Перейти до вмісту

Війна між Україною та Московією (2014-****)

Україна Росія війна

Повідомлень в темі: 400

#121 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.01.2015 – 17:25

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.01.2015 – 18:39) писав:

для мене справа у мові.
а ті, то вони не за УкраЇну, вони за УкрАину.
Я не хочу, щоб була УкрАина.
Тоді два варіанти: або розділятись географічно на УкраЇну і УкрАину, або воювати між собою - між україномовними і російськомовними. Вибирай

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 16:43) писав:

так не у мові прикол
Мова важлива, я вже казав. Людей, котрі живуть в одній державі і спілкуються різними мовами, легше посварити і поки вони сваряться, розкрадати бюджет.
Та і так просто люди не перейдуть на іншу мову. От уяви, що тебе виховали однією мовою, а потім тобі кажуть, що правильно говорити іншою. Ти зразу охоче перебудуєшся і почнеш спілкуватись іншою? Будуть звичайно такі які зміняться, більшість буде знати і знає обидві мови. Та майже всі жителі України знають і українську, і російську. Але для половини все одно українська рідна, а для другої половини - російська. Російськомовні можуть при потребі спілкуватись на вулицях і на роботі українською (от як у Львові), але дітей своїх вони все одно будуть навчати і виховувати російською.
  • 1

#122 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.01.2015 – 17:30

фаб, так ти задумайся, кому це кажеш - я ж у державі моно- вихована, у кожному значенні слова, до якого можна це "моно-" приєднати. мономовна, мононаціональна, монорелігійна.
але все ж вважаю, що мова - далеко не головне.
був би у вас спільний менталітет, то теперішніх проблем не було б.
  • 0

#123 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 17:43

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 17:30) писав:

фаб, так ти задумайся, кому це кажеш - я ж у державі моно- вихована, у кожному значенні слова, до якого можна це "моно-" приєднати. мономовна, мононаціональна, монорелігійна.
але все ж вважаю, що мова - далеко не головне.
Так я тобі тому і розказую, бо ти не знаєш як це - жити в українсько / російськомовній Україні. Ти не знаєш який це дискомфорт, коли кудись телефонуєш по роботі, в Київ наприклад і відбувається діалог, я говорю українською, а на другому кінці телефонного дроту відповідають російською. Ніби і я все розумію, і та людина все розуміє, що я кажу... але блін... дискомфорт є. І думаю в багатьох так. І багато в чому так є - отакий дискомфорт, комусь незручно перебувати наприклад в компаніях, де більшість спілкуються іншою мовою, когось бісить - залежно від людей... А політики цим користуються. Так що мова важлива.
Для прикладу, якби в вас там половина населення Польщі говорила польською, а половина німецькою, ви би там між собою срались огого... ((

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 17:30) писав:

це так... менталітет це як об'єднуюча назва для мови, регілії і політичних поглядів
  • 3

#124 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 17:45

нєа, я не погоджусь.
значить так - мова важлива, але не головна. у вас як на мене спільного менталітету нема і це видно, коли спілкуєшся з людьми з різних регіонів. особливо збоку видно, повір.
менталітет не зміниш через мову, мову через менталітет вже так.
  • 0

#125 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.01.2015 – 17:55

як відрізняється мова інтелегента професора від мови вуличного гопника - чому вони не розмовляють однаково?
  • 0

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 17:56

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 17:45) писав:

нєа, я не погоджусь.
значить так - мова важлива, але не головна. у вас як на мене спільного менталітету нема і це видно, коли спілкуєшся з людьми з різних регіонів. особливо збоку видно, повір.
менталітет не зміниш через мову, мову через менталітет вже так.
Я вірю... Зараз в нових молодих поколіннях вже схожі менталітети, але все одно батьки часто впливають ... Але цей конфлікт відкинув зближення менталітетів на роки чи навіть десятки.
  • 0

#127 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.01.2015 – 18:58

А якщо мета війни прозаїчна - російські олігархи хочуть "спалити ларьок" українським?
Може російські олігархи лише хочуть усунути з світового ринку металу, зерна, добрив, титану, цукерок українських олігархів?

Повідомлення відредагував Тимофій: 23.01.2015 – 19:04

• 0

#128 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 20:46

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 16:43) писав:

але все ж - не у мові прикол.
у мові сум, а не прикол

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 17:45) писав:

нєа, я не погоджусь.
народилась під знаком Овна, що ж буває

Цитата

у вас як на мене спільного менталітету нема
типу у вас є спільний. релігійні фанатики-консерватори гомсікофоби зі східніх кресів і атеїстично-пофігістичні ліберальні гомікофіли варшав'яки
  • 0

#129 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 20:50

Перегляд дописуОбрій (23.01.2015 – 20:46) писав:

типу у вас є спільний.
звичайно, що так. особливо якщо порівняти з українцями.

Перегляд дописуОбрій (23.01.2015 – 20:46) писав:

релігійні фанатики-консерватори гомсікофоби зі східніх кресів і атеїстично-пофігістичні ліберальні гомікофіли варшав'яки
є окремі явища, але все ж - треба знати масштаб, щоб знати про що мова. сорі, ти не знаєш.

Повідомлення відредагував Немі: 23.01.2015 – 20:52

• 0

#130 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 20:55

Цитата

Введіть другою державною російську може щось в голові проясніє.
хай вводять німецьку на територіях, звідки вони повиганяли німців. і хай віддадуть землю німцям, яким вона і належала. отримали нежданний подарок через програш німеччини у вигляді доброго шматка землі, повиганяли німців з їхніх земель, тепер радіють і повчають що робити українцям. треба вас назад позаганяти в Російську імперію, блін. хвоста розпустили, панімаєш

Перегляд дописуНемі (23.01.2015 – 20:50) писав:

сорі, ти не знаєш.
мені досить того, що знаю. внікати не собираюсь. а ось ти, робиш вигляд, що розбираєшся в українських реаліях краще за українців. мовчала б і читала
  • 0

#131 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 20:55

та ви розумієте, що навіть якщо увести англійську чи суахілі як державну, це нічого у нас не міняє, бо відсоток людей, які будуть цим користуватися не більше 2%?
  • 1

#132 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 23.01.2015 – 23:28

Українські військові сидять в холодних окопах, бліндажах під обстрілом і їм забороняють стріляти в противника на українській території. Військові можуть поливати противника тільки прокльонами і матами на своїй землі через неможливість дати відповідь. Військові могли це робити(поливати прокльонами і матами) дистанційно, на дивані у хатах. Для чого тоді військових відправили в АТО?

Путін не сприймає Порошенка, як рівного собі. Путін готовий домовлятись з президентом США або ЄС. З будь яким українським президентом Путін ні про що домовлятись не буде, просто не сприймає і все. Є в Україні людина, яка заставить Путіна себе поважати і змусить вести переговори?

http://globalukraine...og-post_28.html

• 1

#133 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 24.01.2015 – 00:23

Перегляд дописуShіver2005 (23.01.2015 – 21:03) писав:

Цитата

та ви розумієте, що навіть якщо увести англійську чи суахілі як державну, це нічого у нас не міняє, бо відсоток людей, які будуть цим користуватися не більше 2%?
Ні, англійську не треба, це вже є. Знаю багато ляхів які вже нею спілкуються. Типу це крутіше. Процес пішов.
отожбо. поляки тільки в Польщі вдають з себе патріотів, а коли переселяються до Лондину та Берліна їхній "патріотизм" хутко випаровується за 2 дні, і вони вже вдають законопослушних ангілійців. про що я - якщоб ввести зараз в Польщі англійську то через 2 покоління польською говоритимуть хібащо під Сувалками лише сивоголові Гжегош з Янушем за спільним розпиттям контрабандного самогона ізза кордону.

Цитата

Я теж вогонь і що з того? :)
так це ти, а в неї хибна думка, і вона в ній упорствує. філ де діфренс, як кажуть в Сувалках

Цитата

Ти забув цибулякуф і вєшнякуф.
то взагалі теми для коміків з кабарету

Повідомлення відредагував Обрій: 24.01.2015 – 00:24

• 0

#134 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 24.01.2015 – 07:31

відновили призов до армії. мобілізація. відправляють українців на смерть. на їх місце засилають російськомовних пересиленців.
Це продовження геноциду 1933 року. доводять почате до завершення.
  • -1

#135 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.01.2015 – 08:45

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.01.2015 – 07:31) писав:

відновили призов до армії. мобілізація. відправляють українців на смерть. на їх місце засилають російськомовних пересиленців.
Це продовження геноциду 1933 року. доводять почате до завершення.
Не будь передавачем ФСБ-пропаганди проти мобілізації. Але з такою лицемірною тезою щем не зустрічався. Одначе їх і то не врятує, бо путлєр та його поплічники вже на пів дорозі у Пекло.
  • 0

#136 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 24.01.2015 – 12:07

Перегляд дописуWеbеr (24.01.2015 – 08:45) писав:

Не будь передавачем ФСБ-пропаганди проти мобілізації.
аби не було переселенців, аби всих кацапомовних гнали не схід, то я був би тільки за.
  • 0

#137 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.01.2015 – 22:53

Рашистський удар по Маріуполю перевів війну зі стану гібридного у горячий.
  • 0

#138 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 25.01.2015 – 23:11

Перегляд дописуShіver2005 (22.01.2015 – 22:05) писав:

Лол, сперечатися. 20 з гаком років недосперечаються. Януковича привели сперечатись.
так, забагато кацапських підлизків в країні

Перегляд дописуShіver2005 (23.01.2015 – 20:09) писав:

Введіть другою державною російську може щось в голові проясніє.
А ти спиш та бачиш це, чи не так, Шівере?

Перегляд дописуShіver2005 (23.01.2015 – 21:03) писав:

Мене взагалі вражає, коли людина що не має жодного стосунку до українців дає якісь свої особисті оцінки
Хто б казав.
  • 0

#139 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 26.01.2015 – 12:12

читати під наступний звуковий ряд, прочитати кілька разів
https://www.youtube....t-ts=1421914688
Українців та росіян втягнули у війну, щоб обвалити економіки обох країн.
Кому вигідно, хто отримує профіт, гешефт від війни?
Вже Сорос прилетів, як гриф. В Росію прилітають інші щоб скуповувати активи...

Is fecit, qui prodest

Повідомлення відредагував Armando: 26.01.2015 – 12:15

• 0

#140 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 26.01.2015 – 12:37

Перегляд дописуWеbеr (24.01.2015 – 08:45) писав:

Не будь передавачем ФСБ-пропаганди проти мобілізації
ФСБ-пропаганда? Хм... А йти на війну, знаючи що багато генералів зливають інформацію про твої переміщення противнику і щиро сподіватись, що тобі пощастить залишитись живим, це теж ФСБ-пропаганда? А ті люди, які вертаються з АТО каліками, а потім не можуть довести що вони там були і в результаті будуть доживати можливо і довге але паскудне життя в бідності, це теж ФСБ-пропаганда?
Коли вже на те пішло то АТО мають проводити силові структури, і не 9 місяців, а кілька днів максимум. А якщо війна - тобі мобілізація, військовий стан і вся країна працює на перемогу. "Мобілізація" всієї країни (не буквально у військо), а "мобілізація" в тому плані що кожен робить що може під час військового стану.
Наша мобілізація в дечому протирічить законам і конституції. І держава потім хоче пошвидше забути за тих, хто став каліками після АТО. Бо вони вже державі не потрібні. Це великий бруд. Не будь таким наївним.
Колись, я розумію... набігали монголо-татари, палили хати, вбивали людей, грабували.... Тоді ти виходиш зі зброєю в руках. Зараз же в ХХІ столітті це нонсенс. Це не війна за територію, за гроші буквально. Це війна за геополітичні інтереси. Просто великим політикам треба сісти і домовитись. ПРОСТО ДОМОВИТИСЬ. Тверезо поговорити і домовитись. Росія хоче домогтись, щоб Україна не пішла в НАТО, НАТО має дати згоду що цього не буде. В обмін Росія має підписатись що не буде посягати на кордони України. Підприємства важкої промисловості нашого Сходу хай далі працюють і постачають товар в Росію, вони з цього живуть. Якщо це припиниться, на Сході не буде роботи, бо наше машинобудування нікому в Європі нахер не потрібне. Все або зіпються, зколяться або виїдуть в ту ж Росію на заробітки. Все набагато складніше ніж хтось хто думає що все вирішиться крикнувши "Путін ху#ло". В Європі нас ніхто не чекає... Європа хоче продавати нам свою техніку і свої товари, а в нас купувати пшеницю і іншу сировину і щоб наші люди їхали в Європу на заробітки, бо їм треба дешеву робочу силу.
Поки великі політики не домовляться, нічого не буде, будуть і далі вбивати українці українців за інтереси великого бізнесу і великих політиків
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних