Перейти до вмісту

Вибори до ВРУ 2014

Повідомлень в темі: 212

Опитування: Вибори до ВРУ 2014 (20 користувачів проголосувало)

За яку партію ви голосуватимете на виборах до Верховної Ради України?

1. Радикальна партiя Олега Ляшка (О.Ляшко, I.Мосейчук, А.Лозовий) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. Блок Петра Порошенка (В.Кличко, Ю.Луценко, О.Богомолець) (0 голосів [0.00%])

3. ВО `Батькiвщина` (Ю.Тимошенко, С.Соболєв, I.Луценко) (0 голосів [0.00%])

4. Народний Фронт (А.Яценюк, О.Турчинов, А.Аваков) (4 голосів [20.00%] - Перегляд)

Процент голосів: 20.00%

5. Сильна Україна (С.Тiгiпко, В.Богуслаєв, С.Фабрикант) (1 голосів [5.00%] - Перегляд)

Процент голосів: 5.00%

6. ВО `Свобода` (О.Тягнибок, Р.Кошулинський, А.Мохник) (8 голосів [40.00%] - Перегляд)

Процент голосів: 40.00%

7. Комунiстична партiя України (П.Симоненко, А.Мартинюк, К.Самойлик) (1 голосів [5.00%] - Перегляд)

8. Партiя регiонiв (Б.Колеснiков, О.Вiлкул, Н.Шуфрич) (0 голосів [0.00%])

9. Об`єднання `САМОПОМIЧ` (А.Садовий, Г.Гапко, С.Гусовський) (3 голосів [15.00%] - Перегляд)

Процент голосів: 15.00%

10. Громадянська позицiя (А.Гриценко, В.Гацько, Т.Стецькiв) (1 голосів [5.00%] - Перегляд)

11. Не голосуватиму (2 голосів [10.00%] - Перегляд)

Процент голосів: 10.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.09.2014 – 16:37

Перегляд дописуL'insouciance (04.09.2014 – 16:28) писав:

не розумієш про що говориш
віддаючи в їхні руки прапор вони очолять колону і поведуть в той напрямок, який зовсім не до вподоби простачкам, тобто тим, хто не в моделях
в колоні, маршируєш і ти хочеш цього чи ні. тобто колона це країна.
маршируєш на місці. бо колона по суті вдає, що кудись прямує. ось вже 25 років. і прапори на чолі колони тримають все ті ж.
тобто, тебе розведуть так чи сяк, за кого ти б не проголосувала. в тебе апріорі не має вибору, бо система його не запрограмувала. єдиний вихід - не приймати участі в їїхньому шоу
блондинки і щоб очолили колону? ха-ха-ха...
  • 0

#42 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.09.2014 – 18:27

Перегляд дописуKassandra (04.09.2014 – 15:58) писав:

кого обирати я вирішу сама. Кравчук теж далеко не ангел.
Пофіг, ангел чи не ангел. Головне - поважний пан!
Вибереш сама, звісно, але, виходячи з твоїх критеріїв, раджу ще про блок Порошенка подумати. Там теж не блазні зібрались, а поважне панство. Всі дії виважені, жодного зайвого кроку, ніяких провокацій не визнають, намагаються мати справу тільки з вищими світу сього. Дійсно твоя партія. Перепрошую, Ваша.
  • 0

#43 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 04.09.2014 – 19:11

та якщо чесно - дивлячись на громадські опитування в мене таке враження, що надалі буде те саме, що й було зараз.
  • 1

#44 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.09.2014 – 19:19

Перегляд дописуНемі (04.09.2014 – 19:11) писав:

та якщо чесно - дивлячись на громадські опитування в мене таке враження, що надалі буде те саме, що й було зараз.
Так, у мене те ж саме враження. Нічому баранів життя не вчить. Вже навіть готові добровільно на війну йти - але голосувати за зміни все рівно не готові.
  • 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.09.2014 – 23:22

що ви думаєте про Самопоміч?

Садовий звичайно не ідеальний мер, але все таки за час його керівництва в місті щось робиться...
  • 0

#46 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 11.09.2014 – 23:29

Перегляд дописуФабрегас (11.09.2014 – 23:22) писав:

Садовий звичайно не ідеальний мер, але все таки за час його керівництва в місті щось робиться...
Гадаю, має шанс пройти. Зараз в моді нові обличчя, та й Садовий став доволі популярним за межами Львова. Якби не війна, то вони мали б більше шансів, та зараз люди обиратимуть Ляшка, Гриценка, отой цілий "народний фронт" з Тимчуком і Гаврилюком, і можливо ПС.
  • 1

#47 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 00:53

В центрі йому симпатизуют.
  • 0

#48 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 06:41

Перегляд дописуKassandra (04.09.2014 – 16:37) писав:

блондинки і щоб очолили колону? ха-ха-ха...
ну, блондинка якраз ти, бо використовують тебе на повну, тим більша блондинка, що віриш в цей розигриш і береш у ньому участь

Перегляд дописуНемі (04.09.2014 – 19:11) писав:

ні, буде інакше
нині вночі вивезли з країни більшість українців і на їхнє місце привезли шведів, німців, австрійців
заживемо тепер!
  • -1

#49 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 07:20

ну ось і все стало на свої місця
Садовий разом із креатурою системи воїном фейсбука та тєлєка Сімьоном йде вибори. влада вчергове паімєла і розвела українських лохів
хитрожопо розкинула мнимих "активістів Майдану" та вонабі палких "камбатів вайни" по різних корзинах.
подобається Сімьонченка? нема питань, голосуй за Самопоміч
захоплюєшся "відвагою та мужністю" казаком Гаврілюком? будь-ласка, маєш Народний фронт
в захваті від "миротворця" Порошенка? кидай бюлетень за його силу
закохалась в Тягнібока? ось він тут, любісінькій, вибирай його
всі падли і ти проголусуєш за Яроша? та будь-ласочка, ми і цей варіант прорахували і саме для цього Ярош і був створений ще на майдані. "людина дій" кагбе

отже, всі сили - спєцом під вибори, кишенькові і керовані владою. система упередила створення антисистемних, опозиційних сил і створила їх сама.
всьо схвачіна за всьо заплачіна
а бидло буде продукувати мегатонни піни сперечаючись хто кращий, і вважатиме, що має вибір
  • -1

#50 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 09:00

Перегляд дописуL'insouciance (12.09.2014 – 07:20) писав:

ну ось і все стало на свої місця
Садовий разом із креатурою системи воїном фейсбука та тєлєка Сімьоном йде вибори. влада вчергове паімєла і розвела українських лохів
хитрожопо розкинула мнимих "активістів Майдану" та вонабі палких "камбатів вайни" по різних корзинах.
подобається Сімьонченка? нема питань, голосуй за Самопоміч
захоплюєшся "відвагою та мужністю" казаком Гаврілюком? будь-ласка, маєш Народний фронт
в захваті від "миротворця" Порошенка? кидай бюлетень за його силу
закохалась в Тягнібока? ось він тут, любісінькій, вибирай його
всі падли і ти проголусуєш за Яроша? та будь-ласочка, ми і цей варіант прорахували і саме для цього Ярош і був створений ще на майдані. "людина дій" кагбе

отже, всі сили - спєцом під вибори, кишенькові і керовані владою. система упередила створення антисистемних, опозиційних сил і створила їх сама.
всьо схвачіна за всьо заплачіна
а бидло буде продукувати мегатонни піни сперечаючись хто кращий, і вважатиме, що має вибір
Твій варіант - як правильно вчинити, вибрати якесь одне зло, проти всіх і тоді твій голос поділять між всім злом, чи не голосувати і не впливати на розподіл зла в парламенті?
  • 0

#51 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 16:28

Тупо це якось..я про те що всякі Гаврилюки-Семенченки (нічого проти тих не маю) є в перших номерах партій. ІМХО, треба бути в першу чергу хорошим управлінцем. Тут важлива економічна-юридична освіта.
Читаю на його сторінці (Гаврилюка)

Цитата

Маю будинок – батьківщину в Хотинському районі, я там народився і жив, працював по господарству, пізніше поневірявся по світу шукаючи заробітку будівельником.
Ну не вірю я що він щось толкове зробить!
При владі потрібні управлінці-патріоти. Люди, які знають як можна вдосконалити чесним шляхом всю систему влади.
  • 0

#52 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 18:40

Перегляд дописуKassandra (12.09.2014 – 16:28) писав:

капєц
тіпа тебе хтось питає, віриш ти чи ні
твоя задача, як і тобі подібним пересічняків, прийти на вибори і тупо проголосувати. неважливо за кого. за кого ти б не проголосувала, ти проголосуєш за нинішній системний клас. а твій голос потрібен для легетимізації виборів. чим більше баранів зявиться на вибори, тим більшу "моральну" законність правити й надалі матиме системний клас
  • 0

#53 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 12.09.2014 – 19:52

Цитата

У п'ятірку Блока Порошенка візьмуть героя з Криму
ця комедія вже давно для мене перестала бути смішною
обурення теж немає, оскільки в майдані участі не брав зрозумівши після невигідного і нелогічного для Януковича побиття студентів, що планується масовий театралізований спектакль в якому більшість учасників навіть не підозрюватимуть що грають у спектаклі зі сценарієм
тому потрібно або закривати цю комедію і уходити у внутрішню еміграцію або шукати шляхів до зовнішньої еміграції

Мамчур. ще тоді, коли він пройшовся з прапорм, київські смі тиждень трубили що він герой. зрозуміло було, що мені намагаються навязати потрібну системному класу думку. який він в біса герой. він військовий. він повинен захищати і вбивати ворога. це його робота. давайте продовжимо цю логіку, хай у кожну область зайдуть росіяни, і тамтешні Мамчури гордо скинуть вгору прапор і з гімном чи гімном здадуть територію. матимемо купу героїв. чи хероїв. зрозуміло, що Мамчур - сценічна роль. як і Гаврилюки з Сімьончінками. їх всіх придумали,а вони зіграли. і навязали. він лиш виконав свою роль і все. всі думаючі люди це усвідомлюють. ще тоді, подумав що ця фігура ще не до кінця виконала свою роль і згодом зявиться на великій сцені. у Києві. так і вийшло.
чудовий спектакль.

ось як відгукується про Пороха харківчанка. наївна, така як Касандра з розбитими мріями про кращу країну
http://www.kharkovfo...&postcount=6728
  • -2

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.09.2014 – 00:12

Тупо це якось..я про те що всякі Гаврилюки-Семенченки (нічого проти тих не маю) є в перших номерах партій. ІМХО, треба бути в першу чергу хорошим управлінцем. Тут важлива економічна-юридична освіта.
Це особливості нашої системи виборів. Коли у перші номери ставлять гучні прізвища, типу Руслани і т.д. Не так важливо що саме зробить Гаврилюк на посаді депутата, важливо що він буде голосувати як скаже його партія, або просто віддасть картку. З іншого боку - хто зна. Депутати це не управлінці. Чиновники - управлінці. А депутати це представники народу. Люди, яким народ довіряє, і делегує право говорити від його імені.
  • 2

#55 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 13.09.2014 – 08:49

Перегляд дописуNameless One (13.09.2014 – 00:12) писав:

Депутати це не управлінці. Чиновники - управлінці. А депутати це представники народу. Люди, яким народ довіряє, і делегує право говорити від його імені.
ага, тільки через те що намудрують депутати, чиновники мусять виконувати. А твоє останнє речення якесь надто пафосне.
  • 0

#56 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 13.09.2014 – 10:06

Перегляд дописуKassandra (13.09.2014 – 08:49) писав:

А твоє останнє речення якесь надто пафосне.
теж звернув увагу
сказанув, не наче він типовий чиновник-корупціонер на програмі Шустєрадля мізкопромивання, або готується стати чиновником чи має намір балотуватися, а отже тренується
або жив на Марсі, а вчора прочитав Конституцію України і втирає нам тут речення з неї. думаю, якщо б він потрапив у систему, то завдяки своєму вмінню затирати реальність, а натомість молоти конституційну дурню, яка не діє, був би рідкісною сволоччю
  • -2

#57 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.09.2014 – 22:13

При владі потрібні управлінці-патріоти. Люди, які знають як можна вдосконалити чесним шляхом всю систему влади.
От якраз Партія регіонів і отримала більшість, коли електорату захотілося "господарників". Я ж кажу - нічому вас життя не вчить.
  • 1

#58 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.09.2014 – 02:11

Свіжа інформація від Білозерської. Правий Сектор знічев'я провів з'їзд і вирішив таки спробувати піти на парламентські вибори. Без Яроша. Тобто Ярош теж піде, але по мажоритарці. Це його власне бажання. Викликане точно тією ж причиною, через яку він раніше взагалі не хотів у ці вибори впрягатися: війна, фронт, на агітаційні поїздки часу нема.
Тому партійний список ПС очолить Андрій Тарасенко (відомий іще як Пилипась). В нього тепер часу буде більш ніж вдосталь. Щоправда, з поїздками теж можуть виникнути проблеми, бо поранення важке, і зараз він лежить у лікарні.
Вищезгадана Білозерська теж у проводі. Чесно скажу: я давно чекав, коли вона збереться в політику. :prapor2:
  • 0

#59 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.09.2014 – 22:55

Перегляд дописуАтеїст (14.09.2014 – 02:11) писав:

Свіжа інформація від Білозерської. Правий Сектор знічев'я провів з'їзд і вирішив таки спробувати піти на парламентські вибори. Без Яроша. Тобто Ярош теж піде, але по мажоритарці. Це його власне бажання. Викликане точно тією ж причиною, через яку він раніше взагалі не хотів у ці вибори впрягатися: війна, фронт, на агітаційні поїздки часу нема.
Тому партійний список ПС очолить Андрій Тарасенко (відомий іще як Пилипась). В нього тепер часу буде більш ніж вдосталь. Щоправда, з поїздками теж можуть виникнути проблеми, бо поранення важке, і зараз він лежить у лікарні.
Вищезгадана Білозерська теж у проводі. Чесно скажу: я давно чекав, коли вона збереться в політику. :prapor2:

думаю, якщо Ярош не пішов, то він сам відчув, що шансів у партії пройти взагалі немає.
  • 0

#60 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 15.09.2014 – 08:33

Савченко - перший номер Батьківщини? Піарщики й*бнулись?
Як це все бридко...
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних