Перейти до вмісту

конкурси для освітян від МЦФЕР: Освіта


В цій темі немає відповідей

#1 pedrada

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 13:15

  • 2
Для ініціативних працівників загальноосвітніх навчальних закладів редакція журналу «Заступник директор школи» проводить конкурс «Організація дослідно-експериментальної діяльності: методичний аспект». Взяти участь у ньому буде цікаво педагогам, налаштованим на експериментування та пошук нового у творчій взаємодії з колегами.

Для фахівців дошкільних закладів цьогоріч організовано три професійних конкурси.

Для педагогів-«дошкільників», які активно впроваджують у практику роботи музейну педагогіку і досягли вагомих результатів, журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» оголосив конкурс«Музейна педагогіка в дошкільному закладі».

Творчі та небайдужі медичні сестри можуть поділитися цікавим і корисним досвідом, взявши участь у конкурсі «Роль медичної сестри дошкільного закладу у профілактиці захворювань дітей» від журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Журнал «Музичний керівник» організовує творчий конкурс «Витівники клубу любителів музики». Мета конкурсу ― відкрити імена талановитих музичних керівників, а також виявити цікаві форми проведення засідань методичних об’єднань музичних керівників.

Завантажити положення про ці конкурси Ви зможете в розділі «Конкурси від видань» на форумі порталу освітян України «Педрада» (посилання - краще через пошук)
Переможці конкурсів отримають почесні дипломи та цінні подарунки (від 500 грн.). Найкращі роботи будуть опубліковані в журналах тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта».Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних