Перейти до вмісту

Православ’я і Католицизм

Повідомлень в темі: 144

#121 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4213 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.10.2014 – 18:07

Перегляд дописуManfred (20.10.2014 – 15:30) писав:

Це питання правильности нашої картини світу (переконань), яку ще називають мапою світу, коли мапа неправильна і не відповідає реальности, то приведе не в те місце, що є нашою метою, тому побудова правильної картини світу є вельми важливою задачею і дані, які ми отримуємо з наших почуттів-відчуттів є важливою частиною даних, які ми повинні враховувати.
ось, дещо знайшов про картину світу ацтеків.

Цитата

Самой почетной считалась смерть в сражении или на жертвенном камне :). Жертвы, воины, погибшие в бою, женщины, умершие во время родов, — все они могли надеяться на самый высокий почет в загробном мире; все прочие четыре года скитались по подземелью, прежде чем достичь низшего уровня Земли мертвых, давали подарки Повелителю смерти и превращались в тени. :(

Религия и была одной из основ воинственности ацтеков. Борьба Солнца с Луной и звездами повторяется каждую ночь, и поэтому силы божества должны восстанавливаться каждый день и, согласно представлениям ацтеков, для этого лучше всего подходит человеческая кровь, которую они называли драгоценной водой.
Порівняйте це із мученичеством в християнстві, яке теж дає прямий шлях не просто в рай, а в різного роду святі. Чи з аскетизмом і умершвлением плоти монахами.

Християнство.

Цитата

"Отдай кровь и прими Духа"
«Не думай, что можешь стяжать добродетель без борьбы до пролития крови"
«Я каждый день умираю»
Оріген мріяв про мученичество. Ацтеки поставили реалізацію мрій Орігена на конвеєр.

Цитата

Вся энергия государства была направлена на увеличение военной машины, ибо ацтеки верили, что при создании мира боги отдали свои сердца и свою кровь Солнцу и поэтому люди тоже должны приносить подобные жертвы, чтобы сохранить миропорядок.

Цитата

Я есмь истинная виноградная лоза, а Отец Мой — виноградарь. Всякую у Меня ветвь, не приносящую плода, Он отсекает; и всякую, приносящую плод, очищает, чтобы более принесла плода.

Повідомлення відредагував kalamar: 20.10.2014 – 18:10

• 1

#122 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 21.10.2014 – 13:30

Перегляд дописуManfred (21.10.2014 – 12:47) писав:

"Батьки Гітлера були католиками; номінальним католиком був і майбутній фюрер, який до кінця життя зберіг у глибинах підсвідомості певну повагу до католицизму. Та в юнацькі роки Гітлер став релігійним вільнодумцем; водночас, як це часто буває, він вірив у «провидіння», був переконаний, що «віра — то благословення для людини», а «вірити у фальшиве краще, ніж не вірити взагалі». При нагоді він любив атестувати себе як релігійну людину. До церкви ж Гітлер не мав найменшої поваги, глузував з церковного життя, вважаючи його «безумством для дурнів», а вчення церкви називав «філософією, що не прямує до істини» («Меіn Kampf»).
Я ж кажу, що реготати хочеться з апологетів, які намагаються довести, що він не християнин. А ви то цитатами підтверджуєте. Ви не вірите у провидіння? Чим віра Гітлера в Боже Провидіння суперечила його християнству?
Є безліч документально підтверджений висловів Гітлера які підтверджують його християнство. Натомість, його начебто антирелігійні вислови, то так звані вислови в приватних розмовах і з чужих уст, дані через багато років людьми, які через зв’зок з ним, самі знаходились в цікавих обставинах. Їм не може бути віри, якщо ви хочете об’єктивність зберігати, а не намагаєтесь будь-що брехню довести. Приблизно так само, тільки навиворіт, тепер доводять релігійність Ейнштейна, приписуючи йому цитати з чужих уст, які він ніколи нге говорив. Крім Гітлера, все його оточення походило із добропорядних християнських сімей, і теж було християнським. І нарешті, майже всі християнські конфесії тією чи иншою мірою із нацистами співробітничали.
Зображення
Вся ота апологетика, яку ви сюди постите, просто огидні спроби переписати історію. І переписуванням історії християни не вперше займаються. Брехливість для них традиційна.

Тут гарно пояснено, наскільки огидно ви не праві, але там англійською.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.10.2014 – 13:39

• 1

#123 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 21.10.2014 – 15:06

Перегляд дописуkalamar (21.10.2014 – 13:30) писав:

Тут гарно пояснено, наскільки огидно ви не праві, але там англійською.

З сучасних геноцидів, де одну із провідних ролей (якщо не взагалі провідну) грало християнство, там згадується геноцид в Руанді 1994 року який коштував життя по оцінкам 800 000 людей. Руанда здається найбільш християнська африканська країна. Там християни абсолютна більшість населення.
Памятаєте, ви якось мені вставляли, що мовляв Африці бракує християнства? :wink2:
Важко навіть уявити, що буде, коли більшість Африки справді пройметься тим, що можна вичитати із Писання, спочатку екстермінує по старозаповітному свої території від різних ідолопоклонників, а потім оголосить хрестовий похід проти не твердих у вірі християн в Європі. Воно вам треба? :wacko:

Повідомлення відредагував kalamar: 21.10.2014 – 15:08

• 0

#124 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 21.10.2014 – 15:36

Перегляд дописуManfred (21.10.2014 – 15:10) писав:

Якщо ви беретесь мені наводити злочини, які вчинили люди, що вважали себе християнами, то на це я вам вже відповідав, що взірцем християнської морали є не грішна людина, а Христос.
Як на мене, христос не надто моральна особа, і я пояснив чому.
Але, якщо ви беретесь мені наводити злочини, які вчинили люди, начебто тому, що не були християнами, то я вам відповів, що ті люди ніколи від християнства не відходили. Зрештою в Писанні подібні речі є, і там вони не злочини. Подивіться кінець того відео, там де мама застає сина за мастурбацією, і подумайте, над словами автора того відео, що можливо, вам краще забути про християнина Гітлера так, як ви забули, коли вас мама застала за мастурбацією, а не намагатись використовувати Гітлера як приклад нехристиянської людини, атеїста :wink2: .

Повідомлення відредагував kalamar: 21.10.2014 – 15:37

• 1

#125 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.10.2014 – 16:36

Коли дитина вперше бере прописи з рівними паличками і пробує так написати, то у неї, зазвичай, виходять кривульки, але з часом кривульки стають рівнішими аж раптом стають такими ж рівними, як у прописах, але там у прописах вони були і лишаються рівними від початку.
Бачив би ти мої теперішні кривульки. А який же був прекрасний почерк у молодшій школі... ех.

Що таке жити добре?
Це визначається у порівнянні. А для порівняння краще\гірше (більше\менше, ближче\дальше, нижче\вище) людина не використовує ніяку лінійку. Це робиться через переконання.

Гаразд, ми вийшли з пункту А і наша мета пункт Б, у нас різні мапи, різних виробників і вони мають значні розбіжності. Кожен з нас вважає свою мапу правильною, а мапу опонента неправильною. Питання, чи прийдемо ми до пункту Б?
Це якась непосильна для мене умова задачі.

Коли для тебе мораль є ситуативною, то яка може бути мотивація до соціальної конфронтації із владою?
Кожен хоче щоб було по його і тому пруться до влади.

Чим неприємно?
Бо приходиться визнавати ще чиюсь мораль, крім своєї. Це неприємно. Ти так не вважаєш?

Це вже така позатема пішла. Треба зав'язувати. Коли бажаєш продовжувати, пиши, будь ласка, в приват.

Повідомлення відредагував серпиня: 21.10.2014 – 16:43

• 1

#126 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.10.2014 – 20:50

був Хітлер католиком, чи не був Хітлер католиком - це дрібниці.
Ось Сталін - так він російську православну церкву ЗАСНУВАВ!!! Хоч і з старою назвою і старими ритуалами, але ж церква то нова, з новими порядками. Так що - заснував! А це ж огого!
  • 0

#127 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 21.10.2014 – 21:52

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.10.2014 – 20:50) писав:

був Хітлер католиком, чи не був Хітлер католиком - це дрібниці.
Ось Сталін - так він російську православну церкву ЗАСНУВАВ!!! Хоч і з старою назвою і старими ритуалами, але ж церква то нова, з новими порядками. Так що - заснував! А це ж огого!
З програмної, основоположної праці Адольфа.

Цитата

Если бы еврею с помощью его марксистского символа веры удалось одержать победу над народами мира, его корона стала бы венцом на могиле всего человечества. Тогда наша планета, как было с ней миллионы лет назад, носилась бы в эфире, опять безлюдная и пустая. Вечная природа безжалостно мстит за нарушение ее законов. Ныне я уверен, что действую вполне в духе Творца Всемогущего: борясь за уничтожение еврейства, я борюсь за Дело Божие

И при таком положении вещей католические и протестантские лагеря не умеют соединиться против врагов человечества, а вместо этого подумывают, как бы уничтожить друг друга! Мы считаем, что именно подлинные патриоты имеют священную обязанность позаботиться о том, чтобы верующие обоих лагерей перестали только всуе поминать имя Божие, а стали бы на деле выполнять Волю Божию и сумели бы помешать евреям позорить Дело Божие. Разве не Божья Воля создала человека по образу и подобию Творца Всевышнего. Кто разрушает Дело Божие, тот ополчается против Воли Божией. Поэтому мы и говорим: пусть каждый остается при своей вере, но пусть каждый считает своей первейшей обязанностью бороться против тех, кто задачу своей жизни видит в том, чтобы подорвать веру другого. Католик не смеет оскорблять религиозного чувства протестанта и наоборот.

Еще раз раздались прекрасные патриотические песни нашей родины. Подхваченные бесконечным потоком немецких солдат эти чудесные песни неслись к небу. В последний раз Творец небесный посылал Свою милостивую улыбку Своим неблагодарным детям.

В нашей жизни бывает так, что чем правильнее и величавее данная идея, тем менее возможным становится ее полное воплощение в жизнь, поскольку ее реализация зависит от людей. Вот почему экзаменом для творца новой программы является не степень воплощения его целей в жизнь, а степень правильности самой идеи, степень того влияния, которое она впоследствии окажет на все развитие человечества. Если бы это было не так, тогда мы не могли бы причислить к великим людям нашей земли ни одного из основателей религий, ибо ведь известно, что их этические идеалы никогда не находят себе сколько-нибудь полного воплощения в жизни. Даже религия любви на практике добилась только крайне частичного воплощения в жизнь по сравнению с тем, чего хотел ее Творец. И тем не менее она имеет великое историческое значение, поскольку дала толчок всему культурному и нравственному развитию человечества в определенном направлении.
Якби між християнами і євреями всю історію були полюбовні стосунки, можна було би припустити, що Адольф фулдить. Але насправді, перші єврейські погроми тягнуться до початків християнства, земляк Адольфа, Лютер, свого часу про євреїв писав не краще, в народі казали і кажуть, що євреї розіп’яли Христа, і то, до речі використала нацистська пропаганда. Тож, ця цитата Гітлера цілком в потрапляє в загальний історичний фон ставлення християн до євреїв.

І з цитат видно, що в Провидіння Боже Гітлер завжди вірив, але то цілком в рамках християнства. А якщо він вірив, що діє в межах Божого Промислу задля призначеного Богом Блага, то дрібні грішки (концтабори, етнічні чистки) були малосуттєві.

Генерал Франко, инший добрий католик
Зображення

так відгукнувся на смерть Гітлера.

Цитата

Adolf Hitler, son of the Catholic Church, died while defending Christianity. It is therefore understandable that words cannot be found to lament over his death, when so many were found to exalt his life. Over his mortal remains stands his victorious moral figure. With the palm of the martyr, God gives Hitler the laurels of Victory.

Адольф Гітлер, син католицької церкви, помер захищаючи християнство. Неможна знайти слів скорботи на його смерть. Над його смертними останками стоїть переможна моральна постать. З мученичеським вінцем, Господь дає йому переможні лаври.
Ви кому вірите, другу Адольфа, генералу Франко, чи недолугим сучасним наклепникам, які ставлять під сумнів його Віру?
  • 1

#128 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.10.2014 – 15:33

Перегляд дописуManfred (22.10.2014 – 10:53) писав:

Коли хочеш, можна перейти до цієї широкої теми: tereveni.org/topic/4577 і продовжити обговорення там.
Краще тут.
  • 0

#129 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 15:50

kalamar,
"Останнє велике завдання нашої епохи полягає в тiм, щоб вирiшити проблему церкви. Тiльки тодi нiмецька нацiя може бути цiлком спокiйна за своє майбутнє. Догмати вiри мене зовсiм не цiкавлять, але я не потерплю, щоб пiп втручався в земнi справи. Зробивши державу повним господарем, ми покладемо кiнець органiзованiй брехнi. У юностi я визнавав лише один засiб: динамiт. Лише пiзнiше я зрозумiв: у цiй справi не можна ламати через колiно. Треба триматися, поки церква згниє до кiнця, подiбно до зараженого гангреною органу. Необхiдно довести до того, що з амвона проповiдуватимуть лише дурнi, а слухатимуть тiльки старцi. Здорова, мiцна молодь перейде до нас"
(Пикер Г. Застольные разговоры Гитлера: Пер. с нем. - Смоленск, 1993., c. 50.) — Джерело

Я ж кажу, що з апологетики реготати хочеться.
Прочитайте ще раз про джерело Застольные разговоры Гитлера. Иншими словами, це чиїсь пізніші брехні, Гітлер такого не говорив. Такі джерела одразу треба відкидати.
Якби ви уважнішне читали, що я вище написав, то не постили б цього.

Цитата

Натомість, його начебто антирелігійні вислови, то так звані вислови в приватних розмовах і з чужих уст, дані через багато років людьми, які через зв’зок з ним, самі знаходились в цікавих обставинах. Їм не може бути віри, якщо ви хочете об’єктивність зберігати, а не намагаєтесь будь-що брехню довести. Приблизно так само, тільки навиворіт, тепер доводять релігійність Ейнштейна, приписуючи йому цитати з чужих уст, які він ніколи нге говорив.
Замість того щоб забути про християнство Гітлера, як про підліткову мастурбацію, все вам не йметься.

В геноциді в Руанді якраз церкви замішані, боротьба між конфесіями. Що не дивно, бо за історію християнства боротьба між церковними конфесіями привела до сотнів мільйонів жертв.
Памятаєте Тараса Григоровича.

Цитата

Гонто, Гонто! Оце твої діти. Ти нас ріжеш — заріж і їх: Вони католики.

Й щодо тих застольних розмов, то не тільки двозначна їх автентичність, а ще й переклад часто хибний, і навіть навмисне хибний.

Цитата

Richard Carrier maintains that much of Trevor-Roper's English edition is actually a verbatim translation of Genoud's French, and not the original German.[8] Carrier asserts that a textual analysis between Picker's original German text and Genoud's French translation reveals that Genoud's version is at best a poor translation, and in some instances fraudulent.[5] Many of the quotations used to assert Hitler's anti-Christianity are derived from the Genoud–Trevor-Roper translation. Carrier cautions that no one "who quotes this text is quoting what Hitler actually said."[5]

Далі, яскравий приклад. Те, що Гітлеру приписують брехунці.

Цитата

Our epoch will certainly see the end of the disease of Christianity.
Наша епоха безсумнівно побачить кінець хвороби християнства

Що справді сказав Гітлер.

Цитата

Die Zeit, in der wir leben, ist die Erscheinung des Zusammenbruchs dieser Sache.

Цитата

Я ніколи не відчував приємності в поганому ставленні до инших, навіть, якщо я знаю, що неможливо триматись в світі без застосування сили.
Життя дається тільки тим хто б`ється найсильніше. Це закон життя: Захищайся! Час в який ми живемо звістує про кінець цієї ідеї. То може забрати 200 300 років. Мені шкода, що я, як Мойсей, можу бачити Землю Обіцянну тільки здалека.
Отака фігня Манхреде, з тими застольними записами. Ото вище слова атеїста, чи християнина, який щиро вірить, що він лише знаряддя Божого Промислу.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.10.2014 – 16:16

• 0

#130 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 16:17

все позатема та позатема... я був спробував повернути бесіду в тему, а ви все продовжуєте за своє, за мораль.
а для вашої бесіди є більш підходящі по суті теми...
http://tereveni.org/.../page__st__2220
http://tereveni.org/topic/28942/
http://tereveni.org/.../page__st__1280
  • 0

#131 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 16:22

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.10.2014 – 16:17) писав:

все позатема та позатема... я був спробував повернути бесіду в тему, а ви все продовжуєте за своє, за мораль.
а для вашої бесіди є більш підходящі по суті теми...
http://tereveni.org/.../page__st__2220
http://tereveni.org/topic/28942/
http://tereveni.org/.../page__st__1280
Адольф був одним із найвизначніших католиків. То не позатема. Можемо порівняти його з Йосифом Віссаріоновичем, який був одним із найвизначніших людей із правоставним вихованням.
  • 1

#132 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 22.10.2014 – 22:19

Він певний, що діє цілком у духові Творця Всесвіту: борючись за знищення гебрейства (народ, який Бог створив!), він бореться за діло Боже? Точно?
Та нема ніякого бога, ви думайте, що питаєте атеїста!
Я певен, що він діє в дусі Писання. Він віруюча людина, як ви, чи ацтеки, і він діє в дусі своєї релігії. він вихований в християнстві і мислить в поняттях християнства.

Давайте порівняємо Гітлера і Мойсея.
Євреї перебували в єгипетському полоні, де їх заставляли важко працювати.
Німці, були принижені поразкою в першій світовій, в єврейських руках перебував капітал, економічна ситуація була дуже скрутна.

Мойсей виводить євреїв з полону. Вихід був складним, який вимагав від Мойсея часто знищувати самих же євреїв, які не задовольняли певним вищим критеріям. Мойсей змушений був задля землі обітованної, задля вищої мети бути жорстким до співвітчизників.
Гітлер піднімає німців з колін. Підйом був складним, який вимагав від Гітлера часто знищувати самих же німців, які не задовольняли певним вищим критеріям. Гітлер змушений був задля вічного райху, задля вищої мети бути жорстким до співвітчизників.

Проекти землі обітованної і вічного райху ідентичні. На частині земель місцеве населення винищується (у випадку Гітлера все ж здається проектувалось цивілізованіше, і передбачалось переселення), частина обертається в рабство.

Ворогами євреїв, які вийшли із Єгипту, були місцеві ідолопоклонники, які як були власне ворогами на полі бою, так і мали потенціал розкласти євреїв зсередини.
Ворогами Гітлера були євреї (не християни, стосунки з якими в христинства завжди були, м’яко кажучи, не братерські), комуністи (ідолопоклонники, які поклонялись матерії, а не Вищому Творцю, і які асоціювались з євреями), й демократи (теж ідолопоклонники, які поклонялись золотому тельцю). Що б з такими зробив Мойсей? Отож. І всі вони розкладали зсередини обраних німців!

Якщо хтось і може зрозуміти і виправдати християнина Гітлера, то саме ви, християни. Адже ви так гарно за тотожні речі виправдовуєте Мойсея.

Можливо Гітлер, як і Мойсей, мав містичний досвід спілкування з Богом, звідки ви знаєте.

Для підтримкм теми, бо тут ще й про православ’я треба говорити. Пропоную вам самим зробити аналогічний аналіз по Йосифу Віссаріоновичу і комуністам.

Повідомлення відредагував kalamar: 22.10.2014 – 22:20

• 4

#133 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 23.10.2014 – 10:30

Перегляд дописуManfred (23.10.2014 – 10:15) писав:

Та наче цілком гідне довіри джерело, самі гляньте. Тоді як офіційні заяви політиків переважно враховують переконання значної кількости електорату.
Манфреде, я глянув, і навіть навів вам приклад прямого навмисного перекручення німецького оригіналу того джерела в перекладі. Перекручення до протилежності. Оскільки ви не дружите з англійською, я навіть переклав вам українською.
Ще раз, якщо не доходить.
Антихристиянські слова які приписує Гітлеру "переклад". Я в лапки беру переклад, бо то не переклад, а приямий обман і фальсифікація.

Цитата

Our epoch will certainly see the end of the disease of Christianity.
Наша епоха безсумнівно побачить кінець хвороби християнства

Ці ж слова німецькою в оригіналі.

Цитата

Die Zeit, in der wir leben, ist die Erscheinung des Zusammenbruchs dieser Sache.
Адекватний англійський переклад з оригіналу в контексті сказаного, і мій переклад вам українською. Я червоним виділив ту начебто антихристиянську фразу.

Цитата

I have never found pleasure in maltreating others, even if I know it isn't possible to maintain oneself in the world without force. Life is granted only to those who fight the hardest. It is the law of life: Defend yourself! The time in which we live has the appearance of the collapse of this idea. It can still take 100 or 200 years. I am sorry that, like Moses, I can only see the Promised Land from a distance.

Я ніколи не відчував приємності в поганому ставленні до инших, навіть, якщо я знаю, що неможливо триматись в світі без застосування сили.
Життя дається тільки тим хто б`ється найсильніше. Це закон життя: Захищайся! Час в який ми живемо звістує про кінець цієї ідеї. То може забрати 200 300 років. Мені шкода, що я, як Мойсей, можу бачити Землю Обіцянну тільки здалека.
Абсолютно инший зміст, Гітлер порівнює себе з Мойсеєм, і говорить, що він вірить, що приходить час, в якому не буде насильства.
Те, що ви ці цитати навели, тільки розкрило хронічну брехливість християнської апологетики, яка готова до будь-якого обману, і неподоланне лицемірство характерне для християн.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.10.2014 – 10:32

• 1

#134 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 23.10.2014 – 12:44

Перегляд дописуManfred (23.10.2014 – 10:37) писав:

Він вірить, що приходить час, в якому не буде насильства і створює концтабори із газовими камерами?
То нічим суттєвим від Мойсея (чи й Яхве) не різниться, тільки рівнем технологій. Ви виправдовуєте Мойсея, мусите виправдовувати Гітлера.
Навіть дві сторінки вище у цій темі ви виправдовували Мойсея вищою метою, Гітлер теж мав вищу мету, сприймайте дії Гітлера у контексті майбутнього вічного райху, де всім буде харашо.

Цитата

Події Старого Завіту важливо сприймати у контексті. На той час Ізраїль час від часу відходив від Бога і починав чинити за звичаями довколишніх народів, тому для авторів Старого Завіту так важливо підкреслити роль Бога в усьому, що відбувається. Але тут треба розрізняти промисел Божий і волю Божу. Промисел допускає існування зла, для того, щоб існувала справжня свобода воли людини, але зло і гріх не мають нич спільного з волею Божою, Бог не чинить гріха, грішить людина за своєю свободною волею.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.10.2014 – 12:45

• 1

#135 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 23.10.2014 – 17:32

Перегляд дописуManfred (23.10.2014 – 14:21) писав:

Яку "вищу" мету мав Гітлер, на вашу думку?
Таку ж як і Мойсей.

Цитата

• Восстань, светись, [Иерусалим], ибо пришел свет твой, и слава Господня взошла над тобою.
  • Ибо вот, тьма покроет землю, и мрак - народы; а над тобою воссияет Господь, и слава Его явится над тобою.
  • И придут народы к свету твоему, и цари - к восходящему над тобою сиянию.
  • Возведи очи твои и посмотри вокруг: все они собираются, идут к тебе; сыновья твои издалека идут и дочерей твоих на руках несут.
  • Тогда увидишь, и возрадуешься, и затрепещет и расширится сердце твое, потому что богатство моря обратится к тебе, достояние народов придет к тебе.
  • Множество верблюдов покроет тебя - дромадеры из Мадиама и Ефы; все они из Савы придут, принесут золото и ладан и возвестят славу Господа.
  • Все овцы Кидарские будут собраны к тебе; овны Неваиофские послужат тебе: взойдут на алтарь Мой жертвою благоугодною, и Я прославлю дом славы Моей.
  • Кто это летят, как облака, и как голуби - к голубятням своим?
  • Так, Меня ждут острова и впереди их - корабли Фарсисские, чтобы перевезти сынов твоих издалека и с ними серебро их и золото их, во имя Господа Бога твоего и Святаго Израилева, потому что Он прославил тебя.
  • Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их - служить тебе; ибо во гневе Моем Я поражал тебя, но в благоволении Моем буду милостив к тебе.
  • И будут всегда отверсты врата твои, не будут затворяться ни днем ни ночью, чтобы приносимо было к тебе достояние народов и приводимы были цари их.
  • Ибо народ и царства, которые не захотят служить тебе,- погибнут, и такие народы совершенно истребятся.
  • Слава Ливана придет к тебе, кипарис и певг и вместе кедр, чтобы украсить место святилища Моего, и Я прославлю подножие ног Моих.
  • И придут к тебе с покорностью сыновья угнетавших тебя, и падут к стопам ног твоих все, презиравшие тебя, и назовут тебя городом Господа, Сионом Святаго Израилева.
  • Вместо того, что ты был оставлен и ненавидим, так что никто не проходил чрез тебя, Я соделаю тебя величием навеки, радостью в роды родов.
  • Ты будешь насыщаться молоком народов, и груди царские сосать будешь, и узнаешь, что Я Господь - Спаситель твой и Искупитель твой, Сильный Иаковлев.
  • Вместо меди буду доставлять тебе золото, и вместо железа серебро, и вместо дерева медь, и вместо камней железо; и поставлю правителем твоим мир и надзирателями твоими - правду.
  • Не слышно будет более насилия в земле твоей, опустошения и разорения - в пределах твоих; и будешь называть стены твои спасением и ворота твои - славою.
  • Не будет уже солнце служить тебе светом дневным, и сияние луны - светить тебе; но Господь будет тебе вечным светом, и Бог твой - славою твоею.
  • Не зайдет уже солнце твое, и луна твоя не сокроется, ибо Господь будет для тебя вечным светом, и окончатся дни сетования твоего.
  • И народ твой весь будет праведный, на веки наследует землю,- отрасль насаждения Моего, дело рук Моих, к прославлению Моему.
  • От малого произойдет тысяча, и от самого слабого - сильный народ. Я, Господь, ускорю совершить это в свое время.

Тільки тлумачити цей текст треба не заднім числом, як в вас звикли, накидаючи тексту пізніше штучне тлумачення, а в історичному контексті і прямо.
Ось цей рельєф з Персеполіса, який зображує послів підкорених народів, які несуть дари, добра ілюстрація до того тексту.

Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 23.10.2014 – 17:57

• 2

#136 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.10.2014 – 15:31

Перегляд дописуManfred (28.10.2014 – 15:07) писав:

Мойсей отримав одкровення від Бога і обрав чинити послух волі Божій. Гітлер діяв на свій розсуд.
залізний аргумент, проти цього вже нічого не скажеш!
Гітлер отримав одкровення від Бога і обрав чинити послух волі Божій. Мойсей діяв на свій розсуд. спробуй перевір.

хіба що Гітлер обламався і застрелився, так що не годиться.
а от Сталін - дуже добре годиться.
Гітлер отримав одкровення від Бога і обрав чинити послух волі Божій, І заново заснував православну церкву Божу.
  • 1

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.10.2014 – 18:48

ну так за плодами ж! я ж і кажу за плодами - он скільки мільйонів людей моляться на Сталіна, скільки він хорошого зробив для сьогоднішніх ватніків.
а от Гітлер - у Гітлера місія значно важливіша і тонша. через Гітлера загинули десятки мільйонів, зате вижили мільярди!!!
Все людство могло загинути в атомній війні 1962 року, якби не пам'ять і скорбота по десяткам мільйонів загиблих в другу світову.
  • 0

#138 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 28.10.2014 – 21:31

Перегляд дописуManfred (28.10.2014 – 15:36) писав:

За плодами їх:
Так плоди ж теж тотожні. Через Мойсея теж десятки мільйонів загинули в історичній перспективі. А за життя Мойсея, то треба брати до уваги, що людей тоді було менше. Треба брати відсоток, а судячи з біблейського опису, відсоток більший за Мойсея. Ближче, в релігійних війнах в Європі, відсоток був набагато більший, ніж в другу світову. Релігійні війни спустошували цілі області, і відрізнялись від звичайних тогочасних війн ступенем винищення населення.
Але, по відсоткам, на першому місці і поза конкуренцією звичайно Бог, з його потопом і Содомом.
Тобто ніякої різниці насправді між Адольфом, Мойсеєм, і Саваофом. Навіщо платити більше?
То чому ви ганете Адольфа? Не розумію я. Ви не навели жодного ваотого уваги аргументу.

Навіть в дрібніших речах Гітлер копіював Мойсея.
Напр. евгеника.

Цитата

повели сынам Израилевым выслать из стана всех прокаженных, и всех имеющих истечение, и всех осквернившихся от мертвого.

Чи чистота раси.

Цитата

И не бери из дочерей их жен сынам своим, дабы дочери их, блудодействуя вслед богов своих, не ввели и сынов твоих в блужение вслед богов своих

И не вступай с ними в родство: дочери твоей не отдавай за сына его, и дочери его не бери за сына твоего

Чи унтерменші.

Цитата

И будет Господь, Бог твой, изгонять пред тобою народы сии мало-помалу; не можешь ты истребить их скоро, чтобы не умножились против тебя полевые звери.

Як бачите, немає нічого нового під сонцем, Гітлер нічого того не вигадав, просто скопіював Мойсея.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.10.2014 – 21:41

• 3

#139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.10.2014 – 22:18

Перегляд дописуkalamar (28.10.2014 – 21:31) писав:

Як бачите, немає нічого нового під сонцем, Гітлер нічого того не вигадав, просто скопіював Мойсея.
але Гітлер дуже вчасно розпочав велику дуже кровопролитну війну - до того, як набула поширення атомна зброя.
якби він зупинився на поділі Польші, то Ейзенхауера теж би ніхто не зупинив у 1948, або ніхто би не зупинив Хрущова у 1962.
якби він зачекав до 1945, а тоді почав з атомною бомбою - теж би не солодко було.

Бачили кратери на Місяці? то воронки від атомних бомб цивілізації древніх, які встигли заселити Місяць до того, як у них з'явився їхній тогочасний Гітлер, і про яких ми нічого не заємо. Так що вчасність Гітлера - це надзвичайно величезна заслуга перед людством!

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.10.2014 – 22:19

• 1

#140 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4213 повідомлень

Відправлено 29.10.2014 – 21:04

Перегляд дописуManfred (29.10.2014 – 14:42) писав:

Гебреї були не стільки етнічною, скільки віросповідною групою. Заборони діяли саме через поганство вказаних народів.
Чергова дурниця. Єврейська релігія - етнічна релігія, вона тоді визначала національність. Вона навіть зараз етнічна релігія. Власне світові, понадетнічні, релігії з появою буддизму зявляються.
Ті, кого ви називаєте поганами, були значно ближчі до понадетнічних релігій, ніж іудаїзм. В них був синкретизм. Мітраїзм був популярний серед римлян, фактично понадетнічним уже був культ Серапіса, і звичайно ж цариця небесна,Ісіда, уже була відома від Британії до Афганістану.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних