Перейти до вмісту

Всесвіт і Людство - хто є хто?!

Повідомлень в темі: 89

Опитування: Звідки з'явилось людство? (63 користувачів проголосувало)

Звідки з'явилось людство?

1. Ми створені інопланетним розумом (11 голосів [17.19%])

Процент голосів: 17.19%

2. Нас створив Бог (30 голосів [46.88%])

Процент голосів: 46.88%

3. Прибульці - це повна маячня! (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Я вірю у теорію Дарвіна (11 голосів [17.19%])

Процент голосів: 17.19%

5. А нащо воно мені здалось, я не псих! (12 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 05.12.2009 – 11:32

Перегляд дописуFry (5.12.2009 11:23) писав:

Чому без людства не буде всесвіту??
Бо всесвіт для людства,і само по собі всесвіт існувати буде як пустота,хто всесвіт буде називати всесвітом? Це ж людство все називає своїми іменами. Чи може хтось думає по іншому?
  • 0

#82 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 05.12.2009 – 12:04

Але ж він буде, просто людей не буде, люди - це мізерна частинка всесвіту.
  • 0

#83 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 12:20

Перегляд дописуFry (5.12.2009 12:04) писав:

Але ж він буде, просто людей не буде, люди - це мізерна частинка всесвіту.
Ваша правда,але є людство-є життя у всесвіті. А і ще,я б не сказав би що ми,людство,така вже мізерна частина всесвіту,ну якщо брати по розмірах то так,а якщо по життю? Розтлумачте мені слово існувати? І подумайте чи може існувати не матеріальне?
  • 0

#84 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 12:28

Перегляд дописуШАХІСТ (5.12.2009 12:20) писав:

Ваша правда,але є людство-є життя у всесвіті. А і ще,я б не сказав би що ми,людство,така вже мізерна частина всесвіту,ну якщо брати по розмірах то так,а якщо по життю? Розтлумачте мені слово існувати? І подумайте чи може існувати не матеріальне?
Як це брати по життю????
В
Існувати може і матеріальне і нематеріальне. Якби неіснувало нематеріальне, то б такого поняття як "нематеріальне" не існувалоб взагалі.
  • 0

#85 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 12:43

Перегляд дописуFry (5.12.2009 12:28) писав:

Як це брати по життю????
В
Існувати може і матеріальне і нематеріальне. Якби неіснувало нематеріальне, то б такого поняття як "нематеріальне" не існувалоб взагалі.
якщо брати кількисть планет і там всяких їх супутників де не має життя,і брати кількість планет з життям,то життя мало,а мертвих планет безліч! З цього виходить якщо взяти 100відсотків життя у всесвіті,то людство,я думаю,буде більшість. Далі сенсу я думаю сперечатися немає,адже я не знаю скільки є життя у всесвіті! Якщо зникне людство,то і зникне всесвіт для людства,всесвіт буде просто бути! Але без людства. Якщо шукати що від чого залежить,то все взаємозв'язане! Чи може я не маю рацію?
  • 0

#86 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 20:41

Всесвіт був до людей є під час життя людей, і далі буде. Чи ви думаєте, що коли жили динозаври, то всесвіту не було??
  • 0

#87 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.12.2009 – 10:44

Перегляд дописуШАХІСТ (5.12.2009 11:32) писав:

Бо всесвіт для людства,і само по собі всесвіт існувати буде як пустота,хто всесвіт буде називати всесвітом? Це ж людство все називає своїми іменами. Чи може хтось думає по іншому?
Існування всесвіту не визначається самою дефініцією. Якщо абстрагуватися, то ми настільки мізерні, що всесвіту начхати чи ми зникли чи ні. Хоча, з іншої сторони, як складова частина всесвіту, ми є невід"ємною часткою від нього.
Про це говорили давні вчення, про це говорив Сковорода. Не кажу нічого нового, проте в нас знаходиться Всесвіт, ми знаходимося у всесвіті, все, що розташоване навколо нас - всесвіт, частинка єдиного цілого, яке працює як єдиний організм. Але людина настільки мізерна частка у всьому комплексі, що якщо нас не стане всесвіт заміниться нас чимось іншим, так як в нашому організмі функції хворих чи мертвих клітин виконують клітини-сусіди.
Не варто перевищувати значення людини. Людина далеко не Творець, хоча має змогу наблизитися до такого стану.
  • 0

#88 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 18.12.2011 – 19:14

Перегляд дописуAmili (6.12.2009 11:44) писав:

Існування всесвіту не визначається самою дефініцією. Якщо абстрагуватися, то ми настільки мізерні, що всесвіту начхати чи ми зникли чи ні. Хоча, з іншої сторони, як складова частина всесвіту, ми є невід"ємною часткою від нього.
Про це говорили давні вчення, про це говорив Сковорода. Не кажу нічого нового, проте в нас знаходиться Всесвіт, ми знаходимося у всесвіті, все, що розташоване навколо нас - всесвіт, частинка єдиного цілого, яке працює як єдиний організм. Але людина настільки мізерна частка у всьому комплексі, що якщо нас не стане всесвіт заміниться нас чимось іншим, так як в нашому організмі функції хворих чи мертвих клітин виконують клітини-сусіди.
Не варто перевищувати значення людини. Людина далеко не Творець, хоча має змогу наблизитися до такого стану.

Я погоджуюсь з тим, що Всесвіт не існує для того, щоб ми були його господарями. Але, з другого боку, я не погоджуюсь, що люди у Всесвіті не мають ніякого значення. Ролі людей в долі Всесвіту немає ніякої, але роля їх в своїй власній долі є визначальною, і ні від кого іншого, крім людей, їхня доля не залежить.
  • 0

#89 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2011 – 23:15

Я не вірю в теорію еволюції, теорію поля, теорію біполярних транзисторів. Я знаю що теорія еволюції - вірна, так само як теорія поля, теорія біполярних транзисторів та теорія надвисокочастотних сигналів.
  • 0

#90 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2012 – 19:30

Цитата

Всесвіт і Людство - хто є хто?!, Прибульці, Бог, Дарвін - хто правий???

Дуже цікава і, головне, яка, понімаєш, кагбе наукова постановка питання!
Дійсно, хто правий?
That is the question!
Шекспірівська драма, йоптить...

А вже опитування....

Цитата

Звідки з'явилось людство?

Ми створені інопланетним розумом
Нас створив Бог
Прибульці - це повна маячня!
Я вірю у теорію Дарвіна
А нащо воно мені здалось, я не псих!
Мдя.. Які вдало підібрані варіанти відповідей... Як вичерпно та науково вони відповідають на отеє question, шо зверху... :)

ПиСи.
Подивився результати голосування.

Звідки з'явилось людство?Ми створені інопланетним розумом [ 11 ] [17.74%]
Нас створив Бог [ 30 ] [48.39%]
Прибульці - це повна маячня! [ 0 ] [0.00%]
Я вірю у теорію Дарвіна [ 9 ] [14.52%]
А нащо воно мені здалось, я не псих! [ 12 ] [19.35%]

Он воно як.... :angry12:
Що-ж, дивлячись на результати голосування, стає дещо зрозумілішим, чому така тема у такому розділі.
Хто вас створив- така у вас і наука, чи як би то сказати краще...

Мені одне цікаво- модератори визнають, що такий рівень теми цілком придатний до розділу "наука"?
Тю, шо це я питаю, визнають звичайно, вона-ж тут не перший день ця тема...
Ну, значить, з наукою тут усьо панятно... Жаль... Пічаль... :D

Повідомлення відредагував Апостол Роман: 05.01.2012 – 19:41

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua