" - доволі слизький. Запідозрити можна і бабайку, однак це не значить, що він існує.
  • 0

#34 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.06.2015 – 04:54

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 19:08) писав:

Ти своїми словами можеш пояснити про що ти казав? Невже я прошу так багато?
Та начебто - зрозуміло, мене цікавить призначення оци шахт, в Піраміді.

Зображення

Цитата

The geometrical similarity between the three mains stars of the Belt of Orion and the pyramids Kufhu, Kafhre and Menkaure were apparent and also the Milky Way seemed to be mirrored by the river Nile on the plateau of Giza. However around 2500 BC the match was not perfect and only by winding back the precessional clock to the year 10.500 BC was the Hermetic principle ‘as above so below’ discovered. The celestial skies as they occurred over Giza around 10.500 BC were perfectly reflected in the layout of the pyramids and the river Nile on the plateau.

Я ж вам говорив, я ознайомився тількі з висновком, а щоб розказати це вам "своїми словами" , мені потрібно ознайомитися із 1-5 публікаціями... А Я , як ви, обережно, заявляли - "мавпа" , та ще, додам від себе, і лінива, :itshe:

Гаразд, я не буду тебе мучати і допоможу. Єдине що може змінити прецесія - це кут під яким видно зірки періодичністю в рік на одній і тій самій широті. Тобто наприклад о четвертій ранку тридцятого березня в тропіку рака наприклад під кутом 70 буде видно плеяди, через рік - це буде приблизно так само, однак при наявності прецесії (і це єдина відмінність) - це буде трішки не так. Однак як це має вплинути на розташування пірамід?
Геніально! пане Павле_Т, як завжди - браво :blush: .! З прецесією (і її роллю в зміні Карти Зоряного Неба, на певній широті - т.є. Прецесія її "зсуває".), слава Богу, більш-менш розбрались :wink2: . Не забувайте, тільки що Піраміди будувались протягом десятків років, тому автор статті і пише, що будівельники враховували Прецесію Земної Осі Обертання... Істина це чи ні, я думаю , ми в подальшому наблизимось до розуміння цього.

Як і будь-яка культура землеробів. Однак з цього геть не випливає розташування пірамід у формі сузір'я, тимпаче, що я вам навів статтю, в якій пояснюється, як був утворений цей архітектурний ансамбль і чому вони стоять саме так, і показав, що сузір'я не співпадає з пірамідами, якщо робити все правильно, і дивитися під прямим кутом. Принаймні сучасне, можливо кільканадцять сотень років тому кут був дещо іншим, наприклад через рух зірок відносно одна одної. Однак маю сумнів, що надто іншим, тоді як різниця там чимала.
Ну, не смішіть... Ну запитайте, хоча б Каламара про Єгипет .. Яка "культура землеробів" ?, в Др. Єгипті були школи, університети , Астрономія, Геометрія, Топологія, Медецина, Алгебра, Тригонометрія... , навіть натуральні дроби, "єгипетський трикутник" , та навіть позначання чила "один" - паличкою і т.д. , все це , наскільки мені відомо, на той час було Абсолютно передовим у Єгипті, ніяка інша цивілізація не могла навіть і мріяти про таке .
Ви хоч, бігцем ознайомтесь із Наукою Др. Єгипту, а тоді робіть заяви про "будь-яку культуру землеробів..."

У вашій статті, про Сузір'я згадани тільки "пояс Оріона" , і ніякої згадки про те що, Др. Єгиптяни враховували Прецесію З.О.О. (як гадають деякі вчені), ніякої згадки про Сузір'я Лебедя, що очевидно було важливим у міфологія др. Єгиптян і тд.іт.д..

Абсолютно, однак це все не доводить основну тезу. Тоді як факти, що їй протирічать - надто потужні.
Які факти пане Павле_Т&, ви хоча б цікавились думкою "офіційних Єгиптологів" , і "визнаних авторитетів" у цій царині, з цього приводу?

Ні. Цього взагалі недостатньо, навіть щоб запідозрити, що є зв'язок з хоча б якимось сузір'ям.
До того ж сам термін "запідозрити" - доволі слизький. Запідозрити можна і бабайку, однак це не значить, що він існує.
Пане Павле_Т , Др. Єгиптяни побудували Піраміди із неймовірною точністю! Без Астрономії, така точність на ті часи, я вважаю - була просто неможлива.

Зображення

Цитата

A merkhet is a device which was used in Ancient Egypt for the purpose of telling time at night. Merkhets were extremely accurate, and could be used to make astronomical observations in addition to to keeping time. Several extant merkhets are on display at museums with collections of Egyptian artifacts, and numerous works of Egyptian art depict the use of merkhets. It has been suggested that these instruments were probably used in the construction of temples and tombs to align the structures in particular ways.
The device is fairly simple. A merkhet includes a straight bar attached to a plumb line, a weighted line which can be used to establish a straight vertical line to the ground. To use the merkhet, the device was aligned with the North star, and a second merkhet would be used to establish a North-south meridian. This line could be used to align a structure, or as a reference point to track the movement of stars in the sky.
By making note of when particular stars crossed the meridian, the user could determine the time. Astronomers also used merkhets to map the skies and to make observations, often with the assistance of a bay, a specially designed tool used for sighting. During the day, when the stars are not visible, a sundial would have been used to mark the passing of the hours.

Зображення

Orientation of GP, -3.4 arc minutes azimuth off to true north.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.06.2015 – 04:58

• 0

#35 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.06.2015 – 08:24

Отже, ти визнаєш що:

1) Піраміди не підходять під сузір'я Лебедя, якщо дивитися на них вертикально і брати не схему, а точний знімок з Хабла (я навів накледені світлини).
2) У тебе не має жодних хоча б мінімальних доказів того, що піраміди мали бути розташовані по якомусь сузір'ю.

Тому що контраргументів я так на це і не побачив.

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.06.2015 – 04:54) писав:

Які факти пане Павле_Т
Ті, що я навів. Не тупи.

У вашій статті, про Сузір'я згадани тільки "пояс Оріона" ,
Забий вже на ті сузір'я. Там розписано геометрію ансамбля, без усіляких сузір'їв. Те, що сузір'я лебедя не підходить я тобі довів самотужки. А якби воно й підходило - три зірки з 9? Та це ж маячня, на небі таких трикутників стільки, що дивно було б, аби якийсь та й не підійшов.

Пане Павле_Т , Др. Єгиптяни побудували Піраміди із неймовірною точністю! Без Астрономії, така точність на ті часи, я вважаю - була просто неможлива.
Тільки це ніяк не доводить твою основну тезу. Так, вирівняти по сторонам світу піраміди - треба розбиратися в астрономії, однак це ніяк не стосується тези про сузір'я.

Ну, не смішіть... Ну запитайте, хоча б Каламара про Єгипет .. Яка "культура землеробів" ?
Звичайна. Культури, які здобувають собі їжу із землеробства мають знати астрономію, аби ефективно вести господарство.

Та начебто - зрозуміло, мене цікавить призначення оци шахт, в Піраміді.
Призначення таке, щоб душа фараона вийшла на волю - це офіційна позиція, наскільки я її пам'ятаю.

Тільки ж знову це ніяк не стосується вирівнювання розташування пірамід у формі сузір'я лебедя.
  • 0

#36 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 08:33

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.06.2015 – 08:24) писав:

Отже, ти визнаєш що:

1) Піраміди не підходять під сузір'я Лебедя, якщо дивитися на них вертикально і брати не схему, а точний знімок з Хабла (я навів накледені світлини).
2) У тебе не має жодних хоча б мінімальних доказів того, що піраміди мали бути розташовані по якомусь сузір'ю.

Тому що контраргументів я так на це і не побачив.
1) Сузір'я Лебедя майже ідеально, враховуючи що у Др. Єгиптяне не було Телскопа Хабла, підходить під три Піраміди і Гробницю Озіріса, на місці Ета-Лебедя , Грутнопроникаючий радар виявив великі порожнони, під Плато Гіза. І Здається, саме в часи буднівництва Пірамід, Сузір'я Лебедя було як-раз в Зеніті (потрібно більше інформації) .

Ті, що я навів. Не тупи.

Забий вже на ті сузір'я. Там розписано геометрію ансамбля, без усіляких сузір'їв. Те, що сузір'я лебедя не підходить я тобі довів самотужки. А якби воно й підходило - три зірки з 9? Та це ж маячня, на небі таких трикутників стільки, що дивно було б, аби якийсь та й не підійшов.
Будувати 9 великих пірамід - дуже накладно, тому вони могли вирішити збудувати лише "копію верхньої частини" Сузір'я.
Трикутників то багато, але трикутників, які мали значення Сузір'я для Др. Єгиптян - 2, теперішній Пояс Оріона, і теперішнє Сузір'я Лебедя. Причому неозброєним оком, видно тільки трикутники які сильно виділяються на фоні, наприклад такі, які , наведені вижче.

Тільки це ніяк не доводить твою основну тезу. Так, вирівняти по сторонам світу піраміди - треба розбиратися в астрономії, однак це ніяк не стосується тези про сузір'я.

Звичайна. Культури, які здобувають собі їжу із землеробства мають знати астрономію, аби ефективно вести господарство.

Призначення таке, щоб душа фараона вийшла на волю - це офіційна позиція, наскільки я її пам'ятаю.

Тільки ж знову це ніяк не стосується вирівнювання розташування пірамід у формі сузір'я лебедя.
Біля Сузір'я Лебедя (на небосхилі.) знаходиться так-звана, добре видима ділянка Розкол Лебедя, 2 світлі ділянки навколо темної.
За давніми повір'ями Др. Єгиптян, душа повинна потрапити спочатку в аналог Хр. Чистилища - Дату (хай простять мене єгиптологи, якщо "наплугував"), уособленням Дату на небосхилі, можливо була ділянка Лебединий Розкол.
Др. Єгиптяни - звичайна, така - як і інші, цивілізація землеробів - не смішіть, докази я вам навів що це нетак. Розвиток їхньої науки і культури , випередив всі ініші цивілізації на 2 - 3 тисячі років.
  • 0

#37 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 20:10

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 08:33) писав:

1) Сузір'я Лебедя майже ідеально,
На світлині яку я навів - навіть не близько.

у Др. Єгиптяне не було Телскопа Хабла,
Вони або погано знали астрономію, або - добре. Вони не могли її знати погано і добре одночасно.

Грутнопроникаючий радар виявив великі порожнони, під Плато Гіза.
І що з того?

Будувати 9 великих пірамід - дуже накладно, тому вони могли вирішити збудувати лише "копію верхньої частини" Сузір'я.
Які не підходять під піраміди. Маячня. У тебе жодних доказів, і ти вертишся немов вуж на пательні. У тебе нічого немає окрім вигадок та припущень. Жодного доказу.

За давніми повір'ями Др. Єгиптян, душа повинна потрапити спочатку в аналог Хр. Чистилища - Дату (хай простять мене єгиптологи, якщо "наплугував"), уособленням Дату на небосхилі, можливо була ділянка Лебединий Розкол.
А можливо - статевим членом фараона.

Розвиток їхньої науки і культури , випередив всі ініші цивілізації на 2 - 3 тисячі років.
Аж ніяк. Найстаріша цивілізація виникла між Тигром і Єфратом. А щодо географії старих цивілізацій - вони всі виникли в долинах річок, де легко вирощувати зернові культури. Ніякої таємниці тут немає, і не треба висмоктувати з пальця чергову маячню.

Др. Єгиптяни - звичайна, така - як і інші, цивілізація землеробів - не смішіть, докази я вам навів що це нетак.
Ні не навів.

Причому неозброєним оком, видно тільки трикутники які сильно виділяються на фоні, наприклад такі, які , наведені вижче.
Та ні, все чудово видно. Ти просто спробуй дивитися не у місті, а на природі, подалі від вогнів.

Трикутників то багато, але трикутників, які мали значення Сузір'я для Др. Єгиптян - 2, теперішній Пояс Оріона, і теперішнє Сузір'я Лебедя.
І звісно у тебе є якісь докази цього. Чи це чергова твоя вигадка?

І знову жодних коментарів на статтю, яку я навів. Що - правда очі коле?

Біля Сузір'я Лебедя (на небосхилі.) знаходиться так-звана, добре видима ділянка Розкол Лебедя, 2 світлі ділянки навколо темної.
Знову ж таки, або пацани були сліпі і не бачили інших зірок сузір'я, або були дуже окастими і бачили світлі ділянки.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 23.06.2015 – 20:05

• -1

#38 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 24.06.2015 – 00:50

На небі стільки зірок, що як не збудуй, а попадеш в якесь сузір’я чи білого кралика.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 24.06.2015 – 00:51

• 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.06.2015 – 06:20

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.06.2015 – 20:10) писав:

І звісно у тебе є якісь докази цього. Чи це чергова твоя вигадка?
І знову жодних коментарів на статтю, яку я навів. Що - правда очі коле?
Знову ж таки, або пацани були сліпі і не бачили інших зірок сузір'я, або були дуже окастими і бачили світлі ділянки.
Пане Павле_Т. , з вами не цікаво, чесно . Ви привели, статтю яка критикує, якусь там, "недолугу" теорію Пояс Оріона....

Ота світла область, "розколена на-двоє", то пане Павле_Т. - є г. Чумацький Шлях, який важко не помітити....
Мені із вами нудно, зважаючи на ті пізнання Др. Єгипту які ви показуєте... , але в мене є час, і я люблю красиві картинки, тому я ще "попощу" їх в цій темі.

Розташування Пірамід, згідно із дослідженнями проведеними в 19ст..

Зображення

Ось деякі думки, набагато-більш обізнаних за мене, в питання Др. Єгипту , людей.

Цитата

“We know next to nothing about the how, why, and when of the building of the pyramid. An artificial mountain, some 490 feet high and weighing 6.5 million tons, stands there as evidence of an incredible achievement, and this monument is supposed to be nothing more than the burial place of an extravagant king! Anyone who can believe that explanation is welcome to it….” – Erich Von Daniken

Цитата

“It would be impossible to assemble enough men even around a 9,000 pound stone that is perhaps only three and a half feet by three and half feet. To lift this stone onto and off of a barge, and then to maneuver it in place on the pyramid would take ten men, three on each side and two at each end. This placement means that each man, if all lifted equally, would be lifting 900-pounds. Obviously such a miraculous display of strength not only seems impracticable, but impossible. These pyramids built by the Egyptians 4,000 to 4,500 years ago are one of the seven wonders of the world. If there were any references to any machines used in building pyramids they may have burned in the fires of the Alexandrian Library.-Richard Coslow

Конструктивна критика + деякі уточнення.

Цитата

The Egyptians were almost certainly unaware that their orientation method was precession-dependent and that it was therefore initially inexact, otherwise they would have used a more accurate bisection method. There is no evidence from any period of their history that the ancient Egyptians measured or understood the concept of latitude, which emerged during Hellenistic times within the context of a far more sophisticated programme of astronomical observation and investigation. Rawlins’ speculation8 of a stellar explanation of the Giza pyramids’ location in terms of latitude is unlikely, as it accounts for the location of only three of the many kings’ pyramids in Egypt, and the pyramid of Djedefre, which was constructed between the reigns of Khufu and Khafre, was built at a different site. Kate Spence Faculty of Oriental Studies, University of Cambridge, Cambridge CB3 9DA, UK

Ось вам трішки про рівень Астрономії в "пересічній аграрній цивілізації" ,

Цитата

Diagonal star tables (also known as ‘diagonal star clocks’ or ‘diagonal star calendars’) are generally found on the underside of a subset of ancient Egyptian coffin lids, mostly from Asyut. The first major study of these objects was undertaken by Neugebauer & Parker (1960) in their ‘Egyptian Astronomical Texts Vol 1’ (hereafter, EAT 1), and included 13 tables (their coffins 1-12, and the occurrence in the Osireion). Since then, a further 12 tables have been discovered (Eggebrecht, 1990, 1993; Kahl et al., 2005; Lapp, 1985; Locher, 1983, 1992, 1998; Symons & Cockcroft, 2013; Symons, 2002, In Press). Diagonal star tables show the sequence of stars moving across the sky at various times of the year.
Cockcroft, Robert & Sarah Symons. 2013

дещо про те, як споруджувалися Піраміди (як могли б)

Цитата

The planning would have been undertaken by the principal architect, probably Hemiunu, and based on the experience gained by him and his forefathers, who had been architects on previous pyramids (Malek, 2000). They would have been aware of the maximum rate of work that could be achieved in quarrying and placing stone in previous pyramids. If Snefru had completed the Bent and Red pyramids within the 28-year period suggested by Stadelman (1997), the average rate of construction would have been 0.11 Mm3 /year, and the peak rate possibly twice this figure. While we can only estimate this figure, Heminunu would have been in a position to know the maximum rates possible at different stages. Without such planning, it would have been impossible to estimate the logistics, the size of workforce required, the location and size of workers camps, food preparation facilities, numbers of ships, harbour capacity, quantity of timber, rope and tools etc. Plans may have required periodic revision due to design changes and unforeseen delays due to technical and no doubt financing problems, but nevertheless planning would have been essential. Stephen Brichieri-Colombi

Я "темний" , в плані вивчення Др. Єгипту, але принаймні я не генерую , безсенсовий набір "букв", підкріплюючи це тезою : "пацани там все пощитали" , Я намагаюсь побачити істину, через дослідження , факти і розслідування . Тому, якщо ви пане Павле_Т. , не розбираєтесь в цій темі, то краще запитайте а не постулюйте зразки свогєї , ммм .... , обізнаності в плані :)

Тому пане Павле_Т, перестаньте будь-ласка, "смішити мої копита" , і прочитайте хоть що-небудь, про Др. Єгипет.

Перегляд дописужировой ребенок (24.06.2015 – 00:50) писав:

На небі стільки зірок, що як не збудуй, а попадеш в якесь сузір’я чи білого кралика.
Ото-ж то і воно, що "Маленьких" багато, але є такі що виділяються, коли на них дивишся неозброєним оком. І Др. Єгиптяни, бачили в Сузір'ях вій контекст.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.06.2015 – 06:22

• 1

#40 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 24.06.2015 – 17:57

Ти можеш ображати мене скільки тобі заманеться. В статті, що я навів не критика, а конструктив. Там доволі чітко все пояснили з точки зору геометрії. Якщо тобі бракує мізків це зрозуміти - твої проблеми. Пізнання в астрономії це досягнення всіх землеробних цивілізацій. Межиріччя, Китай, цивілізації америки. Скрізь де вирощували зернові люди мали орієнтуватися по небу, і це підштовхувало розвиток астрономії.

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.06.2015 – 06:20) писав:

Ото-ж то і воно, що "Маленьких" багато, але є такі що виділяються, коли на них дивишся неозброєним оком. І Др. Єгиптяни, бачили в Сузір'ях вій контекст.
Все ще чекаємо на підтвердження того, що єгиптян цікавило лише два сузір'я.
Цитати, що ти навів чудові, однак жодна не стосується орієнтації по сузір'ю лебедя. Ти будеш гратися у "засип опонента лівою інфою, може проканає", чи все ж таки будеш чемним гуманітарчиком і наведеш підтвердження своїм словам?

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.06.2015 – 06:20) писав:

Пане Павле_Т. , з вами не цікаво, чесно
Тому що я вимагаю доказів? Ще б пак.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних