Перейти до вмісту

Пірамідальні споруди в районі плато Гіза

Єгипетські Піраміди Гіза

Повідомлень в темі: 61

#1 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 11.06.2015 – 08:12

 • 63

Вниз, до підземелля ГізиВеличезна мережа печер і тунелів, вважається існуючою всередині Плато Гіза , однак досі Єгипетська влада відмовляється вірити цій ідеї чи дозволити наукові дослідження.

Філіп Коллінс

Фасад Могили Птахів

Зображення


Велика піраміда Гізи є єдиним вцілілим чудом стародавнього світу. Вона також унікальна в тому, що протягом століть, вона була предметом інтенсивних інтриг і спекуляцій, що далеко виходять за рамки реальних відкриттів, які були зроблені в, і навколо структури. Піраміди на Плато Гіза, недалеко від єгипетської столиці Каїра, залишалися значною мірою недослідженими до 19-го століття, коли внутрішні камери були, нарешті, проникнені. З тих пір, були безперервні претензії, що Велика піраміда, зокрема, містить ще невідкриті камери. Дійсно, найбільш помітний ряд недавніх досліджень були роботизованими дослідженнями так званих "повітряних шахт», які пробігають від Камери Королеви, дослідження виявили послідовність з двох крихітних дверей. Відкриття перерозпалило дебати про можливе існування більшої кількості камер, хоча археологічні роботи на цьому проекті, прогресують особливо повільно .

Піраміди на вершині Плато Гіза є такими особливими і інтригуючими, що інша частина плато отримала менше уваги. Тим не менш, слід очікувати, що причина, чому піраміди були побудовані саме тут у тому, що Плато Гіза вже вважалося священним у стародавніх єгиптян. А це означає, що на плато є щось, яке дало б йому свою священну природу. Це "щось", швидше за все, це повинно бути саме плато і мережа природних порожнин, які типовою торговою маркою вапнякових утворень. Велика частина уваги, коли справа доходить до підземних споруд в, Гізі відійшла до однієї людини: Едгар Кейсі. У 1920-х роках, ця Американський екстрасенс передбачив наявність Залу Записів біля Сфінксу, якому було пророковано що він містить інформацію про загиблу цивілізацію Атлантиди. З тих пір, дюжени книг були написані про це одне пророцтво, але, досі Залу Записів не було виявлено. Тим не менш, повільно, підземелля Плато Гіза починали здавати деякі зі своїх секретів ... і це показує, що те, що під плато може бути таким, якщо не більш цікавим, ніж те, що знаходиться на вершині.
У 1998 році Єгипетська влада заявила про існування так званої Гробниці Осіріса на Плато Гіза. Осіріс Єгипетський Повелитель Підземного Світу, і ця вирізана в камені, схожа на могилу, споруда, є цікавою, так як показує, що стародавні Єгиптяни пробурювалися глибоко в землю, щоб створити святилища для мертвих. На жаль, більш низькі рівні структури в даний час недоступні для того щоб їх вивчати через підземні води, через сусідню присутність Ніл-Річки . Тим не менш, це не так добре відомо, що гробниця Осіріса була виявлена ще в 1933-34 доктором Селімом Хассаном. Він повідомив, що могила датується від Сайтіксичного (Saitic) періоду (26та Династія, п. 600 до н.е.), і він назвав його "найекстраординарнішим прикладом цього типу отвору". Він зазначив, що перша камера веде до другої, в якій знаходилися сім ніш, кожна з яких містила базальтовий саркофаг, дві з яких були значно більше, ніж інші.
У те, що стало несприятливою тенденція, коли справа доходить до офіційних заяв, зроблених деякими високопоставленими Єгиптологів, ми переконалися, знайшовши що, одкровення 1998 є фальшивкою, і що також, до цього часу, тільки два саркофаги збереглися, без будья яких питань, до того , що трапилося з п'ятеро іншими. Уже в 1934 році, третя камера була повністю під водою, але чиста вода як і раніше дозволяла Хасану, бачити додаткові саркофаги. Хасан намагався очистити (зневоднети) камеру, але, після чотирьох років помпування, рівень води так і не знизився.

Але це одна з кількох відомих підземних порожнин. Менш відомо, що одна частина Великої Піраміди була побудована над і включена в природну порожнину, так званий Гротто (Grotto). Це знаходиться біля Колодізьної Шахти (Well Shaft), яка з'єднує Угорупідмаючий Прохід (Ascending Passage) до Внизспадаючий Прохід (Descending Passage). Призначеня Колодізьної Шахти залишається не з'ясованим, а Гротто, тим більше . Часто описується як "незвичайна особливість", тому що це унікально в розробці піраміди, Гротто також містить великий гранітний блок: як він туди потрапив або чому залишений, залишається непоясненим.
У 2006 році команда на чолі з Аббасом Мохамедом Аббас, Національного Науково-Дослідного Інституту Астрономії і Геофізики, виконала обширне сканування грунтопроникним радаром (GPR) на різних ділянках Плато Гіза. Команда виявила порожнини глибоко в основі скелі (bedrock), деякі вниз аж на 25 метрів, з декількома тунелями принаймні три на п'ять метрів завширшки. У своїй доповіді, (1) Аббас та ін. припустив, що окремі порожнини і тунелі можуть бути пов'язаними і навіть підключитися ще недосліджених "дорогоцінних гробниць": "Результати опитування підтверджують можливість наявності нерозкритих реліктів, високої вартості." Аббас та ін. висновок: "... ми можемо припустити існування важливого різноманіття археологічних споруд на Пірамідському, які залишаються, поки, неекспоновані."

Гіза Система Печер Перевідкрита


Зображення


У Серпні 2009 року, Британський автор Ендрю Коллінз, і дослідник Найджел Скіннер-Сімпсон заявили, що вони зробили випадкове відкриття на Плато Гіза: печерної системи дослідженої Генрі Солтом і Джованні Кавільєю в 1817 році, увійшовши через вирізаний в скелі, склеп. Солт, Британський Генеральний Консул в Єгипті, працюючи разом з італійський дослідником і мореплавець Кавілья, увійшли в невідомі "катакомби" в Гізі, десь на захід від області піраміди. Тим не менш, існування цих печер було згодом забуто.
Полковник Говард Вайс, який провів розкопки на Плато Гіза в 1837 році, писав про склеп в своїй книзі 1840. (2) Місце виявивилося таким, що містило кілька мумій птахів, які біль за все були видалені Вайсом і інженером Джоном Ше Перрингом . Коллінз перевиявив втрачену могилу в, січні 2007 року в, компанії своєї дружини, Сью. Вони знайшли небагато, окрім додаткових доказів наявності місцевого культу птиці що практикувався в цій споруді.
Коли спогади Солта в (3) були нарешті опубліковані в 2007 році, Коллінз і Скіннер-Сімпсон зрозумів, що вони містили докладний звіт про відкриття катакомб. Дослідники, мабуть проникли на "кілька сотень ярдів" в цій споруді до того як нактнулися на простору камеру, що була пов'язана з трьома іншими однакового розміру, з яких виходив лабіринт проходів. Кавілья пізніше прослідував одним з цих проходів на дистанцію "далі 300х футів" до того як здатися, двоє чоловіків подавлені (being put off) тим фактом, що вони не знайшли нічого цінного, ні золота, ні скарбу, основною нав'язливою ідеєю цих перших пірамідо-дослідників.
3-го Березня 2008, Сью і Енді Коллінз разом з Найджелом Скіннер-Сімпсоном, повернулися в недавно охрещену (baptised) Могилу Птахів, здобувши спонсорство від Асоціації з Досліджень і Просвітництва (ARE) у Вірджинія-Біч, штат Вірджинія, США. Після деяких пошуків, вони знайшли невеликий розлом в фронті скелі (rock face) , який вів у величезну природну печеру, яка була пов'язана з іншим відділеннями печери і довгим печерним проходом. Коротше кажучи, тріо зрозуміло, що їх споруда збіглася з печерами, виявленими в 1817 році.
В даний час, ніхто не знає, загальну протяжність печер. Як уже згадувалося, Солт і Кавілья так ніколи і не досягнали їх кінця, і досих пір Коллінз був невдалий в спробах зацікавити Єгипетську владу у цьому відкритті. Куди печери продовжуються перед тим як буде досягнута кінцева точка (Were the caves to continue beyond the farthest point reached), вони, швидше за все, простягаються в напрямку Другої Піраміди (Піраміди Хефрена), чий південно-західний кут знаходиться всього в 480 метрах на північний захід від входу в Могилі Птахів.
Коллінз дізнався від охоронця, який проживає у безпосередній близькості , що печерна система простяглася на багато кілометрів. Опікун додав, що він був переслідуваний (that it was haunted by) гігантською змією під назвою ель-Ганаш (el-Hanash) /більш за все, охоронець із бідних околиць - прим. перекладача/ - причина, чому він не спустився б туди сам. Таким чином, його заява це чутка, і не заснована на фактичних досліджень. Тим не менш, є традиція, яка існувала впродовж до середньовічних часів, що або Велика Піраміда, або Друга Піраміда були Склепом Агатодеаймона (Tomb of Agathodaimon) , "доброго духа", Гностичний бог у вигляді змії, яка, як говорили, "спочиває", або відпочиває, під плато.

У його зазвичай зарозумілий манері, лідер Вищої Ради із Старовини, д-р Захі Хавасс, зіткнувшись з новинами про відкриття Коллінза, стверджував, що структура була "нещодавно" були вивчені Єгиптологами. Він прокоментував: "Ця історія показує, як люди, які не мають освіти в галузі археології використовувати засоби масової інформації та Інтернет, щоб зробити заголовки ... Коли я побачив цю інтернет-історію про нове відкриття в Гізі, я знав, що це було введення в оману. Стаття повідомляє, що величезна система тунелів і печер був знайдений; Однак, я можу сказати, що немає підземної печерного комплексу на цій площадці. "(4)
Коллінз закликав Хавасса, створити наукову доповідь, яка підтверджує, що споруда дійсно була повністю вивчена в останні роки. Він зазначає: «Наші печери є тільки натуральні печери, що збереглися на плато досі (незважаючи на безліч чуток). Наші печери, навіть якщо виявилися ізольовані (ми сподіваємося, це не так), доводять, що геологія Гізи дійсно включає природну систему печер, які, можливо, те що Аббас міг би виявити на східній стороні плато в 2006 році. Солтові записи (Salt records) , що печери простягаються на «кілька сотень ярдів", а потім зв'язуються з камерами і проходами, один з яких Кавілья розвідав на '300 футів далі. Зверніть увагу на слово "далі". Я говорю це як людина може спробувати і сказати, що те, що ми знайшли це є все , що тут можна знайти, (that what we found is all there is to find), тобто, приблизно 300 футів (90 метрів) печер, і не більше того. Ми не досягли кінця, і це не зробили Солт і Кавілья. Ми вважаємо, що печери поширюється як-раз під Другу Піраміду. Камери були виявлені в рамках Другого піраміди в командою SRI [Стенфордського Науково-дослідного Інституту] , коли вони виконували їхні сканування споруди в 1977 році "(5)

Смарагродві Таблетки і Приховані Храми (Emerald Tablets and Hidden Temples)

Сью Коллінз в печерній системі Гізи в квітні 2008 року

Зображення


Тому відкриття Коллінсів є частиною картини що повільно формується, яка показує, що Гіза під землею має ще кілька секретів. Дійсно, Хавасс сам, у той час як бурив вниз в передній частині храму Сфінкса в 1980 році, наткнувся на червоний граніт на глибині 15 метрів. Червоний граніт не є типовим для плато Гіза; єдине джерело Асуан, розташоване за сотні миль на південь. Сама присутність червоного граніту доводить, що там є штучна структура, під плато.


Коллінз пише у своїй недавно випущеної книзі Під Пірамідами (6), що він також визначив ще один можливий вхід в підземелля Гізи, в колодязі (in a well) на кладовищі біля села Назлет ель-Самман в Гебель Гіблі (Nazlet el-Samman at Gebel Ghibli). Кладовище в значній мірі переповнене і, очевидно, на священній землі, що робить якісь наукові розкопки практично неможливими.
Колодізь присвячений святій людині Хамід аль-Саммай (Hamid el-Samman) , і Коллінз підозрює, що ель-Саммай, про якого нічого не записано, може бути пов'язаний з життям Суфійського вчителя, Зуль-Нун аль-Місрі (Dhu’l-Nun al-Misri) (759-859 н.е.), який, як відомо, помер в Гізі. Народився в Ахміні (Akhmin) в Середньому Єгипті, він був також герметистом (hermeticist) який викликав (who would have taken) великий інтерес до знань, що Гермес Трисмегіст, легендарний засновник герметичній традиції, було сказано, був похований десь в безпосередній близькості від Великої Піраміди або Другої Піраміди. Цікаво, що Гермес Трисмегіст-прирівнюється до Єгипетського бога Тота - був пов'язаний з так званими Смарагдовими Скрижалями, серією артефактів що як сказано, містять всі знання в світі і які були відіслані о стародавнього Єгипту як Книга Тота.


Переклад з англійської зроблений з допомогою Глобальної Інтерактивної Системи Перекладу Людських Мов : Гугл -Транслятор , під геніальним керівництвом, фростіка, далі буде...

#2 жировой ребенок

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 183 повідомлень

Відправлено 11.06.2015 – 17:01

Чому всі мовчать про об’єкт сферичної форми який завис біля Дельфінарію?
 • 0

#3 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 11.06.2015 – 22:52

Швейцарський психолог Сі. Джі. Юнг (C. G. Jung) ідентифікував одну із Смарагдових Скрижалів (Emerald Tablets) з таблицею із зеленого каменя, з якими він стикався в серії снів і видінь /Менделєєв :) , шведський..... - прим. перекладача/, починаючи з кінця 1912 року й кульмінуючи (climaxing) в його письмовій роботі Сім Проповідей до Мертвих /ого, психолог що розмовляє із мертвими..... - прим. перекладача/ в 1916 році. Одна з Смарагдових Скрижалей пов'язано з пам'яттю - як у Залі Записів, про які Едгар Кейсі говорив /???? ват??? - прим. перекладача/?
Для свєї нової книни, Коллінз також досліджував "Сплячого Пророка" - Кей'сі (Cayce) /в "Черепашках Ніндзя" також був Кейсі, і він був пророком :) - прим. перекладача/ і його справу для Залу Записів (and his case for the Hall of Records). Він стверджує, що Кей'сі, у своїх видіннях, іноді плутав з фізичний з нематеріальним-іншовимірним-Залом Записів. У той же час, він відкрив той факт, що Кей'сі не робив заяв про фізичний Залі Записів на Плато Гіза в порожнечі.
У 1913 році американський Тижневе Видання Таймс Індії доніс особливісті (a feature) на розкопках американського археолога Джорджа А. Рейснера (George A. Reisner) (1867-1942), який у той час, працював в безпосередній близькості від Сфінкса. Стаття, яка раніше з'явилася в британському журналі Сфера, міркували про нібито відкриття Рейснером «прихованих храмів у межах природного каменю з якого Сфінкс сформований". Він пішов далі заговоривши: "Не тільки голова Сфінкса окупована двома невеликими камерами, одна накладається вище іншої, але фактично тіло Сфінкса займає також великий стовпо-підкладений (pillar-lined) храм, з проходами уздовж храму, що ведуть в декількох напрямках. Фактична могила Менес (tomb of Menes), великого, але таємничого засновника дистанційного Єгипту, також повинна бути в межах Сфінкса ". (7)
Потім, в 1938 році, Кейсі відправився /через Астрал.... О_О - прим. перекладача/ в той-же бібліотечного стилю Зал Записів, щоб прочитати минуле життя доглядальниці (to gain a sitter’s past-life reading ) , і, в той час як був там "дав книгу, яка була дуже великою (у висоту і в ширину), красивою переплетеною, але досить тонкою" (8) -Можливо саму Книгу Тота, про яку древні Єгиптяни говорили? В Підземеллях Пірамід, Коллінз говорить: "... ці згадки, які рідко публіковані, показують, що гіпноз сну Кейсі дозволив йому увійти, у те, що він вважав свого роду Астральним Залом Записів. Таким чином, цілком можливо, що бачення Кейсі Єгипетського Залу Записів ... вважалося спочатку в якості фізичного дупбікату (counterpart) до Астральному Залу Записів доступного у станах сну ". (9) /чого тільки в тому стані сну, не є доступно... - прим. перекладача/

Як вище , так і Нижче (As Above, So Below)


ЗображенняЗа багато тисячоліть до того як Велика Піраміда була побудована, печери розглядалися (were seen) як справжні утроби Матері-Землі, в яких релігійні обряди відбувалися, і були створені складні наскельні малюнки /а це вже цікаво. - прим. перекладача/ . Справді, дивлячись на інтер'єр пірамід, з їх вузькими проїздами і довгими вузькими коридорами що ведуть до невеликих камер, ми ж не зіткнулися (are we notconfronted) з людинотворними, високо-художніми репрезентаціями печерних систем? Сама назва області в стародавні часи забезпечує зв'язок з підземною областю: Ростею (Rostau), що означає "рот проходів" і "вхід в звивисті коридори". Тому це не стало сюрпризом, що доктор Хасан Селім (Selim Hassan) зробив висновок, що фізичне уявлення Дуате (Duat), Єгипетського Підземного Світу, існували під Плато Гіза.
Дуата був древній Єгипетський еквівалент Грецького Аїду або Християнського Чистилища, царство, через які душа померлого повинна була пройти, перш ніж він міг би приєднатися до Бога. Хасан погоджувався, що це було спецефічне описання четвертої і п'ятого години ночі , які були б зображені в Гізі (that would have been portrayed at Giza), якщо, і тільки тому, що, вони відносяться до королівства Сокар (Sokar) в Ростею (Rostau). Коллінз зробив висновок, що Гробниця Птахів (Tomb of the Birds), яку він знайшов, і яка, як відомо, була кладовищем птиці, ймовірно, присвячена птахоподібному божеству, такому як сокілиному богу Гору Старшому (the falcon god Horus the Elder ) або з сокілоголовому, Сокеру (Sokar) , останній особливо пов'язаний з Гізою.
Коллінз стверджує, що на основі роботи астронома Др. Рональда Уеллса (Dr Ronald Wells) і єгиптолога Др. Аманди-Еліс Маравель'я (Dr Amanda-Alice Maravelia), древні Єгиптяни Віків Пірамід бачили зірки сузір'я Лебедя (Cygnus) як космічну утробу небесної богині Н'юайт (Nut), яка уособлювалася як Чумацький Шлях , Вони узгоджуються із тим, що Дуата фізично символізує тіло Н'юайт (Nuit) в. Тому дійсно Печери Гізи, швидше за все, були "космічними утробами".

В рамках цієї теорії, Денеб, найяскравіша зірка сузір'я Лебедя, позначенає вхід в, або вихід із, Дуате. У небі, це представлено в частині Чумацького Шляху, яку ми знаємо сьогодні як Лебідь-Тріщина (Cygnus Rift). Коллінз стверджує, що цей вхід також буде розташований на Плато Гіза і потенційно утворюють основний вхід в підземномий комплекс. Крім того, на Плато Гіза є Гробниця Кемпбелла (Campbell’s Tomb). Цю загадкову шахту (shaft) що занурилася в плато часто залишають непоміченою, тому що його мета не ясна, в кращому випадку. Нещодавно структура дійсно отримала деяку увагу, позаяк його сторони виявлять ерозійні шаблони, які схожі на ті, що мають місце у додатку Сфінкса (ts sides display erosion patterns that are similar to those of the Sphinx enclosure). На думку деяких спостерігачів, як геолог д-р Роберт Шох (Dr Robert Schoch), ці ерозійні моделі припускають, що Сфінкс більш давній, ніж датується, 2500 роком до н.е. на даний час.
Як французький журналіст Антуан Джайджел (Antoine Gigal) вказав, бельгійські дослідники Гай Моуні (Guy Mouny) і Гай Грюейс (Guy Gruais) стверджують, що канавки споруди виглядають "дуже механічно" і могли бути б використані, щоб підняти або опустити платформу, яка була пов'язана з підземною канальної системою підземель плато. Це дозволяє припустити, що стародавні Єгиптяни мали розвинуте (advanced) розуміння гідравліки. Це також не повинно бути великим сюрпризом, враховуючи, що розвинуте і широке впровадження гідротехнічної інженерії проводилося ще за часів фараона Аменемхета (Pharaoh Amenemhat) (1991-1962 до н.е.) в Фаюмському Оазису (Fayum Oasis) /дуже цікаво - прим. перекладача/. Бельгійський дослідник Герд Вандекрюйс (Gerd Vandecruys) зазначив, що зразки ерозії в Гробниці Кемпбелла (Campbell’s Tomb), здається, від стоячої води всередині структури, а не від дощової ерозії, як і передбачалося, для корпусу Сфінкса (Sphinx enclosure).
Знаючи, що стародавні єгиптяни вірили, що подорож в Дуате вілбувалася на човні, і що зображення в Книзі Мертвих показують човни які пересуваються на каналах в Підземному Світі, якщо єгиптяни фізично представляли Дуате як пдземелля під Плато Гіза, тоді вони повинні бути включені в підземну систему каналів.
Гробниця Кемпбелла може бути тією загадковою спорудою, яку можна легко пояснити в рамках цієї нової схеми: те, що ми бачимо над землею, може і близько не бути настільки ж захоплюючим, як те, що очікує бути відкритим під Плато Гіза. Тому Коллінза слід вітати за те що він мав сміливість привернути увагу міжнародної аудиторії до підземної мережі в Гізі. Але ставлення Єгипетської влади залишається незрозумілим , щонайменше, бачачи, що вони самі по собі мають офіційні звіти (remains remarkable, to say the least, seeing that they themselves have official reports ), які показують, що щось захоплююче може чекати, на те щоб бути виявленим в підземеллях Гізи.

Всі картинки зроблені Андрю Коллінзом.

Кінценотатки

1. Abbas, Abbas Mohamed, EI-said A. El-Sayed, Fathy A. Shaaban and Tarek Abdel-Hafez, “Uncovering the Pyramids Plateau–Giza Plateau–in a Search for Archaeological Relics by Utilizing Ground Penetrating Radar”, NRIAG Journal of Geophysics, 2006 Special Issue, pp. 2, 12
2. Vyse, Col. R. W. Howard, Operations Carried on at the Pyramids of Gizeh in 1837, James Fraser, London, 1840 (3 vols)
3. Salt, Henry, The Sphinx Revealed: A Forgotten Record of Pioneering Excavations (Patricia Usick and Deborah Manley, editors), British Museum Press, London, 2007
4. http://www.drhawass.com/node/303
5. Personal email from Andrew Collins
6. Collins, Andrew, Beneath the Pyramids: Egypt’s Greatest Secret Uncovered, 4th Dimension Press, Virginia Beach, USA, 2009
7. Quoted in Collins, ibid.
8. Collins, op. cit.
9. Collins, op. cit.

This article appeared in Nexus Magazine 17.1 (December 2009-January 2010).

Зображення

Джерела - http://www.philipcop...za_collins.html

далі повинно щось бути :) , в будь-якому разі, відкидаючи всі "ахінею" і подорожами шведських психологів у вісні, в цьому арьтиклю повинно щось бути цікаве любителя полежати на кроваті і подумати про Древні Пірамідальні Споруди .

 жировой ребенок (11.06.2015 – 17:01) писав:

Чому всі мовчать про об’єкт сферичної форми який завис біля Дельфінарію?
Нічого не знаю ні про які "завислі" сферичні об'єкти над дильфінаріями, можливо то був Місяць (супутник п. Земля),

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 11.06.2015 – 22:56

 • 0

#4 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 12.06.2015 – 19:18

Використовуючи , на приклад данні деякого "незалежного", судячи із його статтей, він дещо ммм "екстравагантий" .... дослідника Пірамід - Андрю Коллінза, можна допустити що др. Пірамідобудівельники, дещо розуміли в астрономії.

Тобто, розташування Пірамід, відповідає вигляду іщ п. Земля на сузір'я Лебедя. І ще в них був досить добрий зір, так-як деякі зорі нижче перераховані, не зовсім добре видно :)

Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 12.06.2015 – 19:22

 • 0

#5 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 12.06.2015 – 23:03

ЛЕБІДЬ Х-3 ВИЯВЛЕНЕ ЯК ГАЛАКТИЧНЕ ДЖЕРЕЛО ВИСОКОЕНЕРГЕТИЧНИХ ГАММА-ПРОМЕНІВ , - ЦЯ ЗІРКА ЩО МАЄ ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ НАС, ЗОБРАЖЕНА НИЖЧЕ .


Зображення


Зображення Лебідь Х-3 береться взяте від Чандра Ретнген-променевої Обсерваторія (Pic credit: NASA-MSFC/SRON/MPE)

Андрю Коллінз(Andrew Collins) повідомляє про те, чому нещодавня заява, що об'єкт в глибокому космосі, джерело високоенергетичних гамма-променів, так важливе для нашого розуміння еволюції людини, і походження перших світових небесно-релігій.

Нещодавно престижні журнали Нейчер (Nature) і Сайенс (Science) заявили, що Лебедя Х-3, або чорна діра або нейтронна зірка яка знаходиться на відстані 30,000 світлових років від Землі в сузір'ї Лебедя, небесний лебідь, як тепер було показано, створює періодичні всплески високоенергетичних гамма-променів, це перше таке підтверджене джерело в галактиці Чумацький Шлях (Tavani et al, Nature, 2009 & Fermi LAT Collaboration et al, Science, 2009. See also Reddy, 2009). Така категорія, екстремального космічного випромінювання цього типу, як правило, пов'язана лише з позагалактичними об'єктами, такими як квазари, що як підозрюють, живляться від надмасивних чорних дір у центрі далеких галактик (відомі також як АЯГ, "активних ядер галактик" ). Вчені тепер вважають, що моніторинг Лебідь Х-3, в ролі мікроквазара, тобто меншого квазара всередині нашої галактики, може також призвести до кращого розуміння утворення гамма-променів у квазарах.
Це повідомлення, мабуть, чудова новина для астрофізики, але чому це так важливо для людини на вулиці? Ну, відповідь полягає в тому, що утворення у Cygnus X-3 високоенергетичних гамма-променів є лише одним аспектом його надзвичайного впливу на сонячну систему, такі джерела, як відомо, плсилають у простір електромагнітне випромінювання в широкому спектрі частот, від радіо хвиль і інфрачервоного випромінювання до більш високочастотних рентгенівських променів і космічного випромінювання. Це тому, що Лебедя Х-3 Крім того, було запропоновано в якості першого "мікроблазара" галактики, субгалактичної форми так званих "блазарів".

Космічний Ствол Вогнепальної Зброї

Так що ж таке блазар? Електромагнітне випромінювання і космічні частинки всього діапазону частот, що виробляються чорними дірами і нейтронними зірками, коли вони "обростають" газоподібною речовиною, як правило, від близьких зірок по сусідству, яку вони потім використовують для створення високо активованого кілця іонізованого газу, яке оточує зірку навколо екватора, і вважається джерелом високоенергетичних гамма-променів що в даний час спостерігається із землі. Це так званий аккреційномий диск що годується зіркою (This so-called accretion disk feeds the star), який так часто "вмикається", випускаючи неймовірні струменя плазми (іонізованого газу), які йдуть в протилежних напрямках уздовж осі обертання зірки. Ці струмені просуваються в космічному середовищі на дистанцію протягом десятків, якщо не сотень світлових років, і прискорюють космічні частинки, на швидкості близькі до швидкості світла, і в той же час викликаючи так багато зіткнень всередині струменів, що наслідки можуть бути перевірені тут, на землі, як правило, у вигляді X-промені (маючи на увазі, що це займає 30000 земних років для того щоб світло до нас дісталося від Лебедя Х-3, і, таким чином, будь-які інші повільні хвилі або частки дістануться сюди ще забільше часу ). .

Зображення


Неймовірний знімок з космічного телескопа Хаббл релятивістського струменя створеного об'ком глибокого космосу М87, гігантського АЯГ (активного ядра галактики що живиться від супер-масивної чорної діри в сузір'ї Діви. (Pic credit: NASA/Hubble with false coloring)

Переклад здійснений ГІМПЛМ (гуглу-транслятор), і фростіком :) .
Далі буде....
 • 0

#6 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 14.06.2015 – 01:25

Що перетворює квазар в блазар, це робить сам факт, того, що один з цих близнюків-струменів майже абсолютно співпадає із нашою лінією візування. Уявіть собі, дивлячись на кінець двохствольного дробовика 12-го калібру коли один із його стволів розряджається. Будучи виштовхненим, картеч виступає в ролі жорсткого конуса, який поступово розширюється і втрачає енергію і момент кількості руху, тим більше, чим далі вона від дробовика. Тепер розглянемо, блазар як ствол дробовика, більша частина якого напрямлена на нас, який, хоча і знаходиться за багато світлових років від нас , як і раніше випускає космічну картечь в наших бік ,у вигляді електромагнітного випромінювання і високоенергетичних космічних частинок. Єнергії не достатньої, щоб заподіяти вам або планеті помітної шкоди, але достатньої для того щоб це космічне бомбардування, було виявлене із допомогою наукової апаратури. Блазарами скоріше всього можуть бути супер-масивні чорні діри в центрах далеких галактик. Тим не менше, тепер у нас є один в нашомій власній околиці, і це Лебідь Х-3, які, хоча він і знаходиться за 30,000 світлових років, але це, фактично, досить близько, за астрономічними мірками (просто щоб дати вам деяке уявлення про відстань - звідси до центру галактики Чумацький Шлях 26,000 світлових років . Де астрофізики підозрють, існування супер-масивної чорної діри -. позначеної Стрілець - А - яка, принаймні, останні 20000 років була у стані спокою) /??? - прим. перекладача/.

___________________________________________________________________

Зображення

Художнє зображення Лебедя ІКС-3, яке показує компактну зірку, або чорну діру або нейтронну зірку, і супутню їй зірку Вольфа-Райе, з якої вона черпає газ, щоб нагодувати свій аккреційний диск і релятивістські струмені (Pic credit: Walter Feimer, NASA's Goddard Space Flight Center)

__________________________________________________________________

Космічні частинки

Що було настільки дивно про ці "падаючі" космічні частинки від Лебедя ІКС-3 це те, що вони були здатні проникати тверді породи на глибину в сотні метрів, перш ніж, нарешті стикалися з локалькними атомами для створення вторинних частинок, відомих як мюонів. Жоден інший тип космічних променів що був відомий, не був здатен зробити це, в результаті чого вченими було зроблено припущення, мабуть, справедливе, що ці частки були унікальні для науки, і, можливо, або навіть мали екзотичний по своїй Природі характер (тобто вони суперечили Стандартній моделі фізики).

Ці загадкові космічні частинки швидко заробили найменування "лебедіони ("cygnons")", хоча це було швидко змінено на менш виняткове, але в рівній мірі показове "лебедині",відображаючи бачення професора Джона Г. Крамера (Professor John G. Cramer) з Університету Вашингтона (Washington University ) в 1985 році , що вжив термін "діти лебедя" (Крамер, 1985), лебідь є найпопулярнішою ідентифікацією Cygnus сузір'я в Європейській термінології щодо вивчення зірок. Вчені говорять тобі, що існування "лебединих частинок" не підтверджено, тому доказ їх відкриття в детекторах часток, таких як NUSEX під Монбланом і Судан (Soudan) в Міннесоті повинні бути проігноровані; дійсно, вчених, які писали статті по цій темі часто висміювали їх сучасники. Тим не менш, я можу запевнити вас, що "лебедині частинки" із сузір'я Лебедя ніколи не переставали приходити, і що їх виявлення продовжилося на об'єктах по всьому світу, в тому числі шахти Шахти Судан (Soudan Mine) в Міннесоті (Еллісон та ін, 1999).(Minnesota (Allison et al, 1999))

Стародавні астрономії

Знову ж таки, все це не повинно викликати навіть найменшого інтересу в людини із вулиці. Навіть на відстані 30,000 світлових років, Лебідь ІКС-3, так далеко, що, чому ми повинні про нього піклуватися? Ну, може бути, ви повинні піклуватися, про зв'язок сузір'я Лебедя який походить від найраннього печерного мистецтва. Наприклад, у 2000 році німецький археоастроном, доктор Майкл Раппенглюк (Michael Rappengluck) з Мюнхенського університету визначив наявність сузір'ї Лебедя серед абстрактного наскельного малюнку в найглибшій камері знаменитої печери Ласко на півдні Франції (Rappengluck, 2004). Це було місцем для дивних обрядів, що проводилися нашими Палеолітичними предками цілих 17000 років тому.

Також , що стосується Лебедя, це сузір'я більш відоме в народі як Північний Хрест, на який були вирівняні релігійні будівлі з пір перших великих кам'яних комплексів що були зведені в південно-східній Туреччині близько 12000 років тому. Найголовнішими із цього списку є , піраміди Гізи, Неолітичний прохід (the Neolithic passage), могила Ньюгрейнджа (grave of Newgrange) в Ірландії, Індуїстські храми в Індії, Олмек-центри в Мексиці (Olmec centers in Mexico), національний Американський курган в Огайо (American mound sites in Ohio), і навіть велике кам'яне коло у формі човна в Швеції, все, здається, відображає глибокий зацікавленість в сузір'ї Лебедя (див Коллінз, 2006 & Коллінз, 2009).

Чому це так? Чому так багато уваги до цього одного сузір'я? Відповідь лежить спочатку в тому, що приблизно 17000 років тому зірки Лебедя обіймали розиції в північній ділянці зоряного неба. Це точка опори небес, навколо якої було видно як небеса обертаються, включно з будь-якої точки в північній півкулі (This is the pivot point of the heavens around which the heavens are seen to turn as viewed from anywhere in the northern hemisphere). По-друге, сузір'я Лебідь знаходиться на Чумацькому Шляху в області так званого Розлому Лебедя (Cygnus Rift), де зоряний потік розділяється на дві окремих зіркові річоки, навколо темної області зоряних осколіків, що колись бачились, як вхід в первозданний небо-світ або рай, де життя почалося, душі створюються, і мертвих ведуть до загробного життя серед зірок (see Collins, The Cygnus Mystery, 2006) .

За все це був очевидно відповідальним хрестоподібний вигляд зоряного скупчення, або маленького сузір'я, викликаючи образ не тільки птаха в польоті, але й небесного хреста - той, який в Християнські часи швидко став ототожнюватися з Хрестом на Голгофі, Одним Правдивим Хрестом, перевідкритим на Голгофа Горі Імператрицею Єленою (Empress Helena) в четвертому столітті нашої ери.

Я Бачу Космічні Промені

Тим не менш, можливо є інша причина чому Cygnus , став таким важливим для древнього мислення, і це загальна дія космічних променів на тіло і розум /ага..... прим. перекладача/. На початку 1973, науковий публіцист і астроном Карл Сеган (Carl Sagan) що космічні промені що надходять від якоїсь далекої нейтронної зірки можуть також бути відповідальними за не спрогнозований і досить раптовий стрибок у еволюції людей (Sagan, 1973). Зазвичай, такі зміни відносяться до більш мирських причин таких як: дієти, фактори довкілля , і навіть просто людська необхідність в чомусь . Якби там не було, , зростаюче число науковців починає вважати що космічні промені можуть відігравати роль в еволюції людини , створюючи мутацію в ДНК , або навіть видаляючи ДНК послідовності, які передаються тоді через наступні покоління.

Можливо те, що, навіть якщо це було правдою, зв'язати якесь конктретне джерело приходячих космічних променів із такого роду мутаціями є проблематично, так-як майже всі космічні частинки є позитивно заряджені, що означає те що вони будуть відбиватися лівіше, правіше і посередині сильним магнітним полем /ого....прим. перекладача/ , як галактики так і в середині самої сонячної системи. Тільки ті частинки що мають нейтральний заряд уникають взаємодії в такий спосіб, і досягають нас "невідхилиними", прямо від джерела. Пропри те, відслідкувати їхнє джерело посереднецтвом їхньої траєкторії виявилося складним процесом, без будь-яких підтверджених кандидатів по цей час. По-факту, інших крім "лебединих (cygnets)" що приходять прямо від Лебідь ІКС-3, є лише декілька відмінних джерел космічних променів всередині нашої галактики, більше всього це може бути рентгенівська подвійна зірка названа Геркулес ІКС-1 , що розташована приблизно на віддаленні 20,000 світлових років.

Доцільно зробити заключення що якщо космічні промені мали ефект на людскій еволюції , тоді "лебедині" із Лебедя ІКС-3 мають грати деяку роль у цьому процесі , чостково як і здогадувалися що ця зірка в її теперішньому стані спонтанної, періодичної активності перебуває останні 700,000 (Marti, 2005) (particularly as it is suspected that this star has been in its current state of spontaneous, periodic activity for an estimated 700,000 years (Marti, 2005)) . Як відомо це почалося як - раз тоді, коли прадавні предки людей-переселенців , досягли Британії . Хоча, ці так-звані гомініди (або гомініни як науковці полюбляють їх називати затепер) передували Неандертальцям , не менше чим за 500,000 років, вони були зовсім не схожі на теперішніх людей (hey would appear to have been not unlike modern humans) . Як і відзначають різні захоплюючі відкриття в товстому шарі глини що датується 700,000 років тому, що розміщується вздовж ділянки пляжу в Пейкфілді (Pakefield) , графства Суффолк (Suffolk) , ці гомініди використовували доволі складні ручні знаряддя праці з кремнію ((Kinver, 2005)) . Чи було це незадовно після того часу як космічні промені від Лебедя ІКС-3 , вперше почали впливати на еволюцію людини?

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 14.06.2015 – 01:26

 • 0

#7 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 14.06.2015 – 05:17

Ось ще деякі фото , Пірамід на Плато Гіза.

Зображення

Фотографія плато Гіза із Міжнародної Космічної Станції .

Зображення

Комп'ютерна модель , Гіза Плато.

Зображення

Цікаво, який шанс випадкового співпадіння , враховуючи що на Небесній Сфері, багато видимих, неозброєним оком, зірок. На місці зорі Денеб, знаходиться т. з. Гробниця Озіріса

Зображення

Сузір'я Лебедя. ІКС-1 джерело "жорсткого" ЕМ випромінювання.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 14.06.2015 – 05:24

 • 0

#8 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 15.06.2015 – 01:15

Продовження перекладу статті.
_________________________

Цілком ймовірно. Але більш важливим є те, як Лебідь взаємодіє із людством загалом. Вивчивше це ви більш-усього дасте відповідь на запитання, чому сузір'я стало таким важливим для Палеолітичних предків, коли людство продовжувало створювати загадкове наскельне мистецтво в печерах Західної Європи . Ключом до цього , я відчуваю, є простий того що ми можемо бачити космічні промені. Це було вперше усвідомлено при виконанні космічної місії Аполло, впродовж 1960-х. Коли астронавти пробували заснути, вони починали бачити спалахи світла перед їхніми очима. Це відбувалося незалежно від того чи були їх очі закритими повіками, чи відкритими . У політних експерементах подальших місій, було визначино що тим, що спостерігали астронавти були космічні промені що створювали пучок світла як тільки вони розпадалися, починаючи проходити через склоподібну частину ока.

Цей ефект не був раніше завіксований, просто тому-що тут, внизу, верхня земна атмосфера захищає нас від удару космічної радіації що вдаряється об планету. Більше того, ми рідко перебуваємо в суцільно-темному середовищі яке дає змогу засвідчити проходження космічних променів через очі. Краще це зрозуміти , можна якщо запитати спелеологів що проводять тривалий час підземлею . Вони розкажуть вам , що вони часто стаю свідками, не комфортних спалахів світла, що не є уявою, але по факту мають місце лише всередині голови. Я навіть знайшов шахтера, працював в Соуданській залізо-добувничій шахті в Міннесоті (Soudan iron mine in Minnesota), перед тим як це місце стало підземним детектором частино, яки бачив дивні спалахи світла у повній темряві. Були це, по-факту, космічні промені що приходять від Лебедя ІКС-3, по прикладі тих що були зафіксованими Соуданською науковою лабораторією (Soudan facility) у 1980-х? Я хотів би думати що це було можливо.

Первинні космічні частинки вдяряються об атмосферу, де вони стикаються з атомами кисню та азоту, розбиваючись створитють другорідні частинки. Ці частинки входять в нижні шари атмосфери, стикаючь із ще більшою кількістю атомів, і утворюючи другорядні частинки навіть із меншою енергією. З часом це каскад частинок досягає землі, вони в основному не шкідливі; якби вони такими не були, то людство можливо ніколи б не еволюціонувало, і не вийшло на перше місце серед живих організмів планети Земля. Тільки найбільш високоенергетичні частинки в є головними чинниками що створюють значно більші проблеми, але з усих них, тільки мала частинка досягає поверхні планети. Серед космічних частинок, що мають змогу досягнути землі, по факту легко пройти через неї, слід відзначити нейтрино : нейтрально заряджені частинки із надзвичайно малою масою. Вони утворюються внаслідок радіоактивного розпаду серед процесів що протікають всередині зірок, звичайно включаючи наше Сонце. Оскільки нейтрино , не піддаються ефектам, тим самим процесам що діють на заряджені частинки, вони прохо проходять через Землю, і через нас, загалом без взаємодії. Існують ще і лише одні частинки , про які відомо, що вони проходять на будь-яку глибину в поверхні Землі, це "цігнети"(cygnets) /ага... - прим. перекладача/ із Лебедя ІКС-3 . Як і нейтрино, вони нейтрально заряджені, і навідміну від нейтрино вони взаємодіють із матерією, включаючи нас, людей.
 • 0

#9 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 17.06.2015 – 06:24

Археолог Ангела Міколь виявила в єгипетській пустелі таємничі структури, схожі на піраміди.
Відкриття вона зробила за допомогою Google Earth. Коли Міколь впритул зайнялася вивченням загадкових курганів, то з'ясувала, що на кількох старих і рідкісних картах вони і справді позначені як піраміди, повідомляє NBC News.
Невідомі науці структури розташовані приблизно в 150 кілометрах одна від одної. Один комплекс знаходиться у Верхньому Єгипті, в 20 кілометрах від міста Абу-Сідхум, який простягнувся вздовж річки Ніл.

Зображення

"Зображення говорять самі за себе, - зазначила Міколь. - Але треба було поїхати туди, щоб переконатися, що це насправді піраміди.
Піраміди в Єгипті NBC News Археолог впевнена, що знайшла невідомі науці піраміди Знахідка дослідниці викликала не тільки резонанс у ЗМІ, але і шквал критики.
Експерти припускають, що це всього лише піщані дюни, які й створили ілюзію пірамід. Однак Ангела не здається і продовжує стверджувати, що це піраміди, про які ніхто не знав до цього часу.
Як повідомлялося раніше, забудовники зруйнували перуанську піраміду віком 4000 років. Піраміда мала висоту 6 метрів та була однією з дванадцяти подібних споруд, що знаходяться в комплексі Ель-Параісо.
Комплекс був релігійним і адміністративним центром задовго до доколумбової цивілізації інків.

Пові Перші Інтелектуальні Новини , із посиланням на ТСН

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 17.06.2015 – 06:24

 • 0

#10 жировой ребенок

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 183 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 02:30

"активного ядра галактики що живиться від супер-масивної чорної діри в сузір'ї Діви"

Як галактика може живитися від чорної діри? Хіба чорна діра не поглинає все навкруги?

Що стосовно часток, які, начебто, бачить людське око? Це перевірена інфа чи так, один фантазер сказав.
 • 0

#11 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2015 – 07:56

Все ніяк не визначетесь на який з трикутників в небі схоже розсташування пірамід - пояс Оріону чи літній трикутник. А знаєте скільки таких трикутників у небі? А знаєте, що якщо робити аерозйомку можна наробити кадрів під різними кутами, і тоді трикутники будуть різними, і будуть пасувати до чого завгодно. Маячня все це. Я вже якось спростував муть про пояс Оріону.

ЗображенняЗображення

http://www.egyptolog...por/propor4.pdf раджу почитати це
 • 0

#12 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 18.06.2015 – 10:45

 жировой ребенок (18.06.2015 – 02:30) писав:

"активного ядра галактики що живиться від супер-масивної чорної діри в сузір'ї Діви"

Як галактика може живитися від чорної діри? Хіба чорна діра не поглинає все навкруги?

Що стосовно часток, які, начебто, бачить людське око? Це перевірена інфа чи так, один фантазер сказав.
Я сам із тією інформацією про "часточки" розбираюсь, одна моя частина говорть ""закинь", і не трать на них час , марення того Коллінза, і забудь, він щось в своїх марення наплутав", а інша "цікаво, потрібно розібратись, згадай як багато видатних науковців вважали негідними уваги." . :)

Те що люди , так негідно називають "Чорною Дірою" , є одним із найдивовижніших об'єктів у відомому Всесвіті! ! !

Чорні Об'єкти , обертаються наколо своєї осі, включно із потужною Гравітаціє , і силами тертя між частинками що падають (а також ядерними реакціями синтезу, що зумовлені високою температурою "падаючої" речовини , неподалік від Об'єкта) на Ч. Об'єкт, потужним Магнітним Полем, подекуди дуже потужним , всі ці , і не тліьки, фактори зумовлюють два діаметрально протилежних, насичених "пучка" жорсткого рентгенівського, гамма випромінювання.

Зображення

Якщо ви будете дивитесь телескопом в "торець" отого пучка, то в силу природи ЕМ хвиль, він буде для вас набагато яскравішим, ніж якщо ви дивитемитесь на нього "з боку" .

Зображення

Якщо я десь "наплугував" , поправляйте. :)

 Pavlo_Taiko (18.06.2015 – 07:56) писав:

Все ніяк не визначетесь на який з трикутників в небі схоже розсташування пірамід - пояс Оріону чи літній трикутник. А знаєте скільки таких трикутників у небі? А знаєте, що якщо робити аерозйомку можна наробити кадрів під різними кутами, і тоді трикутники будуть різними, і будуть пасувати до чого завгодно. Маячня все це. Я вже якось спростував муть про пояс Оріону.

ЗображенняЗображення

http://www.egyptolog...por/propor4.pdf раджу почитати це
То (статті Колінза) не про пояс Оріону, то про дуже цікаве співпадіння Розташування Великих Пірамід із Сузір'ям Лебедя (ака Північний Хрест), та дуже дивні рукотворні , і природні підземні комплекси під Гіза Плато .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 18.06.2015 – 10:49

 • 0

#13 жировой ребенок

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 183 повідомлень

Відправлено 18.06.2015 – 16:55

На твоєму малюнку чорна діра живиться зіркою. А в тексті написано, що ядро галактики живеться чорною дірою.

От мені й не зрозуміло як щось може живитися від ЧД.

До речі, оці проміні біля ЧД утворюються як я розумію не з її центру, а від матерії, яка дотична до неї, поки її туди не затягнуло. Бо якщо туди вже щось попадає, то звідти вже не виходить.
 • 0

#14 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2015 – 17:26

 фростыш_дурак (18.06.2015 – 10:45) писав:

То (статті Колінза) не про пояс Оріону, то про дуже цікаве співпадіння Розташування Великих Пірамід із Сузір'ям Лебедя (ака Північний Хрест), та дуже дивні рукотворні , і природні підземні комплекси під Гіза Плато .
Я знаю, я до того, що такий збіг зазвичай можливо отримати лише під певним кутом зйомки (не 90, як на моделі, а якимось випадковим, як на фото з накладеним сузір'ям). Уяви 3 точки в просторі, і ти починаєш змінювати кут між площиною заданою цими трьома точками і площиною проекції (тобто площиною світлини у нашому випадку), тоді в тебе кут на проекції буде залежати від кута між площинами.
Мені важко пояснювати щось без малюнків, бо я звик пояснювати щось і малювати - так простіше, тому мабуть тут треба докласти зусиль щоб зрозуміти про що я, перепрошую за це.
Отже висновок - якщо на фотографії ми не бачимо вершин пірамід чітко по центру квадратів утворених їх основами, то це не дає нам жодного уявлення про справжній кут між проекціями вершин на землю, якщо ж мова йде про кут у площині самих вершин, то ситуація ще складніша, і таке фото зняти досить важко і потрібно зробити чимало зусиль аби отримати його, хоча по законам стереометрії фото зробили приблизно в правильній площині, однак сумніваюсь що точно так як слід.

А в статті яку я навів чітко розписано математичні основи ансамблю і його співвідношення з яких все доволі логічно випливає. Отже збіг між якимись кутами на небі і не вертикальному фото пірамід - чиста випадковість, і доволі вірогідне явище, зважаючи на кількість трикутників, які ми можемо собі уявити на небі, поєднуючи будь-які три зірки, навіть якщо ми говоримо лише про сусідні зірки. Отже це просто нічого не доводить.

Як писав Пратчет - набагато доцільніше будувати піраміди в ритуальних цілях, ніж для заточування лез чи зберігання яблук.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 18.06.2015 – 17:33

 • 0

#15 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 18.06.2015 – 22:36

 Pavlo_Taiko (18.06.2015 – 17:26) писав:

Я знаю, я до того, що такий збіг зазвичай можливо отримати лише під певним кутом зйомки (не 90, як на моделі, а якимось випадковим, як на фото з накладеним сузір'ям). Уяви 3 точки в просторі, і ти починаєш змінювати кут між площиною заданою цими трьома точками і площиною проекції (тобто площиною світлини у нашому випадку), тоді в тебе кут на проекції буде залежати від кута між площинами.
Мені важко пояснювати щось без малюнків, бо я звик пояснювати щось і малювати - так простіше, тому мабуть тут треба докласти зусиль щоб зрозуміти про що я, перепрошую за це.
Отже висновок - якщо на фотографії ми не бачимо вершин пірамід чітко по центру квадратів утворених їх основами, то це не дає нам жодного уявлення про справжній кут між проекціями вершин на землю, якщо ж мова йде про кут у площині самих вершин, то ситуація ще складніша, і таке фото зняти досить важко і потрібно зробити чимало зусиль аби отримати його, хоча по законам стереометрії фото зробили приблизно в правильній площині, однак сумніваюсь що точно так як слід.

А в статті яку я навів чітко розписано математичні основи ансамблю і його співвідношення з яких все доволі логічно випливає. Отже збіг між якимись кутами на небі і не вертикальному фото пірамід - чиста випадковість, і доволі вірогідне явище, зважаючи на кількість трикутників, які ми можемо собі уявити на небі, поєднуючи будь-які три зірки, навіть якщо ми говоримо лише про сусідні зірки. Отже це просто нічого не доводить.

Як писав Пратчет - набагато доцільніше будувати піраміди в ритуальних цілях, ніж для заточування лез чи зберігання яблук.
Я доречі шукав, подібні роздуми на тему , випадкового співпадіння.
Я обов'язково ознайомлюся із тою статтею! , Але зауважте, що Сузір'я Лебедя - Північний Хрест, мало релігійне значення для давніх народів. І там , співвпадає не тільки "ламана" що проводиться через три Піраміди, а і Гробниця Озіріса ( із з. Дейнеб). , також викликають підозри дані із Грунтопроникаючого Радара, що виявив порожнину на місці Радіоджерела (жорсткі рентг. промені) близького до Ета-Лебедя . (наскільки я зрозумів :) )

Дослідники врахували також зміну карти зоряного неба із часом, і ввели віпдповідні поправки (наскільки я зрозумів).

 жировой ребенок (18.06.2015 – 16:55) писав:

На твоєму малюнку чорна діра живиться зіркою. А в тексті написано, що ядро галактики живеться чорною дірою.

От мені й не зрозуміло як щось може живитися від ЧД.

До речі, оці проміні біля ЧД утворюються як я розумію не з її центру, а від матерії, яка дотична до неї, поки її туди не затягнуло. Бо якщо туди вже щось попадає, то звідти вже не виходить.
В нашому випадку, джерелом Баріонної матерії є зірка Вольфа-Райета, для джерела ренгтген. променів. - Лебідь ІКС-1
Вважається що джерелом Баріонної матерії в подвійній системі Лебідь ІКС-3 , є звичайна Зірка (хоча, не знаю :) ), це джерело кваліфікують , як і написано в статті - мікроквазаром, через його неймовірну потужність в рентгенівському і гамма-, діапазонах . і розміщення в "рамках Галактики Чумацький Шлях" , саме це джерело на думку Коллінза є причиною "лебединих частинок", як він їх називає.

Чорні Об'єкти - Вважаються центрами Галактик (в основному), на початку статті, Колінз переповідає чергову науково-популярну стрічку
в тв-серії про Всесвіт, де відомі науковці розповідають цікаві речі про утворення і еволюції Всесвіту - Метагалактики .
Там розповідають про Квазари і Блазари, і Гамма-спалахи .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 18.06.2015 – 22:38

 • 0

#16 жировой ребенок

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 183 повідомлень

Відправлено 19.06.2015 – 00:28

Це, видно, неправильний переклад. Не галактика живиться ЧД, а ЧД галактикою.

Шкода, що не описане падіння спостерігача в ЧД. Цікаво, як це для нього виглядатиме.

Може, колись наш Всесвіт еволюціонує в мислячу істоту?

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 19.06.2015 – 00:28

 • 0

#17 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 19.06.2015 – 02:18

 жировой ребенок (19.06.2015 – 00:28) писав:

Це, видно, неправильний переклад. Не галактика живиться ЧД, а ЧД галактикою.

Шкода, що не описане падіння спостерігача в ЧД. Цікаво, як це для нього виглядатиме.

Може, колись наш Всесвіт еволюціонує в мислячу істоту?
Покажіть , будь-ласка де я зробив переклад, що "Галактика живиться Чорною Дірою". Можливо малось на увазі Активне Ядро Галактики , тобто по-факту, Квазар - джерелом Енергії Квазарів, ввжаються ЧО в їх центрах . Суть в тому, що Надмасивний ЧО , оточений матарією, спричинює потужне випромінювання, і є, по-факту як-раз джерелом Енергії, для того випромінювання ? Сильна Гравітаці + Багато речовини = Потужне випромінювання. якось так :)

Ви задали складне питання:
 • Чорні Об'єкти що обертаються, навколо своєї "осі"
 • Чорні Об'єкти що не обертаються навколо своєї осі
 • Чорні Об'єкти що мают електричний заряд
 • Чорні Об'єкти що не мають електричний заряд
 • Чорні Об'єкти оточені достатньою к-стю Баріонної Речовини
 • Чорні Об'єкти в "пустому просторі"
 • Ці фаткори , легко комбінуються, але в Природі , наскільки мені відомо, переважають Чорні Об'єкти що обертаються, і майже не мають Електричного заряду, і оточені речовиною (якщо вони нею не оточені, то їх виявлення є дуже складною задачею :) )
До того ж Чорні Об'єкти діляться за "масою" (якщо говорити відверто, і розгядати Чорний Об'єкт за Горизонтом, то саме поняття маси є незрозумілим, так-як це "квантовий об'єкт") , на "крихітні", "звичанйі", "супермасивні" .
Важко уявити що представлятиме , для спостерігача рух до Горизонту Подій.
Можна привести приклад, коли уявний спостерігач (в реальності, навіть уявити це складно , оскільки сили що діятимуть на спостерігача, буквально "розберуть його на елементарні частинки", хоча звичайно Квантова Гравітація в цьому випадку, є і досі не поясненою , і не описаною достовірною теорією) "падатиме" без зупинок у Чорний Об'єкт що обертається, і не має Електричного заряду. Погляд спостерігача , напрямлений у Зовнішній Всесвіт.
 • Далеко від ЧО . Ніяких змін спостерігач не помітить .
 • Переміщуючись ближче. Спостеріга, помітить аберації світла що надходить від Зов. Всесвіту, через сильне викривлення Часо-Простору, масою ЧО.
 • Коли спостерігач потрапить у Ергосферу. Ергосфера - ділянка простору, наколо ЧО, що знаходиться трішки далі, в залежності маси і кутового моменту ЧО, від центру ЧО за Горизонтом (Зовнішнім) , в якій для того щоб "протистояти обертанню розом із ЧО", не є можливим ,. це зв'язано із обертанням ЧО.
 • Фотоносфера . Тут для того щоб зупинити поступальний рух до центру ЧО, потрібно рухатися із вшидкістю світла у вакуумі.
  Зображення
 • Над Горизонтом. Тут будуть цікаві ефекти , зв'язані із фундаментальними властивосями простору-часу . Зокрема у ЧО , що обертається , 2 горизонти , і 2 Ергосфери :) Зображення, якось так я, ядумаю. Зображення
 • Мені далі лінь писати (та і фундаментальних знань не вичтачит , у мене :( ), це треба цілу статтю печатати, як отут ось :
  Journey into and through a Reissner-Nordström black hole

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 19.06.2015 – 02:29

 • 0

#18 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2015 – 08:57

 фростыш_дурак (18.06.2015 – 22:36) писав:

Я обов'язково ознайомлюся із тою статтею! , Але зауважте, що Сузір'я Лебедя - Північний Хрест, мало релігійне значення для давніх народів.
А яке не мало? Для давніх народів куди не плюнь - все мало релігійне значення. Це такий собі аргумент.

 фростыш_дурак (18.06.2015 – 22:36) писав:

співвпадає не тільки "ламана" що проводиться через три Піраміди,
В тому-то і справа, що ні. Я ж пояснив вже, що фотографія знята не вертикально, а під кутом - тому це маячня. І чому гробниця? Це називається вибірковість фактів, чому тоді Сфінкс не підходить? Чи інші гробниці? Це абсолютно не логічно, адже ти сам обираєш об'єкти, які мають підходити, а ті, що не підходять - відкидаєш.
Коротко кажучи - все це висмоктане з пальця.

І те, що вже аж два сузір'я спробували підшити таким чином, свідчить про повну неадекватність цієї теорії. Ви ще сузір'я рака спробуйте.

Окремим аргументом є те, що в сузір'ї 9 зірок, а підходить лише 4. Чому не всі тоді? Ну це повна ж нісенітниця.

 фростыш_дурак (18.06.2015 – 22:36) писав:

Дослідники врахували також зміну карти зоряного неба із часом, і ввели віпдповідні поправки (наскільки я зрозумів).
Які зміни? За 6К років? Які там можуть бути зміни, вони там взагалі тупі?
 • 0

#19 фростыш_дурак(забанений)

  У пошуках себе.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 938 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 19.06.2015 – 10:01

 Pavlo_Taiko (19.06.2015 – 08:57) писав:

А яке не мало? Для давніх народів куди не плюнь - все мало релігійне значення. Це такий собі аргумент.
Я думаю , ви не зовсім в повній мірі уявляєте порівняльний розвиток тодішньої науки в Др. Єгипті. ось вам книжечка, із "каракульками" яка була створена в Др. Єгипті , за 1300 років до того , коли коли з'явився зародок дідуся Архімеда. Про релігії в Др. Єгипті, можети запитати Каламара, він про Др. Єгипет, я впевнений, набагато краще обізнаний за мене. На тер. України, в той час якщо і могли відрізнити з. Сонце від с. п. Земля - Місяця, то то було дуже добре :)

Зображення

 Pavlo_Taiko (19.06.2015 – 08:57) писав:

В тому-то і справа, що ні. Я ж пояснив вже, що фотографія знята не вертикально, а під кутом - тому це маячня. І чому гробниця? Це називається вибірковість фактів, чому тоді Сфінкс не підходить? Чи інші гробниці? Це абсолютно не логічно, адже ти сам обираєш об'єкти, які мають підходити, а ті, що не підходять - відкидаєш.
Коротко кажучи - все це висмоктане з пальця.
Наскільки я знаю , зорі знаходяться даличенько від п. Земля, тому неозброєним оком , визначити "отой" ваший кут, буде досить складно, але ящо телепортуватися на Плутон, наприклад, то я думаю маленьку зміну в росташуванні зірок, можна побачити і неозброєним оком :) - жарт .

Зображення

Ось вам до прикладу, каменючка , здається знайдена біля Пірамід, на ній зображено якусь птичку, можливо ту, яку бачили Єгиптяни в отому Сузір'ї Лебедя.

Почекайте , пане Павле_Т. , я прочитаю оту статтю, що ви мені дали, тоді щось скажу з цього приводу.

 Pavlo_Taiko (19.06.2015 – 08:57) писав:

І те, що вже аж два сузір'я спробували підшити таким чином, свідчить про повну неадекватність цієї теорії. Ви ще сузір'я рака спробуйте.
Зображення

То э так, але коли справа заходить про Др. Эгипет, то тут не все так просто .

 Pavlo_Taiko (19.06.2015 – 08:57) писав:

Окремим аргументом є те, що в сузір'ї 9 зірок, а підходить лише 4. Чому не всі тоді? Ну це повна ж нісенітниця.
Незнаю, можливо у Др. Єгиптян , воно складалося із 4 зірок, або з 5-ти , я не знаю . Треба думати.

 Pavlo_Taiko (19.06.2015 – 08:57) писав:

Які зміни? За 6К років? Які там можуть бути зміни, вони там взагалі тупі?
Ви не зовсім , уявляєте про які зміни йдеться, можливо я щось не так сказав, але як вам більш-усього відомо, вісь навколо якої обертається п. Змеля, сама , свого роду "вертиться" - прецесує , не в останню черзу через с.п. Земля - Місяць , тому ось, наприклад тут написано, що Др. Єгиптяни , враховували цю прецесію , також, при будівництві Пірамід (я там прочитав тільки пару слів, і глянув на картинку, бо дуже ліньки :) ).
 • 0

#20 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2015 – 14:00

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:

Ви не зовсім , уявляєте про які зміни йдеться, можливо я щось не так сказав, але як вам більш-усього відомо, вісь навколо якої обертається п. Змеля, сама , свого роду "вертиться" - прецесує
І від цього має змінитися кут між зірками до яких десятки світових років? Яким чином?

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:

Незнаю, можливо у Др. Єгиптян , воно складалося із 4 зірок, або з 5-ти , я не знаю . Треба думати.
Зате я знаю - це повна маячня і вибірковість у виборі фактів.

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:


Наскільки я знаю , зорі знаходяться даличенько від п. Земля, тому неозброєним оком , визначити "отой" ваший кут, буде досить складно


І що з того? Це якраз мій аргумент тоді.

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:

Ось вам до прикладу, каменючка , здається знайдена біля Пірамід, на ній зображено якусь птичку, можливо ту, яку бачили Єгиптяни в отому Сузір'ї Лебедя.
А можливо це піська головного бога. Це не доказ, а лише твої вигадки.

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:

Я думаю , ви не зовсім в повній мірі уявляєте порівняльний розвиток тодішньої науки в Др. Єгипті. ось вам книжечка, із "каракульками" яка була створена в Др. Єгипті , за 1300 років до того , коли коли з'явився зародок дідуся Архімеда. Про релігії в Др. Єгипті, можети запитати Каламара, він про Др. Єгипет, я впевнений, набагато краще обізнаний за мене. На тер. України, в той час якщо і могли відрізнити з. Сонце від с. п. Земля - Місяця, то то було дуже добре
Це все чудово, однак яким чином це суперечить моєму аргументу?

 фростыш_дурак (19.06.2015 – 10:01) писав:

То э так, але коли справа заходить про Др. Эгипет, то тут не все так просто .
Не просто, тому треба вчитись, а не вигадувати нісенітницю.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних