Перейти до вмісту

Ставлення поляків до українців

Повідомлень в темі: 60

#21 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.09.2014 – 01:58

Модераториииии!!! Видаліть, будь ласка, цю тему й забаньте нафіг її автора! В першому дописі нема жодного конструктиву, там тупо висер і більш нічого.
[ex]+10% за позатему й обговорення дій модераторів.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 29.09.2014 – 13:31

• -1

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2014 – 09:00

Перегляд дописуAquarius-ka (26.09.2014 – 22:16) писав:

Я згодна також з тим, що авіакомпанії, які літають в Україну, в ідеалі повинні знати українську мову. Адже від цього залежить безпека пасажирів - раптом хтось захворіє, а жодної мови окрім української не знає? Проте щоб нас поважали і знали нашу мову, нам треба спершу вирішити наші внутрішні проблеми і прогнати п'яту колону.
І не бачу причини робити трагедію із того, що хтось із стюартів не захотів спілкуватися укр.мовою. Коли ми будемо, як поляки, то і матимемо відповідний сервіс. Це моя особиста думка з приводу.
Щодо іншого, то я згодна, що в польських авіалініях буває безліч незручностей, але вони компенсуються низькою вартістю, порівняно із європейськими і все-таки значно вищим рівнем сервісу, порівняно з українськими.

...Не знаю, я ніякого пихатого вигляду у стюартів не помітила. Може тому, що я не вимагала від них того, що вони не повинні робити?
Пані Акваріус-ка, я думаю, що коли ви летітимете українськими авіалініями, тоді ви маєте право вимагати українську мову. Іноземні авіалінії зобов'язані дотримуватися міжнародних правил перевезення пасажирів. А там обов'язковою є лише англійська і мова країни, до якої належить авіакомпанія. Може ще які правила є, я не в курсі, треба попитати фахівців. Та я літала декількома авіалініями і бачила, що вони використовують дві-три мови, не більше. Адже у стюарти набирають не поліглотів. І навіть якщо стюарт знає українську, то ви ще маєте йому сподобатися, аби він розмовляв українською просто заради вашого задоволення.
І ще, мені чомусь здається, що аби стюарти інших авіаліній розмовляли українською, має бути вимога наших авіаційних служб, і якісь курси для іноземних стюартів.

Зі своїх спостережень можу зауважити один, як на мене, беззаперечний факт - серед поляків мало симпатичних, тож їм би не завадило любитися із українцями трохи більше :). Хоча би для покращення генофонду.
То може вони нам просто заздрять?)) (жартую :))
Щодо різанини та історичних трагедій, то це виправляється часом, а часу пройшло ще замало.

У мене був такий випадок, що я їхала з аеропорту Варшави і не купила квитка біля аеропорту, бо автобус швидко підійшов. В автобусі автомат продажу квитків був поламаний (справедливості заради варто зауважити, що це дуже рідкісний випадок у Польщі). Але менше з тим, на наступних зупинках аж десь до центру автоматів із квитками теж немає. Водій, до якого я підійшла по квиток, мені його не продав, бо (як майже скрізь у європі) здачу дає лише із дрібних монет, а в мене була всього одна банкнота 50 злотих і картка. Тож я визирала на кожній зупинці по автомат квитків. Вочевидь той же ж водій і викликав контролерів, які мене радісно оштрафували. Вважаю це несправедливим. Ну але що зробиш?Таких же нарваних контролерів я зустрічала і в інших містах Європи. Тож це видно "міжнародна каста контролерів" - всі вони однакові :). Тре купувати квитки в аеропорті і чекати наступного автобуса, якщо не хочеш витратити зайві кошти.
Щоправда у Варшаві ці контролери попросили в мене показати паспорт і забрали його (!) доки я не сплатила штраф! Це вже порушення будь-яких міжнародних норм. Тож вони теж не далеко відійшли від совкової диктатури у сфері стосунків між людьми і державою.

Насправді люди там трапляються різні. Одна рецепціоністка дала мені вже на другий приїзд найкращий номер, а друга - навіть коли я була "постійним клієнтом" іржаву ванну і поламану шафу в номері. Люди всякі бувають, як у них, так і у нас.

І навіть після цього я все ще думаю, що з позитивним настроєм до поляків досить легко отримати позитив у відповідь.

Перегляд дописуL'insouciancе (23.09.2014 – 19:48) писав:

Але якщо відкинути з наших взаємовідносин москаля, то картина сприйняття українця поляком вимальовуватиметься далеко не райдужна.
Наших чоловіків поляки сприймають як дешеве робоче бидло, жінок - як повій. І це не пересічняки, а "високочолі" поляки-власники підприємств, як вкотре довела на своєму досвіді чергова українка, намагаючись офіційно працевлаштуватися і наштовхнувшись на сексуальну стурбованість польських чоловіків-роботодавців. Це не мій вимисел, а переказ теми передачі з польського радіо Ток.
Наші чоловіки самі винні - якщо погоджуватися гарувати у Польщі по 12 годин і заробляти в результаті після оплати харчування і житла лише 250 доларів на місяць, то як іще до них ставитися?
Щодо жінок, то у нас дуже симпатичні жінки, мало яка нація втримається від залицяння. Це проблема і в Україні. Жінки вдягаються сексуально, виглядають сексуально і при цьому роблять вигляд, що сексом не цікавляться. Цю проблему треба вирішувати з обох "фронтів" - нашим жінкам і чоловікам навчитися сексуальної культури, а загалом у світті розвивати цивілізоване ставлення до жінок і сексу.

У мене є лише одне питання до автора : а ЯКА країна сприймає українців "райдужно"?

Повідомлення відредагував Блискавиця: 29.09.2014 – 08:54

• 0

#23 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 11:56

Перегляд дописуАтеїст (29.09.2014 – 01:58) писав:

Модераториииии!!! Видаліть, будь ласка, цю тему й забаньте нафіг її автора! В першому дописі нема жодного конструктиву, там тупо висер і більш нічого.
Якщо б за відсутність конструктиву банили, форум би давно спорожнів.
А да, він і так спорожнів.
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 14:36

Історія показала, що нема для України ближчого друга як Поляк.
Зображення

http://dorzeczy.pl/i...m-Ukrainie.html
  • 1

#25 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.09.2014 – 15:33

Перегляд дописуWеbеr (29.09.2014 – 14:36) писав:

Люде, а ну подивіться на коментарі до тієї статті ;)

Цитата

Jan Suder · Obserwuj · Marketing Manager w firmie RevoSolar s.r.o.
Jestem Polakiem i nie popieram banderowskiej U-krainy !!!

• 1

#26 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 17:34

Прикріплений файл  screen.jpg   176.96К   13 Кількість завантажень:

Для тих, хто не розуміє польської.

1. Я поляк і не підтримую бандерівської У-країни. І 7 чоловік лайкнули.
2. Українці нас більше ненавидять, ніж росіяни. Сьогодні прочитав, що президент України хоче визнати героями вбивць із УПА. І 2 чоловіки лайкнули ;)

Я так думаю, що не менше 90% поляків мають схожі погляди)))

Перегляд дописуАтеїст (29.09.2014 – 01:58) писав:

[ex]+10% за позатему й обговорення дій модераторів.[/ex]
Ти не здатний осмислювати прості речі.
  • 2

#27 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 17:39

Перегляд дописуMr.Ripley (29.09.2014 – 15:33) писав:

Мабуть, коментар видалили як кремлеботівський :D Бо я теж не бачу жодних коментарів.

Поляки солідаризуються з нами, бо пам'ятають і 4 розділи Польщі, і те, як червона армія стояла на другому березі Вісли і дивилась, як німці придушуть повстання, і багато чого іншого.
Не знаю, чи такі "дописувачі" висловлюють свою власну думку, чи відробляють платню від газпрому.
Більше схиляюсь до другого, бо нормальна людина не була б такою хамсько-агресивною.
В усякому разі тональність неполітичних форумів в стосунку до України співчутливо-позитивна.
  • 1

#28 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 17:46

Перегляд дописуrenxu (29.09.2014 – 17:39) писав:

Мабуть, коментар видалили як кремлеботівський :D Бо я теж не бачу жодних коментарів.

Нічого не видалили, не харчуйся ілюзіями
  • 0

#29 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.09.2014 – 18:38

Неймлесе, ти їбонувся чи насинячився посеред білого дня?? Чесне слово, я тебе не впізнаю. Це твоїми стараннями Теревені перетворилися з таких, як були 7 років тому, на такі, як зараз? Чи тобі ще й "колеги" допомагають?

У будь-якому випадку мені тут більше нема чого робити. Займайся далі селекцією тролів, я тобі не заважатиму.

[ex]+10% за обговорення дій модератора[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 29.09.2014 – 18:44

• -1

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.09.2014 – 19:25

Завжди любив Польщу і поляків.
Зображення
Для мене Польща то Україна в ідеалі.

Перегляд дописуMr.Ripley (29.09.2014 – 15:33) писав:

Коментарі там пишуть тисячі крєилєбдядєй з калінінграда.
  • 1

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.09.2014 – 22:57

До Блискавиці:
Може я неточно висловилась, ми не вимагали, щоб обслуга літака розмовляла з нами українською, але ми сподівалися, що українську вони могли би розуміти, коли до них звертаються, а не ігнорувати. Ставлення змінилося автоматично, без всяких зусиль з нашого боку, після вияснення громадянства: раз не українці, то заслуговуємо поваги. Словниковий запас стюарта теж моментально чарівно зріс на одну мову більше.

Можливо на короткі відстані їхні рейси і дешевші, на довгі - ні, а якість обслуги, навіть помимо решти, ой як не дотягувала до стандартів інших ліній! Не пам'ятаю теж, щоб у інших аеропортах ми мали якісь конфлікти (тьфу-тьфу ))), якось обходилось.

Тепер я вже собі думаю, чи той наш малий колектив на швейній фабриці з високою культурою і повагою не був скоріше вийнятком, ніж правилом? Судячи по стилю спіілкування 100% поляків навіть тут, на українському форумі, в мене починає мінятись думка. І тим більше, я тоді одна відрізнялася від решти католичок, я була свідок Єгови (так, так, і таке було), але солідарність пролетаріату була вищою за такі дрібниці. А скільки вони самі жартували над ксьондзами, навіть поважні пані з кулка ружаньцовего не могли стриматись від сміху!

За Ваші, пані Блискавице, пригодами з квитками на автобус - тааак, я про таке не чула, то дійсно несправедливо і може теж стосується більше "касти контролерів", але у мене мало досвіду з тим. Тоді я в більшості економила і ходила пішки, дешево і корисно, а тепер живемо в іншому середовищі, автобуси є тільки у дуже великих містах.

Те, що поляки, як чую,постійно витягають проблеми давно-минулих конфліктів, виставляючи себе скривдженою стороною, може говорити тільки про дуууже коротку пам'ять і упередженість. Чому не говорять за звірства пацифікації в період між двома війнами? За ущемлення прав українців у той час під польським правлінням? Вища освіта була доступна тільки для "в'яри жимо-католіцкей", для українців лишалась лиш власна духовна семінарія. В ті часи віра пов'язувалась з національністю. Правда, пропонували переходити на свою віру, особливо з "польськими" прізвищами, лиш не всі хотіли бути хрунями. Землю теж українцям не можна було купити, в ті часи, коли селяни з землі і жили.

Цитата

У проведенні пацифікації військові підрозділи відзначились особливою жорстокістю і займалися переважно «екзекуціями». Пацифікація з участю поліції загалом охопила 325 населених пунктів в 15 повітах, а з участю війська — 168 місцевостей у 14 повітах; загалом проведено 5195 обшуків, «умиротворено» близько 450 сіл з 3500. Особлива увага каральних загонів була приділена не тільки місцевим активістам, вчителям, священикам, але й всім українським установам — школам, осередкам Просвіти, кооперативам. Під час акції у кожному селі окремі мешканці піддавалися «екзекуції» — побиттю, систематично руйнувалося майно селян, громадських установ та кооперативів. Арештованих за заздалегідь складеними списками збирали в громадських приміщеннях, де кожному наносили 25-30, а то й більше ударів нагаєм, при цьому принижуючи ще й морально, тобто примушуючи лаяти Україну, виголошувати заздоровниці на честь Юзефа Пілсудського (пол. Józef Klemens Piłsudski), співати польський гімн[4]. Нарузі піддавалися всі прояви українства: написи українською мовою, цвинтарі Січових Стрільців, портрети Франка та Шевченка.
більше тут: http://uk.wikipedia....0%BD%D1%96_1930

Пам'ятаю розповідь старшого пана з Торонто, вже покійного, як йогох хлопчиною-гімназистом у 30-х роках поляки катували в Бережанах лиш за підозру у володінні зброєю, ніякої зброї він не мав, а ще особливо звіріли на його відповіді українською.

Також розповідь жінки-переселенки з холмщини, як вона йшла з виводу з новонародженим сином з церкви, а їй біжать і кажуть, що польський офіцер застрілив чоловіка, а з ним ще інших, просто так, бо вони відповіли на запитання українською мовою. Видно,то була провірка щоб не вистрілити в свого.

А знищення цілої народності лемків розселенням їх малими групами по віддалених місцях у спровокованій поляками і підтримуваній Сталіним операції "Вісла"?

УПА і бандерівщина не були просто так, не появились нізвідки, то була реакція і відповідь на польське знущання. Правильно, можна би то забути і не згадувати, але тоді обом сторонам треба не згадувати.
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.09.2014 – 10:56

Перегляд дописуWеbеr (29.09.2014 – 14:36) писав:

Литовці також наші найкращі друзі :)

Aquarius-ka, Наразі маємо ще один доказ, що поляки є нашими друзями :

Цитата

Лідери Євромайдану в Ґданську отримають Нагороду Лєха Валенси
29.09.2014 09:55
Отримати нагороду запрошено 10 осіб, у тому числі Віталія Кличка, Руслану Лижичко, Тетяну Чорновол та Ольгу Богомолець - See more at: http://www.polradio....h.QpuK2Nk6.dpuf

Перегляд дописуShіver2005 (29.09.2014 – 18:59) писав:

Поляки дуже агресивно ставляться до українців.
Ви часто їздите до Польщі?

http://zaxid.net/new...bjectId=1324279

Цитата

Польський екс-європарламентар назвав успіх України національним інтересом Польщі

Повідомлення відредагував Блискавиця: 30.09.2014 – 10:45

• 0

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.09.2014 – 11:30

Перегляд дописуShіver2005 (30.09.2014 – 11:17) писав:

Ні, не часто. Поляків на скайпі вистачає, та і на скайпі серуть часто на мене.

А ви знаєте хто такий Дональд Туск? То є баран з баранів. І як я вже казав, Польщі не вигідно мати кордон з Росією.
Поки що я бачу, що це лише ви ненавидите поляків і провокуєте їх на відповідне до себе ставлення. Яка причина цього? Скажіть чесно - увас якогось прадіда убили поляки чи що? Бо саме таку мотивацію я найчастіше чую від людей, які ненавидять якусь націю "цілкому і усю без винятку". Хоча убила їхнього родича ОДНА конкретна людина.

http://inforesist.or...niya-v-ukraine/

Цитата

НАТО номинировало бывшего коменданта Национальной академии обороны Польши генерала Богуслава Пацека на должность советника по вопросам реформ военной образовательной системы при Министерстве обороны Украины.

• 0

#34 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.09.2014 – 12:25

Будь які суперечки нічого не дадуть.
Я вже казав, чого хочу я. Офіційно подати запит від України у якусь європейську комісію і хай комісія на основі матеріалів Нюрнберзького процесу і інших всіх які є у доспуті, зробила раз і назавжди висновок - "Бандера - кат, нацист і т.д.", або що це все не так. Якщо так, то заборонити його і все що з ним пов'язане офіційно (як Гітлера і все що пов'язане з нацизмом). Якщо ні, то щоб всі "діячі" в Україні і за її межами, визнали що він не кат, не нацист, що він представник української визвольної боротьби і замовкли назавжди. А отака ситуація, як зараз мене не влаштовує.
А те, що в тут сперечаєтесь, нічого ніколи не змінить.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.09.2014 – 12:26

• 0

#35 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.09.2014 – 12:52

Перегляд дописуФабрегас (30.09.2014 – 12:25) писав:

Будь які суперечки нічого не дадуть.
Ну навряд чи ти б хотів аби долю нашого героя вирішували чужі люди. Щоб Бандера перестав бути одіозною постаттю у Польщі, потрібна політична воля - тривалі і складні консультації на рівні міністрів культури, глав держав, парламентарів обох країн, і України, і Польщі. Разом потрібно виробити спільну позицію, яка б вдовольнила і Україну, і Польщу. Позицію, засновану на компромісах. Досі від України нікому було займатися цими питаннями. Немає на це часу і зараз. Але громадянське суспільство розвивається, і лише від народу залежить, які питання розглядатиме український уряд, а які - ні.
Тому докладайте зусиль, створюйте свою спільноту, яка б займалася реабілітацією Бандери і визнанням спільних позицій із поляками - все у ваших руках.
А тупо ненавидіти сусідній народ за нез'ясовані питання минулого, це тупо, пробачте мою українську.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 30.09.2014 – 12:57

• 0

#36 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.09.2014 – 17:04

Тут ясно видно позицію поляків, і ніхто з сидячих в салоні не пішов їх розбороняти, ось і польська культура

Видно поляки бидлотизуються як і українці. Ніяка пристойна людина не їздитиме з відлкритм пивом у маршрутці

Повідомлення відредагував MqM: 30.09.2014 – 17:08

• 2

#37 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.09.2014 – 18:03

Дуже розумію, як тим українцям, що живуть у Польщі, неприємно, коли їх ввесь час провокуютьна конфлікт через Бандеру. Ну і в таких випадках щоб не казати, то вони завжди переможуть кількістю, або і бійка почнеться, як на відео вище. Найкраще просто уникати таких дискусій і казати, що то було давно і тепер є нові клопоти, або політикою не цікавлюся. Є різні причини життя там українців, якщо то просто заробітки, то найкраще сконцентруватись на тому і думати, що воно не назавжди. Може колись воно і буде, що поляки будуть сприймати українців за рівних, тепер ще далеко до того.

Щодо протестів поляків проти визнанання Героями України Бандери і Шухевича, і пам'ятників їм на території України, то мені цікаво одне: як вони ставляться до свого Юзефа Пілсудського? Досить цікава постать, а ще цікавіше прочитати про ньогоу українській і польській Вікіпедіях, яка різниця! Пілсудський починав з того, що організовував терористичні акти в царській Росії, грабував банки, бував у Японіїі і, є припущення - був японським шпигуном, потім воював проти Української Народної Республіки, дальше зайняв посаду Маршала Польщі.

Цитата

У вересні-жовтні 1930 за розпорядженням уряду Пілсудського на окупованих Польщею українських землях силами армії і поліції було здійснено репресивні акції щодо українського населення, розраховані на придушення українського національно-визвольного руху.

Цитата

Справа дійшла до того, що в 1932 році Ліга Націй засудила дії польського уряду стосовно українського населення.
Підкреслюю - ці репресивні акції робилися проти мирного населення власної деожави, якими тоді були українці. Робилися не поодиноко, а у таких масштабах,що дійшло аж до Ліги Націй, хоч і то мало помогло. Польська Вікі узагальнює це одною фразою: война пжеців большевизму, ніби не було цілої західної частини України, що стогнала під їхнім ярмом. Ах ні, то була новоспечена Малопольска!

Був створений концентраційний табір Береза Картузька, більше тут

Цитата

За українськими джерелами, напередодні Другої світової війни в таборі утримувалося близько 5 тисяч українців. За радянським даними, до початку 1938 року число ув'язнених перевищувало тут 7 тисяч.
Табір мав дротову огорожу під високою напругою. Арештанти носили полотняний одяг із круглою полотняною шапочкою, на ногах — дерев'яні постоли. У невеликі камери із цементною підлогою набивали по 40 чоловік. Щоб ув'язнені не сідали, підлога постійно поливалася водою. Їм заборонялося розмовляти. Долею в'язнів була виснажлива робота й голодний пайок. Жорстоке поводження з боку табірної адміністрації було нормою.[1]
Якщо ж подивитися польську Вікі - то ніби нічого і не було, є просто історія міста Береза. Отак, бачу чуже під лісом, лиш не бачу свого під носом!

Так, то всьо минуло, добре було б, якби воєн не було, і так, краще би не згадувати і почати будувати нові дружні відносини. Лиш починати треба обом сторонам, до танго треба двох.
  • 2

#38 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.10.2014 – 16:48

Перегляд дописуShіver2005 (30.09.2014 – 18:48) писав:

Саме ляхи вчинили геноцид мого народу. Може ви не українка, звідки мені знати. вони тримають в окупації Закерзоння. Ми нічого їм не винні.
у вас немає вашого народу, народ нікому не належить. І кожен з народу має свою думку. Поки ви думаєте за весь народ, вам самому ніколи займатися власним життям). А ви навіть не президент. Я українка, але не даю вам права говорити від мого імені, як від "вашого народу" :),
  • 0

#39 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.10.2014 – 17:11

"Дуже розумію, як тим українцям, що живуть у Польщі, неприємно, коли їх ввесь час провокуютьна конфлікт через Бандеру. Ну і в таких випадках щоб не казати, то вони завжди переможуть кількістю, або і бійка почнеться, як на відео вище. Найкраще просто уникати таких дискусій і казати, що то було давно і тепер є нові клопоти, або політикою не цікавлюся. Є різні причини життя там українців, якщо то просто заробітки, то найкраще сконцентруватись на тому і думати, що воно не назавжди. Може колись воно і буде, що поляки будуть сприймати українців за рівних, тепер ще далеко до того." А що мені робити напловину поляку. Таких поляків як показав, я знати не хочу, щоб принижували близьких мені українців.
  • 3

#40 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.10.2014 – 17:13

Перегляд дописуWеbеr (29.09.2014 – 19:25) писав:

Завжди любив Польщу і поляків.
Зображення
Коментарі там пишуть тисячі крєилєбдядєй з калінінграда.

А мої знайомі поляки, яких у мене досить багато, теж всі кремлеботи?
А тисячі таких коментарів на youtube і купи лайків теж куплені?
Я почав сумніватись. що ти викладач у Польщі)))
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних