Перейти до вмісту

Всесвіт і Людство - хто є хто?!

Повідомлень в темі: 89

Опитування: Звідки з'явилось людство? (63 користувачів проголосувало)

Звідки з'явилось людство?

1. Ми створені інопланетним розумом (11 голосів [17.19%])

Процент голосів: 17.19%

2. Нас створив Бог (30 голосів [46.88%])

Процент голосів: 46.88%

3. Прибульці - це повна маячня! (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Я вірю у теорію Дарвіна (11 голосів [17.19%])

Процент голосів: 17.19%

5. А нащо воно мені здалось, я не псих! (12 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 cassiny8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 19:20

Перегляд дописуОлесік (13.11.2006 19:18) писав:

Але ж у тебе іде або "вищий розум", або "занесення з інших планет".
ЯК на мене, усе то не нижчий розум створював.
ЯК на мене, Бог усьому тому посприяв. І до еволюції підштовхнув. А як насправді - хто зна..
Є ж ще третя версія, самозародження!
  • 0

#42 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2006 – 20:05

Перегляд дописуKurt (13.11.2006 19:14) писав:

Вважаю, що Дарвін уже дав відповідь на це питання!
Исследователи доказали, что каждая живая клетка испускает ультрафиолетовый свет. Благодаря этому свету клетки сообщаются друг с другом и обмениваются информацией, даже если их разделяет пустое помещение. Так, например, фотографии сорванных листьев по методу Кирлиана показывают, как только что сорванный лист еще содержит много жизненной энергии, которую сразу же передает близлежащему, уже давно сорванному, и тем самым напитывает более ослабленный лист жизненной энергией. Образуется световой мост от сильного листа к слабому. Поэтому вышеупомянутые стебли хлебного злака были в состоянии обеспечивать всей жизненной информацией каждый стебель другого растения своим собственным светом, для того чтобы растение выжило. Такое сострадание, такой принцип - «сильный помогает слабому» (в противоречие Дарвину) является одним из фундаментальных закономерностей природы.

Перегляд дописуcassiny8 (13.11.2006 19:15) писав:

А як же самоорганізація матерії? Теорія первісного бульйону?
це входило в процес творення Богом.
  • 0

#43 cassiny8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:09

Перегляд дописуLMax (13.11.2006 20:05) писав:

Исследователи доказали, что каждая живая клетка испускает ультрафиолетовый свет. Благодаря этому свету клетки сообщаются друг с другом и обмениваются информацией, даже если их разделяет пустое помещение. Так, например, фотографии сорванных листьев по методу Кирлиана показывают, как только что сорванный лист еще содержит много жизненной энергии, которую сразу же передает близлежащему, уже давно сорванному, и тем самым напитывает более ослабленный лист жизненной энергией. Образуется световой мост от сильного листа к слабому. Поэтому вышеупомянутые стебли хлебного злака были в состоянии обеспечивать всей жизненной информацией каждый стебель другого растения своим собственным светом, для того чтобы растение выжило. Такое сострадание, такой принцип - «сильный помогает слабому» (в противоречие Дарвину) является одним из фундаментальных закономерностей природы.
це входило в процес творення Богом.
Щодо першого, то по помоєму це якась нісенітниця.
Щодо другого, важко сказати
  • 0

#44 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 13.11.2006 – 20:19

думаю нам слід почекати з відповіддю на це питання....
це буде лише переливання з пустого в порожнє....будуть написані лише гіпотези та особисті роздуми....і ніхто відповіді ні на якому сайті поки не знайде.....
  • 0

#45 cassiny8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:22

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (13.11.2006 20:19) писав:

думаю нам слід почекати з відповіддю на це питання....
це буде лише переливання з пустого в порожнє....будуть написані лише гіпотези та особисті роздуми....і ніхто відповіді ні на якому сайті поки не знайде.....
Деколи такі переливання з пустого в порожнє стають підгрунтям для майбутніх відкриттів в науці.
  • 0

#46 Перекоти-поле

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:41

Перегляд дописуLMax (13.11.2006 20:05) писав:

Исследователи доказали, что каждая живая клетка испускает ультрафиолетовый свет. Благодаря этому свету клетки сообщаются друг с другом и обмениваются информацией, даже если их разделяет пустое помещение.

Мені ніякі дослідники нічого подібного ще не доводили. Будь ласка дай обгрунтування.
  • 0

#47 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2006 – 20:58

Я не знаю хто створив життя на нашій планеті,але точно знаю що він(вона,воно) припустився(припустилась,припустилось) величезної помилки(хоча можливо що НАС створили заради забави,а зараз втратили над НАМИ контроль)
  • 0

#48 cassiny8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:05

Перегляд дописуChukcha (13.11.2006 20:58) писав:

Я не знаю хто створив життя на нашій планеті,але точно знаю що він(вона,воно) припустився(припустилась,припустилось) величезної помилки(хоча можливо що НАС створили заради забави,а зараз втратили над НАМИ контроль)
На мою думку життя це не помилка а найбільший скарб в всесвіті. Як би не було життя не було б кому осмислити оточуючий світ :angry12:
  • 0

#49 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:12

Я взагалі в Бога не вірю...

Вважаю що все сворилося так... щось як у Дарвіна... приблизно... але не вищий розум... Хтось і його мав же створити)
  • 0

#50 cassiny8

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:16

Перегляд дописуПовелитель Духов (13.11.2006 21:12) писав:

Я взагалі в Бога не вірю...

Вважаю що все сворилося так... щось як у Дарвіна... приблизно... але не вищий розум... Хтось і його мав же створити)
І даремно не віриш.
  • 0

#51 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 13.11.2006 – 21:20

оце золоті слова! аж серце милується читаючи це,))) :angry12:
  • 0

#52 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:30

Перегляд дописуcassiny8 (13.11.2006 21:05) писав:

На мою думку життя це не помилка а найбільший скарб в всесвіті. Як би не було життя не було б кому осмислити оточуючий світ :angry12:
також не було б кому його спотворити!
  • 0

#53 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.11.2006 – 19:17

Перегляд дописуcassiny8 (13.11.2006 21:05) писав:

На мою думку життя це не помилка а найбільший скарб в всесвіті. Як би не було життя не було б кому осмислити оточуючий світ :)
не розумію чому так багато людей ідеалізують життя...але добре що в кінці все і всіх чекає смерть....
  • 0

#54 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 20:38

Перегляд дописуDead_Angel (23.11.2006 19:17) писав:

не розумію чому так багато людей ідеалізують життя...але добре що в кінці все і всіх чекає смерть....
а якби не чекала?
  • 0

#55 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.11.2006 – 22:26

Перегляд дописуKurt (13.11.2006 20:41) писав:

Мені ніякі дослідники нічого подібного ще не доводили. Будь ласка дай обгрунтування.
А чому саме тобі мають доводити?

А обгрунтування виявленого в тому, що вони нарешті технічно зафіксували астральне свічення рослин.
Це неаби який прогрес.

От ще цікаво:
http://antidarvin.ru...ty_sarfaty3.htm

Повідомлення відредагував LMax: 23.11.2006 – 22:29

• 0

#56 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 25.11.2006 – 23:07

нічого просто так не відбувається. і "самостійно" - не підходить. все дуже складно. весь механізм. Всесвіт. життя.

Перегляд дописуDead_Angel (23.11.2006 19:17) писав:

ідеалізують? зовсім ні. якраз навпаки всі роблять. а що ж ти доброго бачиш в смерті? смерть - це не кінець.
якщо ж ти про те, що ніхто від неї не втече, тоді до чого тут ідеалізація життя?

• 0

#57 Korvin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Жовті Води

Відправлено 27.11.2006 – 07:38

а я вважаю життя на Землі зявилося завдяки іншопланетному розуму !
  • 0

#58 camomile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 13:12

Цитата

Вважаю, що Дарвін уже дав відповідь на це питання!

стосовно Дарвіна..він під кінець свого життя став абсолютно віруючою людиною...і жалкував про свої теорії...казав що не розраховував що ця теорія набере такого розмаху ..з антропологій розповідули на парі..показували статью..тому не можу поділитися доказами....можете або вірити або шукати в інеті...

а взагалі....наврятчи ножна насправді дати відповіть на це питання на даний момент...їснує безліч теорій...
можна почати з того що їснує 4 историчні типи світогляду...релігійний..міфологічний..філосовський та науковий...а вже кожний з них містить усобі безліч ідей створення світу

• 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.10.2007 – 23:50

ХА! Звідки така впевненість що контроль над нами втрачено? Самозакохано!! Ще й як самозакохано!!
  • 0

#60 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.10.2007 – 01:31

Є ідея що наш всесвіт - це складова чогось більшого... От як усе складається з клітин, ті - з молекул, ті - з атомів і т.д....

Просто вищий рівень складності структури...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних