Перейти до вмісту

Мобілізація

мобілізація проблема

Повідомлень в темі: 103

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6655 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2015 – 23:10

тема в розділі балачка, чому моя увага не має сили. та й особисте відношення відповідає назві теми. Щоб ото і для мене настав мобілізець - то не хочу і думати - щоб якийсь кацап зайняв мою роботу, в той час, як я захищаю його майно від інших кацапів - брррр, тут лиш матюки, ніяких слів немає.

за останній рік, завдяки пересиленцям, в моєму рідному місті з'явився кацапський язьік. досі було село як село, а тут на місто стало схоже - кацапоязьічні тут з'явилися. Перемога блін.
  • -1

#22 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 23:35

Перегляд дописуkalamar (28.01.2015 – 20:55) писав:

Про зрив мобілізації історія, то частина інф. війни, яку Росія веде, а Обрій підігрує.
еее чувак, в тебе який вишиватнік, жовто-синій й добряче підбитим піною, чи синьо-жовтий і слєхка притрушений порохо?

Перегляд дописуAquarius-ka (28.01.2015 – 22:30) писав:

Та зрозуміле його зневажливе значення, тому й звернулась до модераторів. Якраз приклад кацапського тролінгу: зачіпати болючі проблемні теми і підхіхікувати. А ще перекручувати. А ще - переводити стрілки, переходити на особу, коли наступають на хвоста і називають речі своїми іменами.
місіс, ваші слова дорівнюють рівно нуль. вони не варті того, щоб їх читати. от якщо б ви жили не в США, а десь в Україні, сина вашої сусідки привезли з Донбасу в гробу, а сина вашого брати без ноги. і ось-ось обіцяють принести повістку вашому власному єдиному сину. я би подивився, що тоді би ви написали. а так...
це як в тому анекдоті: - мадам, народ голодує, хліба нема. - тоді нехай їдять булочки, як немають хліба. знущання. а вона ще сміє про тролінг щось писати. підхіхікую я. сука ти, блять. сподіваюсь пожнеш, що сієш

[ex]+10% за порушення правил 3.1, 3.2[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.01.2015 – 09:11

• -3

#23 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.01.2015 – 00:21

Перегляд дописуОбрій (28.01.2015 – 23:35) писав:

...місіс, ваші слова дорівнюють рівно нуль. вони не варті того, щоб їх читати. от якщо б ви жили не в США, а десь в Україні, сина вашої сусідки привезли з Донбасу в гробу, а сина вашого брати без ноги. і ось-ось обіцяють принести повістку вашому власному єдиному сину. я би подивився, що тоді би ви написали. а так...
це як в тому анекдоті: - мадам, народ голодує, хліба нема. - тоді нехай їдять булочки, як немають хліба. знущання.
Даремно Ви так, шановний Обрію, перекручуєте. Живучи у іншій країні (і не буду брехати, що зле) мені було б багато простіше не перейматись болючими українськими справами. Лиш чомусь не виходить. Попереджуючи закиди щодо нудьги - га, якраз зараз багато цікавіше жити, ніж у роки молодості в нескінченних чергах та сварках за слоїк сметани. Ви перекручуєте, що я одобрюю мобілізацію. Лиш вона, мобілізація - складна і серйозна річ, від того залежать життя і здоров'я багатьох-багатьох наших мужчин і жінок, тому її треба обговорювати не у зневажливому тоні. Ось про що я.

Звертатись до мене можна просто Акваріуска, місіс додається до чоловікового прізвища.

А от зі сторони тролінгу: якраз улюблений спосіб переходу на особу інакодумаючих.

Цитата

вона ще сміє про тролінг щось писати. підхіхікую я. сука ти, блять. сподіваюсь пожнеш, що сієш
Ну ось, ще один приклад тролінгу: залякування інакодумаючих хамством.
  • 0

#24 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 00:46

Перегляд дописуAquarius-ka (29.01.2015 – 00:21) писав:

Ви перекручуєте, що я одобрюю мобілізацію. Лиш вона, мобілізація - складна і серйозна річ,
та ні, ви шось вигадали і приписали мені, а потім заявляєте, що я перекручую. це ж смішно. не личить такій пані, отаке вигадувате. я не писав, що ви схвалюєте мобілізацію, тому не приписуйте мені , пліз, того, що я не пишу!

Цитата

тому її треба обговорювати не у зневажливому тоні.
ви геть чисто не вїхали, що означає це слово. ця мобілізація - це якийсь пі*дєц, а не мобілізація. а піз*дєц це піз*дєц, і знвагою тут зовсім і не пахне. ок, віднесу вашу помилку до незнання мату.

Цитата

Ну ось, ще один приклад тролінгу: залякування інакодумаючих хамством.
це не було хамство, це була злість у ваш бік. злість і біль за те, що називаєте мене тролем і виписуєте тут що я "підхіхікую". це треба ж мати справді хвору фантазію, щоб до такого додуматись!
:facepalm:

пес. я ще розумію, коли в даній ситуації їде дах у українців, і вони втрачають почуття реальності і здатності до тверезого мислення.
але коли американці починають гнати, поляки, то це вже якийсь піз*єц точно. мір сошол с ума.

[ex]+10% за матюки[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.01.2015 – 09:13

• 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 09:00

Кому цікаво про те як мобілізують і що робить мобілізований,
ось ФБ парубка який вирішив вести щоденник про свою мобілізацію:
https://www.facebook....kolesnikov.900
Зображення

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2015 – 07:27) писав:

погрозою кари забирають на війну, щоб на твоє місце приїхав кацап-переселенець, зайняв твою роботу, а може навіть і житло, а там може і на твоїй вдові одружиться. Шикарна перспектива.
Звалили Леніна і здобули совок.
справжня жертва путлєрівської пропаганди. Дуже легка здобич двох платних тролів.

ще це варто прочитати.

http://censor.net.ua...uriya_biryukova
  • 1

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.01.2015 – 09:52

Перегляд дописуAquarius-ka (28.01.2015 – 22:30) писав:

Та зрозуміле його зневажливе значення, тому й звернулась до модераторів. Якраз приклад кацапського тролінгу: зачіпати болючі проблемні теми і підхіхікувати. А ще перекручувати. А ще - переводити стрілки, переходити на особу, коли наступають на хвоста і називають речі своїми іменами.
а як же свобода слова? Чи в нас тепер всі невдоволені - агенти Кремля? )
  • 0

#27 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 10:24

Перегляд дописуkalamar (28.01.2015 – 21:14) писав:

Не смішіть з такою "інфою".

Цитата

Во всех балтийских странах пострадала и рыбная промышленность — ЕС устанавливает квоты на вылов и так называемые нормы солидарности на использование европейских водных ресурсов, что приводит к закрытию рыбных заводов и уменьшению рыболоведческого флота.
http://www.segodnya....-shakhtami.html
Це тільки один абзац зі статті і взагалі там розписано, чого позбавились країни, які вступили в ЄС нещодавно. Цікаво почитати... Думаєте в нас буде інакше?

Цитата

По сути, страны Западной Европы, принимая на таких условиях новых членов, превращали их в рынки сбыта для своей продукции и услуг. Взамен предлагались дешевые кредиты на потребление (через крупные западные банки), инвестиции в некоторые отрасли, которые руководство ЕС посчитало достойными для этих стран (например, туризм), вливания в инфраструктуру (которые обычно осваивались западноевропейскими компаниями) и неограниченную миграцию рабочей силы, чтобы оставшиеся без работы поляки, румыны и болгары могли устроиться сантехниками и разнорабочими в развитых странах и перечислять часть заработка себе на родину.

• 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 18:19

Військова прокуратура за таке по писку бє.
http://censor.net.ua...internet_matios
  • 1

#29 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.01.2015 – 19:09

Перегляд дописуФабрегас (29.01.2015 – 09:52) писав:

а як же свобода слова? Чи в нас тепер всі невдоволені - агенти Кремля? )
Не всі, тролінг має свої особливості, дивно, що таке треба пояснювати.
  • 3

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 21:30

Геращенко пропонує ввести кримінальну відповідальність за заклики до ухилення від мобілізації

http://espreso.tv/ne...id_mobilizaciyi

Давно пора.
  • 0

#31 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2015 – 22:11

Депутати пропонують запровадити відповідальність за заклики ухилятися від мобілізації

У Верховній Раді сьогодні зареєстрований законопроект про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією.

Автори законопроекту – народні депутати Антон Геращенко з фракції «Народного фронту» і позафракційний Борис Філатов.

Тексту законопроекту на сайті ще немає, яке покарання пропонують за нове правопорушення, невідомо

Перегляд дописуShіver2005 (28.01.2015 – 09:59) писав:

Ну то розумні не хочуть йти воювати за Вальцмана.
І стояти під кулями на майдані, вони краще будуть займатися інформаційною безпекою, чи не так, Алєксандре?

Перегляд дописуShіver2005 (30.11.2013 – 14:54) писав:

Га-га-га! Хтось має займатись інформаційною безпекою.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 29.01.2015 – 22:12

• 1

#32 Чорний Ворон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 23:36

хочемо чи не хочемо воювати-а доведеться зараз все в наших руках. Хлопці ті що там, вони хоч і кіборги але і їм відпочити від того всього треба.
  • 2

#33 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 09:14

Назву теми змінив на нейтральну

• 2

#34 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 09:45

Перегляд дописуNameless One (30.01.2015 – 09:14) писав:

Назву теми змінив на нейтральну
а зря!
хоча я тебе розумію. ти є модератором і боїшся як би і тебе часом не вчепили: - а чому це, шановний Неймлесе-модераторе, ви толеруєте в себе на форумі інакодомство, га?

ще раз. це ніяк не можна назвати "мобілізацією", коли відбувається примусове-вибіркове зігнання в армію. чому ти кращий за мене, і можеш ходити по ресторанах, квасити пивко по барах та грати повій, а я мушу шурувати на фронт? що це за *уйня така? як війна, то війна. мобілізуються усі, і *уярять на Донбас воювати. а якщо це АТО - то для цього є 500 тисяч мєнтів і есбеушників, як якраз і отримують зарплату борячись з терористами та стежать , щоб дотримувалась конституція і закон.

перейменувавши тему, ти підтримав абсурдність примусового мобілізєца.
  • -1

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 09:58

10 прагматичних причин йти в армію по мобілізації

http://garmata.org/b...po-mobilizatsii
Зображення
  • 0

#36 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 10:09

Перегляд дописуWеbеr (30.01.2015 – 09:58) писав:

http://garmata.org/b...po-mobilizatsii
Зображення
ти, як я розумію, вже пішов?
чи тебе за віком не беруть? підказую: для особливо бажаючих, таких як ти, існують добровольчі батальйони. чому ти досі не там, а граєш тут цьотку клаву?
  • -4

#37 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 10:14

Прикольно навояли) Тільки деякі причини відверто безглузді) Наприклад:
5 Полезные связи
яка починається так:
А ты знаешь, что в богатых развитых странах...

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.01.2015 – 10:14

• 0

#38 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 10:27

Перегляд дописуФабрегас (30.01.2015 – 10:14) писав:

А ты знаешь, что в богатых развитых странах...
багатим пофіг війна...
для них вже закон про індульгенцію готовлять. виявляється, патріотизм матиме ціну. спочатку обкраджуєш бюджет, потім купуєш індульгенцію від призову, і потім гордо трубиш сидячи на канарах, який ти "патріот". о *лять, прівєт феодалізм...

Цитата

Профільний комітет Ради з нацбезпеки і оборони пропонує встановити суму для відкупу від військової служби, еквівалентну річному або п’ятирічному фінансовому забезпеченню контрактника. Про це в кулуарах Ради заявив народний депутат від “Народного фронту” Андрій Тетерук.

http://news.finance....a/news/~/342666
  • -2

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.01.2015 – 10:37

Перегляд дописуОбрій (30.01.2015 – 10:27) писав:

багатим пофіг війна...
для них вже закон про індульгенцію готовлять. виявляється, патріотизм матиме ціну. спочатку обкраджуєш бюджет, потім купуєш індульгенцію від призову, і потім гордо трубиш сидячи на канарах, який ти "патріот". о *лять, прівєт феодалізм...
http://news.finance....a/news/~/342666
Прикольно поєднав два непоєднуваних поняття в одному меседжі:
Це конституційний обов’язок громадян захищати свою державу. Дві тисячі доларів – досить смішна сума, не відповідає дійсності. З паном Березою хочемо запропонувати свою цифру
На повному серйозі розмірковує, якою має бути сума, щоб відкупитись від свого конституційного обов'язку. Тільки мені здається що в цьому реченні депутатом публічно заявлено, що наша Конституція - повня х-ня, раз можна буде офіційно відкупитись від конституційного обов'язку?

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.01.2015 – 10:37

• 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.01.2015 – 11:52

Одна пргматична причина не йти в армію по мобілізації - Ти здохнеш! Якщо пощастить, і знайдуть твої останки - то до твоєї мамки приїде ящик не просто зі сміттям, а ще й з біо відходами.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних