Перейти до вмісту

США

Повідомлень в темі: 38

#21 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 862 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.01.2015 – 18:25

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 12:16) писав:

Я там був,в позаминулому році їздили з друзьями просто подивитися ,як на екскурсію,перетнули всю країну на автомобілі взятому на прокат,мали змогу побачити всю країну,людей,відчути їх менталітет.
Все що я звідти виніс,тільки підтвердило мої погляди.
А можна подробніше про перетин США: які штати вдалось побачити, у якому напрямі їхали, що конкретно сподобалось (якщо щось) і що ні?
  • 1

#22 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6060 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2015 – 19:23

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 14:17) писав:

Фінно татари то хто е?
естнічна спільнота така,чи мовна группа?
А чи може новітне відкриття українських вчених?
оті ваші українські вчені - то така фантастична штука, про яку в Україні ніхто не знає. що то за вчені і звідкиля вини беруться.
Набуть з того ж самого місця, звідки лайфнюз бере політичних експертів. Дивлюсь і афігєваю - на ТВ політичний експерт по скайпу - типовий алкаш в своїй квартирі, що ще не встиг пропити ноутбука, висловлює свою експертну думку про Україну. Птху! Та я ж теж політичний експерт, запросіть мене в ефір телеканалу!
Про фіно-татар я прочитав вперше ось тут в повідомленні жидокацапа який називає себе жидобандерівцем.
Ось зараз, Шівер, прошу вибачення будь-ласка, але тут інакше написати не можна. Прости, так треба.

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 14:17) писав:

П.С.Ще раз уклінно попрошу,давайте друг друга не ображати,а то уже оффтоп,давайте же поговоримо про США.
Ну давайте поговоримо про США.
Свобода - є боротьба кожного за власні інтереси! Ясно що в США є свої інтереси. Ясно що вони боряться за свої інтереси.
Що сказати про США - що по структурі державотворення з іхніх штатів у нас немає відповідних слів для їхнього перекладу.
Ось я, наскільки я обмежено поінформований, вважаю що США - то одна держава і 51 країна. Але може бути і інакше - 51 держава і дофіга країн.
Бо так, як я бачу - в громадянскій війні конфедерати зазнали поразки, і тому держава все ж таки одна. Влада над штатами всеж значно сильніша за владу штатів. На відміну від ЄС. Але все то туфта. Бо в ідеалі, держава - це лише організація, що служить суспільству. В ідеалі.

Ідеальна утопія.Уявіть собі приватну організацію, де є власник монарх, або управляючий президент. Ця організація надає суспільству послуги, по виконанню законів і забезпеченню функціонування економіки. Ну і послуги захисту від конкуруючих таких організацій.
Таких органцізацій на планеті досить багато - більше сотні. Є з чого вибрати.
І ось ми вибираємо, яку з організацій найняти для виконання послуг, які нам потрібні.
І виявляється, що щоб найняти США, нам треба стояти в черзі, і виконувати досить складні умови - люди з шкури лізуть, щоб отримати громадянство США! Є інші організації, які надають ці послуги більш якісно - але там скільки з шкури не лізь, а в чергу не станеш - Ізраїль, ОАЕ...
Ну а є організації, які роздають свої послуги в режимі дуже дивному - Ніби оті сім-карти Бі-лайн, що колись в супермаркеті на виході безкоштовно роздавали. Ось є такі дивні організації, що проводять такі рекламні акції - роздають свої послуги-громадянство безкоштовно, але потім виявляється, що ти за ці послуги заплатив цілою країною, та життями своїх колишніх співгромадян, а якщо пощастить, і справедливість існує - то і своїм життям. Хоча за послуги, надані тобі нібито безкоштовно розраховуються як матеріально так і життями - клієнти-громадяни що вже досить довго на контракті. Отож ти, отримавши громадянство, отримуючи послуги цієї держави, отримавши ніштяки при вступі, маєш потім за ці послуги розплатитися як матеріально так і життям своїх дітей - щоб надати можливість твоїй організації отримати більше клієнтів.
Фух, багато написав.
Головне тут те, що за громадянством США стоять черги, а громадянство РФ - коли треба тоді роздають на так, а як їм не треба - то обломись.

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 14:39) писав:

врятували від знищення і ісламізації.....
врятували від ісламізації задля православізації.
Зараз, коли чечени є більш русскімі, ніж всі інші русскіє (вятичі, мокши, вулгари) - в таких умовах РПЦ швидко еволюціонує до почитання Махмуда поряд з Ісою, як це і було в московській церкві до 1656 року. Історична справедливість "восторжествует". Але все ж таки але - Ця церква прямуватиме до того, щоб шанувати Йосипа Сталіна більше ніж пророків Махмуд і Іса. Сталіна оголосять другим пришестям Іси і Махмуда. Ваші внуки молитимуться Сталіну.

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 15:16) писав:

От і погроза фізичного знищення прозвучала в мій адрес.А я думав що з вами можно адекватно поспілкуватися.А воно оказалось що ні....а це вказуе на те,що вам засрали и зассяли душу ти,кому я присвятив цю тему.....
Ідіть ви в болото ,шановні,хоча мені вас дуже жаль...((((
Діалогу не вийшло, прощавайте.
і ось це дуже схоже на те, коли українець хоче на російсьму форумі знайти людей, з якими можна поговорити, а його цькують.
Тут є з ким поговорити, окрім жидокацапів, що називають себе жидобандерівцями. АЛЕ!!!
Ти почав розмову з того, що вилив відро лайна на сторонню країну! Ти хотів знайти друзів у тому, щоб разом лити лайно на іншу країну!!! Отож дуже добре, що у нас таких друзів не водиться.

Перегляд дописуНемі (28.01.2015 – 16:59) писав:

дожились, тупа вата на форумі.
зате у нас свобода слова.
у них Крим а у нас свобода слова. Порівно поділились? Я вважаю, що ні, наша доля більша, ми в виграші.
Я покищо нічого не видаляв. Якщо вважаєте що щось порушує правила, і треба видалити - напишіть, я розгляну скаргу.
  • 2

#23 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 19:59

Шівере, "ну їй-бо" для мене не аргумент. в правилах не сказано, що згадка релігії має якусь силу.
А окрім того - цікава ж розмова! Якщо видаляти все підряд, то нудно буде, форум загнеться. Що тут відредагувати так, щоб розмова лишилась цікавою?
  • 0

#24 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 20:20

Давайте поговоримо про США.
ось ціла держава, що не має своєї системи фінансів. вона такою була створена. США була створена вільною від європейських монархів з вільною фінансовою системою, де кожен банк мав свої платіжні папери. Цю систему створювали люди, що прагнули свободи.
Потім цю свободу поступово обмежували, Кредитори уряду пролобіювали норми, щоб позбавити інші банки можливості мати свої платіжні папери, щоб лише у обраних банків була така можливість.
Особисто я, як би це сказати, емоційно вражений саме від фінансової системи, тому я про неї і пишу. Хай інші напишуть про інше.
Буш молодший щось там говорив про валюту "амеро", яка могла б бути спільною для Мексики, Канади та США, але то так і не здійснилося.
Писали про те, що ФРС має виняткове право емісії платіжної банкноти на строк 99 років від грудня 1913. Я не знаю наскільки то правда, і чи є новий договір, але і досі нічого не змінилося - банкноти ФРС цінують, державні банкноти США невідомо де, і чи існують взагалі.
У фільмах "зейтгест" показано, що банки можуть безналом видавати кредити, з яких лише 10% є грішми емісованими ФРС. тобто кожний банк сам безналом виконує емісію в 900% від своїх коштів. Це жах. Це грабіж. Така фінансова система не є справедливою. Така свобода - це свобода від справедливості. Я в шоці від такої фінансової систем. Можуть бути різні системи державотворення, але то все туфта - головне - система фінансів. І тут я виступаю за монархію! Фінансова система - то не місце для виборів, то не місце де лохторат купується за гречку. Фінансами має керувати професійно навчений макро фінансист. Монарх. Ні в якому разі не бізнесмен. Керівник бізнесу, директор підприємства - не можуть керувати фінансовою системою - бо в фінансовій системі все навпаки - не так як у бюджеті підприємства. Керувати підприємством, і виконувати послуги фінансового забезпечення для підприємств - то справи зовсім протилежні.
  • 0

#25 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 28.01.2015 – 20:21

[ex]Флуд. Повідомлення не несе корисної інформації, лиш займає багато місця. Усне попередження, рівень не додаю.[/ex]

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.01.2015 – 20:42

• 0

#26 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 20:26

так от - хоча я й вважаю, що приватна система фінансів - то не є добро - але серед держав з різними фінансовими системами, саме США стала найсильнішою! Саме держава з приватною фінансовою системою і приватним виробництвом протистояла державі з державною фінансовою системою і державним виробництвом протягом другої половини двадцятого століття і перемогла! В той час. як держави з державними фінансами і приватним бізнесом пасли задніх. А значить таки приватна фінансова система є сильнішою!
Хоча для мене це дико.
Але я і не агітую на першість у світі. Тому і не агітую за приватну фінансову систему. А агітую я за виживання української культурної ідентичності.
А окремо від цього агітую за державу, що служитиме виживанню української культурної ідентичності, і агітую щоб фінансова система в цій державі була монархічна.
  • 0

#27 Жора Барболин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 22:41

Перегляд дописуAquarius-ka (28.01.2015 – 18:25) писав:

А можна подробніше про перетин США: які штати вдалось побачити, у якому напрямі їхали, що конкретно сподобалось (якщо щось) і що ні?

Звичайно ж можно розказати,будь ласка.Було нас четверо,включая мене,шлях наш почався від міста Нарьян-Мар,де я проживаю,до Санкт-Петербургу,звідти вирушили до Хельсінки,в Хельсінки сіли на літак до Сиетлу.Чому саме з Хельсинки,дешево тому що...правда багато пересадок.Це західне побережжя США.Коли планували поездку,був вариант починати із Сан Франциско,але вирішили все таки Сіетл. Прилетіли ми,зустріли в аэропорту,документи,стандартна процедура,між іншим по русски звертаоися до нас працівники аэропорту.Три дні пробули в місті,погуляли,а потім вирушили в мандрівку країною.Взяли автомобіль, Шевроле,із їхніх таких,народних машин.У нас таких немае,да і у вас напевно теж.Перелік міст і штатів де побували:відомі великі міста Сиетл,Портленд,Лас Вегас,Денвер,Канзас Сіті,Сент Луис,Чикаго,Детройт,Кливленд,НьюЙорк,Вашингтон,столиця,звідти полетіли прямим до Москвы.Штати які,дай Боже память,Вашингтон,Орегон,Невада,Юта,Колорадо,Канзас,Іллнойс,Нью Йорк,Округ Колумбия.
Сподобалось і вразило багато чого,доводилось бачити різних людей,спілкуватись з ними,з хорошими ,з поганими... Вразила і сподобалась насамперед природа ,природа Пывнічної Америки,і ставлення до неї людей.Природа,ландшафт,своеобразна,не подобна до нашого,по крайній мірі де ми проїжжали.Подібно все скоріш на іншу планету,і зорі на небі чуть чуть не ті))).В містах же,у парках,вільно гуляють всякі тваринки,білочки,їжачечки,ідуть до рук,навіть до нас ,незважаючи що ми росіяни))) не демони же,а люди,такі ж як і всі...
Сподобались гарні,хороші,прості щирі люди,які попадались на нашому шляху,таких було немало, не сподобались всякі подонки і душевно хворі,таких теж попадалось вдоволь.Не дуже сподобався автомобиль...не конкретно мова за той,що ми арендували,а як виявилось ,те що я скажу про американськи автомашин,стосуеться переважно їх всїх.По перше,вони величезні і непрактичні,а по друге,жруть палыва як чорты...30л/100км не предел,я серьезно.Экономічність двигуна,у них дурний тон,і це теж серйозно,на першому місці сила і потужність,а те скільки він кушае,пытання навіть не трете,а десяте...Із приемних вражень, на дорогах жодного тобі мусора,(поліцая),не те що у нас...У глибинці,провінції,так же як іу нас,все так само старе і обдерте.Е ті же самі пьяниці і нероби.Алкоголь пьеться так само по кількості як і в нас,тільки другі напитки.Той самий Джек дениэлс рахуеться не елітним напоем,як у нас і напевне у вас,а самим звичайним шмурдяком,який пьють алкоголіки..продають навіть у каністрах пластикових,і коштуе копійки.Ще дуже сподобалась їхня піцца,такої нема ніде,а ні у нас,а ні в Европі,і у вас я думаю немае теж.Скрізь піцца така вкусная,по всіх штатах,по всей краіні...
Продукти,про довольство,ділиться на 2 види.нормальне і говно.Нормальне і більш натуральне коштуе нормальных грошей. Запамьяталося на все життя,навить до сліз,в глухующому колорадо,зайшои ми в бар,випити,а там індіанці,байкери,хотіли нас уже бити (напевно тому що ми білі),але як узнали що ми із Россії,ми з ними побраталися,і оказалися за одним столом.Я контактую з ними до сих пор.
Е різниця між байкерами,їхніми і нашими,я якби і сам мотоцикліст,тому звернув на них увагу,так вот,якщо русский байкер це в більшості своїй православний, врівноважений ,спокійний і освіченй чоловік,який мае певні життеві принципи,то американский байкер повна йому протилкжність...секс драгс рокнролл... Американский байкер,це гопник на мотоцикле,таке склалось враження....
Бачили також різних сектантів,мормонів ,амішів,і інших,що вірують у всіляку маячню.Розповсюджена віра в самопроизвольное вознесение на небеса.Загалом це добрі люди,не дивлячись на те,що в голові у них каша.Ми зупинялись у них.
Також зустрічалися противні люди,які вели себе по хамськи,предвзято,по скотськи,говорили,да ми вас русских зафуяримо,але ьаке случалось за столом і по пьяному ділу.
Глибинка,центральная частина живе своїм тихим розміреним життям,в мегаполісах свій уклад,як і у нас...
Нью Йорк,це та сама Москва ,та сама,тільки речь чуть друга на вулицях,бизнес,круговорот...
Детройт,Чикаго,можно порівняти на приклад з Екатеринбургом,тоже мегаполіси,але більш пролетарского характеру,там роботяги живуть.Стольний град Вашингтон,де закінчився наш вояж здаеться населений самими лише неграми,ніколи таке не міг навіть предполагать.
Окремої уваги заслуговуе славнозвісний Брайтон Біч ,про нього можно писати і писати.Там е і наші і ваші,і шюнаші і ваші евреї))),і ще невеличкий момент,коли американцю доказувати,що ти не русский ,а якоїсь другой нації,з Союзу покойного,американец все равно каже на тебе рашн.Навіть якщо йому казати що юкрейніэн,все равно будешь рашн...на Брайтон Бич вси рашшнс).Вот такі от пироги...
Отвласне і весь рассказ.
  • 0

#28 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 22:57

мова така рясна... ніби й мова, але і язьік теж. ну нехай.
  • 0

#29 Жора Барболин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 22:59

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2015 – 22:57) писав:

Прошу мене понять і простить,я стараюсь.
  • 0

#30 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 23:02

отож є багато країн-штатів, в яких діють свої окремі закони. воно поєднані в державу, в якій ще є свої закони.
то є правила співжиття людей в суспільстві. деякі з них нам задються дикими.
але всеодно більшість нас хоче здобути громадянство США. Тих, хто прагне "умєрєть в рассіє" ми не поважаємо. Бо в Кацапстані тільки й можна що померти, пожити шансів не дають. Шанс жити треба виривати силою. А в США шанс пожити є. І всі його прагнуть.
  • 0

#31 Жора Барболин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 23:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2015 – 22:57) писав:

Деяких букофф вашої мови не маю,користкюсь раскладкою своеі рідноі мовы,яку робив власноруч для андроид (сижу на планшеті),плюс андрюша (андройд)пытается виправлять грамматику.
Завтра я цю проблему вирішу.
  • 0

#32 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 862 повідомлень

Відправлено 28.01.2015 – 23:47

До Жори Бараболіна:
Цікаво прочитати про Вашу подорож Штатами. Ви, напевно, добре знаєте англійську і її діалекти, щоб змогти спілкуватись з місцевими?

Також думаю, що така поїздка Вам досить дорого обійшлася, на один бензин у явно не економічній машині десь купу доларів прийшлось угрохати? А ще готелі і їда, не кажучи вже про квитки на літак. До речі, скільки миль було на одометрі після закінчення поїздки? Видно, у Росії люди досить заможно живуть, коли можуть собі такі поїздки дозволяти?

Ось Ви написали:
"США не скажуть,вони просто прилетять/прийдуть ,і знищать твою країну,як робили це неоднократно.Вони залізуть тобі в душу,натравлять тебе на брата,щоб убивали чим побільше друг друга.А ті хто за лишиться,будуть на них пахать.
Вони не розмовляють з "аборигенами" на рівних. Всі інші народи для них шлак,немае ніякої демократії, а е подвійні стандарти і американські інтереси...
П.С.Я там був,в позаминулому році їздили з друзьями просто подивитися ,як на екскурсію,перетнули всю країну на автомобілі взятому на прокат,мали змогу побачити всю країну,людей,відчути їх менталітет.
Все що я звідти виніс,тільки підтвердило мої погляди",

- після поїздки підтвердились погляди щодо чого? Якщо Вам з друзями вдалось отримати візу, проїхати величезну територію у горах і пустинях, поспілкуватись з багатьма людьми і щасливо вернутись додому, то враження мали б бути непогані, ні?
  • 0

#33 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 00:03

Цитата

Жора Барболин
а ось і на Теревенях зявився проплачений кацапами троль. чувак, ти звідки с адєсcи какой нібуть ілі впрямь сусід Шівера?

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 11:57) писав:

я не являюсь носіем української мови,а вывчаю її з допомогою дружини.Мало того,я е якраз тим самим ,кого ви називаете кацапом,тобто родився і проживаю в РФ.(Родився в РСФСР,проживаю в РФ).
[ex]Порушення правил пункт 3.2[/ex]

Цитата

Детройт,Чикаго,можно порівняти на приклад з Екатеринбургом,тоже мегаполіси,але більш пролетарского характеру,там роботяги живуть.
ну а це чувак ти капітально дав маху. я не був у Детройті, але стільки про нього читав і стільки документалок переглянув, шо .
роботягів там вже років, як кажуть 5 дньом с агньом. накрився Детройт. мідним тазом. майже одні негритоси шіряющієся залишились. скажи своїм методичкоскладальникам хай негайно її оновлюють. бо тобі повірять хіба що останні йолопи, чи вишивата на зразок каламаря енд ко :lol:

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 29.01.2015 – 08:13

• 0

#34 Жора Барболин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 00:27

Перегляд дописуAquarius-ka (28.01.2015 – 23:47) писав:

До Жори Бараболіна:
Цікаво прочитати про Вашу подорож Штатами. Ви, напевно, добре знаєте англійську і її діалекти, щоб змогти спілкуватись з місцевими?

Також думаю, що така поїздка Вам досить дорого обійшлася, на один бензин у явно не економічній машині десь купу доларів прийшлось угрохати? А ще готелі і їда, не кажучи вже про квитки на літак. До речі, скільки миль було на одометрі після закінчення поїздки? Видно, у Росії люди досить заможно живуть, коли можуть собі такі поїздки дозволяти?

Ось Ви написали:
"США не скажуть,вони просто прилетять/прийдуть ,і знищать твою країну,як робили це неоднократно.Вони залізуть тобі в душу,натравлять тебе на брата,щоб убивали чим побільше друг друга.А ті хто за лишиться,будуть на них пахать.
Вони не розмовляють з "аборигенами" на рівних. Всі інші народи для них шлак,немае ніякої демократії, а е подвійні стандарти і американські інтереси...
П.С.Я там був,в позаминулому році їздили з друзьями просто подивитися ,як на екскурсію,перетнули всю країну на автомобілі взятому на прокат,мали змогу побачити всю країну,людей,відчути їх менталітет.
Все що я звідти виніс,тільки підтвердило мої погляди",

- після поїздки підтвердились погляди щодо чого? Якщо Вам з друзями вдалось отримати візу, проїхати величезну територію у горах і пустинях, поспілкуватись з багатьма людьми і щасливо вернутись додому, то враження мали б бути непогані, ні?
Щоб заможно жити ,треба працювати,що я і роблю,хоча заможно чи ні я живу,не знаю,скоріш не заможно,а прийнятно и пристойно.Поїхати в таку віддалену країну як Штаты,можу соби дозволити,поскільки маю невеличкий бізнес,совместно з тими самими друзями з якими їздив,але підкреслю,щоб нормально жити,треба вкалывать.І смію Вас завірити,вони живут не краще нас,а якщо краще,то не набагато.
З приводу мов:володію на достатньому рівні німецькою,фінською,розумію удмуртську,вона подібна на мою рідну,українська в процессі.Англійську не вивчав ніде,в школі а згодом в інституті ин яз був дойч.Англійська вивчтлася сама собою,род деятельности зобовьязуе її знать,особливо технічну.Почалось оволоління ще з дитинства,з компьютерных цяцьок,приставка денді,потім мова Бейсік,і по восходящей.я її не вчив,а оказалось знаю...все що написано,розумію даже добре,можу спокойно читать литературу.а усно спілкуватись довелось вперше якраз тоді,при поїздці.Вроде би нормально получалось,всі розуміли чого я хочу,аналогично і я.
По поводу далеекої дороги,вона не настільки далека як здаеться,я долав більші відстані на мотоцикле,один,а нас було там чотирьох.
по поводу сприйняття-несприйняття,кажу ж,доводилось і з подонками спілкуватись,но це мало вплинуло.несприйняття викликае не країна і люди,а зовнішня политика ціеї країни....

Перегляд дописуОбрій (29.01.2015 – 00:03) писав:

а ось і на Теревенях зявився проплачений кацапами троль. чувак, ти звідки с адєсcи какой нібуть ілі впрямь сусід Шівера?
ну а це сука вже зайобує читати чи не на кожному форумі. у вас блять уява є, чи Кацапія не виділила кошти на добряче підготовлених клавіатуройобів?
ну а це чувак ти капітально дав маху. я не був у Детройті, але стільки про нього читав і стільки документалок переглянув, шо нуйгонах.
роботягів там вже років, як кажуть 5 дньом с агньом. накрився Детройт. мідним тазом. майже одні негритоси шіряющієся залишились. скажи своїм методичкоскладальникам хай негайно її оновлюють. бо тобі повірять хіба що останні йолопи, чи вишивата на зразок каламаря енд ко :lol:
під словом роботяги,я і мав на увазі отой ширяющийся чорний пролетариат,це нещасні люди....
  • 0

#35 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 862 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 04:09

Перегляд дописуЖора Барболин (29.01.2015 – 00:27) писав:

І смію Вас завірити,вони живут не краще нас,а якщо краще,то не набагато.

Культура спілкування, якість доріг, безоплатні громадські туалети (з папером навіть!), - враження не справили?

Цитата

По поводу далеекої дороги,вона не настільки далека як здаеться,я долав більші відстані на мотоцикле,один,а нас було там чотирьох.

Все ж таки, цифра на одометрі не запам'яталася, коли пришлось віддавати рентовану машину у Нью Йорку? І так легко її випозичили на такий великий пробіг, іноземцям, без кредитної історії?

Цитата

По поводу сприйняття-несприйняття,кажу ж,доводилось і з подонками спілкуватись,но це мало вплинуло.несприйняття викликае не країна і люди,а зовнішня политика ціеї країни....

Тобто безпосереднє спілкування під-час довгої подорожі чужою країною не вплинуло, а зовнішня політика, вичитана з одного джерела, як виглядає, вплинула?
  • 0

#36 Жора Барболин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 08:50

Перегляд дописуAquarius-ka (29.01.2015 – 04:09) писав:

[/size]
Культура спілкування, якість доріг, безоплатні громадські туалети (з папером навіть!), - враження не справили?
[/size]
Все ж таки, цифра на одометрі не запам'яталася, коли пришлось віддавати рентовану машину у Нью Йорку? І так легко її випозичили на такий великий пробіг, іноземцям, без кредитної історії?
[/size]
Тобто безпосереднє спілкування під-час довгої подорожі чужою країною не вплинуло, а зовнішня політика, вичитана з одного джерела, як виглядає, вплинула?
Культура спілкування,по разному бувало,безплатні сортири бачиа на заправках,це саме е і у нас,ото уже "досягнення цивілізації" ,нужники)))))
Щодо автомобіля,то цей металлолом автомобилем тільки е номінально,він брався нами з цілью пересування по країні.Про цифру на лічильнику сказати не можу,бо не один із елеетронних приладів корректно не працював,навіть стрілка спідометра жила своїм життям.Як нам цю колымагу дали?А дуже просто.Коли береш, вносиш сумму,800$,і їдь на здоровья,іноземці так роблять,а потім,коли зданшь,тобі цю сумму повертають,якщо все норм.А у нас все було норм ))Повертали машину в Сент Луисі,не в нью Йорку.Ми навіть рлзглядали варіант покупки подібної машини,потім за лишили би,але рішили так.
по поводу зовнішньої политики ціеї держиви,вона не вичитана мною десь,з"одного джерела", просто включаю трошкт голову часом.Інфу звик сприймати більш в текстовому виді,беру її з різних джерел,на різних мовах (звісно на тих,які знаю),а потім піддаю аналізу.
Так само ваш форум в яндексі надибав,взаналі навіть не по політичному запросу)
А телеящика не дивлюсь,навіть дома його не тримав до пори до часу,пришлось купити,бо подарувала дружина Ікс бокс,а ще я підключаю до нього ноут через ХДМИ ,щоб на великому екрані пограти в улюблену цяцьку.
  • 0

#37 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2015 – 14:43

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 12:52) писав:

З приводу злочинів проти людей:
Россія не знищила жодного народу який "підкорила" ,у нас проживае більше 200 народов,самих самих різних,у кожного е своя мова,кожен народ представлений в органах державної влади, в тому числі і федеральної,ніхто нікого не утискае.
правильно тих кого підкорила а тих кого не підкорила? знищили турків месхитинців, адигейців, багато сибірських народів
  • 1

#38 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2015 – 19:44

Перегляд дописуЖора Барболин (28.01.2015 – 22:41) писав:

Звичайно ж можно розказати...

Ага, ось ми вас і відстежили, Миколо Яновичу. Я повідомив вашу IP адресу до Інтерполу. Начувайтесь.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 29.01.2015 – 19:57

• 1

#39 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 862 повідомлень

Відправлено 29.01.2015 – 20:05

Перегляд дописуЖора Барболин (29.01.2015 – 08:50) писав:

Культура спілкування,по разному бувало,безплатні сортири бачиа на заправках,це саме е і у нас,ото уже "досягнення цивілізації" ,нужники)))))
Якраз "сортири" найбільше скажуть про культуру і рівень життя :)

Цитата

Щодо автомобіля,то цей металлолом автомобилем тільки е номінально,він брався нами з цілью пересування по країні.Про цифру на лічильнику сказати не можу,бо не один із елеетронних приладів корректно не працював,навіть стрілка спідометра жила своїм життям.Як нам цю колымагу дали?А дуже просто.Коли береш, вносиш сумму,800$,і їдь на здоровья,іноземці так роблять,а потім,коли зданшь,тобі цю сумму повертають,якщо все норм.А у нас все було норм ))
Шановний п.Барболін, при всій повазі, як до співрозмовника - я не вірю Вашим розповідям (про то вже можна було догадатись :) ).
Ви хочете переконати. що проїхали майже 3000 миль / 4600 км, то тільки від Сіетла до Сент Луїса на старій машині, в якій майже нічо не працювало, лиш "пересувалось"? Через гори Кордільєри, степи і пустині. і та машинка не розвалилась десь по дорозі? Зі швидкістю, якої треба триматись на гайвеях 100 - 120 км/год? Не зробила ніде аварії? Так, я не полінилась нині провести лінії по дорогах і порахувати, згрубша ( є така чарівна річ, як Гугл Планета). До речі, Ви не згадали інших велих міст, через які мали б їхати, як Лос Анджелес і Сан Дієго, або Салт Лейк Сіті у іншому варіанті, бо так проложені дороги через гори.

І наскількі мені відомо - таких старих металомних автомобілів ніхто не рентує, вони б збантрутували і сіли в тюрму після першої ж аварії через несправність. Рентують приблизно не старші 3-х років, потім продають і купляють нові. Бізнеси з таким не жартують.

Цитата

Повертали машину в Сент Луисі,не в нью Йорку.Ми навіть рлзглядали варіант покупки подібної машини,потім за лишили би,але рішили так.
А далі як подорожували?
Ну і на тім наразі досить.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних