Перейти до вмісту

ПРАВИЙ СЕКТОР

Повідомлень в темі: 76

Опитування: ПРАВИЙ СЕКТОР (18 користувачів проголосувало)

Чи гідна політична сила ПРАВИЙ СЕКТОР бути представлена в парламенті?

1. Так! (14 голосів [77.78%] - Перегляд)

Процент голосів: 77.78%

2. Ні! (4 голосів [22.22%] - Перегляд)

Процент голосів: 22.22%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.11.2014 – 11:41

Цитата

Його смерть на совісті Авакова, того самого, який жахається усього українського.
Аваков - уособлення українофобської системи, й надалі пануючої в країні, яка носить назву Україна. будь-яка публічна особа, українська за своєю суттю, а не за пашпортом, з харизматично-пасіонарними паростками, з аконформістським і бунтарським складом характеру, як от В'ячеслав Чорновіл чи Музичко є загрозою для системи - українофобської та антиєвропейської. тому очевидно, що система знищувала, знищує і буде й надалі знищувати таких людей.
а в якості героїв, для елокторату, насажуватиме своїх маріонеток, посміховиськ, на кшталт Семенченка.
  • 1

#22 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.11.2014 – 12:24

Мені здається, якби вони пішли на вибори єдиним блоком зі свободівцями, то пройшли б до Ради
  • 1

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.11.2014 – 17:42

Шівер, ти забув показати черепомірку і сказати які мають бути пропорції розмірів черепа у справжнього українця
  • 0

#24 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 09.11.2014 – 17:55

Перегляд дописуtaraBooka (09.11.2014 – 12:24) писав:

Мені здається, якби вони пішли на вибори єдиним блоком зі свободівцями, то пройшли б до Ради
Як казав істори Орест Субтельний, історія не любить умовного способу. Не об'єдналися, значить була перешкода, в тому числі й та, що руки до того не дійшли.
Хоча Свободі таки треба було ініціювати об'єднання, а неплекати гордість, що вони парламентська партія, і що згідно соціології вони пройдуть, якщо вони справді кращі і досвідченіші в політиці. Могли піти на вибори єдиним правим фронтом. Але є одне але, як каже Майкл Щур: у свободі є олігархи, які на націоналістичній ідеї виїжджали. Можна припускати, що Свобода для цього і створювалася, щоби виїхати на націоналістичній ідеї. В той же час поки що олігархів у ПС немає. А олігархам справжніх націоналістів, які реально щось роблять, навіть не маючи влади, не потрібні.

Я сам не є прихильник правої ідеї. Я типовий лівий. Але зараз Україні потрібна здорова радикальна права ідея. Якщо її втратимо, тоді дуже легко втратимо деражву.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 09.11.2014 – 17:53

• 0

#25 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 06:37

"Гюльчатай, открой личико".
Е, ні, українці так не говорять з акцентом, до речі, дівчинка заікається і губиться зі словами, мабуть не доучила заздалегіть підготовлений текст.
Професійний чорний піар проти ПРАВОГО СЕКТОРУ, проте з проколами.

• 0

#26 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 07:22

:lol:
Тепер цікавіше, бо буду ПРАВОМУ СЕКТОРУ дорікати. Мені цікаво не так їх хвалити завжди, піарити, як знати краще, хто вони такі. Отож.
Здавна українці з повагою ставилися до материнства. Українці матір любили, шанували, тубувалися, пам’ятали про неї. Отже, не могли вони образити ні матір, ні материнство. Матір називали поважним словом бергиня роду. Матір’ю називали рідну землю. Навіть князь Олег назвав Київ марір’ю РусЬких міст (городІв), якщо вірити Нестору Літописцю. Але якби народ матір і материнство не шанував би, ніколи б князь Олег цю фразу не записав би, Нестор ніколи б цю фрвзу не записав, а сама фраза ніколи не стала би такою відомою у багатьох поколіннях. Отже, мати та материнство для нашого народу - це святе.

Отже, не могло бути у нашому народі лайки, яка зневажала би матір та материнство, жінку, інтимну близьксть отже не могло бути матюків.

Проте ПРАВИЙ СЕКТОР, очевидно, до розуміння цього не доріс, принаймні якась його частина, що має значні права у ньому, якщо не значна частина або всі.
Ось слова, опубліковані ними механічно, необдумано.

https://plus.google....sts/YLkCANoeUPg
  • 1

#27 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 12:16

Перегляд дописуShіver2005 (10.11.2014 – 10:25) писав:

Ми пишемо те, що вважаємо за потрібне. Якщо не подобається - не читайте.
Шивер, застосуй цей принцип до себе. Я тут так само пишу вільно, як і ти, а писати прохання я також маю право.
  • 1

#28 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 15:51

Перегляд дописуShіver2005 (10.11.2014 – 14:33) писав:

не качай тут свої прав
гм... чия би корова ричала, а чия би мовчала про права. Знаєш чому ти тут, на форумі? Чому не у соцмережах? Знаєш?
Відкрию тобі таємницю, щоби пізнав сам себе.
Ти не натого натрапив, Шивере, не на того.
Ти не відчуваєш любові. Від тебе люди відвертаються. І ти своїми амбіціями сам себе руйнуєш. Я тобі не ворог, і кажу я тобі це щиро, як міг би сказати найкращий друг. Ти просто прагнеш володіти, щоби компенсувати собі того, чого тобі не вистачає. Можеш продовжувати, але щасливішим від цього не станеш. Можеш сказати, що я не правий, можеш мене ганьбити, але більш за все постраждаєш тільки ти, і тебе поглинуть більші комплекси, з яких ти зараз не можеш вийти, яких ти подоляти не можеш. ... Твоя репутація тут це не репутація борця, який один правий у несправедливому суспільстві. Ні, тебе просто ніхто не любить, але в цьому винний тільки ти. Навіть якщо ти досягнеш великого матеріального блага і суспільного статусу, ти будеш нещасливий, якщо себе не зміниш.
Але ти прагнеш володіти, щоби компенсувати собі брак любові, брак радості, брак насолоди життям - ось твоя проблема.
Але я тобі не вчитель, не наставник, не батько, не шеф, я просто пишу це через те, що я бачу чітко, ким ти є, і злого тобі не бажаю. І не закликаю тебе слідувати за мною чи за моїм світоглядом. Ні!
Просто твій більдуже явний, можливо, якщо тобі вдасться змінитися на краще, ти ще за ці слова навіть подякуєш.

І по темі, гарно сказав російський націоналіст щодо ставлення ПРАВОГО СЕКТОРА до мовного питання.
  • -1

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 18:48

якщо хтось вважає, що в темі є порушення правил - повідомте через кнопку "скарга". будемо розглядати. бо тут зараз на грані якось сумнівно.
Чи вже слід вводити санкції, чи хай так і буде?
Зараз просто попрошу всіх вас стриматися, і понизити накал бесіди.
  • 0

#30 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 21:50

Підняти революцію в Україні зі зброєю можна, але це на руку Путіну – Парасюк
www.radiosvoboda.org/content/article/26684114.html

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (10.11.2014 – 18:48) писав:

Зараз просто попрошу всіх вас стриматися, і понизити накал бесіди.
Я до цього готовий. Мені байдуже, хто що про мене буде тут писати. Я є таким, яким я є.
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 22:12

не чутно нічого. от взяв ти моду відео робити - нащо мені треба твоя кімнатка з матрьошками путла? міг би й буквами написати
  • 0

#32 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2014 – 22:27

Перегляд дописуShіver2005 (09.11.2014 – 14:37) писав:

Як і у всіх країнах. Через закони та суди. Хіба мажори є проблемою? Бандити, корупціонери та неосвіченість - то є проблема.

От мажори мають звязки і в нас продажні суди, а продажні суди захищає продажна міліція, а без законів і проукр влади не зміниш суди. Коротше якщо треба покарати мажора, то швидше за допомогою самосуду ніж чекати роки, поки зміниться система. В нас у владі знову немає партії з фінансуванням з народу

Перегляд дописуShіver2005 (09.11.2014 – 14:37) писав:

То ти? брови як в кавказця

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (09.11.2014 – 17:42) писав:

Шівер, ти забув показати черепомірку і сказати які мають бути пропорції розмірів черепа у справжнього українця
доречі антропологія для України важлива, жалко що неусвідомлюєте роль, як це може зіграти на користь Україні. Росіяни справді якісь інші по пропорціям, ніж словяни

Повідомлення відредагував MqM: 10.11.2014 – 22:36

• 0

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 10.11.2014 – 22:49

Перегляд дописуMqM (10.11.2014 – 22:27) писав:

доречі антропологія для України важлива, жалко що неусвідомлюєте роль, як це може зіграти на користь Україні. Росіяни справді якісь інші по пропорціям, ніж словяни
кадировці більш росіяни ніж самі росіяни, а арм'янин Нігоян більший українець ніж самі українці.
  • 1

#34 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 11.11.2014 – 00:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (10.11.2014 – 22:49) писав:

кадировці більш росіяни ніж самі росіяни, а арм'янин Нігоян більший українець ніж самі українці.
я не про це.

А про те що, в інформаційній війні про братську Росію і один народ це серйозний аргумент

Повідомлення відредагував MqM: 11.11.2014 – 00:11

• 0

#35 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 12.11.2014 – 17:25

Ага, православні фіни мають право називатися слов'янами?

Взагалі-то велике змішування на півдні і сході, де є росіяни, а самі росіяни то суміш народів. Так що ти заплутався звідки чорні. Ти видно не часто зустрічаєш росіян з кавказькими прізвищами перекрученими на рос. лад.

Повідомлення відредагував Nameless One: 13.11.2014 – 23:56

• 0

#36 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 13.11.2014 – 18:56

Це одинокі випадки вирвані, я часто буваю в центральній Україні і крім міст там не зустрічається відчутне змішування. Українці як не як словяни, а судити по окремих випадках не варто. Я таких густобрових рідко бачив. Та й ти якийсь не чистий українець)
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 13.11.2014 – 19:02

всі повинні носити лати імперських штурмовиків, щоб не дратувати Шівера своєю пикою.
Зображення
тобі не подобаються як керують жиди? та хохли керують в тисячу разів гірше, ну нафіг, хай краще жиди.
  • 1

#38 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 13.11.2014 – 23:35

"Нормальні в мене брови" занадто широкі і густі
  • 0

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.11.2014 – 10:13

Расизм, антисемітизм, ксенофобія несуть тільки зло.
Серед моїх друзів є люди жидівської національності, про яких я можу відгукнутися тільки приємно, хоча так, вони корисливі, вибирають усе краще, і це нормально. Завжди вітаються, розпитують про справи, передають вітання, поважають ту землю, на якій живуть більше, ніж самі українці. Чому це я маю бути проти жидів через те, що у суспільстві на побутовому рівні їх не долюблюють?

Цитата

ДМИТРО ЯРОШ: “ЯКЩО ПОЛІТИКИ ВІДДАДУТЬ РОСІЇ ЧАСТИНУ НАШОЇ ТЕРИТОРІЇ, “ПРАВИЙ СЕКТОР” ПОЧНЕ АКТИВНУ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ”

Інтерв’ю лідера “Правого сектору” Дмитра Яроша виданню “Українська правда. Життя”
“Ми самоорганізувалися, знаємо, чого хочемо – і тому почали займатися політичною діяльністю. Будемо змінювати ситуацію політичними методами – таким чином, щоб ідеали Майдану були реалізовані.Кожне суспільство ділиться на тих, хто веде, і кого ведуть. Ті, хто веде, – завжди в меншості. У цій активній меншості ми зайняли свою нішу.
Націоналізм для нас – у першу чергу, національна ідея як така, ідея державності української нації на українській землі. Чим відрізняється націоналізм від патріотизму? Це не просто емоції, а конкретні дії на благо свого народу. Націоналісти жертвували собою на Майдані, жертвують зараз у зоні АТО.
Людство розвивається за синусоїдою: спочатку національну ідею змінила ідея толерантності та глобалізму. Але зараз багато європейських країн на найвищому рівні визнають ідею мультикультуралізму помилковою.
Практично немає такої країни в Європі, у якій зараз не обговорювалися б національні шляхи розвитку. Знову починають набирати вагу й силу організації традиціоналістичного напрямку.
Я багато разів казав – ми не виступаємо за тоталітарну державу. Україна не та країна, де може прижитися диктатура. Ми – за нормальну державу, у якій можуть бути реалізовані кращі економічні моделі.
Мені подобається приклад Сінгапуру, подобаються приклади європейських країн, ідея лібералізації економічного життя.
Зараз у світі назрівають великі протиріччя. У нас є шанс стати сильною країною. Якщо ми скористаємося цим шансом, то станемо країною, яка буде об’єднувати навколо себе. Станемо суб’єктною країною.
Нас, як партію, перш за все, цікавить максимальна децентралізація, побудова національного народовладдя – коли люди самі можуть вирішувати та вибирати, наприклад, керівника міліції або суду. І мати інструменти контролю за ними, за розподілом коштів, прийняттям рішень у соціальній, культурній та інших сферах.
Зараз багато адекватних людей ідуть за списками інших партій. Можна сформувати міцний кулак, який у Раді буде боротися за інтереси народу.
На хлопців з “Правого сектора” скаржаться, що вони зараз займаються, так би мовити, народною люстрацією. Я не засуджую. Мало “люструють”. З іншого боку, – це відповідна реакція на відсутність конкретних дій у цьому напрямку з боку влади. Люди беруть кермо влади у свої руки й роблять те, що вважають за потрібне. Слава Богу, що їх (владу – ред.) поки не стріляють.
Якщо кров почне литися в тилу, Москва обов’язково використовує це проти нас. ФСБшники вже активно працюють над тим, щоб у Києві створилася критична маса незадоволених людей. Але моїх людей під Радою (під час сутичок 14 жовтня – ред.) не було, бо зараз це може розірвати країну, влада просто посиплеться.
Якщо говорити про те, що ми будемо робити в Раді, то в нас є пакет законопроектів про відкликання народних депутатів, зняття депутатської недоторканності. І, звичайно, основний пріоритет – війна й формування сильної Армії.
Перше, що нам треба зараз робити – це нормально забезпечити армію й добровольчі батальйони всім необхідним, щоб воювати в зимовий період. А тільки після цього говорити про Стіну та інші фортифікаційні спорудження на українсько-російському кордоні. Зараз у хлопців немає елементарних речей – зимового одягу, генераторів.
Наша Революція гідності була ще й антиолігархічною. Олігархи для нас тимчасові попутники. Якщо в Коломойського зараз позиція державника, то ми його підтримуємо. А почнуть займатися рейдерством, то нам доведеться з ними воювати. Нас називали приватною армією Коломойського – але Коломойський точно знає, що ми не його приватна армія.
Ми існуємо за рахунок пожертвувань, підтримки дрібного бізнесу. Наприклад, виборчу компанію в моєму окрузі фінансують місцеві фермери.
Донецький аеропорт ми називаємо м’ясорубкою. Ми там російських військових і так званих ополченців перемололи сотні, тисячі. До весни можна було планувати перемогу, якщо, звичайно, керівництво держави буде мати політичну волю.
Рішення про те, щоб дати Донецькому регіону особливий статус, ми не підтримуємо. Будь-який договір із Росією не вартий паперу, на якій він підписаний.
Для себе ми вирішили, що якщо політики заморозять конфлікт і віддадуть Росії частину нашої території, і навіть та сторона не буде переходить у наступ, “Правий сектор” починає активну партизанську війну на окупованих територіях. Ми все одне змусимо їх здатися. І, крім того, там ще – побачите! – підніметься повстання.
При всій трагедії війна завжди піднімала суспільство на новий рівень.
На війні я почуваюся краще. Якщо буде війна, то я буду не в Раді, а на передовій”.

джерело:http://ps-zahid.info/news/dmytro-yarosh-yakscho-polityky-viddadut-rosiji-chastynu-nashoji-terytoriji-pravyj-sektor-pochne-aktyvnu-partyzansku-vijnu-na-okupovanyh-terytoriyah/

http://life.pravda.c...4/10/24/182635/
  • 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6679 повідомлень

Відправлено 14.11.2014 – 11:21

і от саме тому і Росія не приймає в свій склад Донбас - бо партизанська боротьба - це боротьба без перемоги. І це їхня ціль - вести постійну нескінченну боротьбу без перемоги. бо навчилися вже.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних