Перейти до вмісту

Вагітність

секс вагітність

Повідомлень в темі: 26

#21 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 21.05.2015 – 06:57

Мдя..... То поки мене нема, тут во шо твориться... Розберемся від початку))

Маргоша (05.05.2015 – 15:50) писав:

Чи можна завагітніти якщо займались коханням на 6 день після місячних з презервативами (3разів міняли їх).Наступного дня не було сексу,але хлопець кінчив ласкаючи себе рукою, а потім через 5-10хв ласкав мене пальцами увійшовши у мене. За цей час за календаром ймовірність завагітніти низький,але всеодно переживаєм.Яка ймовірність настання вагітності? Єза що переживати чи ні? Підскажіть будь-ласка!
Останні місячні- 19.02-23.02, 21.03-26.03, 23.04-28.04. Наступні за мають настати приблизно 27.05.
Дитино, нема за що переживати. Теоретично - є ймовірність завагітніти, але практично - та ймовірність дорівнює нулю. Тобто - не хвилюйся, ти не вагітна, все добре. Не буду вдаватися в розрахунки та набір напівлатинських незрозумілих фраз і т.д. просто повір мені.

Kassandra (05.05.2015 – 16:07) писав:

учіть матчасть як відбувається процес запліднення яйцеклітини. гугл і документалки від ббс в поміч.
Та ну нафіг, то ж простіше прямо пояснити що до чого, бо так можна й до сивого волосся додивитися)))

Маргоша (05.05.2015 – 16:13) писав:

на деяких сайтах пишуть що є імовірність, на других-5-20% ,а на інших що нема ймовірності. я вже запуталася і не знаю що чекати((
Кажу ж - не хвилюйся і чекай наступних місячних)

Nameless One (06.05.2015 – 16:20) писав:

От як же мене дратують люди, які замість відповіді пишуть "що за дебільне запитання" чи "йди вчи мат. частину". Невже важко пояснити нормально? Де ваша хвалена дівоча солідарність?
Ну во, я з тобою солідарний, ліпше пояснити ніж посилати нах.. до першоджерела.

Kassandra (06.05.2015 – 16:25) писав:

знаєш, то як з тим повчання про рибу: дай людині рибину, і вона буде сита день. Але дай людині вудку і навчи рибалити - і вона буде сита все життя.
Ага, але є таке поняття "дорога ложка к обеду". Тобто - навіщо кидати тонучій людині рятувального круга - краще порекомендувати їй навчитися плавати)))

Nameless One (06.05.2015 – 16:41) писав:

Ну але можна ж відповісти в двох словах. І наче ти не знаєш які в нас майбутні лікарі. Та й взагалі дівки дурні. Далеко не всі такі обізнані що слідкують за календарем і знають коли є ризики а коли нема. Хоча це ж наче елементарщина.
Той календар - ще та трахомудія. Цикл буває різний, тому треба ще й за температурою стежити...

Либідь (16.05.2015 – 04:26) писав:

Для того щоб відбулася вагітність, має статися щось більш значуще, ніж... пальці! Для того, щоб сперматозоііди мали хоч якісь шанси потрапити до твоєї яйцеклітини, як мінімум, потрібно 3 мілілітри сперми, я вже не кажу про складні фізіологічні і білхімічні процеси, які мають статися для того щоб створити нове життя. Тим більше вагітність можлива лише в період овуляціі. А вона відбувається на 14 день менструального циклу.
14 день? У всіх? І ніякі зовнішні фактори типу зміна клімату, навантаження, різка зміна маси тіла, радикальна зміна раціону і т.д. а також внутрішні фактори типу різних захворювань чи просто стресу не впливають на зміну менструального циклу?? Та ну нафіг! Жінки різні, цикли також різні, та й факторів які впливають на ці цикли - купа. Є купа жінок які завагітніли безпосередньо після місячних чи перед місячними (після запліднення відбулася псевдомісячка) і т.д. Як говорила моя прабабця "хлопи знают дівок ліпше ніж самі дівки"))) І як би сказала Касандра "Вчіть матчасть")))
  • 0

#22 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.05.2015 – 19:15

Nameless One (07.05.2015 – 17:57) писав:

Прозвучить цинічно, але то як для кого.
Фабрегас має рацію. Тест на вагітність може реагувати як при вагітності, якщо у людини є деякі онкологічні захворювання.

А автор теми краще би купила тест, ніж переживала б, навіть якщо ймовірність вігітності рівна нулю.
  • 0

#23 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 02.08.2015 – 22:24

Ви чуєте питання: чи можнп завагітніти займатися сексом з презервативами. Ні, дівчино, тільки якщо він спвз чи зламався.

Від пальця теж ви не завагітнієте.
  • 0

#24 Generaluss

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 14.03.2016 – 13:12

27.05 минуло, ну шо пані вже має дитинку? Чи заспокоїлась? А всі такі питання виникають тому що в нашій країні нема сексуального виховання, батьки соромляться, в школі "самі прочитаєте", тому молодь і вчиться на власних помилках, але це така штука що помилки коштують здоровья... від цього сумно.
  • 0

#25 Яруся

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 29.05.2016 – 14:55

Generaluss (14.03.2016 – 13:12) писав:

27.05 минуло, ну шо пані вже має дитинку? Чи заспокоїлась? А всі такі питання виникають тому що в нашій країні нема сексуального виховання, батьки соромляться, в школі "самі прочитаєте", тому молодь і вчиться на власних помилках, але це така штука що помилки коштують здоровья... від цього сумно.
Так, це велика проблема. Про секс та вагітнисть у нас діти дізнаються здебільш від таких же дітей. Добре, що зараз багато чого можно дізнатися і через інет. Тому що навіть лікарі не завжди досконально відповідають на всі питання. Я наприклад коли була вагітна багато чого навіть не всигалла на прийомі у лікаря спитати,або ж отримувла такі відповіді , які мене не задовольняли, тоді лізла в інтернет и шукала відповіді там. Що стосуеться сексуального виховання у нас його здебільш не має. А інформацію в інтернеті також треба фільтрувати. Тому що часто статті пишуться не фахівцями, а просто людьми, які далекі від того, що пишуть і навіть не намагаюьться розібратись в питанні.
  • 0

#26 Quin

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 26.11.2016 – 19:27

Я своїх дітей буду вчити, соромитись немає чого
  • 0

#27 Lianid

Чайник

• Користувачі