Перейти до вмісту

Православ’я і Католицизм

Повідомлень в темі: 144

#141 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3804 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.10.2014 – 19:13

Перегляд дописуManfred (30.10.2014 – 10:11) писав:

Юдаїзм часів пророків не забороняв вступ до цієї віросповідної групи иноземців, якщо вони приймали віру, що і робить їх не етнічною, а віросповідною групою.
Юдаїзм завжди був етнічною релігією. І те, що як виняток, хтось може вступити в іудаїзм, не робить іудаїзм світовою релігією. Як НП і іудеї іноді християнство приймають.
Характерна риса світових релігій - прозелітизм. Цар Ашока активно зайнявся прозелітизмом буддизму ще в 2 с.д.н.е. То й є найдавніша світова релігія.
Вас часто на вулиці діставали іудеї з пропозицією прийняти їх релігію, як то роблять представники різних християнських конфесій? :lol: Отож. іудаїзм національна релігія євреїв, і він не тільки не прогне залучити в свої ряди гоїв, але й не вітає прозелітизму серед гоїв, хоча, як виняток, і не забороняє гою прийняти іудаїзм.

Але кумедність в тому, що виявляється ви вважаєте, що по релігійних мотивах щось можна робити, а по національних - ні. А яка різниця?

Цитата

14:21 Не ешьте никакой мертвечины; иноземцу, который [случится] в жилищах твоих, отдай ее, он пусть ест ее, или продай ему, ибо ты народ святой у Господа Бога твоего. Не вари козленка в молоке матери его.
Тут теж релігійні мотиви? Ви не помічаєте, про чийого бога говорить Тора?
Чи тут де чий бог.

Цитата

Не владеешь ли ты тем, что дал тебе Хамос, бог твой? И мы владеем всем тем, что дал нам в наследие Господь, Бог наш

У поган. Тут нема, що бог, то тільки бог обраного народу. :o

Цитата

О, сколь многочисленно творимое тобою и скрытое от мира людей, бог единственный,
нет другого, кроме тебя! Ты был один ‑ и сотворил землю по желанию сердца твоего, землю с людьми, скотом и всеми животными, которые ступают ногами своими внизу и летают на крыльях своих вверху. Чужеземные страны, Сирия, Куш, Египет ‑ каждому человеку отведено тобою место его. Ты создаешь все, что потребно им. У каждого своя пища, и каждому отмерено время жизни его. Языки людей различаются меж собою, несхожи и образы их, и
цвет кожи их, ибо отличил ты одну страну от другой.

• 2

#142 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2014 – 11:43

а я теж наипшу :)
мені нагадує ця дискусія діалог з "В пошуках Грааля". " Вона відьма, вона перетворила мене на тритона, але я виздоровів" :)

- Це накладний ніс?
- Ні, ні, да, да. Але вона відьма :)
Ролі самі розподіліть
  • 0

#143 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.11.2014 – 18:58

Зображення
Хто розбирається правда чи ні?

http://texty.org.ua/...oji_ta?a_offset
Скільки бачив ікони, то вони площинні...а не обємні
  • 0

#144 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.11.2015 – 15:26

Ватикан визнав анексію Криму.
http://ru.radiovatic...2%D0%B0/1186499
Геть католицьких попів!!! Кіріловскіх попів ми ще раніше послали.
  • 1

#145 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.11.2015 – 16:13

їх усіх гнати треба давно і не через крим, а просто через їхню шкідливість.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних