Перейти до вмісту

Львівські вишиватніки

Повідомлень в темі: 46

#21 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 20.10.2014 – 20:25

Перегляд дописуL'insoucianсе (20.10.2014 – 13:29) писав:

читай уважно, загальні риси вже написав: десятками тисяч в звхопленні біжатьна стадіон віддавати гроші на проект Ахметова і в такий образ кричати ура всій його 20річній діяльності. що це як не тупізм. так поступають вишивані ватники зі Львова.
сотні тисяс устрімляються в Росію працювати на ватніків. якщо ти рпацюєш на ватніка, то апрорі не можеш бути кращим ніж ватнік. більше того, працюючи наних, вони називають їх тупими і зомбованими, що підкреслює не меншу тупість і з їхнього боку.
отже, на одному боці ми маємо ватніків, на протилежному - вишиваних ватніків, яскравими представниками, як я вже назвав є львівські ватніки, тобто вишивані ватніки, або скорочено вишиватніки.
ти працюєш на олігархів, це означає що ти не кращий від них, навіть якщо ти маєш власну фірму ти їх годуєш хабарями і податками ( твоя логіка)

Перегляд дописуShіver2005 (20.10.2014 – 20:17) писав:

Я не з твого села.
На все що хватило тебе? слабо

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.10.2014 – 19:34) писав:

неправильно описаний вишиватник.
вишиватник - це той, для кого Бандера - герой.
А ще у нас Хмельницький герой, який сплачував за послуги татар ясиром (рабами з українців)

"Вони продались латинянам, бо так само як і словаки писали кирилицею. В нас абетка створена македонцями. То є до твого відома слов'яни та православні. Латинка - означає також приналежність до Римської церкви. Себто до папи римського." Македонці практично ті ж самі болгари, а болгари не зовсім словяни (намішано багато) А абетка створена на основі грецької (доречі я трохи і ще грек)

Повідомлення відредагував MqM: 20.10.2014 – 20:21

• 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.10.2014 – 20:28

Перегляд дописуShіver2005 (20.10.2014 – 19:54) писав:

Тоді я вишиватник :8:
саме так і є

Перегляд дописуMqM (20.10.2014 – 20:25) писав:

А ще у нас Хмельницький герой, який сплачував за послуги татар ясиром (рабами з українців)
егеж, нажаль в Україні оце такі герої, що Україну віддають як не москалю то німцю.
  • 0

#23 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.10.2014 – 20:35

Це написано не просто так. Якщо строго судити, то в нас майже не буде героїв, козаки (найманці), січові стрільці (колаборанти воювали в складі австрійської армії) Грушевський (знищив укр армію) і тд

Ця війна, як це не сумно говорити подарує нових героїв, і цього потребувала країна, сучасних героїв для всієї України

Повідомлення відредагував MqM: 20.10.2014 – 20:36

• 0

#24 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 20.10.2014 – 20:53

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.10.2014 – 20:28) писав:

егеж, нажаль в Україні оце такі герої, що Україну віддають як не москалю то німцю.
історія свідчить, що Україна не може бути незалежною. вона або управляється прямо чи опосередковано Росією, Польщею, Австрією чи ще кимсь, або веде війну, коли заявляє претензію на самоуправління. вибір невеликий.

Перегляд дописуMqM (20.10.2014 – 20:35) писав:

як це не сумно говорити подарує нових героїв, і цього потребувала країна, сучасних героїв для всієї України
зразкове озвучення мислення типового вишиваного ватніка: "дайте мені моїх героїв, я їм буду кричати слава і розбивати лоба об землю, кланяючись їм, демонструючи свій захмарний рівень патріотизму!".
різниця між вишиватніком і мислячим громадянином в тому, що вишиватнік хоче, щоб чиновники дали йому героїв, а громадянин хоче, щоб чиновники дотримувалися закону на своїх посадах, а не вказували кому кланятися, а кому ні.
  • 0

#25 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.10.2014 – 22:40

ТИ дебіл чи троль? що не зрозумів моїх слів і перекрутив і додумав. Де я хочу, щоб мені ЧИНОВНИКИ дали героїв? я просто радуюсь, що вони появились, ці єдині герої. А те щоб чиновники дотримувалися законів не суперечить тому, що мають бути герої (у тебе якась наркоманська логіка). Тому криворукий писако киш звідси (укр мову ти знаєш погано, судячи по твоєму розмовляти "по-українськи")

Повідомлення відредагував MqM: 20.10.2014 – 22:43

• 1

#26 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 16:34

Перегляд дописуMqM (20.10.2014 – 22:40) писав:

ТИ дебіл чи троль? що не зрозумів моїх слів і перекрутив і додумав. Де я хочу, щоб мені ЧИНОВНИКИ дали героїв? я просто радуюсь, що вони появились, ці єдині герої. А те щоб чиновники дотримувалися законів не суперечить тому, що мають бути герої (у тебе якась наркоманська логіка). Тому криворукий писако киш звідси (укр мову ти знаєш погано, судячи по твоєму розмовляти "по-українськи")
Цікаво, чи цей "безтурботність" знає, що його нік - жіночого роду ?
  • 0

#27 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 17:11

ну ти диви, ще один львівський вишиватнік підтягнувся)
цей вишиваний ватнік своїм вигуком нагадав про ще дві властивості львівських вишиватиків: синдром мачо з їхніми середньовічними переконаннями на кшталт "це чоловіча робота, а це жіноча, тому хай потіє, а я піду полежу, газєтку почитаю, візьму пивасик і втуплюся у футбол", "не жіноче це діло...", "справжній мужик повинен..." і тд. їй-богу, за синдром мачо, який так яскраво проглядається у львівських вишиватніків можна визначити ватніків усього світу.
і друга властивість, ще більш важливіша, яка проростає з вище зазначеної - заганяння свого життя в рамки обмежень, загород. воістину - сіре життя в людей, що живуть за визначеними стереотипами.
  • 0

#28 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.10.2014 – 09:55

Перегляд дописуL'insoucianсе (20.10.2014 – 13:29) писав:

читай уважно, загальні риси вже написав: десятками тисяч в звхопленні біжатьна стадіон віддавати гроші на проект Ахметова і в такий образ кричати ура всій його 20річній діяльності.
я був на Шахтар - Порту, і що? Я ніколи не бачив Лігу чемпіонів наживо. Це подія для Львова, вона тут вперше і можливо востаннє, бо Карпати її сюди точно ніколи не привезуть. 80 грн за те щоб наживо послухати гімн ліги чемпіонів - смішні гроші. Більше не був і не буду на жодному домашньому матчі Шахтаря у Львові) ... хоча ні... якщо Шахтар вийде з групи, а таки напевне вийде... то якщо приїде якийсь Реал, то теж попробую сходити )

Повідомлення відредагував Фабрегас: 23.10.2014 – 09:55

• 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.10.2014 – 16:27

Перегляд дописуL'insoucianсе (18.10.2014 – 07:10) писав:

львіські вишиватники сотнями тисяч пакують чемодани і їдуть працювати на ватників в Росію.
Потяг "москва-Львів", півгодини тому. Поруч в плацкарті заробітчани поветаються з підмосков'я. Обговорють своі зарібки:
- Так, на броніки вистарчить, на каски вистарчить, на одіж теж. На автомати - ні...
- Так автомати нам дадуть. Наші з Правого Сектору!
- От класно, - сміються хлопці, - що в москалів заробили, на москалів і потратимо! :)
  • 2

#30 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 25.10.2014 – 17:10

Перегляд дописуФабрегас (23.10.2014 – 09:55) писав:

я був на Шахтар - Порту, і що? Я ніколи не бачив Лігу чемпіонів наживо. Це подія для Львова, вона тут вперше і можливо востаннє, бо Карпати її сюди точно ніколи не привезуть. 80 грн за те щоб наживо послухати гімн ліги чемпіонів - смішні гроші. Більше не був і не буду на жодному домашньому матчі Шахтаря у Львові) ... хоча ні... якщо Шахтар вийде з групи, а таки напевне вийде... то якщо приїде якийсь Реал, то теж попробую сходити )
вилами по воді писана відмазка. майже щороку Ліга Чемпіонів заглядає в гості Києва. її великі прихильники вже давно всі стояли на київських трибунах і зі сьозами на очах від щастя, ридаючи слухали гімн ЛГ. заодно вдосталь похлебтали місцевого пива, таким чином патріотично витративши грошики на українського виробника
  • 0

#31 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 09:55

Перегляд дописуL'insoucianсе (25.10.2014 – 17:10) писав:

вилами по воді писана відмазка. майже щороку Ліга Чемпіонів заглядає в гості Києва. її великі прихильники вже давно всі стояли на київських трибунах і зі сьозами на очах від щастя, ридаючи слухали гімн ЛГ. заодно вдосталь похлебтали місцевого пива, таким чином патріотично витративши грошики на українського виробника
хто ти такий, щоб я перед тобою виправдовувався за щось, що я вважаю нормальним вчинком ? )
Я заплатив адекватні гроші і отримав взамін продукт, який мене не розчарував. Крапка.
  • 0

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 10:24

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 10:20) писав:

Бо голова повинна думати про вчинок, а не бути баняком.
я вважаю, що чудово подумав )
  • 0

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 10:41

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 10:38) писав:

Про що ти подумав?))) Точно не про учнів Донбасу, яким потрібна твоя допомога в закупівлі підручників з української мови.

До речі, про вишиватників. Один цікавий ньюанс. До війни, як я думав: коли почнеться війна уся Галичина буде на сході. Діти, жінки, чоловіки - підуть відстоювати свою країну! Виявилось, що для галичанина патріотизм - це носити вишиванку і розмовляти на суржику. Все. Фініта ла комедія.
а я навпаки, шкодую, коли чую новини типу "хлопець 18 років з волині кинувся на гранату і собою прикрив товаришів". краще б там на ту війну жодна людина з заходу не ходила. а то що толку з того, що люди з заходу загинуть за те, щоб донбас і далі розмовляв російською :(
  • 1

#34 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.10.2014 – 12:31

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 10:38) писав:

До речі, про вишиватників. Один цікавий ньюанс. До війни, як я думав: коли почнеться війна уся Галичина буде на сході. Діти, жінки, чоловіки - підуть відстоювати свою країну! Виявилось, що для галичанина патріотизм - це носити вишиванку і розмовляти на суржику. Все. Фініта ла комедія.
А смисл іти всім воювати? Для цього є армія, яка-не-яка, та все ж компетентніша у вирішенні збройних конфліктів. Крім того, люди для цього й обирають державні органи влади, щоб ті вирішували такі проблеми. Нафіга інакше держава?
  • 0

#35 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 13:57

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 13:31) писав:

Армія вже давно зграя клоунів, котрі є лише хорошими будівельниками.
Армія на цей час слабо організована у нас.

І бачачи то все галичани не йдуть воювати, а країна потребує.
Чого потребує? Ще більше марних смертей?

Я теж не знаю, нафіга сфальсифікували вибори президента і ВР?
Маєш якісь дані?
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 15:01

Шівер, от скажи чесно - ти імперіаліст?
  • 0

#37 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 15:46

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 15:36) писав:

І це робилося цілеспрямовано.
Ким?

Типу за Донбас воювати марно?
Ні. Типу за Донбас треба воювати розумно, а не кидати туди людей, як в мясорубку.

100 разів писав на форумі. Порох навіть на Вінниці не проканав. Раптом підтримка Удару. Починають йому рейтинг накручувати журналюги, що за нього будуть голосувати. (за це він за півроку бере до партії)

А я всі ті місяці досі веду прямий ефір, проходить через мене тисячі українців. Жоден при тямі не голосує за Вальцмана. Раптом бачу такий рейтинг. Ну я ж не лохи, я розумію що сфальсифіковано.
І яких це таких тисячі українців? Якась певна аудиторія, певного віку, з певної території, зі схожими смаками і поглядами? Іди зроби реальне соцопитування, а тоді вже панікуй.

Я справедливіст.
Ідеаліст.
  • 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 16:00

Типу за Донбас воювати марно?
саме так. за людей донбасу воювати не те що марно, а шкідливо. А за вугля і інші ніштяки можна було б, але тільки як комерція, і щоб вояки точно знали за що воюють - отримували відповідну платню за те, що замовник отримує вугля
  • 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 27.10.2014 – 18:13

Перегляд дописуShіver2005 (27.10.2014 – 17:28) писав:

Це наша територія. І її використання - питання прямих рук.
покажи документ, що засвідчує твою долю власності на цю територію.
Шівер - ти ватнік! кримняш, донбаснаш... те що ти виступаєш за українську мову - це єдине чим ти відрізняєшся від совкових ватніків.
  • 1

#40 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 28.10.2014 – 19:37

шівер а він правий, ти оперуєш тим що то тобі не належить насправді))) Росіяни нам газ перекривають, хоча у них з газофікацією ще великі проблеми
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних