Перейти до вмісту

Новоросія перемогла

мій песимізм

Повідомлень в темі: 29

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6450 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.05.2015 – 17:33

ну он євреї зберегли свою моноетнічність протягом 2000 років і без країни.
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.05.2015 – 17:37

обрій ака шпіц - з якого дива я дійшла таких висновків? та дійсно, Україна від Польщі так само далеко як Японія, слава богу в мене карта світу, так то я б взагалі не побачила навіть, в яких межах знаходиться, а не те, що в середині держави відбувається.
ну не тупи. серйозно. 10 років тому чи не весь Київ був російськомовний, зараз набагато краще. і ще скажи, що статистики теж брешуть. тільки ти один правий, а поляки такі злобні для білих і пухнястих росіян. і тільки не пробуй вийобуватися, що це % шкільників і це "вапще ні при чьом", бо це в загальному віддзеркалює середовище.
Прихований текст
до речі, придурку, росіяни загалом нам наробили набагато більше шкод чим німці. вчи історію.

Повідомлення відредагував Немі: 26.05.2015 – 17:41

• -1

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6450 повідомлень

Відправлено 26.05.2015 – 17:50

Shіver2005 (26.05.2015 – 17:15) писав:

Сенс помріяти є завше.
а що тупо мріяти? Ти організуй історичну реконструкцію якогось бою. порубайся з Гіркіним, може відвоюєш у нього щось.

Shіver2005 (26.05.2015 – 17:36) писав:

Не зберегли. Там є так само східняки, західняки, різні чукчі. І діє ворожа мусульманська церква, плюс постійна війна. Невдалий приклад.
так я ж сказав - без країни - по всьому світу, по чужих країнах. Ізраїль то нещодавно з'явився, а до того?!
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6450 повідомлень

Відправлено 26.05.2015 – 17:54

не віриться мені про Київ. Бо моє рідне місто зкацапилося за минулий рік. медіа сильніше впливає ніж школа. а медіа у нас тотально кацапське.
україномовного медіапродукту сьогодні майже немає взагалі. в дев'яностих було значно більше.
  • 0

#25 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 27.05.2015 – 06:23

[ex]інформаційні випорожнення видалив нафіг. Обрій, припини це! порушення 3.1, +10% попередження, досягнення рівня 50% і блокування на добу.[/ex]
більше до теми. а що як відмовитись від назви Україна, і поширити на всю країну назву Новоросія? це ж справедливо, бо більше відповідатиме змісту країни, в якій живемо. ми ж живемо не біля якогось краю, а в центрі Еуропи, а російське наповнення присутнє скрізь: починаючи з нашої хати, в неті, книгах, радіо, музиці, фільмах – адже все російською -, і коли виходимо на вулицю і зливаємось з соціумом так само. по українськи лише окремі вивіски на будівлях та інтервю політиків. ми є 100% Новоросія, а зовсім не Україна. коли китай поглине росію, то зможемо спокійно відкинути префікс ново-, і знову бути Росією, чи пак Руссю, як і в старі, добрі часи.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 27.05.2015 – 07:17

• -1

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6450 повідомлень

Відправлено 27.05.2015 – 07:28

Обрій (27.05.2015 – 06:23) писав:

...по українськи... .
а також деякі інші слова - черговий доказ вищесказаного

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 27.05.2015 – 07:28

• 1

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6450 повідомлень

Відправлено 27.05.2015 – 21:52

Обрій (26.05.2015 – 06:14) писав:

...вербалопоносити...
О, яке гарне слово я надибав, як влучно ти сам описав свою діяльність. А ця діяльність зовсім не обов'язкова. Ти міг би свій вербалопонос залишати на якихось відповідних ресурсах, де таке діло вітається.

Прийшла мені в голову думка збочена - по Фройду :)
Росія відноситься до України як гей-маньяк до натурала. Росія любить Україну, і добра бажає, але уявляє собі це добро у вигляді "дать пасасать" чи в інший спосіб. Така любов натурала геть зовсім не радує.
  • 1

#28 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.06.2015 – 17:08

Обрій (25.05.2015 – 06:29) писав:

подібної нісенітниці давно не чув. це те саме, що ляпнути що завтра польща створить з гондурасм унію.

однозначно. все рухається до одномовності. російської.
приїдь на Галичину, і послухай якою мовою розмовляють підлітки.
10-20 років назад то була українська замішана на місцевому діалекті.
тепер це україно-російський суржик. кажу з усією відповідальність і компетентністю: 15 РОКІВ НАЗАД НА ГАЛИЧИНІ ЗАСИЛЛЯ РОСІЙСЬКИХ СЛОВЕЧОК У МОВІ НЕ БУЛО.
тепер кажуть не ліпше, а лучче, не привіт, а прівєт, не добре, а харашо, не навіть, а даже. і тд.
і коли ти, щось вякаєш з польші про покращення стану з укр. мовою в україні, я хочу сказати тобі одне: піди і убийся об стіну.
правий, гопоблатна культура впливає, рос серіали, рос попса.

Обрій (26.05.2015 – 06:14) писав:

Немі, ти не розумієш, що пишеш. чи може ти під дією трави дійшла таких висновків? але, я не здивований, оскільки ти полячка. поляки - це єдина нація, за виключенням прибалтів, які мають страх і ненависть перед росією на підсвідомому рівні. нелюбов до росії у вас в генах.
О то я не люблю Росію через те, що трохи поляк, а не через те, що читав історію?) і розумію хто постійно створює проблеми?
  • 0

#29 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 11.08.2015 – 21:17

Воффку зливають

• 0

#30 Teo