Перейти до вмісту

Порошенко

Повідомлень в темі: 49

#21 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.06.2015 – 16:22

Зображення
  • -1

#22 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 11.06.2015 – 17:14

Наш народ - дурний, і навряд порозумнішає. Який вихід? Може наступним президентом буде Саакашвиги?
  • 0

#23 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 17.08.2015 – 22:43

Ну, не "обезсудьте" , але читаю я цю тему, і випливає тільки одне асоціація - дитсадок.
Хвалити Порошка, Яценюка, Турчинова і Ко., не буду звичайно, але трішки мислення "увікніть" . Особливо це буде зрозуміло людям, як перебували в близькості до цього...

1. Порошенко здав частину України.

Про це можна говорити дуже довго і нудно, приведу деякі факти.
Розмір сухопутних військ РФ. 450,000 personnel (2015), incl conscripts . , зрозуміло боєготовних, бо постійні навчання із 2000-го, здається, зрозуміло без врах. резерву, зрозуміло "тягти" їх із Владивостока важкувато :lol:, ну але сам факт. Ну і це звичайно зі слів РФ, яка апріорі буде занижувати число, дотримуючись "традицій Холодної_Війни.."
Бойовий досвід сухопутних віськ РФ, Civil War in Tajikistan
East Prigorodny conflict
War in Abkhazia
1993 Russian constitutional crisis
First Chechen War
War of Dagestan
Second Chechen War
Russo-Georgian War
Insurgency in the North Caucasus
Без врахування їх інтервенції до України, 2014р. , і звичайно без врахування досвіду СССР, та досвіду спец. підрозділів, різного плану..
збройні сили РФ . чис. 771,000 (2014), резерв 20,000,000
Ну я незнаю, як вам пояснити....... Ну хто перебував у Богом проклятому донбасику, в далекому 2014-му, то міг бачити, прекрасні картини Збройних Сил України, як наприклад: техніку яка НЕ працює, якій треба замінювати (або додавати бо на "цвет_метали"/запчасті_на_продаж розтягли... О_о) кучу деталей, щоб вона просто "зрушила з місця", солдатів у "шльопанцях", шортах, в радянських касках... часті конфілкти між МиВиСи , Добровольцями, ЗСУ, ну про "форму", іржаві "патрони" , п’янство, т.д. я взагалі мовчу..т.д.т.п

Це я до чого, що боєздатними в далекому 2014 (на початку оцього "пекельно_варєва"), були, я гадаю лише десантники, ну і трішки інхиш родів. - загалом, я думаю тисяч 20... Про ППО, ВМС - :( :( :(, ВПС - "хоч шось", але мало, хоча я не знаю .

Ну я не знаю, порівняйте бюджет РФ на армію, і бюджет України загалом...

Тобто , Порошок, щоб не "здати" території, повинен був оголосити Військовий Стан, "под ружь’йо" , зусередити військову актинвність на тер. інтервеції РФ, "удержать за всю ціну", і чекати як на це відреагує РФ... - Ну я не знаю... Це просто смішно :( , "ясен конь" це просто був би подарунок "х_лу_нумбер_ван" на 9мая... "Страна агрессор, радикально национализма у границ рф фактически об’являєт войну РФ!!" .
Для тих , хто нерозуміє що воно таке війна, можна поїхати на ексурсію, наприклад на вихідних, їхати далеко не треба, - донбасик, "договориться із пограничниками", або попросить солдатів провести, ну звичайно щось їм дати за це, підтримати гуманітаркою, там морально, і вони вам всьо покажуть (єсенно якщо "прокатить", бо є ж начальство..)), якщо вам пощастить.. тоді подивитись натакі прекрасні речі, як наслідки арт_обстрілів, САУ, РСЗВ, важкі міномети , ну взагалі - все сухопутне шо "єсть". Якщо дуже пощастить, можна легко потрапити під обстріл... Так до чого , ці всі ЖАХИ, це просто "детський лепіт", в порівнянні із тим, що б чекало на Україну в разі повномасштабного конфлікту з РФ. Один невірний крок, керівництва, і отакі , пекельні машинки, які в 2014 , взагалі було нічим "збивати" :
Зображення
отакі
Зображення
отакі(виробництво із 2009)
Зображення
отаке
Зображення
отаке
Зображення
І ще багато-багато , різних пекельних штучок у ВЕЛИЧЕЗНИХ кількостях.

Тому, грубо кажучи, як РФ захоче, так і буде воювати із Україною, і Україні доводится приймати такі правила війни, які назв’язує РФ, бо РФ - то є Імперія Зла, із великою, і дуже небузпечною армією. "Обдовбаним ящиком" народом, який "їсть з рук Кремля", і українська влада, як на мене, дуже вдало "зманеврувала" , віддали Крим, - нічого не зробиш, шансів його втримати , просто небуло, віддали кусок донбасика - нічого не зробиш, треба змиритись, армія і так "пнеться з усіє сили" , щоб просто стримати оту "орду" , яку "підгодовує" людми, технікою РФ.

Але оце , ліпити бредятину , а потрібно "радікальніше" , "жорсткіши" - ну давайте, спробуйте "жорсткіши" .. Просто є моменти, коли противник занадто сильний, і вмикати агресію , як ідіот Саакашвілі 2008 - не це просто, ммм , суїцид коротше кажучи... . Надіяться що в разі широкомасштабної війни , при вмиканні Україно "жорсткої позиції" , за Україну буде Захід войювати - ну це просто смішно..
Крим повернути , просто нереально, донбасик - кадаю також, головне не дати інші території "відцапати", а головне не дати "нав’язати масштабну рубку", в якій Україна перетвориться в руїну, дуже швидко, як то кажуть "ламать не строїть" . :(

Коротше кажучи Порошок , то звичайно "не оч. президент", але кращого варіанту, особисто я, не бачив у 2014му. І не бачу його зараз.

По матеріалам Вікіпедії, Вільної Енциклопедії - https://en.wikipedia.org/

P.S. з повагою фростыш_дурак .
  • 1

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.08.2015 – 21:06

Зображення
  • 0

#25 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 18.08.2015 – 22:42

Перегляд дописуWеbеr (18.08.2015 – 21:06) писав:

https://pbs.twimg.com/media/CMter0dWIAA58BP.jpg
Зображення
Assault troops approach Omaha Beach on D-Day, June 6, 1944.
— National Archives and Records Administration, College Park, Md

За кого вмирали ці патріоти? І судячи із Вікіпедії І. Виговський , був толерантноб осбою, він намагався "зманеврувати", але російський царат, та Річ Посполита , йому того не дозволили... Також сильно заважали радікальна опозиція. В результаті, Іван Виговський був страчений.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 15:46

Перегляд дописуShіver2005 (21.08.2015 – 11:02) писав:

Ні, він здав майже половину України. Скоро в ДНР та ЛНР "референдум", де вони приєднаються до Росії. І тоді туди вже офіційно введуть російські війська у великій кількості, а разом з ними ще й поліцію. А Вальцман досі годує імбецилів.
:facepalm:
Військам РФ, не треба ніяких офіційних дозволів... "сухопутка" уже там півтора роки воює...
Проведуть рефендум, те !$!#@##$@#$ динири/линири, і "шо"? Ви можете тому якось завадити? Там "балом править Імперія Зла" , що захочуть, те і проведуть, і як захочуть. Щоб такого в майбутньому не було, треба НОРМАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ, СИЛЬНУ АРМІЮ, І ПОРЯДОК.

Кусок Донбаса, втрачений для України - це ясно як "Божий День", не вірите? - З’їздіть туди... Крим - взагалі мовчу, там здається з’явився уже "термоядерний_арсенальчик" :( , з усіма витікаючим :( Суть в тому, щоб далі "не поповзло" ...
  • 0

#27 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 19:48

Перегляд дописуShіver2005 (21.08.2015 – 19:19) писав:

Воюють декілька маленьких підрозділів.
Ну "ясин конь" не 500 тисяч... . А за кількість - вам, пане Шайвере , "видніше" :lol:
  • 0

#28 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2015 – 20:38

Перегляд дописуShіver2005 (21.08.2015 – 11:02) писав:

Скоро в ДНР та ЛНР "референдум", де вони приєднаються до Росії.
Скоріше б. А то все ніяк.
  • 1

#29 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 12:27

Згоден, приєднати до Росії і кінець
  • 1

#30 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 11:33

Цитата

Суддя Чернушенко розмазав Вальцмана по стінах:
Початок нагадує виправдовування Макеєнко стосовно закриття метро на зимі 14-го року. Далі не дивився.
  • 0

#31 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 11:43

Такий як і всі новомодні відео-блогери можновладці зі своїми викриттями.
  • 0

#32 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 09:22

Я колись впроваджував ЄДРСР і програму по діловодству (щоправда в загальних судах ДЗС2), де зокрема є і розподіл суддів. І там все в логах можна глянути, хто де і як робив ручний розподіл справ. А на таке здатні лише 3 людини - керівник апарату, голова суду і головний спеціаліст. Експертиза ІСС могла б все показати.
  • 0

#33 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 10:00

Чуваку явно підмазали, він як завжди ухвалив, а тут виявилось, що замішані серйозні сили. Ну його і поставили рачки. Всі його виправдання із серії "наколядував". Однак він зрозумів, що може вигребти лише здаючи все що є на душі.
У всьому ролику є лише одна справедлива думка - всіх суддів, разом з помічниками - до стінки. Це єдиний шлях реформ.
  • 0

#34 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 13:31

Зображення
  • 0

#35 alex1990frai

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.02.2016 – 12:04

Бізнесмен при владі - то біда!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  640x792.jpg   102.88К   2 Кількість завантажень:

• 0

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.04.2016 – 22:18

Зображення
[ex]порушення пункту правил 2.4[/ex]

Повідомлення відредагував Феєричний неук :): 27.04.2016 – 22:55

• -1

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.04.2016 – 22:53

а чого добився він будучи головою РНБО при Ющенко, міністром фінансів при Януковичу, і т.д. ?
а він створив партію регіонів, і забезпечив процвітання корупції і відсутність реформ після революції.
він добився шалених темпів русифікації України, яких не було досі ще ніколи. Добився того, що українські державні телеканали для українського телеглядача дублюють українських держслужбовців, котрі розмовляють державною мовою - дублюють державною мовою іншої країни, тої країни яка відібрала добрячий шмат території та веде війну і вбиває наших громадян. добився того, щоб наших громадян ставити "під ружжо" і забороняти стріляти. щоб в новинах передавали загинуло N цивільних і К військових. Цивільного, якого примусом поставили "під ружжо" і заборонили стріляти не так шкода, бож він вже не цивільний а військовий, а військових не так шкода як цивільних, котрі вчора на мітингах кричали "Путін ввєді вайска" і сьогодні продовжують то робити, але нишком.

Добився того, що Вебер тут постить фотоцитату копіпасту іншою мовою, забороненою на цьому форумі...
  • 1

#38 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.04.2016 – 09:19

Неук, ти прийняв на свій рахунок "критикан сцяний"?
  • -1

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.04.2016 – 09:59

чи я критикан? так.
Хоч я й песиміст, але такої русифікації не очікував, тому я критикан.
але я критикую не за економіку, а за русифікацію.
мені бридко, коли люди за гроші бідкаються, за курс долара, за кредити в доларах і т.д. - кращої економічної ситуації не було б при іншому президенті, а краща культурна ситуація могла би бути.
  • 0

#40 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.05.2016 – 13:33

Зустрілись...

Прикріплені файли

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1