Перейти до вмісту

Війна між Україною та Московією (2014-****)

Україна Росія війна

Повідомлень в темі: 400

#221 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2015 – 05:20

Цитата

Найбільше, що нас турбує саме зараз – злочини проти людяності, які чиняться терористами, скоєння яких інструктує і фінансує Росія. Злочини ці мають конкретні назви. Перше – розстріли і тортури людей, незалежно від того, з якого боку вони захоплені. Друге – работоргівля, особливо українськими жінками, які залишились в Донецькій і Луганській області. Це один з найбільш небезпечних наразі злочинів. І в цьому їм сприяють всілякі поплічники і найманці з Осетії та інших східних регіонів Росії. Работоргівля дійшла до Китаю.
Валентин Наливайченко: "Вони розказують нам з московських ресторанів..."
  • 0

#222 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.06.2015 – 21:55

Зображення
  • -1

#223 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 10:51

...якось так.

Прикріплені файли

• 1

#224 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.07.2015 – 21:52

Нова форма ЗСУ.
Зображення
  • 0

#225 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 04.08.2015 – 18:36

"великий стратег"

https://www.youtube....0&v=b6ZXmSzzhmo
  • 0

#226 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 16.08.2015 – 14:08

слова американського воєнного експерта Фі. Карбера про наших військових:

"Мы действительно сначала хотели показать и научить их тому, что знаем сами. Но тут странная вещь: мы научились большему у украинцев, чем научили их. Они опытнее, они переживали такие обстрелы, под которые мы в жизни не попадали. Они постоянно работают под надзором беспилотников, мы такого в жизни не переживали. И против них – все новейшее российское оружие, это электронная война, с которой у нас нет подобного опыта"
"Я очень впечатлен теми "малышами" на фронте, теми детьми. Они живут в чрезвычайно сложных условиях, под постоянными артиллерийскими и минными обстрелами, они просто повторяются по несколько раз на день, никто не может предсказать, выживет ли он завтра или даже сегодня ночью. И то, что я могу быть рядом с ними – это самая большая честь в моей жизни"
"Я встречал немало украинских командиров – там, на фронте, и вот что я могу сказать: они крутые. Они отличаются от нас, не все одинаковые, но я очень впечатлен ими. Во время последней своей поездки я был со спецназовцами с Лана. Это были и морские пехотинцы, и другие отряды, и я могу сказать: ОНИ – ОДНИ ИЗ ЛУЧШИХ В МИРЕ"
...UA

• 1

#227 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.08.2015 – 20:22

американський експерт розмовляв російською? чи англійська на українську не перекладається?
  • 0

#228 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.08.2015 – 12:39

пуйло в окупований Крим добиралося на трьох літаках, роблячи великий гак як справжнє сцикло.
Зображення

Повідомлення відредагував Wеbеr: 17.08.2015 – 12:39

• -1

#229 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 17.08.2015 – 14:26

Я сумніваюсь , що то дійсно був маршрут "Борта №1"... Принамйні, РФ не "викладе" справжнього маршруту, апріорі... . Я думаю, ВВХ "облітало" не скільки Укр. армію, а в більшості своїх-же шакалів на багатостраждальному... :lol:
  • 0

#230 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.10.2015 – 20:42

Цитата

сегодня министр Лавров на вопрос французского телевидения, какой же в результате будет судьба Новороссии, недоуменно переспрашивает: "Как-как вы говорите, Новороссия? Не слыхал..."
Оце пуйло йому дасть за таку необізнаність :)
  • 0

#231 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 06.11.2015 – 19:26

йому болить шило в жопі:

Цитата

Ти елемент розпалювання конфлікту якого ніколи небуло. І приймаєш активну участь у цьому. Ваш патріотізм дибільний призвів до війни. За яку кожен упоротий буде відповідати.Вважай як знаєш, порівнюй з чим хочеш. Я патріотам і бендерам буду голови зносить. Ваша незаконна влада втіче. Залишитесь ви... Скакуни і патріоти. Тоді поумнічаєш, криса
от такі от люди живуть поряд зі мною в моєму гнилому болоті.
хтось шле танки і артилерію, зброю вантажівками. хтось голови зносить. А винуватий я, бо з нудьги щось вконтакті репостив.

яке воно больне, це фантастика. Ще й у себе на сторінці написав що служив у Сирії, чорт його зна, може й справді?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 06.11.2015 – 19:27

• 0

#232 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.11.2015 – 20:30

Так, вони вміють налаштовувати проти себе. Була на укрправді публікація про одного етнічно кацапського танкіста ЗСУ, який казав, що наша танкова одиниця на 90-95% була налаштована проросійськи (братчікі ж), але після перших обстрілів з того боку всі вони стали антимацкалями.
Так і ти - гнив, гнив, а доведеться захищатися як прийде таке ібло у хату.
  • 0

#233 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.11.2015 – 18:02

Ось і Україна навчилася гібридно воювати...
Зображення
Стотисячний мітинг підтримки путлєра у севастополі. :wink2:
Зображення

Повідомлення відредагував Wеbеr: 23.11.2015 – 18:04

• 2

#234 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.11.2015 – 00:10

а я, дивлячись на цю картинку, впізнав міста і навіть розпізнав обриси деяких - маріуполя, данєцка, навіть свій мені тут видно. бачите, як яскраво в домбабві, ото через велику густину населення, порівняйте наприклад з Херсонською областю. От скіке там орків. На нашу голову. Адже ота найяскравіша пляма на тимчасово окупованих територіях - то донецькомакіївська агломерація - там міста майже склеяні - донецьк, макіївка, ясинувата, авдіївка, харцизьк, іловайськ... і проча дрібнота - майже одне - величезна потворна діра, трущоба, нетрі - собачовка як історично самі ж люди називали такі нетрі (до речі у нас в бахмуті є район собачовка, та он він прям на північний захід од мене, прям за покинутим промисловим смітником, на якому я в шкільні роки копав "мєдь", трохи, він - через дорогу.) і населена та "пляма" переважно такими ж потворними які і самі індустріальні совкові краєвиди мешканцями. я як вчився в доньєцку, трохи було, я одразу відчував зміну атмосфери, людей, коли виїжжяв за майорськ (той самий), в електричці, і доїжжяв до микитівки - північна частина горлівки - уявіть, тут колись був навіть ртутний комбінат! комунізм строїли. а потім все розпиляли к чортам собачим. ну й слава богу, тепер нема хоч ртутуного комбінату. так от, ну інші люди, навіть порівняно з нашими. важко пояснити але відчуття те памятаю. і чим далі котилася електричнка, все понуріше ставало. а від макєєвки - ще й воняти починало. бздом! бо один коксохім за одним - авдіївський монстр - найбільший. чесно, мені ніколи не подобалися люди там. це суцільний мрак. макєєвка для мене ще з тих часів - як якийсь зоопарк. такий собі пік комунізму. а авдєєвк олись навіть снилася в якомусь кошмарному сні, як місце подій, хоча я там не був, тіке проїжжяв. от такі асоціації. я коли зараз взнаю про якихсь патріотів там, про якісь їхні вчинки, думаю - ну це взагалі герої. як вони там сформувалися? в тій гнітючий атмосфері ядрьоної мабуть найядрьонішої совєтчини на всьому постсовку, хіба шо в якому небудь волгограді зомбаки русково міра - ядрьоніші. хоча не варто обольщацця - тут все ватне - аж до полтави, і навіть далі, можете не надіятися. просто, мені, бахмутському селюкові, не подобалось в тій справжній "замайорській" домбабві страх як. ніколи. я тепер завсіди коли попадає під очі карта, постійно ловлю себе на думці - я цю лінію бачив ще за десятиліття до війни. я навіть саму назву вимовляв з спеціальною інтонацією, не передати письмом - гооорловка, макєєєєєевка - типу: ну це ж макєєєєвка. :D
вертаючись до ліхтаріків на карті. отже найяскіравіша то макєєвка і сталінівка (оркам таки слід назвати свій центр сталіном - дуже влучно - в честь отця, хто їх і виростив такими). так от, одна ця гігантська пляма чого варта, але - трохи північніше ще один монстр - необ*ятна горлівка до якої майже впритул іде єначка - батьківщина овоча, і стокляте єбальцеве... а там одразу лугандонські агломерації - перевальськ-алчевськ-кадіївка (стаханов), і ... да да - артьомовск - ще один! еґен! дуже комунофашисти увожали цього губарєва минулого століття. і от всюди там орки. якшо подивитись на цю ілюмінацію, то видно, - лінія фронту стала на підході до найгустішої частини домбабви і це не випадковість - ця лінія - там не тіке найбільше орків абсолютним числом, їх там більше за все процентно. так, певні агломерації були відбиті - костянтинівка-краматорськ-словянськ, і лисиче-сєвєр-рубіжне. але всеодно більша частина т.зв. домбасу популяційно, під орками. і моє місто загубилось там північніше горлівки... як у дяді тома в хіжинє. вопшім, коли я дивлюсь на цю карту, я майже не бачу крим (яка цікава гра слів вийшла :lol:), я бачу домбабве, і думка тіке одна - 3.14здець. це такий напівсміх, але пригадується, як в школі знаєте, чіпляли один одному на спину папірці з написами. "куди я попав" був один з таких. оце й тут так. просто я жив в своєму мирку, в дєцтві, в селі, він як острівець тут оказався, без шахт, шахтьорів, з металургами, трудовими, і так далі, без русково міра, ну не було тут цього не було тут цієї шипучої кацапської зміячої ненависти. я коли згадую своє дитинство, то мені важко повірити шо воно пройшло от тут, настіке воно не вписується в цей образ, який цей дамбас себе сам змалював для інших. дійсно, як я тут опинився? і де ділася моя донецька область? я к чому все хилю, та ніяк не нахилю. к тому, шо оце наслєдіє комунофашистське - оце 5-ти міліонне стадо зомбі в розвалених з 90х років промислових містах, проблема не тіке в закінченні війни, проблема, шо справжні реформи які тут треба провести шоб тут стало хоч трохи по-людськи треба якісь неуявно титанічні. від повної перебудови промисловости з повним переорієнтуванням на шось потрібне а на цю напівздохлу совкову металохімію, і закінчуюючи перебудовою мізків цим зомбакам. чи родився геній реформатор який зможе це зробити? от шось я дуууже сильно сумніваюсь. і тоді робиться сумно. навіть на тлі і так жопи. адже це тупик. чи не так?
  • 3

#235 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 24.11.2015 – 08:27

Перегляд допису_Ex (24.11.2015 – 00:10) писав:

оце 5-ти міліонне стадо зомбі...
а якщо не обмежуватись тою територією, а обмежитись Україною - то мабуть чи не 25 міліонне стадо зомбі.

Перегляд допису_Ex (24.11.2015 – 00:10) писав:

проблема, шо справжні реформи які тут треба провести шоб тут стало хоч трохи по-людськи треба якісь неуявно титанічні.
щоб виростити цих хомо-советікус знадобилася "продразвьйорстка" , голодомор, війна, і ще багато старань.
клин клином вишибають. без голодомору цю проблему не вирішити.
  • 0

#236 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.11.2015 – 19:28

Перегляд дописуТеревеній (23.11.2015 – 19:18) писав:

фан шоколадника перебрав манеру свого улюбленця говорити: спотворювати і викривляти реальність, на біле говорити чорне

в'єбере, Україна не воює, воює лише народ. а Україна, і її чільник і твій кумир Парашенка, навіть боїться називати війну війною, щоб бува путін не забрав його канфєтний заводік в ліпєцку.
щодо криму. воювати почали татари, а не українці! затям це собі, тобі не вдасться тут комусть повісити лапшу на вуха - всі прекрасно все розуміють.
саме татари почали блокаду криму, бо зрозуміли що українцям пох.й крим, так звані українці навіть в договорі про електропостачання до криму назвали крим федеральним округом росії! ось хто такі українці - лузери і московські підкаблучники! саме татари повалили опори, а не українці!
а він тут розпинається - українці, україна. а про крим забудь. він татарський, українців в ньому немає. якби там був хоч один українець, то він би вдався як мінімум до опору загарбникам, як максиму - здійснив терористичний акт і висадив у повітря поліцейський участок з кримськими москалями. нічого такого не було.
не пиши пафосної шоколадої херні і може з часом станеш людиною а не зазомбованим вишиватником
Татари тільки охороняють, повалили не вони, принаймні вони так кажуть.
Вчинок повністю тупий.
Прагматично.
Тільки людина, яка втратила зв’язок з реальністю, може уявляти, що це дозволить повернути Крим. Це обізлить кримчан, вам стане легше, що їм погано, ото й уся вигода. Чи то вишиваиникам, чи то ватникам не приємно, коли комусь краще. Ну різним диванним воякам приємно, бо є привід тролити москалів в інтернетах. В цілому це в стилі Зої Космодем’янської і радянських партизан. Радянський менталітет. Зробити погано населенню на окупованій території, щоб воно почало боротьбу з окупантом.
Адже. Ми вважаємо Крим своєю територією, і кримчан своїми громадянами.
Але тупість ще й в квадраті, бо ситуація инакша, ніж в другу світову, за нас реально там меншість. В результаті свою думку може змінити й частина тієї меншості в Криму, яка на нашій стороні. Адже ви навіть у всіх кримських татар, які там, не питалися, чи згодні вони сидіти без електрики доти, поки Росія через півроку тріумфально під’єднає Крим через протоку до своєї мережі. Поставте себе на місце кримського татарина, чи українця в Криму. Тепер, можливо він навіть підтримує відключення і готовий терпіти, але тільки тому, що він чомусь сподіваєтесь, що так можна перемогти. Але, оскільки це не дозволить перемогти, уявіть собі його розчарування, коли через півроку він зрозуміє, що терпів марно.
Крим можливо повернути тільки зламавши тут постсовкову економічну модель.
Те саме із товарною блокадою. Так, це створить там незручності, ціни зростуть. Але не настільки, щоб тамтешні русофіли пожаліли про референдум, бо і у нас зараз із економікою не дуже, і ціни теж ростуть.

З иншого боку.
1. Це поглиблює кризу. Бо нормальний західний інвестор не прийде в країну, де підривають опори ЛЕП.
2. Торгівля з Кримом давала Україні не так уже і мало валюти. В Криму гепнулось виробництво, вони зараз на утримані Раші, а ми викачували через торгівлю левову частку грошей, які Раша їм давала на утримання. Святе місце пустим не буває, вони швидше відучаться від наших продуктів і навчаться їсти дорожчі і гірші російські, також гроші можливо викачуватиме Туреччина. Тобто, крім того, що ми втратимо ринок, вони стануть від нас далі, і шанси на повернення стануть примарнішими.
3. Ми не вийшли повністю від енергозалежності від Росії. Росія припинить постачання вугілля, а отже і у нас зимою імовірно будуть відключення.
Гадаю Порошенко це розуміє, тому звичайно ж така ідіотська ідея, як підрив ЛЕП не могла йому спасти на думку.

А тепер, він просто діє виходячи з наявної ситуації. Оскільки сталось те, що сталось, знайшлися ідіоти, які підірвали ЛЕП, і багато инших ідіотів їм аплодують, то треба цю програшну ситуацію пройти з найменшими втратами. Він не може піти проти татар, бо втратить в Криму єдиного союзника і це справді був би кидок. Тому гадаю намагатиметься вести якісь переговори з Росією про електрику в обмін на звільнення політв’язнів.
Звичайно Росія нас звинуватить в держ. тероризмі, бо ми спочатку ЛЕП підірвали, а потім поставили вимогу звільнення політв’язнів (треба було ставити умову звільнення політв’язнів ще при підписанні договору), але то якось переживем.

назвали крим федеральним округом росії
А ви договір читали? Чи просто повторюєте перекази з інтернету. Чиї підписи в договорі?

Повідомлення відредагував kalamar: 24.11.2015 – 19:38

• 1

#237 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 25.11.2015 – 12:58

і твій кумир Парашенка, навіть боїться називати війну війною, щоб бува путін не забрав його канфєтний заводік в ліпєцку.
Це як лакмусовий папірець на дурня, бо тільки дурні тиражують цю фігню про "заводік в ліпєцку".
Заводик в липецьку арештований, Рошен не може зараз ним розпоряджатись, і Порошенко не може його продати. Тобто, Путін вже давно забрав заводік в Ліпецьку, і тільки дурень може зараз написати щось на кшталт "боїться називати війну війною, щоб бува путін не забрав його канфєтний заводік в ліпєцку."
Я не знаю чого там боїться чи не боїться Порошенко, але точно не за той заводик, який він уже давно фактично втратив.
  • 2

#238 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.12.2015 – 08:53

Зображення
  • 0

#239 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.01.2016 – 15:32

шівєр звільнений, зварічь перейшов на пів ставки - війна виссала з кацапстану усі соки
Зображення
  • -1

#240 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 15.01.2016 – 17:10

Перегляд дописуkalamar (25.11.2015 – 12:58) писав:

Це як лакмусовий папірець на дурня, бо тільки дурні тиражують цю фігню про "заводік в ліпєцку".
Заводик в липецьку арештований, Рошен не може зараз ним розпоряджатись, і Порошенко не може його продати. Тобто, Путін вже давно забрав заводік в Ліпецьку, і тільки дурень може зараз написати щось на кшталт "боїться називати війну війною, щоб бува путін не забрав його канфєтний заводік в ліпєцку."
Я не знаю чого там боїться чи не боїться Порошенко, але точно не за той заводик, який він уже давно фактично втратив.
Еге ж .
Арештовану фабрику змусили працювати типу на виправних роботах, ага
Зображення
Зображення
торгову марку змінити ніяк не можна...
зазвичай буває власники створюють окрему торгову марку, і випускають товари під іншою торговою маркою, а тут треба було використати саме торгову марку "рошен"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних