Перейти до вмісту

Що нам робити з Донбасом?

Повідомлень в темі: 84

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.11.2014 – 17:39

Перегляд дописуShіver2005 (11.11.2014 – 16:41) писав:

...Хто взагалі вам дав таке право зневажливо висловлюватись про людей, яких ви не знаєте? ...
так ти ж сам теж так висловлюєшся

Перегляд дописуНемі (11.11.2014 – 16:52) писав:

дада, це ляхи воюють з московитами на сході України, страждають, як завжди, бідні українці.
все вгадав.
москалі готувалися до війни ще з 2004, і це зовсім не таємниця. і в 2008, як Грузія постраждала - всі знали, що Україна наступна.
а що по зомбоящику та рунету робилося - підготовка віни капець яка.
якщо вже так готуються, то війни не уникнути, хоч би Медведчукав вибрали президентом, та хоч самого Охлобистіна - вони всеодно занадто ретельно готувались до війни, щоб цю затію спутити на тормозах.
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 11.11.2014 – 18:01

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.11.2014 – 17:39) писав:

москалі готувалися до війни ще з 2004, і це зовсім не таємниця. і в 2008, як Грузія постраждала - всі знали, що Україна наступна.
а що по зомбоящику та рунету робилося - підготовка віни капець яка.
якщо вже так готуються, то війни не уникнути, хоч би Медведчукав вибрали президентом, та хоч самого Охлобистіна - вони всеодно занадто ретельно готувались до війни, щоб цю затію спутити на тормозах.
звичайно. і я не збираюся заперечати роль росії у цьому конфлікті, бо вона дуже суттєва.
але давай не будемо прикидатися, що місцеві тут абсолютно ні прі чьом, ок?

Перегляд дописуShіver2005 (11.11.2014 – 17:51) писав:

Російські терористи кажуть, що ляхи там таки є.
звичайно, що так кажуть. ще кажуть, що українські солдати получають по 2 раба. все правда. #takbyło.
  • 0

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.11.2014 – 19:59

А що робить зараз держава з Донбасом? Якщо ми кажемо, що Донбас - шахтарський край, то у нас є цікава можливість, яку влада чомусь не розглядає. Маємо людей, які через АТО-війну втратили роботу, змушені утікати. Ще маємо ситуацію, коли держава купує вугілля з Південної Африки. Але чомусь не згадується, що ще маємо Львівсько-Волинський басен камяного вугілля, місто Червоноград Львівської області. Чи не можна було зробити якусь програму розвитку вугільної промисловості на цьому басейні? Крім того, можна було навіть запропонувати шахтарям роботу в цих шахтах. Люди би приїжджали, подивився би крайній Схід, як і чим живе крайній Захід. А поки що доробляємо інші держави, а про свої ресурси не дбаємо. Але якби це вдалося зробити, то й хоча би одиниці змінили би свою думку щодо України. Та й в Україні розвивалася би промисловість.
Однак, звісно, треба порахувати все, чи можливо це і в який термін зробити.

Проте в будтбь-якому випадку Донбас ще довго буде для нас головним болем. Хто і як воює в АТО на Донбасі - ми не знаємо усієї правди. Згадаймо День Незалежності, парад, а потім іловайський котел. Нам нічого не казали про біду, а в цьому котлі навіть мої знайомі загинули. Отже, ми знаємо тільки те, що нам подають. Про решта ми можемо здогадуватися.
Можемо здогадуватися про те, хто реально очолює батальйони. Ось уявімо собі ситуацію, сепаратистів розбили, московія відступила Донбас наш. А тут маємо батальойни, які були ще вчора зайняті АТО-війною. Знаємо, що має свій батальйон олігарх Коломойський. А чи має хтось інший? Чи не продовжиться далі боротьба у будь-якій формі, в тому числі і воєнній?

Оскільки завжди Донбас годував всю Україну Україна завжди годувала Донбас, тепер витрати на нього зростуть. За рахунок всієї України треба буде відбудовувати Донбас.
Про місцевих жителів, так, ненавидять вони Україну. Погляньмо у сайті ЦВК, як Маріуполь голосував за кого. Так, там є поднад 60% за опозиційний до України блок, тобто люди голосують за ідею проти України. Цей бур’ян засіювався довго, довго його доведеться і викорінювати. Однак на Донбасі люди, наче раби, шанують свою владу, наче свого пана. Тільки коли Україна буде сильною, покаже свою спроможність забезпечити гідний рівень життя, тільки тоді Донбас почне приймати Україну. Влада України має показати себе як добрий господар, який дбає про своє господарство.

Але є велика проблема по всій Україні, Донбас тут задніх не пасе. У нас, незважаючи на майдани, дуже-дуже слабке громадянське суспільство. Давайте пригадаймо собі, які ми знаємо громадські організації, що здійснюють контроль за владою. Багато? О, так, дуже багацько, тільки це іронія, а з тих, що є, то фікція. Навіть наші профспілки не що інше, як підвладна керівництву підприємства, установи, організації структура. Нічого профспілки не дають, крім розведення корупції. Це говорить про слабкість громадянського суспільства. Тут непочатий край роботи, як у всій Україні, так і на Донбасі.

Однак Донбас нам ще доведеться терпіти і треба з цим змиритися.
  • 1

#24 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 11.11.2014 – 20:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.11.2014 – 15:39) писав:

третє покоління було б дуже вибагливе
Та вже не вибагливіше за росіян, це точно.

Перегляд дописуShіver2005 (11.11.2014 – 16:41) писав:

Чому ставитесь до власних співгромадян з агресією, чим тоді відрізняєтесь від росіян?

Хто взагалі вам дав таке право зневажливо висловлюватись про людей, яких ви не знаєте? Ваш Київ грабував країну як міг. Майте совість нарешті, якщо там ще щось лишилося.
Я ппожила на сході України більшу частину свого життя, а не просто когось там знаю. Доки не обжилася тут, у Києві, була прописана там, і, маючи білу зарплату, туди ж сплачувала податки, разом зі своїм чоловіком. Тому - від винта.
  • -1

#25 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 00:12

Перегляд дописуНемі (11.11.2014 – 18:01) писав:

звичайно. і я не збираюся заперечати роль росії у цьому конфлікті, бо вона дуже суттєва.
але давай не будемо прикидатися, що місцеві тут абсолютно ні прі чьом, ок?
Да ніхто і не прикидується, населеня Донецька і Луганська реально проти України і підтримує сепаратистів, регулярних частин РФ в Україні доволі мало. Фраза "ми воюємо не з ДНР і ЛНР, а з Російською Федерацією" гон чистої води.

Повідомлення відредагував antip: 12.11.2014 – 00:15

• 0

#26 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2014 – 00:30

Перегляд дописуantip (12.11.2014 – 00:12) писав:

Да ніхто і не прикидується, населеня Донецька і Луганська реально проти України і підтримує сепаратистів, регулярних частин РФ в Україні доволі мало. Фраза "ми воюємо не з ДНР і ЛНР, а з Російською Федерацією" гон чистої води.
ага місцеве бидло навчилось в короткий термін стріляти професійно з пзрк і керувати технікою?) так є масовка але не переважаюча
  • 2

#27 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 00:46

Перегляд дописуMqM (12.11.2014 – 00:30) писав:

ага місцеве бидло навчилось в короткий термін стріляти професійно з пзрк і керувати технікою?) так є масовка але не переважаюча
Поки ми не навчимося дивитися правді у вічі і адекватно вирішувати проблему ніфіга не буде.
  • -1

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 01:00

+
І вони не дуже-то хочуть воювати, думали, що їхнє діло - прокукурікати, тобто покричати «Расєя!» і все, прокинулись - усі з російськими паспортами, з більш високими пенсіями-зарплатами... А воює хай хто інший
  • 2

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 07:47

а на трофейній бронетехніці, відібраній у української армії, для ДНР, ЛНР, Новоросії - їм обовязково писати трафаретом на ній саме "РЯЗАНЬ" а не щось інше?
  • 1

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 09:32

Дуже правильно кажеш.
http://www.youtube.c...d&v=A0yeMrYeFVQ
Зображення

Российские войска в Украине."Там нету ополченцев,там наши воюют"

• 0

#31 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 12:33

Перегляд дописуShіver2005 (12.11.2014 – 11:48) писав:

І до чого взагалі це? У мене враження, що живете в паралельному всесвіті.
Плекайте це враження, якщо не взмозі зрозуміти, що то була відповідь на закиди, що я там не знаю людей чи що «мій» Київ когось там грабував.
  • 0

#32 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.11.2014 – 20:55

Ніяк не розумію так звану нашу владу, яка вугілля то в Південної Африки, то в кацапстані хоче купувати. А як же до того, щоби вітчизняну галузь розвинути? А чи не можна навіть запропонувати шахтарям з Донбасу, тим, які є біженцями, які вміють працювати на шахті і знають усю специфіку роботи попрацювати зараз на Львівсько-Волинському басейні? Ні, не хочуть, краще купимо за кордоном, погріємо собі руки на людських бідах - така їхня логіка.

Цитата

В нас є вугілля, його не потрібно ні звідки привозити, – експерт

Чимало українських гірників досі не отримали зарплатні. Через це сповільнюється робота шахт. До того ж ніхто не береться відвантажувати вугілля, яке вже на поверхні, воно просто лежить на складах, а держава купує дорогі аналоги за кордоном, - розповідає «Погляду» керівник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія», це збагачувальна фабрика, досі не отримали зарплату за 4 місяці. Вони не можуть активно працювати, постійно страйкують і гальмують роботу 10 шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну. Однак це нікого не цікавить», - обурюється Михайло Волинець.

Проблеми є також із гірниками Донбасу. Там не виплачують коштів за видобуте вугілля і не за забирають його зі складів.

«На ДП «Селидіввугілля» затримують зарплату шахтарям і не відвантажують вугілля. А за те, яке забрали, не платять. Проте влада знаходить кошти на передоплату за іноземне тверде паливо. Це не просто розбалансованість, це бардак», - додає співрозмовник.

За його словами, також ніхто не поспішає виділяти кошти на будівництво 10-ї Нововолинської шахти, хоча її можна було запустити ще на початку цього року.

«В нас є вугілля, його не потрібно ні звідки привозити. Лише варто подбати про свої шахти і виділяти на них відповідне фінансування», - підсумував Михайло Волинець.

http://www.pohlyad.com/news/n/67094
  • 0

#33 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.11.2014 – 21:14

^а чи це не так, що більшість шахтів на донбасі?
  • 0

#34 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 14.11.2014 – 21:25

ну так, а користі з них..Якийсь бред вони збиткові але без їхнього вугілля обійтися не можемо
  • 0

#35 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.11.2014 – 07:02

Перегляд дописуShіver2005 (14.11.2014 – 21:54) писав:

Україна в повній Ж.
Так, саме туди її вели усі роки незалежності кожна влада, а вели туди довгі роки.
Проте громадська активність, майдани показують, що українці здатні на протест проти поневолення, а отже в ту Ж не хочуть прямувати.
Скажу навіть таке, я почав більше цінувати слова державного гімну - вони мені завжди здавалися песимістичними. Проте саме вони констатують, що не все втрачено, а співалася пісня у дуже важкі часи, коли Україна навіть не могла і снитися. Але люди боролися, як писав Франко "хоч синам, як не собі." Сьогодні, порівняно з тими, у нас кращі часи.
Не треба нарікати, що немає що розбудовувати і розвивати в Україні. А щодо вугільної галузі, я пишу не від себе, я тільки розвиваю думку експерта, на неї опираючись.
Тож можна опустити руки, і нічого доброго не буде, а можна правильно прикласти зусилля і досягнути поступу.

Цитата

Яку :ggggg:
Які ще галузі.
Коли є дира, є принаймні два варіанти поведінки: 1) диру латати; 2) з дирою або у дирі сидіти.

Мінус не мій.

Перегляд дописуНемі (14.11.2014 – 21:14) писав:

^а чи це не так, що більшість шахтів на донбасі?
Так, згадалися шкільні уроки географії, тоді ми, учні, звикли до слів що світовими лідерами тієї промисловості є... США, Німеччниа, Росія, Японія. А Україна була світовим лідером хімічної промисловості, називався Донбас. Так, там є великі підприємства, їх багато, такого обсягу підприємства зараз швидко не збудуєш.
Але мова не про те. Мова про забезпечення вугіллям України.
До того ж мова не про працевлаштування усіх шахтарів звідти, а про фахівців та біженців, які можуть бути корисними.

А загалом масштаби шахт та інших підприємств на Донбасі не відповідають їхній продуктивності та рентабельності. Донбас був на дотаціях, а Україну аж ніяк не годував. Багато шахт та підприємств є просто збитковими, морально і матеріально застарлими. Це навіть означає, що для держави вигідніше, аби просто дати людям гроші за ніщо, ніж те, щоби вони йшли працювати на свою шкоду, але це економічно не правильно. Ці підприємства працювали для того, щоби хтось міг погріти свої рученята на дотаціях, тобто грошенятах всієї України, і не дивно, що звіти вийшли найбагатші люди в Україні, а таких багачів і в Польщі немає.
Зараз мусить йти робота найперше над ефективністю, а не за кількістю.

А Донбас, коли закінчаться усі бойові дії, треба буде заново відбудовувати практично. Може це й краще, бо легше створти нове, ніж повністю реконструювати старе.
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 15.11.2014 – 10:29

З Донбасу треба було ще 20 років тому зробити парк радянського періоду. був би шикарний туристичний бізнес-проект.
тепер парк радянського періоду все одно зроблять, але кровавою ціною.
  • 1

#37 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.11.2014 – 16:38

Перегляд дописуShіver2005 (15.11.2014 – 12:58) писав:

Якось ти відрізняєш народ від влади.
Ні.

Цитата

Видобуток корисних копалин відбувається в розвинених країнах як великий виняток.
Зацікавило, глянув статистику, як там у США з видобутком і експортом вугілля.
http://www.nma.org/p...ports_state.pdf
  • 0

#38 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 15.11.2014 – 17:17

Цитата

]Видобуток корисних копалин відбувається в розвинених країнах як великий виняток.
автору вищезгаданого твердження пора переходити на ресурс, де тусуються дівчонкі та обговорюють краску для валос, і створити там економічну гілку
  • 6

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 16.11.2014 – 20:41

Перегляд дописуShіver2005 (16.11.2014 – 10:52) писав:

Я лише розумію, що там статистика видобутку по штатах. Багато то чи мало я гадки не маю. В будь-якому випадку, було б дивним якби то стало вигідно, позаяк праця китайців є дешевша. До того ж у США, як і в Росії дуже сильна цензура, а я знаю, що люди протестують проти відкритих корисних копалин. Просто в країнах СРСР про це нічого не відомо. І правильно роблять. Це небезпечно для чистоти природи. Для таких дій існують колонії, як-от: Китай, Індія, В'єтнам і т.д.
Та я розумію, про що ти говориш, з тим і не сперечаюся. Мені цікавіше те, що ближче до даної теми, сама тенденція, коли видобуток вугілля не згортається, а нарощується з 2008 до 2012 року.
Якщо цікавить, можу дати такий лінк, цікаво глянути на другий малюнок, діаграму праворуч. Хоча і перша діаграма цікава.
http://online.wsj.co...447582374789164
Так експортують Штати вугілля. І математично все ніби сходиться, де з якого штату добувають.
Нащо їм імпортувати і везти з тих країн?

Якщо цікаво, тут статистика, яка частка електроенергії отримується від носіїв енергії у США. http://www.nma.org/i...coal-statistics

Статистика цікаві речі говорить, часом спростовує те, що ми чуємо у змі.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 16.11.2014 – 20:44

• 0

#40 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 25.11.2014 – 22:32

Я знайшов спільне у галичан і донбасців https://www.youtube....d&v=2E7jRqX0ghU
  • 0