←  Політика та Економіка

Теревені

»

Європа очима європейців. Западня або Європ...

світлина MqM 22.07.2014

Сором, я бачив ще фільм рік тому, там гнила тупа рос пропаганда
Повідомлення відредагував MqM: 22.07.2014 – 15:38
Відповісти

світлина dokabal 22.07.2014

Можу сказати лише те, що будь то європа, будь то не Єс, але доля кожного залежить від власних здатностей, я маю на увазі роботи, карєру тощо. Тому коли різні ватнікі кажусь, що нас там не чекають, то можу відповісти лише те що в Росії ще гірше
Відповісти

світлина Mr.Ripley 22.07.2014

доля правди є, навіть дуже багато правди ;)
Відповісти

світлина Mr.Ripley 23.07.2014

Перегляд дописуMqM (22.07.2014 – 15:37) писав:

Сором, я бачив ще фільм рік тому, там гнила тупа рос пропаганда
В яких країнах ЄС ти був і жив хоча б кілька місяців?
Відповісти

світлина MqM 23.07.2014

Там вирвано все з контекста, акцент на погане і максимізація проблеми, і спокійне приховування позитиву

Перегляд дописуShіver2005 (23.07.2014 – 08:21) писав:

Зараз сиджу на летовищі, в ЄС. Всюди, окрім Німеччини та Франції - бомжарник. Вони каструють сільськогосподарську продукцію інших країн, натомість розвивають свою. Рос пропаганда каже, що вони диктують умови. Їсти тут овочі приміром абсолютно неможливо - штучні гумові м'ячі.
Економлять на всьому чому можна. Знаєте якою водою поливають поля? Хтось насцяв і насрав: вони фільтрують і поливають. Яка гидота, яка дріб'язковість. Ввечері такі самі бухарики, як і в Україні чи Росії.
Звісно краще жити ніж в Україні. Дохєра англійської, велкам ту нью УЕССА.
Особливо в Австрії, і скандинавських країнах бомжарник? звідки статистика?)))

Перегляд дописуMr.Ripley (23.07.2014 – 17:06) писав:

В яких країнах ЄС ти був і жив хоча б кілька місяців?
Мене злякали ціни на курки, після твоїх постів передумав)
Повідомлення відредагував MqM: 23.07.2014 – 21:01
Відповісти

світлина Aquarius-ka 23.07.2014

Перегляд дописуShіver2005 (23.07.2014 – 08:21) писав:

Знаєте якою водою поливають поля? Хтось насцяв і насрав: вони фільтрують і поливають. Яка гидота, яка дріб'язковість. Ввечері такі самі бухарики, як і в Україні чи Росії.

Воно тільки на перший погляд смішно, використання переробленої, "сірої" води стає все більше популярним не через дріб'язковість, а необхідність. Чистої води все менше, а поливне землеробство не таке невинне для ресурсів планети, як здається. Тим більше - планети вже давно перенаселеної, а що буде далі? Навіть там, де багато підземної води і її можна помпувати, з тим виникають проблеми. Ну а удобрення тваринним гноєм полів і городів - то нічо?
Відповісти

Перегляд дописуMqM (23.07.2014 – 21:00) писав:

Мене злякали ціни на курки, після твоїх постів передумав)
Ти не можеш дискутувати на цю тему, адже сам навіть не бачив...
Відповісти

світлина MqM 23.07.2014

"Ти не можеш дискутувати на цю тему, адже сам навіть не бачив..."
Було достатньо вашої дискусії, а порівняти можна через інтернет, то не є якась проблема
"Хтось насцяв і насрав: вони фільтрують і поливають. Яка гидота, яка дріб'язковість." Ти наче тільки на світ народився, а ти думаєш овочі в Україні на чому вирощують?
Повідомлення відредагував MqM: 23.07.2014 – 21:27
Відповісти

Перегляд дописуMqM (23.07.2014 – 21:26) писав:

Було достатньо вашої дискусії, а порівняти можна через інтернет, то не є якась проблема

Чого достатньо?
Треба жити, щоб бачити.
В інтернеті і по ТВ половина брехні;)
Відповісти

світлина Aquarius-ka 25.07.2014

Цікаво куди мала б діватись каналізаційна вода, в ріки випускати? Ось астронавти на станції перероблену воду використовують повністю, п'ють навіть.
Відповісти

світлина Aquarius-ka 25.07.2014

Виливається, мабуть, там, де не очищується. Очищену воду просто марнотратно виливати, де тоді її стільки набрати? Навіть у тих місцевостях, де води багато, дощової, річкової і навіть є підземні ріки, її так просто не марнують. У сухих місцевостях є свої, ще строгіші обмеження. Міняється зараз навіть відношення до боліт, які колись осушували, а зараз роблять заповідниками, бо болота - то природні фільтри. Але, як хтось хоче думати, що марнувати супер-класно - його справа.
Відповісти