Перейти до вмісту

Війна між Україною та Московією (2014-****)

Україна Росія війна

Повідомлень в темі: 400

#241 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 15.01.2016 – 17:27

Перегляд дописуWеbеr (15.01.2016 – 15:32) писав:

шівєр звільнений, зварічь перейшов на пів ставки - війна виссала з кацапстану усі соки

Ти б спочатку вивчив питання:

Зображення

І та доля постійно зменшується за рахунок нових НПЗ.
Третина Польщі заправляється в калінінградській області, бо в два рази дешевше.

А у 98-му році барель коштував 11 баксів і ніхто не волав про розпад Московії.

Досі подобаються казки? Ну то бон апетіт Зображення

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.01.2016 – 17:10) писав:

Еге ж .
Арештовану фабрику змусили працювати типу на виправних роботах, ага

пздць Зображення
  • -3

#242 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.01.2016 – 19:31

Перегляд дописуЗварич (15.01.2016 – 17:27) писав:

Ти б спочатку вивчив питання:

Зображення
брехня.

Перегляд дописуЗварич (15.01.2016 – 17:27) писав:

пздць Зображення
підозрюю, що зварич не зрозумів сарказму
  • 1

#243 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.01.2016 – 21:15

Скоро у Кремля не залишиться грошей на утримання Кремля.
Зображення
  • 0

#244 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.01.2016 – 00:51

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.01.2016 – 19:31) писав:

брехня.

А що, цифри подивитися релігія не дозволяє?

ВВП: http://data.worldban.../NY.GDP.MKTP.CD

Експорт нафти: http://www.cbr.ru/st...s/crude_oil.htm

Рахуй. Десь 8 - 9% і виходить

Цитата

підозрюю, що зварич не зрозумів сарказму

Ні, не зрозумів. Поясни.

Повідомлення відредагував Зварич: 16.01.2016 – 00:52

• -1

#245 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 16.01.2016 – 09:19

пояснювати то дуже тупо. якщо майно арештоване - то працювати не повинно.
якщо Порошенко не може продати майно, то може як мінімум змінити торгову марку, щоб не позоритись. але він того не зробив.
  • 0

#246 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 16.01.2016 – 16:22

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.01.2016 – 09:19) писав:

пояснювати то дуже тупо. якщо майно арештоване - то працювати не повинно.
якщо Порошенко не може продати майно, то може як мінімум змінити торгову марку, щоб не позоритись. але він того не зробив.

Вже подивився. Сувенірна продукція, десь під Пітером лабають.

А ліпецька фабрика працює.

Зображення
  • -1

#247 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 08:10

Нафтушка вже 27... Отак рашку додавлюють гібридними ударами.
Зображення
  • 0

#248 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 16:00

Перегляд дописуWеbеr (18.01.2016 – 08:10) писав:

Нафтушка вже 27... Отак рашку додавлюють гібридними ударами.
Зображення

Зображення

Ото би в Україну таку дупу. Бо майданні перемоги вже всіх знайомих дістали.

Зображення

Зі. Звідки ти тягаєш ті картинки для дебілів?
  • -1

#249 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 17:46

зарплати зарплати... так чого ж ще й досі любителі "русскава міра" не виїхали до РФ?
чому ДНР ЛНР не переїхали туди на ПМЖ ?
чому узбеки, молдавани, западенці їдуть туди на заробітки, а донеччани і луганчани - ні? мало хто з них.

дуже весело брати карту тих часів, коли Україна брала кредити щоб купити в Росії нафту по 110, газ по 440, а РФ ці гроші роздвав наліво і направо - кому кредитами а кому просто так - причому просто так роздавав тим країнам, де режим тоталітарний антинародний, а в кредит давав США, щоб потім пеняти на їх державний борг. Це ж така многоходовочка хитра - коли бідний багатому дає в борг, а потім з нього сміється, що в нього борг великий.

Скільки б ти не хвалив РФ - а нам брати з них приклад ніяк не вдасться - щоб взяти приклад з РФ треба продавати газ і нафту.
Чорноморнафтогаз відібрали разом з Кримом - "вишки Бойка" - тупо забрали серед білого дня, жірналісти тільки пропищали як миші.
Шелл хотіли сланцевий газ добувати - Гіркін з командою з'явився в Слов'янську, і весь сланець накрився.
А ти й далі говори, що то майдануті винуваті в тому, що засновник партії регіонів Порошенко не може продавати нафту по 120.

Нагадаю те , що стосується іншої теми - 31 листопада 2013 року жменька студентів ночувала на майдані, щоб Янукович не погодився на тайожний союз. Вони вже втратили надію, і збиралися додому. В той же час Шелл біля Слов'янська готувався добувати сланцевий газ, а платформи, корупційно куплені Бойком втридорога, готувалися добувати газ на Чорному морі.
Хто боявся, що протестувальники розійдуться? В кого був інший план? Не в Януковича - у Путла.
Як відтяпати свій газ у України? Почати громадянську війну. Як її почати? - треба створити собі ворога - як створити собі ворога? Викликати праведний гнів населення як реакцію на жорстокість влади. І от москалі в формі Беркуту чинять побої - їх багатьох по фотках впізнали, що там були ВВ РФ.

розробку сланцевих запасів зупинили. чорне море відібрали. а толку то? ціна упала - і це зруйнувало всі їхні плани.

Але ти, Зварич, продовжуй хвалити Путла з командою, які молодці, що нафту продають по 27, і мільйонні зарплати директорам роздають.

РФ була багата країна - там 47 км дороги Сочі - Адлер коштує в кілька разів більше ніж НАСА відправили робота на Марс.
Але це зовсім не причина критикувати Україну - при великому бажанні влада Януковича за ці ж гроші могла би й 20 км обмежитись. А також треба пам'ятати, що це ті гроші, які Україна взяла в кредити, щоб купити газ.
Але ж Янукович - не олігарх - Янукович - письменник - і отримував мільйони авансом як гонорар за мемуари. І немає директорів держпідприємств, зарплата яких могла би вирівняти статистику по середній зарплаті в Україні.

Ось Крим увійшов до складу РФ. тепер і в Криму середня зарплата - як по всій Росії - чорноморнафтогаз в тих що треба руках, і населенню Криму тепер стало дуже щасливим від того. От якби вся Україна ввійшла до складу РФ, а держпідприємство Укртрансгаз - стало частиною Газпрому - от тоді би ми могли пишатися середньою зарплатою!!!

Я міг би бути наївним ватніком, і сподіватися, що якщо я стану працювати на Газпром, то моя зарплата виросте - але ж ні, я не наївний.
Також я і не сподівався що зі вступом до Євросоюзу моя зарплата виросте - бо я розумію суть еволюції - де велика зарплатня - там боротьба - і моє місце може зайняти інший - а ті гроші що я отримую - залежать не від ЄС чи від ТС, а від того, наскільки я сильний щоб боротися за ці гроші.

І взагалі мені зовсім не довподоби ЄС, його соціалізм, і його вищий рівень корупції - лобіювання.
Але ця тема - війна - і ця війна невідворотня, неминуча. І абсолютно ясно про те стало в 2008 році, хоча не абсолютно, але ясно було і раніше - бо москалі і раніше не приховували свого бажання воювати нас.
Інша тема - хто з ким і за що воює у цій війні що зараз - і я то бачу - деякі наближені до влади воюють далеко від фронту за статус і за пільги.
Інші справді воюють без статусу і без пільг за ідеали, яких ніколи не досягнуть.
Люди що вийшли на майдан за справедливість, за покарання тих хто вчинив побиття - не мають сили досягнути мети, але дурні мали наявність повірити політикам, і мали страх руїни і незаконності - вони не вчинили силове захоплення влади, бо розуміли - зброя у ментів, і всі менти - вороги - , а у ментів ще й бандити помічники - перемогти їх неможливо. Та ще й більшість населення - ватніки.
Хунта була у плані Путла, але Хунти на сталося через наш страх, тому хунтою обізвали тих, хто на неї зовсім не тягнув...
Реально ми виявилися значно сцикливіші, ніж Путло на нас сподівався. Ми не зробили хунту. а в комбінації з падінням ціни на нафту ми зруйнували план Путла. от така війна.

П.С. В кацапських анекдотах хохли хитрі і жадібні. в хохляцьких анекдотах кацапи переважно мертві. Але на жаль тільки в анекдотах. Поки ми мріємо, вони діють - вбивають нас фізично і культурно.
  • 3

#250 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 18:16

Зварич побажав Україні таку ж дупу як в РФ
Я ж в свою чергу, міг би побажати РФ такого ж щастя як у нас - щоб всі їхні природні територіальні ресурси відібрав сусід - але то і без моїх побажань вже давно відбувається.
  • 1

#251 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 21:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.01.2016 – 17:46) писав:

зарплати зарплати... так чого ж ще й досі любителі "русскава міра" не виїхали до РФ?
чому ДНР ЛНР не переїхали туди на ПМЖ ?
чому узбеки, молдавани, западенці їдуть туди на заробітки, а донеччани і луганчани - ні? мало хто з них.

А це все не люди?

http://lugradar.net/2015/10/101354

Цитата

дуже весело брати карту тих часів, коли Україна брала кредити щоб купити в Росії нафту по 110, газ по 440, а РФ ці гроші роздвав наліво і направо - кому кредитами а кому просто так - причому просто так роздавав тим країнам, де режим тоталітарний антинародний, а в кредит давав США, щоб потім пеняти на їх державний борг. Це ж така многоходовочка хитра - коли бідний багатому дає в борг, а потім з нього сміється, що в нього борг великий.

Мапа цього року:

http://24tv.ua/rozmi...grafika_n552142

А зара зарплати в Україні ще менше.

Цитата

Скільки б ти не хвалив РФ - а нам брати з них приклад ніяк не вдасться - щоб взяти приклад з РФ треба продавати газ і нафту.
Чорноморнафтогаз відібрали разом з Кримом - "вишки Бойка" - тупо забрали серед білого дня, жірналісти тільки пропищали як миші.

А тобі не спадало на думку, що москалям легше було б захопити (наприклад) Азербайджан? Нафти в рази більше, людей менше Зображення

Цитата

Шелл хотіли сланцевий газ добувати - Гіркін з командою з'явився в Слов'янську, і весь сланець накрився.

А Галичину хто захопив, що Шеврон звідти втік?

Цитата

Нагадаю те , що стосується іншої теми - 31 листопада 2013 року жменька студентів ночувала на майдані, щоб Янукович не погодився на тайожний союз. Вони вже втратили надію, і збиралися додому. В той же час Шелл біля Слов'янська готувався добувати сланцевий газ, а платформи, корупційно куплені Бойком втридорога, готувалися добувати газ на Чорному морі.
Хто боявся, що протестувальники розійдуться? В кого був інший план?

А ти згадай, хто закликав людей на майданЗображення Найєм тепер депутат, його брат теж, чисельну родину перевіз в Україну - тепер вони всі в шоколаді, на відміну від тебе.

Цитата

Не в Януковича - у Путла.
Як відтяпати свій газ у України? Почати громадянську війну. Як її почати? - треба створити собі ворога - як створити собі ворога? Викликати праведний гнів населення як реакцію на жорстокість влади. І от москалі в формі Беркуту чинять побої - їх багатьох по фотках впізнали, що там були ВВ РФ.

Бери раніше. Ще у 2004 році Юлька волала про російський спецназ. Певно, з того часу він там десь і ховавсяЗображення

Дебіли, ...лядь (с)

Цитата

Я міг би бути наївним ватніком, і сподіватися, що якщо я стану працювати на Газпром, то моя зарплата виросте - але ж ні, я не наївний.
Також я і не сподівався що зі вступом до Євросоюзу моя зарплата виросте - бо я розумію суть еволюції - де велика зарплатня - там боротьба

Ні. "Середня" велика зарплатня там, де 70% її треба віддавати за оренду житла. А ЄС це піраміда, де старі члени файно живуть за рахунок ресурсів та ринку збуту нових.

Цитата

.
Але ця тема - війна - і ця війна невідворотня, неминуча. І абсолютно ясно про те стало в 2008 році, хоча не абсолютно, але ясно було і раніше - бо москалі і раніше не приховували свого бажання воювати нас.

Може для тебе то буде новина, але москалі не в курсі, що "вони нас воюють".
А коли у 2008 році весь Крим підскочив від наказу Вакарчука (старшого) всі основні предмети в школах викладати виключно українською - я теж зрозумів, що наближається якась фігня.

Цитата

Я ж в свою чергу, міг би побажати РФ такого ж щастя як у нас - щоб всі їхні природні територіальні ресурси відібрав сусід - але то і без моїх побажань вже давно відбувається.

Де відбувається? Знову Цензор та УПнітаз якісь фейки постять?
  • -1

#252 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.01.2016 – 08:09

Перегляд дописуЗварич (18.01.2016 – 21:23) писав:

Дебіли, ...лядь (с)
А що ше від тебе можна очікувати як не цитування свого міністра закордонних справ. Але він тобі перестане платити навіть то шо ше платить, гнидо ольгінська.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 19.01.2016 – 08:10

• 0

#253 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 19.01.2016 – 11:59

дебіли лядь...
наша проблема в тому що ми слабаки і сцикуни, а не в тому, що ми дебіли.
боїмося зробити справжню хунту, бо не маємо сили перемогти.
а дебіли - голосують на виборах за крадіїв, а потім скиглять. що їх обманули.
  • 0

#254 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.01.2016 – 13:57

Перегляд дописуWеbеr (19.01.2016 – 08:09) писав:

А що ше від тебе можна очікувати як не цитування свого міністра закордонних справ. Але він тобі перестане платити навіть то шо ше платить, гнидо ольгінська.

Тидиви, як жидво хвилюється за вальцманів - гройсманів. Злетілася різна гидота грабувати Україну - пуштуни, грузини, євреї, вірмени, прибалтоси...

Філюй до Польщі, халдєй. Пани чекають Зображення

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.01.2016 – 11:59) писав:

дебіли лядь...
наша проблема в тому що ми слабаки і сцикуни, а не в тому, що ми дебіли.
боїмося зробити справжню хунту, бо не маємо сили перемогти.
а дебіли - голосують на виборах за крадіїв, а потім скиглять. що їх обманули.

А ти хто? Теж єврей? Грузин? Мрієш про хунту, яка всіх українців поставить на коліна? Ню-ню, а якщо навпаки? Зображення
  • -2

#255 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 19.01.2016 – 14:17

Перегляд дописуЗварич (19.01.2016 – 13:57) писав:

А ти хто? Теж єврей? Грузин? Мрієш про хунту, яка всіх українців поставить на коліна? Ню-ню, а якщо навпаки? Зображення
ну так якраз таки навпаки, мрію про хунту, яка підведе українців з колін.
але не треба аналогії з москальським вставанням з колін, то величезна різниця
  • 1

#256 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.01.2016 – 16:01

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.01.2016 – 14:17) писав:

ну так якраз таки навпаки, мрію про хунту, яка підведе українців з колін.
але не треба аналогії з москальським вставанням з колін, то величезна різниця

Ога... Ці хлопці підведуть з колін хіба для того, щоб поставити раком:

Найєм перевіз з Афганістану до України близько сотні родичів

http://theformat.com...sotni-rodychiv/
  • -1

#257 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 20.01.2016 – 09:11

Перегляд дописуЗварич (18.01.2016 – 21:23) писав:

москалі не в курсі, що "вони нас воюють".
якось була така розмова... людина поважного віку дуже хвалила СРСР, як там добре було. один з аргументів - після 45 року війни не було, тому СРСР хороший. невеличка пауза - і ця ж людина вже з деяким сумнівом каже: "правда цинкові гроби привозили постійно"
людина яка народилася після 45 року, і тої війни не знала, вважає що СРСР захистив її від війни, і це заслуга комуністів. А те що з 91 року в Україні не було війни - то це не вважає заслугою наших крадіїв буржуїв-олігархів. Бо пропаганда!!! важливо не те, що в є в реальності, а те що втовкмачили в голову.
отак москалі нас не воюють, просто хоронять своїх "не воювавших"

Ну а те, що не було війни - то я процитую відомий вислів москальських "правоохоронців" -

Цитата

то что вы не сидите - это не ваша заслуга, а наша недоработка
Тобто те що в нас не було війни з 1991 по 2014 - це як вже зараз бачимо - не заслуга нашої влади, а "недопрацювання" москалів, яке вони вже тепер "допрацювали"

я якось раніше не задумувався... тільки зараз оце подумав - чому в нас такий здоровенний пам'ятний знак загиблим в афганістані?
це ж типу в афганістані за 10 років загинуло 15 тисяч? а в одному маленькому містечку на 10000 населення на памятному знаку список загиблих в Афганістані - здоровенний чи не до 500 імен. !!!!

Але ж радянські люди тоді не знали, що вони воюють, мирний час був.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.01.2016 – 09:10

• 2

#258 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2016 – 23:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.01.2016 – 09:11) писав:

Тобто те що в нас не було війни з 1991 по 2014 - це як вже зараз бачимо - не заслуга нашої влади, а "недопрацювання" москалів, яке вони вже тепер "допрацювали"
За ці роки населення України зменшилось на 7-9 мільйонів.

Повідомлення відредагував Тимофій: 20.01.2016 – 23:25

• 0

#259 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.01.2016 – 09:40

Кацапія фінансово не витримала війни з Україною - йде на дно.
Зображення
  • 1

#260 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2016 – 11:08

Валерій Пекар

Сім рівнів війни: стратегічна рамка для України