Перейти до вмісту

Комфортна температура

температура

Повідомлень в темі: 34

Опитування: Комфортна температура (8 користувачів проголосувало)

Яка температура повітря комфортна для Вас?

1. 13-15 градусів (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. 16-18 градусів Цельсія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

3. 19-20 градусів (2 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

4. 21-24 градусів (5 голосів [62.50%])

Процент голосів: 62.50%

5. більше 25 градусів (1 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.08.2016 – 09:07

Перегляд дописуAquarius-ka (24.08.2016 – 22:24) писав:

А з чим то зв'язано, що кажуть?
Причини різні. В Закарпатті гоовна причина - вирубування лісів. Ще десь - господаська діяльність людини. Кар'єр, наприклад, поруч, копають, бо щось там видобувають - банальнийй пісок, як-от. Тема актуальна, не лише для Буковини, але і для Галичини, менше Поділля і північних територій. Темою цікавлюсь, оскільки вона зачепила і мене. Зокрема, у нас, на Галичині, бачу 2 основні фактори убуванню води. Перший - природній. Взимку та весною останніми роками опадів стало різко менше, а отже суттєво скоротилось зовнішнє наповнення підземних водних запасів. Другий фактор, органічно випливає з першого: якщо запаси не наповнюються, а регулярно використовуються, то вони, відповідно, скорочуються. Отже, фактор, другий - людський. Людська недалекоглядність, неекономність і, технічний поступ. Так так, саме технічний поступ і зумовив різке зменшення підземних водних запасів. Раніше, технічно обмежені, люди не стані були витрачати великі обєми води. З проресом ця можливість появилася мало не в кожнього. Тепер чи не кожний власник будинку у селі, вважає за необхідне пробити скважину чи кинути насос у колодязь і 24 години викачувати воду. Для прикладу, аби зрозуміти, якими темпами і в яких масштабах люди тратять воду. Раніше, всі ходили в туалет надвір. А зараз він в кожного в хаті, в селі включно. Разів 6-8 кожен туди ходить, якщо сімя з чотирьох - це вже 24-32 рази. Після кожнього використання туалетом, зливають літрів 6-8 води. Отож, рахуйте самі. Душі, ванни, пральні машини. Миття машин власних. Знову рахуйте.
Якщо з підземного резервуару регулярно забирати, і водночас, не поповнювати, то, зрозуміло, що він вичерпується і водоносні шари спадають нижче і нижче.

Цитата

Хоч взагалі зараз поливне землеробство випомповує підземні води нечуваними темпами,
Ну це абсурд, в Каліфорнії, серед пустелі, започаткували землеробство, і почали вирощувати в гіганстських масштабах фрукти та ягоди, шляхом орошення. Поливали свої газони, аякже, мусить бути газон коло хати і мусить бути зелений, навіть у спекотній Каліфорнії. На наслідки не зважали, бо тупе бидло - дальше свого носа не бачить і живе девізом французької "аристократки" - після нас хоч потоп, а в даному випадку - сахара. Виснажили підземні водні поклади, а тепер хапаються за голови. Жніть, що сіяли.
  • -1

#22 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1346 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.08.2016 – 14:45

Таак, без води біда ((( А з чим то зв'язано, що кажуть? Хоч взагалі зараз поливне землеробство випомповує підземні води нечуваними темпами, але у вас певно інша причина?
А то хіба хтось шукає причини? Люди мучаться та й усе. Дощів мало, клімат змінюється - ото усі причини. А чим спричинені ці причини невідомо. Може в інших місцинах хмари штучно ганяють, тому тут нема дощів.

А ось про наші парадокси: надворі біля 40Ц в тіні, а на паркінгах навіть боюсь вгадувати, а чоловік вчора казав, що в них на роботі так кондиціонер гонить, що мусив чай гарячий пити, бо змерз ))
Я теж на вулицю ходжу грітися з роботи)) А чай гарячий і в спеку добре пити, щоб бути однієї температури із середовищем)

Повідомлення відредагував серпиня: 25.08.2016 – 14:46

• 1

#23 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 25.08.2016 – 19:11

Перегляд дописусерпиня (25.08.2016 – 14:45) писав:

А чим спричинені ці причини невідомо. Може в інших місцинах хмари штучно ганяють, тому тут нема дощів.
Ну не знаю, аж такого ще нема, думаю. От нашу місцевість дощі довго обходили, з півночі і півдня, ніби їх щось розділяло )) А от в Луїзіані так вляло, аж позатоплювало, міцно, ще й до того дім відомого проповідника, який перед тим "пояснював" всі біди гріховністю, а тепер, не кліпнувши: ми не знаєм божої мудрості і провидіння )) Що ж іще!

Цитата

теж на вулицю ходжу грітися з роботи)) А чай гарячий і в спеку добре пити, щоб бути однієї температури із середовищем)
А в мене якраз протилежна філософія - різниця температур загартовує, воно спрацювало при довгому перельоті цієї весни в Україну, зі зміною клімату, часу і всякими кашлями в літаку, можу похвалитись, що не захворіла! А ще більше для заохочення загартовуватись, не різко, але потрохи капля камінь довбе :)
  • 1

#24 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1346 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 09:11

Перегляд дописуAquarius-ka (25.08.2016 – 19:11) писав:

Ну не знаю, аж такого ще нема, думаю. От нашу місцевість дощі довго обходили, з півночі і півдня, ніби їх щось розділяло ))
Може у вас теж розганяють хмари неподалік, просто про це не оголошують ніде. От дивіться, що знайшла:
http://zib.com.ua/ua...yati_hmari.html

А от в Луїзіані так вляло, аж позатоплювало, міцно, ще й до того дім відомого проповідника, який перед тим "пояснював" всі біди гріховністю, а тепер, не кліпнувши: ми не знаєм божої мудрості і провидіння )) Що ж іще!
Як все запущено)

А в мене якраз протилежна філософія - різниця температур загартовує, воно спрацювало при довгому перельоті цієї весни в Україну, зі зміною клімату, часу і всякими кашлями в літаку, можу похвалитись, що не захворіла! А ще більше для заохочення загартовуватись, не різко, але потрохи капля камінь довбе :)
Це правда, треба позбавляти час від часу себе комфорту, щоб не хворіти.

Повідомлення відредагував серпиня: 26.08.2016 – 09:12

• 0

#25 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 19:22

Перегляд дописусерпиня (26.08.2016 – 09:11) писав:

Може у вас теж розганяють хмари неподалік, просто про це не оголошують ніде. От дивіться, що знайшла:
http://zib.com.ua/ua...yati_hmari.html
Ніколи навіть не чула про про таке! Гмм... Там ідеться про градові хмари чи я щось недопоняла? Не знаю, який би то мало смисл у нас. Землеробство у нашому графстві так собі, найбільше певно вирощування трави для покриття подвір'їв, корови ще пасуться "надико", круглорічно, таке саме і у сусідніх з нами. От Луїзіана точни би пробувала розігнати, якби можна, там біда з затопленням і навіть люди загинули.
  • 1

#26 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 26.08.2016 – 19:37

День видався комфортний. Не спекотний. Відчувається наближення осені. Зараз схожу надвір посцяти, і заодно надихаюсь всласть чудовим воздухом.
  • -1

#27 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1346 повідомлень

Відправлено 27.08.2016 – 21:34

Перегляд дописуAquarius-ka (26.08.2016 – 19:22) писав:

Ніколи навіть не чула про про таке! Гмм... Там ідеться про градові хмари чи я щось недопоняла? Не знаю, який би то мало смисл у нас. Землеробство у нашому графстві так собі, найбільше певно вирощування трави для покриття подвір'їв, корови ще пасуться "надико", круглорічно, таке саме і у сусідніх з нами. От Луїзіана точни би пробувала розігнати, якби можна, там біда з затопленням і навіть люди загинули.
Є різні способи розганяння хмар, я не вникала ніколи, просто згадала, що таке роблять, бо чула колись, і їх розганяють не лише для землеробства, а й для масових заходів, для файної погоди, щоб погода не завадила розвагам:
http://yakkaks.ru/ri...ajut-hmari.html
Чула за Луізіану. Такі затоплення мабуть непередбачувані просто, щоб могти якось їм зарадити.
  • 1

#28 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 28.08.2016 – 20:49

Не знаю, якось не чула, щоб про таке говорили. А тепер у нас майже кожен має на телефоні радарну карту від синоптиків про погоду, сама бачила, яка там хвиля на Луїзіану перла! Якби можна - то точно щось би робили (крім молитись)))
  • 1

#29 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 16:42

Спека нині. Ніц робити в жару не хочеться. А ось завтра вже можна буде дихнути на повні груди, принаймі обіцяють.
  • 0

#30 SunDi

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 19:36

Перегляд допису8758947589473958 (19.08.2016 – 04:32) писав:

Краще б ви роботу нормальну знайшли, аніж спамили.

А з чого ви вирішили, що я не працюю? Чи усі, хто тут спілкуються, безробітні?
Не зрозуміла ваш випад у мій бік.
До речі, прочитала, що наш уряд знизив норму газу. Минулої зими було 7 кубів на метр. Тепер буде 5,5. Мабуть цієї зими у всіх буде 18-20С.
  • 1

#31 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 20:01

Перегляд дописуSunDi (29.08.2016 – 19:36) писав:

Мабуть цієї зими у всіх буде 18-20С.
Ібо нєфік хохлам в майках ходить, коли бріти у світера кутаюцця
  • 0

#32 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 29.08.2016 – 20:31

Жарт про комфортну температуру, від моєї молодшої:

Викликають сина, бо тато в лікарні і певно скоро кінець. То вже не перший раз, синові далеко їхати, тому він допитується, чи вони впевнені. Так, так, тато вже на ніщо не реагує. Син прилетів, бачить тата - дійсно, очі заплющені, не їсть, не говорить. Тоді син підходить до терморегулятора і переставляє температуру з 80Ф на 72Ф. Тато вмомент відкриває очі і кричить: Не смій чіпати!
  • 1

#33 Mitrik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.11.2016 – 00:23

у нас піч, топимо аж шкварчить, маємо лічильник) температура залежить від настрою, але нижче 22 не, бо холодно)
  • 0

#34 Somniya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 14.03.2017 – 17:09

У нас в доме всегда в районе 20 градусов, это самый оптимум для меня.
  • 0

#35 Польща

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 16.03.2017 – 17:46

не комфортно в +25
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua