Перейти до вмісту

Вибираю рюкзак, допоможіть.

Повідомлень в темі: 24

#21 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 529 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.08.2014 – 21:55

Купив рюкзак Волкова, 1.8 кг, з карманчіками та двома відділеннями і вже сходив у ньому в похід, все норм.

Повідомлення відредагував antip: 06.08.2014 – 21:55

• 0

#22 gotothegoal

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2014 – 10:52

Використовую рюкзак українського виробника Terra Incognita Nevado 40

Плюси:
- вистачило об'єму на літній похід Карпатами на 5 днів (Спальник прикріпити можна ззовні)
- Невеликий можна літати лоукостами і брати з собою на борт як ручний багаж!
- є Внутрішній карман для води, але я його використовую для ноута (15 дюймів легенько вміщається)
- відносно недорого (Літом купляв за 700 грн. як зараз ціна з цим курсом не знаю)
- Зверху є карман подвійний! Можна зберігати речі, до яких потрібне швидкий доступ!
- можна навіть сноуборд і лижі прикріплювати, але не пробував))

Мінуси:
- трохи важкуватий
- коли пустий, має трохи дурацький вигляд

В дії
Зображення
  • 0

#23 Natali_Kron

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 20.12.2014 – 19:29

Можу порадити One Polar. Не знаю чи вони є великих розмірів таких, але в мене маленький і йому вже дуже багато років і він вже Дуже багато пережив)
  • 0

#24 kooshka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 07.03.2015 – 00:01

купляй :)
  • 0

#25 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.03.2015 – 16:14

Перегляд дописуAquarius-ka (17.07.2014 – 16:58) писав:

На воду ще є класна така класна штука, як 2-х літровий пластмасовий мішок (бледдер). Його причіпають всередині вгорі у тій частині рюкзака, що прилягає до плечей і виведену трубку засувають у шлейку спереду, щоб пити - треба зубами притискати мунштук. Більшість рюкзаків має перегородку на цей мішок і велкро. Трубка з часом може протікати, то її треба міняти, от моя вже стара, треба буде зайти на їхній сайт і замовити нову, але то через багато років, десь 5 може. Там горловина велика, то можна і леду накидати, щоб вода була холодніша. Стільки води додає ваги, звісно, але як без води? Хоч ми не ходимо з ночівлею і наші рюкзаки менші, але часто у безлюдні місця, де можна заблудитись, так що беремо багато з собою. Вперше ми побачили, як інші круті туристи смоктали з такої пипи, але готові рюкзаки з мішком були дорогі, а потім я вишукала, що вони продаються окремо і дешевше.
Маю камелбек військовий, мені його колишній сослуживець подарував, він з ним в Косово миротворив. Так от я з того камелбеку витягнув середину (медузу з трубкою) і вставив в відповдну кишеньку в рюкзачку і вивів трубочку через відповідний отвір. Для походів - зручно, для моєї роботи - ні.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних