Перейти до вмісту

Колапс із діловодством


Повідомлень в темі: 3

#1 Лілія Недобійчук

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 18.02.2015 – 12:35

  • 3
У мене виникла проблема із правильністю підписання документів, наприклад, доручень.
На попередній роботі ми писали так:

Начальник якогось там відділу,
доктор якихось наук, професор Ім'я Прізвище

На новій роботі мені зробили зауваження, що ніде в Україні не пишуть лише Ім'я Прізвище, а обов'язково потрібно ще і по батькові.
Хоча в інструкції по діловодству іншої схожої установи (у нашій такої просто немає) я знайшла, що достатньо писати Ім'я Прізвище...
Підкажіть, як же все-таки вірно?
Дуже дякую.

Повідомлення відредагував Лілія Недобійчук: 18.02.2015 – 12:36


#2 Лілія Недобійчук

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 18.02.2015 – 12:44

Пункт 53 з інструкції по діловодству:
Підпис складається з найменування посади (поаного - якщо документ надрукований не на бланку, скороченого - на документі, надрукованого на бланку), вченого звання, наукового ступеню (за потреби) особи, яка підписує документ, особистого підпису, ініціалів (ініціалу імені) і прізвища...
Просто цікаво - це маячня тоді виходить?
  • 0

#3 Miguel

    ХРАНИТЕЛЬ

  • Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 18.02.2015 – 16:17

Перегляд дописуЛілія Недобійчук (18.02.2015 – 12:44) писав:

Пункт 53 з інструкції по діловодству:
Підпис складається з найменування посади (поаного - якщо документ надрукований не на бланку, скороченого - на документі, надрукованого на бланку), вченого звання, наукового ступеню (за потреби) особи, яка підписує документ, особистого підпису, ініціалів (ініціалу імені) і прізвища...
Просто цікаво - це маячня тоді виходить?
Якщо то чудік з якоїсь країни де по батькові не використовується, наприклад США то по батькові не пишеться (дико якщо буде написано "Марк Джонович Твен"). А якщо з країни де прийнято використовувати по батькові в підписі, то таке по батькові використовується, наприклад Тарас Григорович Шевченко.

А в чому власне проблема. На новій роботі вимагають писати по батькові - пишіть, бо з своїм уставом в чужий монастир не лізуть...
  • 0

#4 renxu

    Місцевий

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 255 повідомлень

Відправлено 23.02.2015 – 15:03

І це називається "колапс" ?
А-а-а, всьо прапала :o
  • 0



Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних