Перейти до вмісту

шлюбна зрада

Повідомлень в темі: 74

#61 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.06.2014 – 13:54

окей, я желе, домовились.

Зображення
  • 0

#62 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 535 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.06.2014 – 15:57

Перегляд дописуManfred (03.06.2014 – 15:19) писав:

Коли ви живете у шлюбі, то звідки потреба у мастурбації?
Блін, мені дівчина не завжди дає, коли я хочу, і щось мені підсказує, що після одруження нічого кардинально не зміниться.
  • 0

#63 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 16:01

Манфреде, ти зациклений, так що вибачай, дискусія з тобою більшого сенсу не має.
так, для більшості сексуальні стосунки поза шлюбом є зрадою. але не для всіх, що для тебе, мабуть, є чимось незрозумілим.
може й не повіриш, але не треба бути у шлюбі, щоб комусь зрадити.
і на цьому кінець. натомість твоя зацикленість реально не змінює того, що дефініція зради для кожної окремої пари буде інша.

Повідомлення відредагував Немі: 03.06.2014 – 16:02

• 0

#64 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 16:09

Бачу ви розкрутили мою темку,а моя пристрасть пройшла так само швидко,як з"явилась,що називається очі не бачать і серце не болить.
  • 0

#65 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 16:10

Перегляд дописуkhristy (03.06.2014 – 16:09) писав:

Бачу ви розкрутили мою темку,а моя пристрасть пройшла так само швидко,як з"явилась,що називається очі не бачать і серце не болить.
значить, все налагодилося?
  • 0

#66 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 03.06.2014 – 18:29

Перегляд дописуНемі (25.05.2014 – 20:45) писав:

мене завжди дивували люди, які витягають свої проблеми на публіку та очікують серйозних відповідей, де самі не можуть розібратися, а сподіваються, що чужі це робитимуть.
від розмови про такі теми є найближчі друзі, не аноніми в неті.
В певних ситуаціях друзі є людьми зацікавленими й упередженими, а потрібен саме погляд збоку. До того ж буває, що відповідь друзів (ми ж добре знаємо своїх друзів, правда?) відома заздалегідь, а хочеться почути ще якісь нові аргументи.
Але в даному випадку авторкою керує насамперед потреба в анонімності. Ну якось нерозумно було б по черзі підходити до всіх своїх знайомих і говорити їм, що втріскалася в чужого чоловіка й хочеш зрадити власного. То вже краще зразу в чоловіка прямо запитати: "Любий, не заперечуєш, якщо я до лікаря наліво схожу?"

Перегляд дописуShіver2005 (29.05.2014 – 09:35) писав:

Може шлюбна зміна, а не зрада? Як може чоловік зрадити жінку і навпаки, якщо ніхто нікому у цьому світі взагалі нічим не зобов'язаний? Якась думка середньовічної неосвіченої людини-фанатика на кшталт тієї, що вірить у бога.
В сенсі - "не зобов’язаний"? Молодята при одруженні взагалі-то слово дають одне одному: завжди буду разом із тобою... Чи це вже не модно?
  • 0

#67 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 18:54

ну я не кажу про знайомих, а про друзів.
це різниця.
  • 0

#68 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 22:15

Скажімо так,зараз мені нормально і навіть добре,повернулась до свого звичного життя,сильні емоції вже не переповнюють,була в нього тільки раз ледь говорила,серце аж вистрибувало,але більше до нього не піду ніколи сказала собі досить..... хоча в контактах ще за ним спостерігаю,але трошки з сумом.. ,знаю одне,що такий тип чоловіків мені подобаються,думаю і не мені одній,але нас багато,а їх не дуже))
  • 0

#69 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.06.2014 – 19:11

Перегляд дописуНемі (04.06.2014 – 11:42) писав:

ну я не знаю, може я дивна, але в мене є кілька осіб, яких я можу порахувати на пальцях одної руки та яким я можу довіряти настільки, що я абсолютно впевнена, що я для них найважливіша, а не хтось поруч мене. навіть якщо це чоловік.
Чому дивна? Це добре, що так є, і мені здається, що саме так і мусить бути - хоч не кожен може таким похвалитися. Не всім щастить з оточенням, і в силу різних обставин не кожному вдається це оточення навколо себе правильно сформувати. Причому здебільшого від оточення все й залежить - таке от замкнуте коло може виникнути. Авторці теми не пощастило "зі старту", в неї батьки жили... ну, так як ото вона сказала. Відповідне й виховання було. Це ще й так добре, що вона не повторила долю своєї мами. Вже прогрес. Тобі, напевне, пощастило більше.

Перегляд дописуНемі (04.06.2014 – 11:42) писав:

причому здатися сліпо на розсуд чужих людей все одно не варто.
Так ризику фактично ніякого. На відміну від консультації з другом, котрий може із найкращих мотивів почати діяти на власний розсуд і зрештою наламати дров.
  • 0

#70 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 04.06.2014 – 21:49

В даному випадку мені було з ким порадитись і я радилась тільки це були поради типу один раз живем тож треба брати від життя все,думай про себе...а мені хотілось різних,але об`єктивних думок хто як робить сам у таких випадках.
  • 0

#71 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 04.06.2014 – 23:46

та якщо вже все налагодилося, то реально спробуй зробити щось зі своїми стосунками з чоловіком, бо займатися сексом без задоволення не тойво і не гребе.
  • 0

#72 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 535 повідомлень

Відправлено 05.06.2014 – 00:28

Перегляд дописуНемі (04.06.2014 – 23:46) писав:

та якщо вже все налагодилося, то реально спробуй зробити щось зі своїми стосунками з чоловіком, бо займатися сексом без задоволення не тойво і не гребе.
khristy
Можете спробувати щось нове, наприклад секс утрьох, якраз позвеш того свого лікаря.
  • 2

#73 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 05.06.2014 – 13:17

:wacko: і чим історія закінчилась?
  • 0

#74 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 09.06.2014 – 14:45

Перегляд дописуkhristy (03.06.2014 – 22:15) писав:

Скажімо так,зараз мені нормально і навіть добре,повернулась до свого звичного життя,сильні емоції вже не переповнюють,була в нього тільки раз ледь говорила,серце аж вистрибувало,але більше до нього не піду ніколи сказала собі  досить..... хоча в контактах ще за ним спостерігаю,але трошки з сумом.. ,знаю одне,що такий тип чоловіків мені подобаються,думаю і не мені одній,але нас багато,а їх не дуже))
Так, як було, у Вашій сім"ї вже не буде ніколи.
По-перше, тому що Ви виплеснули свої бажання, сумніви на свого чоловіка (для якого це було цілком неочікувано,чи не так?), і він з цією інформацією вже буде далі щось робити (усвідомлювати, переглядати своє уявлення про ваші взаємини, можливо, що колись він сам ініціює розлучення, бо ж знайде жінку, яка по-справжньому оцінить і полюбить його, з усіма його якостями, а не тільки як "ідеального татка для своєї дитини", "друга").
По-друге, тому, що самі Ви не зробили адекватних висновків із ситуації, що склалася. Отже, на ці граблі наступите знов і знов.

Те, що Ви вийшли заміж, не думаючи про себе, неправда. Правда в тому, що Ви просто не думали ні про кого і ні про що. Ви живете (судячи з того, що тут описали), наче спите, наче все, що оточує, Вас не стосується.  Прокиньтесь уже нарешті. Це ж Ваше життя, і іншого не буде.

Повідомлення відредагував taraBooka: 09.06.2014 – 14:46

• 4

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2014 – 11:48

тему почистила. Дописи перенесла сюди

• 0