Перейти до вмісту

Війна між Україною та Московією (2014-****)

Україна Росія війна

Повідомлень в темі: 400

#321 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6530 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.12.2016 – 17:38

Перегляд дописуWеbеr (17.12.2016 – 11:31) писав:

Важливим кроком є виробництво якісного російськомовного контенту, покликаного подавати альтернативний погляд на актуальні політичні процеси в Росії. Російська мова для України сьогодні — це зброя. Не йдеться про надання російській мові статусу державної або про перетворення України в місце базування антипутінської опозиції. Завдання полягає в тому, щоб використовувати особисті зв'язки наших громадян для ретрансляції контенту, спрямованого на зміну ставлення росіян до їхнього політичного керівництва. Форми цього контенту можуть бути різними, головне — утримати магістральну рамку, яку можна сформулювати досить просто: анексія Криму стала не тільки причиною війни в Донбасі і головним фактором погіршення російсько-українських відносин, вона послужила поштовхом для постійного, послідовного погіршення економічної ситуації в Росії.
http://gazeta.dt.ua/...nist-zla-_.html
це врятує кацапів від путла і остаточно доб'є україну. Створити в Україні альтернативну Росію - це буде та ж сама омріяна ними Новороссія
  • 0

#322 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.12.2016 – 20:11

Зображення
За репост цієї картинки білорус відсидів в кацапстпані 2 роки.
  • 0

#323 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.12.2016 – 19:49

Ще один рашист замочений за Алепо - посол рашки в Туреччині.
Зображення
Зображення

Героям Слава!
Зображення
  • 0

#324 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 20.12.2016 – 08:30

Перегляд дописуShіver2005 (20.12.2016 – 04:52) писав:

Скоріше б ці тюрки один одного перестріляли. Дебілуватий народ.
Ненависть і показна зневага до оточуючих - це перш за все зневага себе, і це типовий кацапізм.
  • 1

#325 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 20.12.2016 – 11:02

Кирилицю вигадали палестинці, чому вона наша а не твоя?
  • 0

#326 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 20.12.2016 – 14:22

Перегляд дописуShіver2005 (20.12.2016 – 13:27) писав:

Її придумали тюрки (булгари) македонці. Їх звали Кирило та Мефодій.
І були вони палестинцями а не македонцями з типовими для середнього сходу іменами. Принаймні Кириилл точно імя середнього сходу з оцим -илл що вказує на надлюдську природу і близьке до слова аллах. Типове єврейське ім'я як і інші імена на -илл

Певно перелічені тобою назви народів на латиниці тисячу років тому самі себе отак латиницею і записали, гг.
  • 0

#327 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 21.12.2016 – 12:48

костя і міха? а яка різниця? шило на мило.
а то що вони палестинці то я то прочитав що провели таке дослідження і виявили це

кирилиця-латиниця... а латиницю вигадали етрускі, чиї загадку ніхто не міг розгадати, аж Задорнов розгадав - "это русские" певно ті самі русскіє що суомі з мордвою, бугога
  • 0

#328 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.12.2016 – 14:35

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (20.12.2016 – 14:22) писав:

Принаймні Кириилл точно імя середнього сходу з оцим -илл що вказує на надлюдську природу і близьке до слова аллах. Типове єврейське ім'я як і інші імена на -илл
Кирил грецьке ім'я, означає володар по грецьки Κύριλλος.
А в єврейських оте іл наприкінці, то мабуть перекручене ель, бог, відповідно різні ангели, як Самуїл, Гавриїл, Камаїл...

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (21.12.2016 – 12:48) писав:

а латиницю вигадали етрускі, чиї загадку ніхто не міг розгадати, аж Задорнов розгадав - "это русские" певно ті самі русскіє що суомі з мордвою, бугога
А оце правда. Дійсно етруски переробили грецьку абетку на латинку. :wink2:
  • 0

#329 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 21.12.2016 – 16:01

Перегляд дописуkalamar (21.12.2016 – 14:35) писав:

Кирил грецьке ім'я, означає володар по грецьки Κύριλλος.
А в єврейських оте іл наприкінці, то мабуть перекручене ель, бог, відповідно різні ангели, як Самуїл, Гавриїл, Камаїл...
А згадай, як перський цар Кир нападав на греків. от тобі і грецьке "володар". а тут Кир-илл.

Зображення
нічого не ясно

Перегляд дописуkalamar (21.12.2016 – 14:35) писав:

А ще пророк Даниіл, що жив за царя Кира другого і Візантійський цар Михаіл, за якого якраз жили Кирило і Мефодій, що мали також інші імена Констянтин та Михаіл. От за констянтина погоджуся, що грецьке ім'я.

Така от цікава війна між Україною та Росією виходить :)
  • 0

#330 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 22.12.2016 – 14:21

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (21.12.2016 – 16:01) писав:

А згадай, як перський цар Кир нападав на греків. от тобі і грецьке "володар". а тут Кир-илл.
Для того тобі би треба було показати, що грецьке володар то з перської запозичення, маю великі, величезні, просто колосальні сумніви, щодо того. Зображення
І перси ніяк не семіти, а щонайарійськіші арійці. Зображення Власне, саме слово арії звідти, і країна тепер називається Іран.

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (21.12.2016 – 16:01) писав:

а тут Кир-илл.
Кірілос, нема там ніякого іл, іл прости ми причепили.
  • 0

#331 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 22.12.2016 – 14:35

Перегляд дописуkalamar (22.12.2016 – 14:21) писав:

Кірілос, нема там ніякого іл, іл прости ми причепили.
Хіба ти не знає, що то латиняни причепили закінчення -ос, -ус...
я й не називав персидського царя семітом. Я казав, що імена з закінченням на -илл походять з середнього сходу. А то, що сам святий Кирил за походженням не грек а палестинець - то окремо від імені, просто читав таке. Тим паче, що ім'я Кирил набуте, а до того звався цілком грецьким Констянтином
  • 0

#332 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 22.12.2016 – 15:36

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (22.12.2016 – 14:35) писав:

Хіба ти не знає, що то латиняни причепили закінчення -ос, -ус...
Серйозно? Я дав по грецьки Κύριλλος (Kyrillos).
Слово походить від грецького κυριος, популярного в Евангеліях.
Що таке кіріє елейсон знаєш? Зображення Манфред точно знає, а ти, як типовий безбожник в церкві не буваєш, то мабуть не знаєш. :lol:
До речі. Підказка рос. слово куролесить походить від кіріє елейсон. Як цікаво намисала москальська вікіпедія

Цитата

простые прихожане не понимали греческих песнопений, произносимых наспех — «куролес» стало синонимом бессмыслицы

Цитата

І Гуцули, в обряді новорічного очищення палячи сміття на городі, примовляють також молитви на врожай: «Господи, будь-ласка зродити жита, пшениці, усякої пашниці, Кирилейси» і з викриками «Тирилайси-Кирилайси!» :gggg: перескакують тричі через огонь

Повідомлення відредагував kalamar: 22.12.2016 – 16:06

• 0

#333 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.12.2016 – 00:31

а ще суть латинські слова "курія", "куратор". мабуть латиняни в греків запозичили, і це теж від того ж кореня.
А от щодо закінчень "ос", "ус" і подібних, то, цікаво, вони були в ПІЕ мові, тобто в праіндоевропейській мові. І, в давньослов'янській теж мали бути. Відпали давно. Якби не відпали, ми б зараз казали не "дядько" наприклад, а "дядькос". :D А от "о" від цього закінчення називного відмінку, бачите, лишилось. В середньому роді всюди, а в українській мові, - в багатьох словах чоловічого роду теж. Як в наведеному прикладі "дядько". Та й прізвища на -ко і -енко - з тієї ж опери. Просто раніше у називного відмінка 2-ї і не тільки відміни було ненульове закінчення. А зараз в словах чоловічого роду переважно нульове. Але не всюди як вже наведено. І от родичі литовці, зберегли ще більше - у них там -ас. Ну й греки з їхнім -ос теж. В слов'янській мові колись відбулась зміна шо звук С на кінці таких закінчень відпав. Італійці і іспанці, нащадки римлян, бачите, теж повторили шось подібне, у них там теж -о.
  • 0

#334 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1345 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.12.2016 – 09:18

Перегляд дописуkalamar (22.12.2016 – 15:36) писав:

Що таке кіріє елейсон знаєш? Зображення Манфред точно знає, а ти, як типовий безбожник в церкві не буваєш, то мабуть не знаєш. :lol:
Напрошується питання, звідки ви про це знаєте. До церкви ходите :) ? Видно ходите раз на Різдво, бо я лише на Різдво чула, що таке співають, у звичайні неділі правлять у країнською. Або ходите до якоїсь, не зна якої церкви, де й по буденних неділях кірілейсають.

Перегляд допису_Ex (23.12.2016 – 00:31) писав:

а ще суть латинські слова "курія", "куратор". мабуть латиняни в греків запозичили, і це теж від того ж кореня.
А от щодо закінчень "ос", "ус" і подібних, то, цікаво, вони були в ПІЕ мові, тобто в праіндоевропейській мові. І, в давньослов'янській теж мали бути. Відпали давно. Якби не відпали, ми б зараз казали не "дядько" наприклад, а "дядькос". :D А от "о" від цього закінчення називного відмінку, бачите, лишилось. В середньому роді всюди, а в українській мові, - в багатьох словах чоловічого роду теж. Як в наведеному прикладі "дядько". Та й прізвища на -ко і -енко - з тієї ж опери. Просто раніше у називного відмінка 2-ї і не тільки відміни було ненульове закінчення. А зараз в словах чоловічого роду переважно нульове. Але не всюди як вже наведено. І от родичі литовці, зберегли ще більше - у них там -ас. Ну й греки з їхнім -ос теж. В слов'янській мові колись відбулась зміна шо звук С на кінці таких закінчень відпав. Італійці і іспанці, нащадки римлян, бачите, теж повторили шось подібне, у них там теж -о.
Давай каламаря тролити :)

Повідомлення відредагував серпиня: 23.12.2016 – 09:18

• 1

#335 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1345 повідомлень

Відправлено 23.12.2016 – 12:40

Перегляд дописуShіver2005 (23.12.2016 – 10:53) писав:

Засрарали тему непотрібними подробицями.
Читай, що розумні люди пишуть:
http://tereveni.org/...post__p__874192

Перегляд дописуShіver2005 (23.12.2016 – 10:53) писав:

Тюркосрач.
У цій священній темі такі негарні слова не можна вживати. Іди в ту тему.
  • 1

#336 VerochkaDunaeva

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 23.12.2016 – 12:57

стоп войне!
  • 0

#337 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3989 повідомлень

Відправлено 23.12.2016 – 15:49

Перегляд дописусерпиня (23.12.2016 – 09:18) писав:

Напрошується питання, звідки ви про це знаєте. До церкви ходите :) ? Видно ходите раз на Різдво, бо я лише на Різдво чула, що таке співають, у звичайні неділі правлять у країнською. Або ходите до якоїсь, не зна якої церкви, де й по буденних неділях кірілейсають.

Я за життя в церкві один раз був, але в такому віці, що я нічого не запам’ятав. Зображення
  • 0

#338 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1345 повідомлень

Відправлено 23.12.2016 – 22:30

Перегляд дописуkalamar (23.12.2016 – 15:49) писав:

Я за життя в церкві один раз був, але в такому віці, що я нічого не запам’ятав. Зображення
Пане kalamar, та я знаю, що ви атеїст і до церкви навряд чи ходите. То був тролінг))
А в якій церкві вас хрестили? В москальській якійсь?) Це вже просто цікавість, не тролінг)
І нащо вам тією ахінеєю (на зразок кіріє елейсона) цікавитись? Чесно, не розумію. Може щоб могти з "манфредами" спілкуватись?
П.С. Везе ж блін людям - до церкви не ходили *заздрісний зелений смайлик.

А, ще цікаво: ви обряд розхрещення проходили :) ? (це вже напевно зажостко я тролю)

До речі, я сама не знала, що таке кіріє елейсон, і не пам'ятаю, щоб чула таке. Але точно пам'ятаю, що на Різдво латиною якусь частину літургії правилось, може там було і оте грецьке "господи помилуй".
  • 0

#339 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.12.2016 – 01:34

Перегляд дописусерпиня (23.12.2016 – 09:18) писав:

Я люблю непристойні пропозиції від дівчат, але цього разу я пас - маю визнати свою відносну інтелектуальну непідготованість так би мовити для цього випадку.
  • 2

#340 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1345 повідомлень

Відправлено 24.12.2016 – 12:50

Перегляд допису_Ex (24.12.2016 – 01:34) писав:

Я люблю непристойні пропозиції від дівчат,
)))

Перегляд допису_Ex (24.12.2016 – 01:34) писав:

але цього разу я пас - маю визнати свою відносну інтелектуальну непідготованість так би мовити для цього випадку.
Обідно((

Як там у ваших краях? Чула краєм вуха, що небезпека наблизилась до твого міста.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua