Перейти до вмісту

Мобілізація

мобілізація проблема

Повідомлень в темі: 103

#61 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 04.02.2015 – 15:00

Перегляд дописуWеbеr (01.02.2015 – 21:37) писав:

Якщо отримаю повістку, то піду із задоволенням. Я ж старший лейтенант звязку.
Повірте, чекати уже не довго :) Отримаєте обов'язково.
  • 0

#62 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.02.2015 – 16:24

от у людини проблеми, в регулярну армію не беруть... багато хто хоче таких проблем. поміняйся з кимось :)
Ну а добовольцю незаконних воєнних формуваннях з артилерією діла не мати звісно, хіба тільки через особистий контакт з артилеристами.
  • 0

#63 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 04.02.2015 – 16:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.02.2015 – 16:24) писав:

багато хто хоче таких проблем.
не думаю :Р
  • 0

#64 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.02.2015 – 20:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (03.02.2015 – 21:36) писав:

Після довгих поневірянь , по кабінетах, вонючих черг, вонючих маршруток і т.д. вирішив написати ще і на вашому форумі, про основні мої проблеми в цій хвилі мобілізації .

1) У мене діагностували сколіоз 3-ї степені, але я не вірю в це, навіть в рентген слабо віриться.

2) Був комісований у (ще у школі) за статтею "71 В" , маю військовий квиток.

3) Перепройшов недавно комісію в районній Поліклініці - частково придатний до служби у мирний час (зробили рентген, сказали шо на тебе броножилет надінеш і убивать не нада, але я попросив і написали трошки менший сколіоз чим він є насправді) .

4) Закреслити слово "комісований" у воєнквитку, може тільки окружна нарадча комісія , якось так (у нас в Україні 8 округів, Київ, Харків, Львів і т.д. ) , для цього їм потрібно надіслати висновок комісії і документи що я лікувався,

5) Воєнком порадив, пройти ще обласну комісію (не плутати із окружною) , я взяв направлення, і пішов до травматолога (обласного), він мене "забракував", написавши у висновку "сколіоз 3-ї степені бла-бла-бла" .

6) Тепер цей документ, потрібно нести до воєнкома,

Настрій = відстій, що робити уже не знаю, є звичайно плани Б, Ц, але вони мені не подобаються (так як перший раз, завершився для мене печально, а міг би і трагічно......) .
Моя бажана військова спеціальність - коректувальник артелерійського вогню (мортирного , гаубичного, і у планах для РСЗВ ) , це єдині із військ спеціальностей в чому я хоч трохи "шурупаю" (ну може ще ППО чутка) .

Шо делать?
От не розумію - чого пертися туди куди не потрібно?
Не беруть в армію - займись іншими корисними речами - волонтерство, інформаційна підтримка, допомога пораненим в гспіталях і т.д.
Дуже хочеться воювати - всякі-різні батальйони та інші воєнізовані формування чекають на бажаючих.

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.02.2015 – 14:53) писав:

Про мою "фізичну культуру": , впринципі фізична пряця мені дуже важка (копання окопів і т.д.), але 3.5 місяці на Майдані, + 2дня в АТО посеред поля, я видержав .

Якщо фізична праця дуже важка то в армії Вам робити нема чого, адже в АТО навіть офіцери (до майора включно) риють окопи, облаштовують вогневі точки і т.д.
Порахуєм "середню" вагу екіпіровки та озброєння середньостатистичного рядового: броня, каска, автомат, 4 магазини, 2-3 гранати, аптечка, ніж, ліхтарик.... коротше кажучи - мінімум 20кг з якими потрібно бігати, стрибати, лазити і т.д. Для арткоригувальника чи розвідника-далекомірника добавио: бусоль, триногу, мірну рейку, планшет з необхідною канцелярією і т.д. А ще добре було б мати хорошу оптику типу лазерного дальноміра, ДЖІПІЕС, метеостанцію, рацію (моліть Бога щоб то була якась з новомодних радєйок а не штатна Р-159...), бінокль чи прилад нічного бачення і т.д. Підсумуйте об'єм та масу того всього і радійте, що Ви не артнавідник...
  • 2

#65 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.02.2015 – 20:50

Теми об'єднав

• 1

#66 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.02.2015 – 21:02

Перегляд дописуMiguel (04.02.2015 – 20:39) писав:

Не беруть в армію - займись іншими корисними речами - волонтерство, інформаційна підтримка, допомога пораненим в гспіталях і т.д.
Дуже хочеться воювати - всякі-різні батальйони та інші воєнізовані формування чекають на бажаючих.
але ж він бажає саме наводити артилерію!
  • 0

#67 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 00:26

Якщо фізична праця дуже важка то в армії Вам робити нема чого, адже в АТО навіть офіцери (до майора включно) риють окопи, облаштовують вогневі точки і т.д.
Порахуєм "середню" вагу екіпіровки та озброєння середньостатистичного рядового: броня, каска, автомат, 4 магазини, 2-3 гранати, аптечка, ніж, ліхтарик.... коротше кажучи - мінімум 20кг з якими потрібно бігати, стрибати, лазити і т.д. Для арткоригувальника чи розвідника-далекомірника добавио: бусоль, триногу, мірну рейку, планшет з необхідною канцелярією і т.д. А ще добре було б мати хорошу оптику типу лазерного дальноміра, ДЖІПІЕС, метеостанцію, рацію (моліть Бога щоб то була якась з новомодних радєйок а не штатна Р-159...), бінокль чи прилад нічного бачення і т.д. Підсумуйте об'єм та масу того всього і радійте, що Ви не артнавідник...

Ну , наскільки я знаю арт_навідник якби відрізняється від арт_корегувальника - раз! Корегувальник на ПСП - максимум, а навідник біля орудія.
Бусоль сама важе 200тон, її вобще вдвох таскають.... два!
Яка на.. метеостанція :) вона важе як оте усе разом взяте.
Бронежилет я таскав, важкий сук.. капець.., АК-74 легенький, перший раз взяв у руки у зоні АТО, каски деякі тоже дуже важкі, після них болить шия, і між плечима.. мій рюкзак - 23 кіла, із ним проходив два дня майже неприсідаючи, потім упав і заснув.... 4км пробігаю (проповзаю) минут за 20-25 , окопи рити можу, підходами по 1.5 часа десь , нешвидким темпом, потім спина побалює чуток, треба розминати .
Мотивація - є, кров трупи , смерть бачив, мене від цього всього тошнить :(
Проблема ось в чому, мені не можна носити важке, наприклад ОФ постріл до 2с2 (д-20) , проклятий сколіоз 3ст!!!. , хоча без рентгену, його впринципі невидно, але спина після важкої праці (чищення сараю, наприклад) - болить.

Я розумію що по здоров'ю непідхожу , але Росію я ненавиджу набагато сильніше чим Україну, тому треба іти, помагати риб'ятам, але нажаль я нічорта не тямлю нівчому крім корегування вогню :( . Та і то слабувато, але я швидко вчусь (благо фізфак_теоркафедра) хоть і із поганими оцінками.
Можна взять пропуск на окупований_донбас, і корегувати вогонь уже тамички, "шпійоном" . - Це план "С" :( , раніше - був, провалився :(, треба буде спробувати знову.

Ви походу ВДВ , чи шось таке. , але шоб буть корегувальником, не треба бути ВДВ-ешником.

А шо сидіть дома і слухать оцих...... знайомих/родичів , які "косять" , і яким плювати на інших? Мене у самого куча проблем , але я неможу спокійно дивитись на те шо твориться на п. Земля, та і знову ж - знайомі риб'ята там, а я тут :(

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 00:52

• 1

#68 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 00:57

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.02.2015 – 16:24) писав:

от у людини проблеми, в регулярну армію не беруть... багато хто хоче таких проблем. поміняйся з кимось :)
Ну а добовольцю незаконних воєнних формуваннях з артилерією діла не мати звісно, хіба тільки через особистий контакт з артилеристами.
мо\їх двох знайомих, беруть, вони "косять" а їхні "мамки" - з ума сходять, і поучають/помагають їм косить, платать гроші, я все це кожний день бачу/чую які погані наші політики , і чого за них воювати не треба, але мене їм незрозуміти, так-само як і мені їх....

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 00:59

• 1

#69 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 08:43

Перегляд дописуфростыш_дурак (05.02.2015 – 00:26) писав:

Ну , наскільки я знаю арт_навідник якби відрізняється від арт_корегувальника - раз! Корегувальник на ПСП - максимум, а навідник біля орудія.
ага, отак зразу без відповідної військової освіти чи попередньої підготовки на конкретних видах орудій візьмуть і поставлять коригувальником... спочатку треба трохи попотыти....

Бусоль сама важе 200тон, її вобще вдвох таскають.... два!
я працював з ПАБ-2М - фігню важить...

Яка на.. метеостанція :) вона важе як оте усе разом взяте.
портативна переносна метеостанція для врахування похибок на швидкість та напрямок вітру, температуру та вологість повітря...

Бронежилет я таскав, важкий сук.. капець.., АК-74 легенький, перший раз взяв у руки у зоні АТО, каски деякі тоже дуже важкі, після них болить шия, і між плечима.. мій рюкзак - 23 кіла, із ним проходив два дня майже неприсідаючи, потім упав і заснув.... 4км пробігаю (проповзаю) минут за 20-25 , окопи рити можу, підходами по 1.5 часа десь , нешвидким темпом, потім спина побалює чуток, треба розминати .
а на бронік ще треба буде багато чого навісити, або РПС почепити і вже на неї навісити...

Мотивація - є, кров трупи , смерть бачив, мене від цього всього тошнить :(
В такому випадку тошнитиме постійно і безперервно...

Ви походу ВДВ , чи шось таке. , але шоб буть корегувальником, не треба бути ВДВ-ешником.
Так, з ВДВ. Для тих хто не має поняття в структурі армії - всі підрозділи ВДВ укомплектовані артилерійськими підрозділами починаючи від батальйона (в батальйоні ВДВ повинна бути мінометна чи гаубична батарея і протитанковий взвод, відповідно в бригаді чи полку - арт.дивізіон і т.д.)
Ще одне - на строковій службі я освоїв спеціальність "старший оператор ПТУР" і "навідник" на 2С12, і ще деякі речі, але вони вже не мають відношення до артилерії...

А шо сидіть дома і слухать оцих...... знайомих/родичів , які "косять" , і яким плювати на інших? Мене у самого куча проблем , але я неможу спокійно дивитись на те шо твориться на п. Земля, та і знову ж - знайомі риб'ята там, а я тут :(
Ще раз пояснюю - допомогти можна і не будучи безпосередньо в "окопах"
  • 1

#70 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 09:27

Перегляд дописуMiguel (05.02.2015 – 08:43) писав:

ага, отак зразу без відповідної військової освіти чи попередньої підготовки на конкретних видах орудій візьмуть і поставлять коригувальником... спочатку треба трохи попотыти....
Ще раз пояснюю - допомогти можна і не будучи безпосередньо в "окопах"
Та я ж не просив мене у вонючі окопи зразу кидати (як це було із деякими рибятами на початку, ще до слов'янська) , я просто в учебку хотів, на мобілізації попасти, якби там невидержав - хай би погнали в три шиї .
Я іще в ППО трохи розбираюсь, друзі на кафедру ППО ходили, а я їх методички читав.

я працював з ПАБ-2М - фігню важить...

портативна переносна метеостанція для врахування похибок на швидкість та напрямок вітру, температуру та вологість повітря...

а на бронік ще треба буде багато чого навісити, або РПС почепити і вже на неї навісити...

Так, з ВДВ. Для тих хто не має поняття в структурі армії - всі підрозділи ВДВ укомплектовані артилерійськими підрозділами починаючи від батальйона (в батальйоні ВДВ повинна бути мінометна чи гаубична батарея і протитанковий взвод, відповідно в бригаді чи полку - арт.дивізіон і т.д.)
Ще одне - на строковій службі я освоїв спеціальність "старший оператор ПТУР" і "навідник" на 2С12, і ще деякі речі, але вони вже не мають відношення до артилерії...
Незнаю, ота ПАБ важить добіса. вроді індекс той самий, ну, може мені почудилось . :)

Портативна ота метеостанція називаєтья "бла-бла десанту", якось так , причому вона "чугунна", десантник то потягне, а я навряд :(

Херово вони укомплектовані, нада по 2 дивізіона мінімум! (жалко шо нема таких ресурсів) А лучше один приччепної, а один самокатної :) , 2с12 - шото знайоме, це ця .... "НОНА"?
У мене знайомий працює на радарних "коробках" до 2с3 , уже 5й місяць звідти не вилазить....

Я незнаю шо таке РПС . мабуть "рюкзак переносний" , а шось у цьому дусі.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 09:30

• 0

#71 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 09:33

нене, ви мене з мислі не збивайте , а переживать і на стіни драться, я буду після війни .
Зараз я про це думати не хочу.

Перегляд дописуShіver2005 (05.02.2015 – 09:28) писав:

Тут парадоксальна ситуація. Ти і писати не вмієш і фізично слабкий. Кажуть або гарний або розумний.Алети всюди мимо. Ти непридатний, реально. У військкоматі то швидко зрозуміли. Краще заспокойся.
Я спокійний, з нервами все добре, і з серцем слава Богу , наче також. , 120/70 , коли переживаю 130/80 .
Недавно 2 медкомісії проходив.
Воєнкоматські офіцери, якраз мені 2 тижня помагали , там і так і сяк, але вийшло те що вийшло.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 09:44

• 2

#72 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 11:07

Перегляд дописуShіver2005 (05.02.2015 – 09:53) писав:

Медкомісію, серйозно?
То може ти робив гастроендоскопію? І в тебе є висновок з колоноскопії? МРТ мозку, шиї та нирок є? То все має бути зроблене на новітньому обладнанні. Знаю найближчі: один у Парижі, інший у Москві. Ти в якому був? Що показав торч-аналіз?

Не кажучи вже про загальний рентген, УЗД всіх органів, та 30 хвилинну кардіограму з навантаженням!
Да, я колись хворів гастродеуденітом, але зараз здається все нормально, мені доречі і по хребту спробували написати що здоров.... один раз, але я кажу у мене є скарги , так як це правда, і мене відправили на рентген.
Із серйозних хвороб , у мене тільки сколіоз.

Районна медкомісія - то пічаль , обласна - трохи краще
Але я ж і не кажу, що я здоровий "як бик", я дохлий <_< . просто знаю людей, які мають серйозніші хвороби чим я, і уже в АТО давно. а мене навіт в учебку не можуть взяти. ,

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 11:12

• 2

#73 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 11:53

Перегляд дописуфростыш_дурак (05.02.2015 – 09:27) писав:

Та я ж не просив мене у вонючі окопи зразу кидати (як це було із деякими рибятами на початку, ще до слов'янська) , я просто в учебку хотів, на мобілізації попасти, якби там невидержав - хай би погнали в три шиї .
Я іще в ППО трохи розбираюсь, друзі на кафедру ППО ходили, а я їх методички читав.
тут просити чи не просити - діло інше. Щоб осколки не викосили чи снайпер не зняв - треба дупу в окопи ховати, а окопи самі по собі не риються...
Якби я воював по методичках, статутах, настановах, інструкціях і т.д. то вже б давно гнив десь під С.

Незнаю, ота ПАБ важить добіса. вроді індекс той самий, ну, може мені почудилось . :)
Та ну нафіг, то маленька байда розміром з зеркальний фотоапарат....

Портативна ота метеостанція називаєтья "бла-бла десанту", якось так , причому вона "чугунна", десантник то потягне, а я навряд :(
Ну шо за нафіг? Знов яйця курку вчать... Ота метеостанція важить з 4-5 кг, поміщається в невеличкий чумайданчик...

Херово вони укомплектовані, нада по 2 дивізіона мінімум! (жалко шо нема таких ресурсів) А лучше один приччепної, а один самокатної :) , 2с12 - шото знайоме, це ця .... "НОНА"?
Серйозно? Призначення десантнихвійськ яке? Отож, вчіть матчасть. Не можна "обтяжувати" ВДВ... і так вистачає. То в механізованих частинах має бути багато артилерії, вона і є... тільки в танковій роті один танк на ходу, й той без досвітченого екіпажу... але то вже інша історія.
2С12 - "Сани", то міномет.

У мене знайомий працює на радарних "коробках" до 2с3 , уже 5й місяць звідти не вилазить....
Знайома система. Проходив підготовку на "командира машини" "Гвоздики" і "Акації"

Я незнаю шо таке РПС . мабуть "рюкзак переносний" , а шось у цьому дусі.
Ремінно-поясна система. Для тих хто в броні - корисна річ, мені особисто подобається більше ніж розвантажувальний жилет.

Перегляд дописуфростыш_дурак (05.02.2015 – 09:33) писав:

нене, ви мене з мислі не збивайте , а переживать і на стіни драться, я буду після війни .
Зараз я про це думати не хочу.
До "після війни" ще дожити треба. А як же ти в стані злосного тошнотизму будеш свого товариша в мішок для сміття збирати коли в його окоп снаряд попаде? А як свого згорівшого водія замотуватимеш в ОЗК і на своїх плечах тягнутимеш? В мене сержант на дурці зараз від таких моментів. А скільки людей по ночах "воюють" вже будучи вдома... Подумай - воно тобі треба? Якщо дивлячись новини ти віриш всяким речникам АТО і МО чи ГШ про те, що за останню добу 2 двохсотих і три трьохсотих - співчуваю. Настає момент коли треба позбутися юнацької "воєнної романтики" і подивитися на життя дорослими, тверезими очима...

Перегляд дописуShіver2005 (05.02.2015 – 09:53) писав:

Медкомісію, серйозно?
То може ти робив гастроендоскопію? І в тебе є висновок з колоноскопії? МРТ мозку, шиї та нирок є? То все має бути зроблене на новітньому обладнанні. Знаю найближчі: один у Парижі, інший у Москві. Ти в якому був? Що показав торч-аналіз?

Не кажучи вже про загальний рентген, УЗД всіх органів, та 30 хвилинну кардіограму з навантаженням!

А то пройшов він там щось. В Україні не існує жодних медкомісій - це інсинуація.
Серйозно? Ну я проходив ВЛК - військово-лікарську комісію, тут, за місцем проживання, в міському військоматі, в військовому госпіталі, в Москву та Париж не їздив, і нічо - всьо добре, висновки відповідні, мокрі печатки і штампи засвітчують, що це саме МЕДКОМІСІЯ а не ЩОСЬ. може комусь не подобається, може і без суперобладнання, може не така як хтось собі уявляв, але все ж МЕДКОМІСІЯ.
  • 1

#74 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 13:18

Перегляд дописуMiguel (05.02.2015 – 11:53) писав:

тут просити чи не просити - діло інше. Щоб осколки не викосили чи снайпер не зняв - треба дупу в окопи ховати, а окопи самі по собі не риються...
Якби я воював по методичках, статутах, настановах, інструкціях і т.д. то вже б давно гнив десь під С.
Да, вам видніш, слава Богу шо ви живі остались . У мене другий досвід, єдині хто мене чуть не убив - свої ж, із переляку -_-

Та ну нафіг, то маленька байда розміром з зеркальний фотоапарат....

Ну шо за нафіг? Знов яйця курку вчать... Ота метеостанція важить з 4-5 кг, поміщається в невеличкий чумайданчик...
Чорт його зна, може то мій високотемпературний бред, але воно мені все важке.

Серйозно? Призначення десантнихвійськ яке? Отож, вчіть матчасть. Не можна "обтяжувати" ВДВ... і так вистачає. То в механізованих частинах має бути багато артилерії, вона і є... тільки в танковій роті один танк на ходу, й той без досвітченого екіпажу... але то вже інша історія.
2С12 - "Сани", то міномет.
Да, кстаті, нада підучить коректування мортирного вогню із гаубиць , і мінометного .
Так я і танк т_64 трохи знаю, всмислі як гармату калібрувати трубкою, шо робить як заклини мех. привод , як там боєукладку розкладати і т.д. ясно шо все в теорії :blush:

До "після війни" ще дожити треба. А як же ти в стані злосного тошнотизму будеш свого товариша в мішок для сміття збирати коли в його окоп снаряд попаде? А як свого згорівшого водія замотуватимеш в ОЗК і на своїх плечах тягнутимеш? В мене сержант на дурці зараз від таких моментів. А скільки людей по ночах "воюють" вже будучи вдома... Подумай - воно тобі треба? Якщо дивлячись новини ти віриш всяким речникам АТО і МО чи ГШ про те, що за останню добу 2 двохсотих і три трьохсотих - співчуваю. Настає момент коли треба позбутися юнацької "воєнної романтики" і подивитися на життя дорослими, тверезими очима...
Я взагалі - романтик по життю, причому страшний...... :rolleyes:
Я так і знав шо щас таке начнеться, от того я із ВДВ спільну мову незнаходжу.. в основном, вони мене то побить хочуть, то плачуть, то я риву....
НУ НАХ.... МЕНІ ОТАКУ х\. СЛУХАТЬ! Ну нах. мені згадувать свої кошмари!??? Шоб у мене криша поїхала1?
Після війни , І КАПЕЦЬ! Щас ніколи жаліти, дуріти, навіть думати про ці ужаси не ХОЧУ!!!!!

фу бл.... і тут те саме, тупа ідея була на форумі озвучувать свої проблеми, думав "розвіюся" :(

Все відваліть від мене, я іду своїм шляхом, а правильний він , чи ні, побачимо в кінці. Краще буду красить свій "саквояж" в хакі, а то все время лажу із червоний портфелем , як медик цивільний :), дивитись "губку-боба" , і "гострить" лижі на їхучий_вонючий пекельний донбасик.

Прокляті війни , походу не міняються.

Зображення

Ось доречі вам ресурс, якшо ви тамички ще воюєте, може пригодитись, правда по анг , ну навіть я із своїм рівнем якось читаю .

Там картинок багато, єсенно саме цікаве повирізали.

http://www.globalsecurity.org/military/library/policy/army/fm/

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.02.2015 – 13:31

• 1

#75 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 13:32

мдя..... більше доводити і пояснювати нічого не буду...
  • 2

#76 Лілі

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 18:54

Мобілізація повинна бути добровільною! стан війни не оголошено! і все що тут можна сказати
  • 0

#77 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 18:59

Перегляд дописуЛілі (05.02.2015 – 18:54) писав:

Мобілізація повинна бути добровільною! стан війни не оголошено! і все що тут можна сказати
тему прочитай.
  • -1

#78 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 21:06

Хто скахав, що мобілізація повинна бути добровільною? Може і податки повинні бути добровільними? Нє, нато вона і мобілізація, на то і повістки і відповідальність за то, що косять - покарання.
Ще одне - мобілізація може бути і без воєнного стану - читайте закон України про військовий обов'язок та військову службу
  • 0

#79 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2015 – 22:17

Це означає, що знання в методичках занадто теоретичні? і немають відношення до реальності чи знаючи маразми керівництва, керуватися інструкціями приводить що поглиблення проблеми?
Бо все таки в нормальних арміях, є інструкції по яких в першу чергу діють, в тому і ефективність, що армія не в ручному керуванні, а може автономно діяти .

"Якщо дивлячись новини ти віриш всяким речникам АТО і МО чи ГШ про те, що за останню добу 2 двохсотих і три трьохсотих - співчуваю. Настає момент коли треба позбутися юнацької "воєнної романтики" і подивитися на життя дорослими, тверезими очима..."
Доречі, я та інші дуже сподіваємося, що ви нам розповісте більше. Бо крім від бійців в нас практично немає більш-менш правдивої інформації

Краще хай зроблять ставку на добровольців, вони від душі ідуть, бугалтери швидко тікають. Як я колись писав, не з кожного солдат, бо це теж спеціальність, і цю роботу треба любити.

Повідомлення відредагував MqM: 05.02.2015 – 22:22

• 0

#80 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.02.2015 – 23:02

Перегляд дописуMqM (05.02.2015 – 22:17) писав:

Це означає, що знання в методичках занадто теоретичні? і немають відношення до реальності чи знаючи маразми керівництва, керуватися інструкціями приводить що поглиблення проблеми?
Знання занадто теоретичні, застарілі, не мають відношення до реальності і т.д. Як в нас, в армії пишуться документи: береться старий документ, наприклад радянський статут, переводиться на українську мову і міняється гриф з "Министерство обороны СССР" на "Міністерство оборони України",беруться настанови по стрільбі з ППШ і абревіатура "ППШ" міняється на "АКС-74"... Дебілізм. Норми забезпечення речовим майном не мінялися з довоєнного періоду... майже сторіччя...
В нас змінилося обмундирування та екіпірування, технічні засоби і т.д. а документи не міняються... В той час коли весь світ користується портативними радейками з гарнітурою "вільні руки", в нашій армії до сих пір використовується Р-159, яку видаютьсолдатам (але паралельно в тих солдатів беруть номера телефонів, бо акумулятор в Р-159 сідає через пів-години роботи...)

Бо все таки в нормальних арміях, є інструкції по яких в першу чергу діють, в тому і ефективність, що армія не в ручному керуванні, а може автономно діяти .
Тому то і продували "нормальні армії" в конфліктах з армією СРСР. Бо, здебільшого, на війні ніякі інструкції не діють...

Доречі, я та інші дуже сподіваємося, що ви нам розповісте більше. Бо крім від бійців в нас практично немає більш-менш правдивої інформації
Ну от не люблять бійці розказувати подробиці, не люблять... бо те що вони там робили може видатися "не правильним" для цивільних людей...

Краще хай зроблять ставку на добровольців, вони від душі ідуть, бугалтери швидко тікають. Як я колись писав, не з кожного солдат, бо це теж спеціальність, і цю роботу треба любити.
Ну на цю тему в нас говорять "Генералом можеш ти не бить, а вот солдатом бить обязан". Захист батьківщини - почесний обов'язок кожного громадянина. Але громадяни косять від того почесного обов'язку бо не мають відповідної базової військової підготовки. А де ж ту підготовку взяти? - Правильно, на строковій службі. Тож даремно ту строкову службу відмінили. Тоді всі тішилися, а тепер через це плачуть...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних