Перейти до вмісту

Що нам робити з Донбасом?

Повідомлень в темі: 84

#41 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 03.01.2015 – 21:25

Перегляд дописуФабрегас (10.11.2014 – 13:44) писав:

якийсь нормальний державний канал який би вів мовлення російською мовою
чим тобі не вгодив Інтер? І новини рос. мовою і серіали московські хоч лопатою греби
  • 0

#42 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1737 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.01.2015 – 01:47

Перегляд дописуІ Цвях (03.01.2015 – 21:25) писав:

чим тобі не вгодив Інтер? І новини рос. мовою і серіали московські хоч лопатою греби
він з тих телят, які думають, шо якшо вони оркам дадуть рускіязик записаний якимсь особим статусом якимись золотими буквами, і взагалі всіляко лизнуть тих орків в одне місце, то вони,орки нарешті припинять розвалювати все навколо і стануть людьми. ну шо тут скажеш-це наївність. українська наївність. дуже небезпечна. орки біснувались всі роки незалежности, вони не тіке мали свій рускіязик де тіке можна, вони відверто зневажали українську державу весь час, вони демонтстративно її зневажали і все не могли унятися такі там націоналісти в києві ялові сиділи, як фабрегас, ніяк не їли їх за це, бо ж мали! рашка інакше не могла б "позахищати" а в неї ж "місія" така. вони ставили памятники катеринам, сталіну! шо вони вже тіке не казали як вони тіке не ізощрялись. ось у мене валяється журнал істфака донну,-двісті чи скіке там сторінок барьби з фошизмом, в найсмердючішому кацапопропагандистському стилі. це 10й чи десь там рік. чого так і чого ж їм не хватало? наші телята як фабрегас ДОСІ не розуміють шо проблема не в задобренні відвертого ворога, а в його елімінації. треба вже нарешті побачити-існує агресивна ідеологія російства. лапотний нацизм,великодержавний шовінізм, третьоримство,месіанство, називайте його як хочете, але слід уже давно побачити-це лютий ворог нам. це небезпека нам. аж до загрози фізичного існування. і цей ворог ніколи не зупинявся в своїх намаганнях знищувати все навколо себе. і ніколи цього не скривав. а ось ці орки-це його, ворога, зброя, це його клітини які він розповсюдив рясно по тілу всього совка, шлючи безперервно їм потрібні сигнали шоб вони лишались малігнізованими і не зазнали раптом санації. потоки ненависті до українського,білоруського, будь якого на шо вони положили своє око лилися на голову цьому трудауому сауєцкаму народу перетворивши їх на справжніх орків.з виродженими поняттями добра і зла, з втратою базових орієнтирів.ці зомбі це небезпека.вони притягли війну і вони інструмент який буде використовуватися кацапською злоякісною імперією доти доки не впаде сама імперія. і не вислужуватися перед виродками суспільства треба, а всіляко інгібіювати їхню активність. українізація потрібна в донбасі а не рускіязик. і про це треба дуже голосно і чітко заявити, а не морозитись, шоб вони всі почули і поняли-ось нарешті справжні націоналісти за вас взялись, за яких ви так довго розказували в своїх страшилках. сформулювати чітко шо і як україна буде робити на своїй землі і лати сигнал шо це обовязково для виконання. всіма! садити треба всю бандитню, за законом, починаючи від гудка добродєтєля, закінчуючи чортами лєшими косими і кривими-всіма цими люмпенами попочлєнцами. жостко, надовго, збудувати їм в степу комплекс "новоросія" і все сміття впіймане живим туди закинути. і реформувати край як і всю решту країни. запускати перебудову, гукати експертів і рішати, шо робити з цими густонаселеними містами без роботи, де всі заводи, навколо яких і зявилось стіке людей, розпиляні ще з 90х років, шахти позакривані тощо. думати там і рішати. а пяту колону жостко карати, проголосити чітко курс і сказати ось це харашо, а ось пагано,і за це всі будуть получати по голові якшо рипнуться таке чинити. і вся ця шушваль, вся ця біомаса, ці гуманоїди мерзотні присядуть і не пікатимуть. а потомки їхні колись виростуть вже нормальними людьми вмнормальній країні. і вся історія. ось приклад. сидить в мами на роботі мразь яка влітку коли місто було зайняте макаками, сфоткалась на тлі прапора хуєсосії, на міськраді, і виставила ця мразь цю фотку в однокласниках. пройшов час, макак з артемівська вижарив батальон артемівськ з спецназом. і мразь фотачку прибрала. але оскільки вся решта лишилась як і було, мразь своїм чорним ротом продовжує випускати свою чорну злобу. сидячи в мирному місті буквально в прямому сенсі за спинами тих хто цей мир тримає і кого її паскудний рот очорняє. можна уявити якби дії нової влади були значно рішучішими, такими як ми сподівалися, ця мразь би й пікнути не змогла. або взагалі була б вигнана к чортам собачим з позбавленням громадянства їсти рускійммох в якусь ісконно руску карелію.
так, держава знову не робить потрібних дій. і це сумно. проблема не випарується. але потрібні дії це не мєтання бісєра, фабрегасе, перед орками, це навпаки покарання всіх хто сміє порушувати закон, і чіткі сигнали україни, шо вона не дасть на своїй землі розростатися кацапській гнилі людоненависництва. орки тупі але сигнали вони вміють ловити. набагато краще ніж українці вміють роздуплити кого треба в президенти вибрати, шоб нарешті діло робилося.
  • 1

#43 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 04.01.2015 – 03:43

Перегляд допису_Ex (04.01.2015 – 01:47) писав:

він з тих телят, які думають, шо якшо вони оркам дадуть рускіязик записаний якимсь особим статусом якимись золотими буквами, і взагалі всіляко лизнуть тих орків в одне місце, то вони,орки нарешті припинять розвалювати все навколо і стануть людьми. ну шо тут скажеш-це наївність. українська наївність. дуже небезпечна. орки біснувались всі роки незалежности, вони не тіке мали свій рускіязик де тіке можна, вони відверто зневажали українську державу весь час, вони демонтстративно її зневажали і все не могли унятися такі там націоналісти в києві ялові сиділи, як фабрегас, ніяк не їли їх за це, бо ж мали! рашка інакше не могла б "позахищати" а в неї ж "місія" така. вони ставили памятники катеринам, сталіну! шо вони вже тіке не казали як вони тіке не ізощрялись. ось у мене валяється журнал істфака донну,-двісті чи скіке там сторінок барьби з фошизмом, в найсмердючішому кацапопропагандистському стилі. це 10й чи десь там рік. чого так і чого ж їм не хватало? наші телята як фабрегас ДОСІ не розуміють шо проблема не в задобренні відвертого ворога, а в його елімінації. треба вже нарешті побачити-існує агресивна ідеологія російства. лапотний нацизм,великодержавний шовінізм, третьоримство,месіанство, називайте його як хочете, але слід уже давно побачити-це лютий ворог нам. це небезпека нам. аж до загрози фізичного існування. і цей ворог ніколи не зупинявся в своїх намаганнях знищувати все навколо себе. і ніколи цього не скривав. а ось ці орки-це його, ворога, зброя, це його клітини які він розповсюдив рясно по тілу всього совка, шлючи безперервно їм потрібні сигнали шоб вони лишались малігнізованими і не зазнали раптом санації. потоки ненависті до українського,білоруського, будь якого на шо вони положили своє око лилися на голову цьому трудауому сауєцкаму народу перетворивши їх на справжніх орків.з виродженими поняттями добра і зла, з втратою базових орієнтирів.ці зомбі це небезпека.вони притягли війну і вони інструмент який буде використовуватися кацапською злоякісною імперією доти доки не впаде сама імперія. і не вислужуватися перед виродками суспільства треба, а всіляко інгібіювати їхню активність. українізація потрібна в донбасі а не рускіязик. і про це треба дуже голосно і чітко заявити, а не морозитись, шоб вони всі почули і поняли-ось нарешті справжні націоналісти за вас взялись, за яких ви так довго розказували в своїх страшилках. сформулювати чітко шо і як україна буде робити на своїй землі і лати сигнал шо це обовязково для виконання. всіма! садити треба всю бандитню, за законом, починаючи від гудка добродєтєля, закінчуючи чортами лєшими косими і кривими-всіма цими люмпенами попочлєнцами. жостко, надовго, збудувати їм в степу комплекс "новоросія" і все сміття впіймане живим туди закинути. і реформувати край як і всю решту країни. запускати перебудову, гукати експертів і рішати, шо робити з цими густонаселеними містами без роботи, де всі заводи, навколо яких і зявилось стіке людей, розпиляні ще з 90х років, шахти позакривані тощо. думати там і рішати. а пяту колону жостко карати, проголосити чітко курс і сказати ось це харашо, а ось пагано,і за це всі будуть получати по голові якшо рипнуться таке чинити. і вся ця шушваль, вся ця біомаса, ці гуманоїди мерзотні присядуть і не пікатимуть. а потомки їхні колись виростуть вже нормальними людьми вмнормальній країні. і вся історія. ось приклад. сидить в мами на роботі мразь яка влітку коли місто було зайняте макаками, сфоткалась на тлі прапора хуєсосії, на міськраді, і виставила ця мразь цю фотку в однокласниках. пройшов час, макак з артемівська вижарив батальон артемівськ з спецназом. і мразь фотачку прибрала. але оскільки вся решта лишилась як і було, мразь своїм чорним ротом продовжує випускати свою чорну злобу. сидячи в мирному місті буквально в прямому сенсі за спинами тих хто цей мир тримає і кого її паскудний рот очорняє. можна уявити якби дії нової влади були значно рішучішими, такими як ми сподівалися, ця мразь би й пікнути не змогла. або взагалі була б вигнана к чортам собачим з позбавленням громадянства їсти рускійммох в якусь ісконно руску карелію.
так, держава знову не робить потрібних дій. і це сумно. проблема не випарується. але потрібні дії це не мєтання бісєра, фабрегасе, перед орками, це навпаки покарання всіх хто сміє порушувати закон, і чіткі сигнали україни, шо вона не дасть на своїй землі розростатися кацапській гнилі людоненависництва. орки тупі але сигнали вони вміють ловити. набагато краще ніж українці вміють роздуплити кого треба в президенти вибрати, шоб нарешті діло робилося.

З окопу писав? ;)
  • 0

#44 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1737 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.01.2015 – 04:32

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 03:43) писав:

З окопу писав? ;)
ем, лол, маю тобі повідомити неприємність: з усіх придурків,від яких можна було очікувати подібного питання, ти виявився останнім. last but not least, як кажуть у них.
та все ж відповім,ти ж мабуть чекаєш,викрив даунбасівського диванного байца який ховається за спинами інших, замість того шоб побігти в горлівку і відгризти голову бісу і тд і тп. НІ, не з окопу. я не беру участи в АТО в якості військового. не був призваний військоматом, і не пішов добровольцем. я не ухилятимусь і не вагатимусь ані хвилини якшо призовуть, скажуть пашлі ми тебе научім ти нужен родінє. але добровільцем я не піду, я немаю жодних навичок я не служив в армії (не косив, хворий на голову за твоєю класифікацією), я не те шо навіть засцяв я просто надзвичайно далекий від реальної боєготовности. так можеш вважати шо в мене кишка тонка піти десь в азов чи айдар. це правда і я це не приховую. зі мною розібралися. а ти? ти ж військовий, я тебе згадував не раз, думав: ну от зварич мабуть воює за україну, він же як тимчук, миротворцем був, а це еліта, ці точно там. ото думаю ганьба мені, хєров націоналіст сидить нікчемно в хаті, а зварич, явний і ярий українофоб по долгу служби боронить україну. думаю, от же яка неприглядна мені іронія. не раз згадував. ну шо, де ти? я не питатиму чи в окопі, просто місце? десь тут у нас- артемівськ майорськ дзержинськ? дебальцеве, чернухіно? маріуполь?чи станиця луганська? де б ти не був з цих місць, хай Бог тебе береже. ти ділом робиш добро Україні. адже так?
  • 2

#45 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 14:51

Ні, не так. Все трохи складніше, ніж ти собі уявляєш.

Я був у військоматі - запропонували добровольцем до нацгвардії. Але, офіцеру йти в менти - западло. Ще пропонували вчити пацанів, але за два тижні це зробити неможливо, треба мінімум півроку. Брати ж участь у підготовці гарматного м"яса тупо совість не дозволяє.
А специ там не потрібні - бо тоді війна дуже швидко закінчиться. Це нікому не вигідно, бо йде шалений попил бабла.

Мої однокашники є з обох сторін конфлікту і вони давно між собою домовилися. Київ робить вигляд, що ми воюємо проти Росії, вони - що воюють один проти одного. А українці сидять у злиднях роззявивши рота, бо на війну можна списати все... Ось такий лохотрон.

У військома є мій телефон. Не турбуйся, треба буде - зателефонують ;)
  • -1

#46 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 15:30

Дозволяє. Політики штучно розділили українців на колорадів та укропів. "Розділяй та володарюй" ще ніхто не відміняв.
  • -2

#47 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 15:40

Тебе теж розвели, але це твої власні проблеми. Буває.
  • -2

#48 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 15:51

Твій вибір порушує закони та конституцію України. Тобто, працює на знищення нашої держави.

Колись в тебе станеться розрив шаблону. Аби не було запізно;)
  • 0

#49 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 16:03

В Росії за світ без Росії?

Нєхуй шастать.​ Нехай щастить :hello:
  • 1

#50 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 16:36

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 16:07) писав:

Росія - це купка вкрадених земель в інших, більш повноцінних країн. Тому завдання кожного громадянина землі - знищити це паскудне утворення. А всіх не національно стурбованих загнати до Монголії, саме місце.

Вау!

Сталін був би у захваті. Він про такі масштаби репресій навіть не мріяв :ggggg:
  • 1

#51 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 17:08

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 14:51) писав:

Але, офіцеру йти в менти - западло. Ще пропонували вчити пацанів, але за два тижні це зробити неможливо, треба мінімум півроку. Брати ж участь у підготовці гарматного м"яса тупо совість не дозволяє.
А специ там не потрібні - бо тоді війна дуже швидко закінчиться. Це нікому не вигідно, бо йде шалений попил бабла.

Мої однокашники є з обох сторін конфлікту і вони давно між собою домовилися. Київ робить вигляд, що ми воюємо проти Росії, вони - що воюють один проти одного. А українці сидять у злиднях роззявивши рота, бо на війну можна списати все... Ось такий лохотрон.

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 15:20) писав:

А совість дозволяє спілкуватися з тими, хто по інший бік, з колорадами?

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 15:30) писав:

Дозволяє. Політики штучно розділили українців на колорадів та укропів. "Розділяй та володарюй" ще ніхто не відміняв.
виявляється, є спеціальна совість, як от у зварича. коли тобі вигідно натиснув на кнопочку - і совість подає голос, коли ні - натиснув на другу і вона замовкає. він у військкомат пішов! а ти, умнік, якщо так прагнеш воювати і маєш такі захмарні військові знання шуруй добровольцем у батальйони. наприклад в батальйон ОУН, який зливають у Пісках. слабо? його однокашники сидять і там і там. та якого дідька лисого вони сидять, твої мнимі однокашники і від дєлают поки Кієв дєньгі варуєтв нещасного українця? ідот ти зварич, або твої однокашники ідіоти. ну або ж такі самі лицеміри як і ти, що допомагають Кієву піліть дєньгі. інакшк, якщо б твої однокашники були українці, вони б вже давно обєдналися, повернули на Київ і викинуи всіх щурів з банкових і прочія в Дніпро. а вони, сидять і роблять вигляд бля. а хто тоді вмирає та отримує поранення, якщо твої однокашники домовились, і сидять склавши руки? але про що я, вони не сидять руки, і якщо вони такі ж хитровиєбані як і зварич, то безумовно допомагають власті піліть дєньгі. кароч, сука ти зварич, як і твої однокашники
  • 5

#52 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 17:24

Перегляд дописуL'insouciаnce (04.01.2015 – 17:08) писав:

виявляється, є спеціальна совість, як от у зварича. коли тобі вигідно натиснув на кнопочку - і совість подає голос, коли ні - натиснув на другу і вона замовкає. він у військкомат пішов! а ти, умнік, якщо так прагнеш воювати і маєш такі захмарні військові знання шуруй добровольцем у батальйони. наприклад в батальйон ОУН, який зливають у Пісках. слабо? його однокашники сидять і там і там. та якого дідька лисого вони сидять, твої мнимі однокашники і від дєлают поки Кієв дєньгі варуєтв нещасного українця? ідот ти зварич, або твої однокашники ідіоти. ну або ж такі самі лицеміри як і ти, що допомагають Кієву піліть дєньгі. інакшк, якщо б твої однокашники були українці, вони б вже давно обєдналися, повернули на Київ і викинуи всіх щурів з банкових і прочія в Дніпро. а вони, сидять і роблять вигляд бля. а хто тоді вмирає та отримує поранення, якщо твої однокашники домовились, і сидять склавши руки? але про що я, вони не сидять руки, і якщо вони такі ж хитровиєбані як і зварич, то безумовно допомагають власті піліть дєньгі. кароч, сука ти зварич, як і твої однокашники

До речі. Слушна думка :cool2:

Я сам не розумію, чому вони ще не об"єдналися і разом не пішли на Київ. Певно, щось заважає.

А батальйони нафік. Знайомий звідти повернувся - здає в ломбарди золоті прикраси і бухає вже місяць. Дружина втекла. Мародерство - то не для мене.
  • 0

#53 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 17:29

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 17:19) писав:

Зварич має рацію в деяких питаннях. Але національна побудова для нього - щось дивне.

.

Згоден. Для мене існує державна побудова. Національна - це утопія.
  • 0

#54 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 17:32

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 17:24) писав:

Я сам не розумію, чому вони ще не об"єдналися і разом не пішли на Київ. Певно, щось заважає.
те, що й плохому танцору.

Цитата

А батальйони нафік. Знайомий звідти повернувся - здає в ломбарди золоті прикраси і бухає вже місяць. Дружина втекла. Мародерство - то не для мене.
ну так різні люди там є. тебе ніхто не заставлятиме мародерствувати. є батальйони заточені саме на це, а є - чисто ідейні. але ж т позаідейний - завжди продати-здати можеш. тому краще дійсно сиди дома.

Повідомлення відредагував L'insouciаnce: 04.01.2015 – 17:33

• 1

#55 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 17:57

Перегляд дописуL'insouciаnce (04.01.2015 – 17:32) писав:

те, що й плохому танцору.

Скоріше генерали сцикуни. А самоорганізуватися на рівні офіцерського складу насправді доволі важко, потрібна чітка взаємодія з тиловими частинами.

Цитата

ну так різні люди там є. тебе ніхто не заставлятиме мародерствувати. є батальйони заточені саме на це, а є - чисто ідейні.

Свята наївність. Він повернувся з Айдару. Зарплату отримував прикрасами. Ти або в Системі, або ні.

Цитата

але ж т позаідейний - завжди продати-здати можеш. тому краще дійсно сиди дома.

Ні. Я складав присягу - вона зобов"язує захищати всіх громадян України, незалежно від того, колоради вони чи укропи. А не відстрілювати когось за інші погляди. Це головна причина, чому армія більше робить вигляд, ніж воює.
  • -4

#56 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 18:00

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 17:51) писав:

Так отож. Ізраїль кермує світом, утопія ж, ліл.

Не згоден. Євреї це не національність - це віросповідання ( якийсь равін). І друга державна арабська мова нікому там не заважає.

Спробуй навести інший приклад ;)
  • 0

#57 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 18:04

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 18:00) писав:

Так сталося, що колоради = зрадники :) Ти ж не сперечатимешся з командуванням?

Це лише у твоїй хворобливій уяві ;)
А я не зобов"язаний виконувати злочинні накази. Ось така фігня.

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 18:01) писав:

Мене цей влаштовує :)

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 15:40) писав:

Тебе теж розвели, але це твої власні проблеми. Буває.

:)
  • 0

#58 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 18:08

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 17:57) писав:

Свята наївність. Він повернувся з Айдару. Зарплату отримував прикрасами. Ти або в Системі, або ні.
повторюю - є різні батальйони. навіть є різні Айдари. і твої слова голслівні ще треба перевірити, не розкидуйся такими закидами на рахунок добровольців.
я тобі пропоную йти в ОУН - відстоюватимеш нічого іншого, як Україну.

Цитата

Ні. Я складав присягу - вона зобов"язує захищати всіх громадян України, незалежно від того, колоради вони чи укропи. А не відстрілювати когось за інші погляди. Це головна причина, чому армія більше робить вигляд, ніж воює.
бла-бла-бла
ти зобовязаний захищати цілісність України по-перше, а по-друге виконувати розпорядження головнокомандувача.
а ця, армійська криса зварич, тут штовхає спіч про те, що він не воюватиме з сепаратистами та найманцями з Росії! фу бля! якщо такі запроданські щурі в армії більшість як зварич, то я не здивований тієї хернею яка відбувається через пень колоду в країні.
  • 1

#59 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 18:21

Перегляд дописуЗварич (04.01.2015 – 18:04) писав:

А я не зобов"язаний виконувати злочинні накази. Ось така фігня.
звісно. він не зобовязаний виконувати накази по захисту України! він не зобовязаний відстоювати її цілісність!
він зобовязаний лише одне: отримувати зарплату від держави Україна протягом надцяти років, пільги та купу привілеїв - ось що зобовязаний зварич!

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 18:12) писав:

На загал то виглядає як інформаційне вкидування. Безумовно такі люди є, але Зварич намагається представити українців як рекетирів, а він ніби свята корова і при цьому дозволяє колорадам грабувати.
ця мулька вже давно гуляє країною і нетом, і не зварич її придумав, оскільки він здатний хібащо повторювати всяку фігню і не більше. системі вигідно очорнити і навіть ліквідувати непідконрольованихта озброєних людей, а нині такі в добровольчих батальйонах. більше того, вся важкість на фронті лягає на плечі добр. батальйонів, а армійські щурі на кшталт зварича відсиджуються в тилу і лише подають свій щуриний голос тоді, коли приходить час зарплати, винагород та орденів. звісно, він це прикрасно усвідомлює, який він нікчема-вояка, який сидить на шиї у держави, в той час як його роботу роблять добровольчі батальйони.
а він, замість того, щоб забитись в куток і посипати голову попелом від своєї сикливості, вигулькує ту і дискредитує добровольчі батальйони.
і ось таку армійську шваль та баласт як зварич, що сотнями тисяч наплодилась в країні, ми ще й утримуємо на бюджеті.
  • 3

#60 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 19:02

Перегляд дописуShіver2005 (04.01.2015 – 18:08) писав:

Хворий я чи ні визначить лікар, а не ти.

Колоради скандують: "Лугандон!". Зі зброєю на руках. Це для тебе не злочин.

Злочин. Як і штурми "укропами" будівель СБУ та облдержадміністрацій в Галичині.
Але, злочинами займаються менти, а не армія.

Цитата

Ти вже визначайся: або ти крадеш або захищаєш державу. Хоча я все більше підозрюю, що радянський союз тобі набагато більше пасує в ідеологічному плані, аніж Україна. Егеж?

Гадаю, скоро припече тебе люстрація. Підеш за Лугандон якщо заплатять добре?

Що це за потік свідомості? Я нічого не крав. І за гроші не воював - це кримінальний злочин у більшості країн ;)

Перегляд дописуL'insouciаnce (04.01.2015 – 18:08) писав:

повторюю - є різні батальйони. навіть є різні Айдари. і твої слова голслівні ще треба перевірити, не розкидуйся такими закидами на рахунок добровольців.

Я говорю лише про те, про що знаю. І мені пофігу, віриш ти мені, чи ні.

Цитата

ти зобовязаний захищати цілісність України по-перше, а по-друге виконувати розпорядження головнокомандувача.

Чувак, а ти не загнався? Слідкуй за своїми обов"язками ;)

Цитата

а ця, армійська криса зварич, тут штовхає спіч про те, що він не воюватиме з сепаратистами та найманцями з Росії! фу бля! якщо такі запроданські щурі в армії більшість як зварич, то я не здивований тієї хернею яка відбувається через пень колоду в країні.

Херня відбувається завдяки олігархам, які розвели українців як лохів і захопили владу. Не треба валити з хворої голови на здорову ;)

Перегляд дописуL'insouciаnce (04.01.2015 – 18:13) писав:

звісно. він не зобовязаний виконувати накази по захисту України!

По захисту України від громадян України? Ні, не зобов"язаний, уявляєш?

А взагалі, це лютий пздць, що з країною зробили :facepalm:

Перегляд дописуL'insouciаnce (04.01.2015 – 18:21) писав:

звісно. він не зобовязаний виконувати накази по захисту України! він не зобовязаний відстоювати її цілісність!
він зобовязаний лише одне: отримувати зарплату від держави Україна протягом надцяти років, пільги та купу привілеїв - ось що зобовязаний зварич!

ця мулька вже давно гуляє країною і нетом, і не зварич її придумав, оскільки він здатний хібащо повторювати всяку фігню і не більше. системі вигідно очорнити і навіть ліквідувати непідконрольованихта озброєних людей, а нині такі в добровольчих батальйонах. більше того, вся важкість на фронті лягає на плечі добр. батальйонів, а армійські щурі на кшталт зварича відсиджуються в тилу і лише подають свій щуриний голос тоді, коли приходить час зарплати, винагород та орденів. звісно, він це прикрасно усвідомлює, який він нікчема-вояка, який сидить на шиї у держави, в той час як його роботу роблять добровольчі батальйони.
а він, замість того, щоб забитись в куток і посипати голову попелом від своєї сикливості, вигулькує ту і дискредитує добровольчі батальйони.
і ось таку армійську шваль та баласт як зварич, що сотнями тисяч наплодилась в країні, ми ще й утримуємо на бюджеті.

Відкрию тобі два маленьких секрета:

1. Офіцери запасу зарплати з бюджету не отримують.
2. Добровольчі батальйони воювати не вміють - їх ніхто не вчив. Так, Система їх зливає.

Ти вгадав усі букви, але не можеш скласти слово ;)
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних