Перейти до вмісту

Що спільне в росіян з фінами, чи є це спільне?

Повідомлень в темі: 23

#21 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 19.08.2014 – 15:24

Перегляд дописуShіver2005 (19.08.2014 – 09:16) писав:

Наче меншовартість - це коли живеш звичаями інший народів.

Це коли у власних негараздах винен хто завгодно, але не ми. На себе дивитися треба, а не шукати зовнішніх ворогів. Забери у наших націоналістів Росію - стане винна Польща, чи ше хтось.

Цитата

А ляхи дійсно скурвисини, на наш Львів свого рота відкривають. І як почнуть своїм акцентом харити: то завше бииллло мяяясто пооольськее. А отой хлопчик, котрий ляхів називає поляками либонь гарно їм прислуговуватиме.

Згоден.

Цитата

Щодо курортів... спробуй щось в французів чи німців або італійців дізнатись... тобі ніхто нічого не скаже. Час не витрачатимуть.

Та спілкувався я з ними до несхочу. Часто-густо як канадець, не уточнюючи своє етнічне походження. Всі люди однакові. І культура, і бидлота є в кожній країні.

Цитата

Я з росіянами намагаюсь не перетинатись, в мене з ними є свої претензії особисті щодо окупацій.

А як з ними не перетинатись, якщо вони всюди є? Вперше я з тим міфом зіткнувся ще років 10 тому - на Кубі. Половина (!) туристів - росіяни. Приїздять на 2-3 тижні, родинами, з дітьми та бабцями. Витрачають на відпочинок по 15-20 тисяч долярів (канадці таке собі дозволити не можуть). Спокійні, культурні, багаті. Відрізняються лише тим, що говорять російською. За весь час - жодного ексцесу.
На дешевих курортах (на кшталт Турції) буває, що бикують - бо звичайні роботяги . Але брити та німці бикують ще більше - іноді таке враження, що за свої гроші вони намагаються випити весь алкоголь та впіймати все сонце - гидко дивитися.

Цитата

А з ляхами весело))) Приїздять у дешеві синтетиці, старі бабці бухають пиво у всіх на очах у першому-ліпшому барі, волають так, наче їх ріжуть. Люблю ляхів, поряд з ними виглядаєш цивілізованою людиною. Ну хіба ще серби подібні на них, такі самі горланисті.

Серби нормальні хлопці. Хоча ти правий - трохи галасливі. Завтра як раз вирушаю до них - запросили згадати військову службу :)

Повідомлення відредагував Зварич: 19.08.2014 – 15:27

• -2

#22 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2014 – 22:10

Цитата

Тобто, ти не маєш нічого проти православних фінів? ;)
Я не тільки пишу, але й говорю завжди те, що думаю... Ні, не давав, хоча невдалі спроби були.
З тебе фіговий троль, я мав наувазі за громадянством, доречі я не маю нічого проти і православних фінів, бо якраз ті що усвідомлюють що вони фіни не лізуть зі своїм братерством, а думають як відновити свою культуру. І хватить гадити у темі, видно тебе ця тема чимось задіває.

Цитата

Знову не вгадав. І повістка була, і військомат був :)
Чому тут сидиш? дефектний чи відмазався?

"Свята наївність... Вони мріють повернути Львів. "Тільки, бажано без фауни" (с)" Цікава цитата від того хто говорить про нацистів і комплекс меншовартості

"А отой хлопчик, котрий ляхів називає поляками либонь гарно їм прислуговуватиме" це ти про кого? я не звик народи називати лайливими словами, а називаю офіційними словами якщо це було мені адресовано. Хоча дехто вже прислуговує полякам, живучи там і розбудовуючи Польщу

"

Якби росіяни не лізли як бидло нагло, ніхто би їх не обсирав, але їх чомусь півЄвропи обсирає і шугається на відпочинку, у них комплекс меншовартості?

Це ще один інтернетний міф, який не має нічого спільного з реальністю." самі росіяни емігранти пишуть про відношеня до них
  • 1

#23 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.08.2014 – 04:32

Перегляд дописуMqM (13.08.2014 – 01:35) писав:

от лазив просто от нефыг робити по карті РФ і побачив багато похожих назв міст подібних на фінські.
Мене давно цікавить чи є в російській мові багато запозичень з фіінської, і настільки правдобподібна версія що росіяни практично православні фіни які косять під словян
питання не в запозиченнях, а в генах, ментальності.
Згадайте фільм "Кукушка".
http://www.kinopoisk.ru/film/7967/
Росіяни могли бути схожі на фінів(як країна) жити подібно до фінів, якби не згубний вплив соціалізму. більшовиків та десятки років вирощування "радянської людини".

Повідомлення відредагував Armando: 22.08.2014 – 04:33

• 0

#24 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2014 – 13:51

все почалося раніше ніж при радянскій владі...так що не жили б

Повідомлення відредагував MqM: 22.08.2014 – 13:51