Перейти до вмісту

Війна між Україною та Московією (2014-****)

Україна Росія війна

Повідомлень в темі: 400

#261 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.01.2016 – 12:29

Перегляд дописуТимофій (30.01.2016 – 11:08) писав:

Гарна стаття!
  • 0

#262 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.01.2016 – 08:32

Є ще один аспект війни. Це громадянська війна "русских против русских", яка почалась в Україні і в майбутньому перекинеться на Росію.

Це війна руських за цивілізаційний вибір в середині російськомовної спільноти. Частина російськомовних виступає за "європейський вибір", частина за ізоляцію і "євроазійський вибір".

Чому #громадянськавійна в Росії почалась з України?
Причин багато. Але основною є те, що Україна є країною з найбільшою російською діаспорою, якщо не враховувати суб’єктів Російської федерації.
В Україні поляризація поглядів на майбутнє російської спільноти досягла апогею завдяки постійному підігріванню цього питання ЗМІ, телебаченням.
Росія лише "підкинула дров у багаття" мирного діалогу про "цивілізаційний вибір" анексією АР Крим.
Що заважало Росії запровадити статус закордонного росіянина, і почати виплачувати допомогу російськомовним в Україні у вигляді добавок до зарплат і пенсій?
Замість грошей Росія почала постачати в Донецьку та Луганську області зброю та боєприпаси.
Російськомовному населенню в Україні не потрібна зброя, їм потрібен мир і "трошки" російських грошей.

Як скоро пожежа громадянської війни перекинеться на Росію?

Громадянська війна

Якщо військовий конфлікт в Україні і називати громадянською війною, то це російська громадянська війна.
В яку нажаль були втягнуті багато українців, ЗСУ, СБУ, МВС.
Для чого українцям гинути на російській громадянській війні?

Повідомлення відредагував Тимофій: 31.01.2016 – 08:50

• 0

#263 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 31.01.2016 – 09:32

Саме тому що це російська громадянська війна багато розумних українців не хочуть воювати і вмирати за чужі інтереси. Згадайте Коцабу.
Але "українська влада" продовжує гнати українців на чужу війну.
Певний сенс у мобілізації є. Українці мають запобігти поширенню російської громадянської війни на захід. В цьому є основне завдання ЗСУ, МВС, СБУ.
Адже Росія не хоче щоб війна, яку вона розв’язала, поширилась на територію Росії. Вони вже збагнули неминучість цього. І намагаються перекинути власні проблеми на сусідню країну.

Повідомлення відредагував Тимофій: 31.01.2016 – 09:46

• 0

#264 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.01.2016 – 10:22

ото є багато жахів, мовляв бандерівці карателі жорстокі тортури всілякі роблять...
в нас є багацько анекдотів про вбивство москалів - але майже немає про тортури.
та і то - лише анекдоти, лише мрії - поки ми мріємо, вони діють.
вони і вбивають і тортури чинять. ми і не чинимо тортур і не мріємо того робити.
Але чому ж вони вигадують страшилки про тортури?

Бо вони справедливо очікують, коли вже ми почнемо з ними поводитися так, як вони поводяться з нами!
Саме це універсальне правило моралі і є джерелом цих страшилок - з їхньої точки зору це би виглядало цілком справедливо, щоб ми чинили з ними так, як вони чинять з нами. Вони цього бояться, але їхні очікування не справджуються, це їх дивує, для них це свідчення нашої слабкості, і вони справедливо вважають нас слабаками і нікчемами.

Ми продовжимо розповідати анекдоти про вбивство москалів, а вони ці анекдоти використовуватимуть як доказ нашої ненависті до них, і аргумент нас убивати. і будуть убивати. а ми будемо розповідати анекдоти.
  • 0

#265 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 31.01.2016 – 12:17

Звичайно не слід відкидати і війни українців з росіянами, яка триває вже 400 років, а практично й 1000 років. Але спроби внаслідок російської громадянської війни змінити конституцію України виглядають м’яко кажучі дивними.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.01.2016 – 10:22) писав:

Бо вони справедливо очікують, коли вже ми почнемо з ними поводитися так, як вони поводяться з нами!
Саме це універсальне правило моралі і є джерелом цих страшилок - з їхньої точки зору це би виглядало цілком справедливо, щоб ми чинили з ними так, як вони чинять з нами. Вони цього бояться, але їхні очікування не справджуються, це їх дивує, для них це свідчення нашої слабкості, і вони справедливо вважають нас слабаками і нікчемами.
Страхи мають схильність реалізовуватись у реальність як і наміри, сильні бажання.

Цитата

ми і не чинимо тортур і не мріємо того робити
Хочеться у це вірити. Українські ЗМІ, телебачення мабуть багато що не розказують з політичних міркувань.

Цитата

"Мінські домовленості" (а не "Мінські угоди") так правильніше називати тому, що вони від самого початку до сьогоднішнього дня залишаються поза державним правом та поза міжнародним правом. "Мінські домовленості" не зафіксовані документально правовим чином (на протоколі, меморандумі та комплексі заходів просто нема підписів перших осіб держав, вони не ратифіковані парламентом жодної країни, представники держав та квазідержавних утворень на переговорах не є уповноваженими за якоюсь нормою права, а щоб хоч якось відповідати нормам міжнародного права, ці домовленості мали би торкатись війни, але ні Росія, ні Україна не визнають війни між собою). Від перших осіб заявлено тільки Декларацію, де три Президенти та Канцлер говорять, що вони всього лишень підтримують Комплекс заходів з імплементації Мінських домовленостей, де саме і є вимога про зміну української Конституції (але в реальності підписів нема і під Декларацією). Голосування ж в Раді Безпеки ООН "Мінських домовленостей", продавлене Росією, надає цим угодам найвищого міжнародного статусу, але знову ж таки не покладає ані державну, ані персональну відповідальність за їх виконання НІ НА КОГО.

Отже фіксуємо скандальний факт – домовленості поза нормами національного та міжнародного права реально диктують, яким має бути зміст української Конституції. І якщо раптом станеться катастрофа, то всі перші особи процесу включно з українським Президентом заявлять – ми підписали абстрактну декларацію, а вимоги щодо тексту Конституції ми не підписували Це кричущий скандал загальносвітового рівня. Це міжнародна авантюра, за яку за всіма міжнародними нормами мають понести покарання всі учасники цих домовленостей.

Чому Франція і Німеччина мають вплив на зміст української Конституції? Тому що вони нам платять. Чому Росія має вплив на зміст української Конституції? Тому що вона почала проти нас війну. Чому так звані ДНР-ЛНР мають вплив на зміст української Конституції? Тому що вони в нас стріляють на цій війні. Чому українська громада не має впливу на зміст української Конституції? Тому що вона не контролює свої податки в бюджет і тому що вона поки що утримується від того, щоб стріляти в українську владу.
http://blogs.pravda..../56ab2a2629f9f/

Повідомлення відредагував Тимофій: 31.01.2016 – 12:28

• 0

#266 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 01.02.2016 – 13:05

Я УТВЕРЖДАЮСЬ

Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.

Тевтоніє! Мене ти пожирала,
як вішала моїх дочок, синів
і як залізо, хліб та вугіль крала...
О, як твій дух осатанів!

Ти думала — тобою весь з'їдаюсь? —
та, подавившись, падаєш в тріву...
бо я живу.

а сила знову розцвіла.

Сини мої, червоні українці,
я буду вас за подвиг прославлять,—
ідіть батькам на допомогу й жінці,
дітей спішіте визволять!

Па українських нивах, на російських,
па білоруських — я прошу, молю! —
вбивайте ворогів, злодюг злодійських,
вбивайте без жалю!

Нехай ще в ранах я — я не стидаюсь,
гляджу їх, мов пшеницю ярову.
бо я живу.

Із ран — нове життя заколоситься,
що з нього світ весь буде подивлять,
яка земля! яко зерно! росиця! —
Ну як же не сіять?

І я сіяю, крильми розгортаюсь,
своїх орлів скликаю, кличу, зву...
бо я живу.

Ще буде: неба чистої блакиті,
добробут в нас підніметься, як ртуть,
заблискотять косарки в житі,
заводи загудуть...

І я життям багатим розсвітаюсь,
пущу над сонцем хмарку, як брову...
бо я живу.

а сила знову розцвіла.

Фашистська гидь, тремти! Я розвертаюсь!
Тобі ж кладу я дошку гробову.
бо я живу.

1943 р. 16 вересня.

Кремлівська лікарня.

* * * *

http://virsh.io.ua/s...china_1891-1967

Повідомлення відредагував Тимофій: 01.02.2016 – 13:06

• 0

#267 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 02.02.2016 – 12:02

• 0

#268 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.02.2016 – 22:48

Зображення
  • 0

#269 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 03.02.2016 – 08:58

Зображення

Цитата

На початку нашої розмови про особливості російсько-українського цивілізаційного конфлікту історик, журналіст, член Експертної ради Державного агентства кіно Ростислав Мартинюк назвав себе людиною традиції Лівобережної України - він родом з Сумщини. За його спостереженнями, українці його рідних країв сприймають росіян як чужинців не менш радикально, ніж галичани. Пан Ростислав - також знаний фіно-угрознавець, аргументовано розказує про первісну ідентичність росіян. Його знання підкріплені особистим досвідом спілкування з сусідами - він випускник Воронезького університету, провів кілька значних експедицій по фіно-угорських країнах Московщини. Отже про те, з ким насправді нині ведемо війну і як у ній перемогти - розповідає Ростислав Мартинюк.

- Наша модерна війна зі Сходом почалася одразу після Переяслава - 1654 року, коли ординський світ оголосив похід на повну ліквідацію "литвинов і черкас" - так офіційно іменували українців у канцеляріях Московщини. З невеликими перервами війна триває й донині. І з самого початку ця війна була гібридною: у ній використовувалася суміш військових, церковних, етнічних, економічних агресій. У тому числі боротьба йшла за бренд - Русь, руській, великорус тощо. Зараз головне - не драматизувати нову фазу цієї війни. У стані війни перебували ми завжди, і то - не трагедія, то - лицарський похід. Влучно сказав якось Олег Куцин, перебуваючи в січеславському військовому шпиталі: "Я знав, що рано чи пізно ця війна почнеться. Тільки одного боявся: що вона почнеться без мене, і воювати доведеться моїм дітям".

Нинішній етап війни ніби "підсвітив" кілька сталих груп населення України, кожна з яких має власні інтереси. Це насамперед українська нація, потім - так звані креоли, тобто переважно міське населення, яке перейшло на російську мову в другому-третьому поколінні, і третя група - потужна, але ретельно маскована громада етнічних рускіх. Їх "невидимості" ефективно сприяє ліберальна пропаганда, і значна частина українців з ентузіазмом пропагує цю сліпоту.

Реальність москалів в Україні - доконаний факт. Щоб зрозуміти це, треба згадати, що в Україну з 1951 по 1991 рік совєцькі переселенські контори щороку пакували близько 150 тисяч рускіх. Отже щороку в Україні з'являлося чисто москальське місто - розміром зі Стрий. Це був один з потужних, базових засобів колонізації України. Колоністи мали підтримати - і, звісно, підтримували! - шалений фронт русифікації, який Москва ніколи не згортала. Як правило, колоністи - міське населення, активне, мало доступ до влади, живі зв'язки з Москвою. Навіть 1990 року в Україну заїхало 75 тисяч переселенців з РСФСР. Тоді Кремль довів цю масу до цифри 11 мільйонів осіб, і саме ця публіка контролювала всю УССР - і з економічної, і з політичної, і з психологічної точки зору. І коли 1991 року формально оголосили Незалежність, ці зайди були частково зваблені "українським проектом". Вони повірили, що тепер матимуть таку собі "малєнькую Росію", буквально Малоросію. Дарма, що під назвою "Україна". Без атомної зброї, без відповідальності за камчатські та кавказькі колонії, без навіженого Єльцина чи Путіна.

Відтоді вони ототожнюють себе з цією, тобто нашою територією, і нині готові поступитися багатьма речами, щоб дати відсіч Путіну, готові повторювати скільки треба "слава украінє", іти на війну й навіть померти за цю землю, але, зважте, не готові "загаваріть по украінскі". Бо питання мови для них головне. Мова в них - це код хазяїна, код успіху, доступу до благ, до того всього, що дає почуватися їм у цій країні привілейованою кастою. Допускаю, що війну на сході вони сприймають як таку собі малоросійсько-російську війну. І якщо українець вірить, що рускоязичні - то наші супутники й допомагають нам здолати ворога, то значна частина з них упевнена, що це ми їм допомагаємо зробити країну, де добре буде саме їм, але не "вишиватнікам".

- Як же маємо діяти, щоб побудувати тут українську Україну?

- Найперше не треба розчулюватися: ой як, мовляв, гарно, що в Одесі почали більше українською говорити або в Чернігові синьо-жовті прапори розвісили. Все це хоч і приємні, але реально дрібниці. З нашими людьми треба багато й ґрунтовно ідеологічно працювати, треба культивувати українську історію, українську мову, спільноту й пояснювати, як від цього залежить конкретний добробут кожного українця. Що окупація мовна завжди завершується окупацією тотальною, в тому числі дійде до відчуження майна: від державних заводів до батькової корови.

Важливо не переоцінювати здатність простої пропаганди чи популяризації українського розвіяти кацапсько-московський дурман. Коли йдеться про психологію руского, враженого інстинктами панування в Україні, то з ним одна розмова - сила. Нам це видається надмірністю, бо ми - люди, виховані в європейській культурі, яка спонукає домовлятися. Пригадую, на презентації фільму до 20-річчя "Свободи" Андрій Середа (лідер гурту "Кому Вниз", - ред.) сказав приблизно таке: "Ну як можна з цими ворогами домовлятися. То ж як таргани: біжить, то треба дати по ньому капцем. Іншого вибору немає". Тоді мені це не дуже сподобалося, але тепер розумію: коли ми забороняємо їхні фільми, але толеруємо рускій язик, коли говоримо, що Путін поганий, але там є нормальні рускіє люди й з ними треба домовлятися, то вдаємося до самообману, це шлях у нікуди.

Нам усім треба готуватися до мовної війни в Києві. Перемога в ній означатиме, чи є Україна, чи її немає. Те, що за 25 років ми не підвищили рівень звучання української мови в цьому місті до домінантного, означає, що тут діє штаб опору українській нації. Це ота поважна, економічно захищена, ідеологічно злютована група рускіх, кожен з яких має унікальний, варіативний досвід конфліктів з тубільцями - на світоглядному, мовному, бізнесовому ґрунті. Тут не варто ображатися на слово "тубільці", ми є справді корінна нація. Але саме на це тиснуть: українська - то, мовляв, село. Де-факто тут частенько і є люди з села, які зайшли в Київ у низькому соціальному статусі й майже відразу капітулювали: у другому-третьому поколінні вони спотворилися на російськомовну публіку.
Ростислав Мартинюк - про різні фронти та історичні виміри нинішньої війни.

Повідомлення відредагував Тимофій: 03.02.2016 – 08:59

• 1

#270 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 05.02.2016 – 10:02

Цитата

Тибе́т (тиб. བོད་; bod [pʰø̀ʔ]; кит. 西藏) — історико-географічний регіон в Центральній Азії, територіально охоплює Тибетське нагір'я. У травні 1959 року анексований Китаєм. Зараз опозиційними силами ведуться всілякі спроби відновити втрачену суверенність. Історичною столицею Тибету є місто Лхаса.
На сьогодні уряд Тибету знаходиться у вигнанні і перебуває в індійському місті Дхарамсала. Головою уряду до 2002 року був Далай-лама XIV.

В травні 1959 року він був остаточно анексований КНР. Тибетська опозиція розцінює політику китайської влади в регіоні, як геноцидпроти тибетців.

Уряд Тибету наводить кількість етнічних тибетців, що проживають в регіоні, на рівні 6 млн осіб, в той час як китайців — 7,5 млн.Китайська влада подає інші цифри — 5,2 млн тибетців, 3,6 млн китайців та 1,6 млн осіб інших національностей (за даними перепису2000 року).
За межами Тибету проживає також близько 134 тисяч тибетців, в тому числі в Індії 100 тис., Непалі 20 тис., США 8 тис., Європі 2,4 тис. (Швейцарії — 2 тис.), Бутані 1,5 тис., Канаді 1,2 тис., Австралії та Новій Зеландії 0,2 тис.
Тибет
Долі Тибету і України у 20 столітті були досить схожими. Українцям варто брати приклад незламності і боротьби за незалежність з тибетців.
В 1904-1906 Росія і Велика Британія визнали сюзеренітет Китаю над Тибетом.
Варто прочитати російськомовну статтю у wiki про історію Тибету в 617 - 1951 роках, тобто з 7 по 20 століття. Порівняти з подіями в Україні за цей період
Занадто багато співпадінь.

Просто порівняйте:
в 1240 монголи здійснюють набіг на Русь
В середині 13 століття Тибет вимушено встановив стосунки з монгольською імперією.

Вели́ке кня́зівство Лито́вське (лат. Magnus Ducatus Lituaniae) — монархічна держава у Східній Європі середньовіччя інового часу. Існувала в 12361795 на теренах сучасної Литви, Білорусі, східної Польщі, західної Росії, більшої частиниУкраїни, частини Естонії та Латвії. До 1569 контролювала землі північної й центральної України.
В 1368 году Тибет отримав незалежність, яка тривала 100 років.

В 1644-1792 Тибет підпадає під сильну залежність від Китаю.
В 1654-1795 Україна стає залежною від Московського царства.

В 1904-1906 Росія і Велика Британія визнали сюзеренітет Китаю над Тибетом.

1913 Тибет проголошує неземежність від Китаю через ослаблення імперії

В 1917-1918 Україна проголошує створення УНР.

В 1918-1922 Росія окупувала Україну.

В 1939-1954 Україна окупована СРСР.
В 1950-1959 Тибет окуповано Китаєм.

Повідомлення відредагував Тимофій: 05.02.2016 – 10:31

• 0

#271 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 05.02.2016 – 10:43

Китай захоплює Тибет щоб контролювати буддистів через володіння святинямі у Лхасі.
Росія намагається захопити Україну щоб втримати контроль над православними християнами.
  • 0

#272 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 05.02.2016 – 11:35

Цитата

Уряди Великобританії і Китаю, визнаючи, що Тибет перебуває під сюзеренитетом Китаю, і, визнаючи автономіюЗовнішнього Тибету, зобов'язуються поважати територіальну цілісність країни і утримуватися від втручання в управління Зовнішнім Тибетом (включаючи вибори і введення в посаду Далай-лами), яке повинно залишатися в руках уряду Тибету Лхаси. Уряд Китаю зобов'язується не перетворювати Тибет в китайську провінцію. Уряд Великобританії зобов'язується не анексувати Тибет або яку-небудь частину його
Тибет (1912-1951)

Яка знайома риторика, майже як будапештський меморандум 1994 року!

Цитата

29 квітня 1951 року почалися переговори між тибетською і китайською делегаціями, які тривали до 21 травня. 23 травня 1951 року, незважаючи на те, що Нгапой Нгаванг Джігме не мав повноважень від Кашага на прийняття самостійних рішень (хоча сам стверджував зворотне), було підписано «Угоду між Центральним народним урядом Китаю і місцевим тибетським урядом про заходи щодо мирного звільнення Тибету», пред'явлений в ультимативній формі для підписання. Від імені тибетської делегації угоду підписав глава делегації Нгапой Нгаван Джігме, а також кілька інших членів делегації. Як стверджує Далай-лама XIV, у делегації не було державних печаток, необхідних для укладення договору. В Пекіні були виготовлені дублікати державних печаток, які й були прикладені до угоди.
До угоди додавалося секретне доповнення, в якому, згідно тибетської версії, гарантувалося збереження влади і положення Далай-лами якщо він покине Тибет і повернеться протягом 4-5 років; повне забезпечення Далай-лами тибетським урядом в цей час; 20 тисячна китайська армія буде розміщена на кордонах Тибету, а при військах НВАК в Тибеті будуть 1-2 тибетських міністра в ранзі заступників командувача.
На думку істориків Євгенія Кичанова і Бориса Мельниченко, угода носило компромісний характер. 9 вересня 1951 року частини НВАК увійшли в Лхасу, а 10 лютого 1952 року був утворений Тибетський військовий округ НВАК .

Традиційний тибетське уряд продовжував функціонувати, хоча і з китайським втручанням. Ряд подій, починаючи з антикитайських повстань початку 1950-х рр., і закінчуючитибетським повстанням 1959, привели до того, що в березня 1959 року Далай-лама XIV, значна частина урядовців і високих лам втікли у вигнання в Індію. Слідом за Далай-ламою понад 80000 тибетців також покинули Тибет в наступні два роки, шукаючи притулку в Індії, Бутаніе, Непалі та інших країнах.
Навіть аналог мінських домовленостей існував!

Німеччина, Велика Британія, Франція, Росія, Китай абсолютно нікчемні партнери. Ними керують тільки жадоба наживи, загарбання територій.

Повідомлення відредагував Тимофій: 05.02.2016 – 11:23

• 0

#273 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.02.2016 – 16:12

шото путлєру пішло не так
Зображення
  • 0

#274 majus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 16.02.2016 – 03:06

Зображення
  • 0

#275 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 16.02.2016 – 18:41

Цитата

The service's top general was at Fort Carson last week as leaders wrapped up a two-week war game that simulated battles in Europe.

"The Army is a million-plus, it's not 450,000," Milley said, rattling off the numbers of the combined force of the Army and its part-time forces against the shrinking active-duty roster. "I think of the Army as a single entity that comes in three forms."
The push to beef up the part-time force comes as leaders express increasing alarm over a rise in Russian military strength that accompanied that nation's aggression in Ukraine. A recent Rand Corp. study commissioned by the Defense Department found the U.S. and its NATO allies lacked strength to be more than a speed bump against a determined Russian attack on Baltic nations.
"The situation in Europe is very serious, and we all know that," Milley said.
Army Chief Calls for Beefed-up Reserve Force

[ex]Англомовні цитати подавайте з перекладом! Англійська поки в Україні не друга державна, щоб її всі знали.[/ex]

Повідомлення відредагував Kassandra: 17.03.2016 – 13:24

• 0

#276 alex1990frai

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.02.2016 – 11:45

впевнений, що війна ского закінчиться!!!
  • 0

#277 Karambola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.02.2016 – 19:34

Перегляд дописуalex1990frai (17.02.2016 – 11:45) писав:

впевнений, що війна ского закінчиться!!!
Та всі ми з самого початку впевнені, але вона щось не закінчується і не закінчується... Ось останні події - http://www.unn.com.u...pres-tsentr-ato - бойовики збираються захопити Мар'їнку. І де той кінець?

Повідомлення відредагував Karambola: 18.02.2016 – 19:38

• 0

#278 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.02.2016 – 22:08

Зображення
  • -1

#279 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.02.2016 – 23:21

Звичайно така сумна дата підвищує емоційність погляду на деякі речі.
Ясно, що все далеко від того на що ми розраховували і міняється дуже помалу. Життя не може застигнути, наприклад, впійманий на хабарі криворізький мєнт вистрілив в собі в голову - раніше таке неможливо було уявити. Але усе просувається надзвичайно важко, наприклад - з 50-ти зниклих на Майдані розшукано тільки семеро і подальше слідство по зниклих хочуть закрити, вже три генпрокурора змінилося і ось аж нарешти тепер викликали першого післяреволюційного прокурора Мохніцького для пояснень в затягуванні розслідування деяких справ. Дійсно ми привели до влади депутатів, які швидко зхітрились перетворити парламент на "клопівник".
По при все те олігархів до владі привів ще Кучма, це не наша вина. Так само й Крим - ми не могли тоді його втримати аж ніяк, бо на той момент армії фактично не було і велике щастя, що зуміли втрати тільки малу частинку України, яка до речі не хотіла з нами бути разом. Тоді вже ВСУ зайняли майже усю степову частину Донбасу і мабуть би й змогли захопити міста промислового поясу, але там би утворилась ситуація ще гірша за сирійську, бо озброєння важче.
Зображення

Повідомлення відредагував Wеbеr: 19.02.2016 – 23:31

• -1

#280 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.04.2016 – 17:56

Як почуєш: «…мы же адна нация, мы же братские народы...», негайно стріляй на звук цього голосу... і якщо вцілиш козломордого в лоб - в тебе потім, буде менше проблем…
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних