Перейти до вмісту

шлюбна зрада

Повідомлень в темі: 74

#41 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.05.2014 – 11:19

це залежить виключно від приватного договору між 2 людьми, не від віри чи шлюбу, Манфреде.

Повідомлення відредагував Немі: 30.05.2014 – 11:20

• 2

#42 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 11:34

Перегляд дописуManfred (30.05.2014 – 11:33) писав:

Я так розумію, що в авторки теми жодних договорів не було, і одначе вона, як і кожна людина почувається зрадженою, коли їй зраджують, у чому причини такого явища, як гадаєш?
Ні вона писала, що сама на межі зради, не чоловік.
  • 0

#43 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 11:42

Перегляд дописуManfred (30.05.2014 – 11:38) писав:

Так, я згадав і вже виправив. Павлина має рацію, щоб якась дія вважалася зрадою потрібен договір або закон, але коли людина не має сумнівів, що вона або їй зрадили, то це вказує на те, що є універсальне розуміння людей того, що є зрадою, а отже має бути якийсь договір (закон), чи не так?
але не існує щось таке як універсальне розуміння людей того, що є зрадою. зрозумій це. є якісь норми, які найбільш розповсюджені, але сказати, що вони універсальні - занадто. оскільки це все залежить від договору між 2 людьми чи навіть суспільними нормами інших культур.
нема і навряд чи колись буде універсального поняття зради.
  • 0

#44 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 11:57

Перегляд дописуManfred (30.05.2014 – 11:52) писав:

Коли люди різних переконань і в різних умовах та обставинах, без жодних вагань, розумувань і теоретизацій чітко кажуть, що вони зрадили, або їх зрадили це вказує саме на універсальність того, що є така річ, як вірність і її антипод — зрада. Все решта, це бажання самовиправдання і небажання визнати свою провину.
ні. бо 2 людей скаже, що їх зрадили, 2 наступних, що все норм.
я знаю подружжя, де і вона, і він систематично займаються сексом з іншими та вони про це знають. і для них це норм. я б не могла так жити, але це свідчить, що не існує щось таке як універсальне поняття зради.
є держави, де можна мати більше 1 жінки та племена, де виходять заміж за більше 1 чоловіка.
нема і не буде універсального поняття зради - бо в кожного своє бачення на цю справу.
  • 2

#45 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.05.2014 – 12:56

Перегляд дописуManfred (30.05.2014 – 11:13) писав:

Будь-яка сексуальна активність за межами шлюбу є гріхом і зрадою.
А якщо подрочив, це теж зрадив?
  • 2

#46 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 18:42

Перегляд дописуantip (30.05.2014 – 12:56) писав:

А якщо подрочив, це теж зрадив?

Звісно! Зрада з Машою Кулачковою)))
  • 0

#47 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.05.2014 – 22:52

Цікаво, про що думає людина, зайшовши на форум і написавши таку статтю. Тобто вона ж очікує, що ми їй щось напишемо, але вона прочитає лише те що їй треба. По суті шукає когось хто скаже, що те що вона робить є добрим і правильним.
  • 0

#48 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 20:19

Перегляд дописуNameless One (25.05.2014 – 21:18) писав:

Стосовно шлюбу - це взагалі трохи дурний звичай. Ви собі уявіть що ви не заміжні, а просто живете разом зі своїм чоловіком, зустрічаєтесь із ним. Як би ви вчинили в такій ситуації?
При такому світобаченні маєш великі шанси, що твоя жінка завагітніє не від тебе. Тож готуйся забезпечувати чужу дитину та її матір.
  • 0

#49 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 20:46

Перегляд дописуЮлій (31.05.2014 – 20:19) писав:

При такому світобаченні маєш великі шанси, що твоя жінка завагітніє не від тебе. Тож готуйся забезпечувати чужу дитину та її матір.
Холєра. А може це вже сталось? Піду її спитаю. А... Так у мене ж немає жінки та дітей. Фух. А я аж злякався.
  • 3

#50 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 22:29

Перегляд дописуНемі (30.05.2014 – 11:57) писав:

я знаю подружжя, де і вона, і він систематично займаються сексом з іншими та вони про це знають. і для них це норм. я б не могла так жити,
якщо перебуваєш в курсі їх життя - знач ці люди становлять твоє коло знайомств. не бачу кайфу тримати знайомих з протилежною шкалою цінностей, а може самообманюєшся, і насправді б могла так жити раз варишся серед таких людей, подібне притягує подібне

Перегляд дописуNameless One (31.05.2014 – 20:46) писав:

Холєра. А може це вже сталось? Піду її спитаю. А... Так у мене ж немає жінки та дітей. Фух. А я аж злякався.
блін, от час настав. безсоромно і відверто натякають на свою орієнтацію. а взагалі-то класно тобі - весь час впевнений що партнер не завагітніє від іншого :lol:

Повідомлення відредагував Юлій: 31.05.2014 – 22:29

• -2

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.05.2014 – 22:35

Які дєрзкі пішли новачки)

Перегляд дописуЮлій (31.05.2014 – 22:29) писав:

якщо перебуваєш в курсі їх життя - знач ці люди становлять твоє коло знайомств. не бачу кайфу тримати знайомих з протилежною шкалою цінностей.
Немі не сказала, що вона з тим подружжям з одної миски суп їсть, вона лише сказала, що знає їх. А як можна "тримати знайомих"? Ти або знаєш людей, або ні. Якщо знаєш людину, а вона - тебе, ви автоматично знайомі, і з цим вже нічого не поробиш.
  • 1

#52 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 22:37

блін, от час настав. безсоромно і відверто натякають на свою орієнтацію. а взагалі-то класно тобі - весь час впевнений що партнер не завагітніє від іншого :lol:
Нє бути модератором на форумі то не орієнтація, хоча багато тролів постійно намагаються довести протилежне.
  • 0

#53 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 22:44

якщо перебуваєш в курсі їх життя - знач ці люди становлять твоє коло знайомств. не бачу кайфу тримати знайомих з протилежною шкалою цінностей, а може самообманюєшся, і насправді б могла так жити раз варишся серед таких людей, подібне притягує подібне
я без поняття, звідки ти це взяв, але ні, я не така, що відкидаю знайомих тільки тому, що не живуть по-моєму :hello:
люди це не моя власність. все.
  • 0

#54 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 23:57

Якщо людям подобається, то чому би ні? Вони що убивають когось, чи щось ворують, що в цьому поганого?
  • 0

#55 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2014 – 06:16

Перегляд дописуkhristy (24.05.2014 – 16:09) писав:

Він навіть не здогадується про мої почуття,як бути,що робити?Сказати не наважусь,боюсь що подумає про мене щось погане,а якщо ні, як дати йому знак,що подобається,можливо у нього невдалий шлюб і у нас щось вийде,або відпустити його і чекати як доля все вирішить.
спитайте у медсестер лікарні чи гарний він у ліжку, як часто ходить "на ліво" на роботі

Перегляд дописуkhristy (25.05.2014 – 21:31) писав:

Я мала в шлюбі все,що хотіла і чудову дитину,тільки не було великої пристрасті
пристрасть завжди можна знайти "на стороні", цього добра ой як багацько.
Гарне сімейне життя не кидають заради найшаленішої пристрасті. Бо пристрасть, статевий потяг швидко зникають (0.5-3 роки).
Доречі час 3, 7 років - час коли більшість шлюбів проходять випробування на міцність. В ці періоди з’являється багато спокус.

Повідомлення відредагував Armando: 02.06.2014 – 06:08

• 0

#56 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 02.06.2014 – 09:49

Перегляд дописуArmando (02.06.2014 – 06:16) писав:

пристрасть, статевий потяг швидко зникають (0.5-3 роки).
Пристрасть, отака, що туманить розум, - до 9 місяців приблизно.
Оті 3, 7 років розраховано, виходячи зі стандарту: одружились, через рік народили дитину. А нині кожна сім"я має свій унікальний сценарій, хтось і до 10 років "живе для себе": тусовки, подорожі...
  • 0

#57 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 11:55

Перегляд дописуНемі (31.05.2014 – 22:44) писав:

я без поняття, звідки ти це взяв, але ні, я не така, що відкидаю знайомих тільки тому, що не живуть по-моєму :hello:
люди це не моя власність. все.
безпринципова позиція
подружню зраду не схвалюєш, водночас залюбки спілкуєшся з людьми, що так чинять. це таякби не схвалювати злодюжку, що промишляє крадіжками з держбюджету і в той же час продовжувати мило спілкуватися з нею, бо, відітєлі, чєлавєк чєртовскі прівлєкатєлєн і інтєрєсєн

Перегляд дописуNameless One (31.05.2014 – 22:37) писав:

Нє бути модератором на форумі то не орієнтація, хоча багато тролів постійно намагаються довести протилежне.
до чого тут форум, я про те, що з твоїм бачення подружнього життя муситимеш робити гентест на батьківство, якщо коли надумаєш оженитись

Перегляд дописуtaraBooka (02.06.2014 – 09:49) писав:

А нині кожна сім"я має свій унікальний сценарій, хтось і до 10 років "живе для себе": тусовки, подорожі...
Прогрес досяг такого рівня, що панівному класу не потрібно аж стільки рук до роботи - тому йде популяризація нівелювання такої моделі співіснування як сімя. подружня зрада - один із ефективних прийомів досягнення цілі
  • 0

#58 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 12:04

Перегляд дописуЮлій (03.06.2014 – 11:55) писав:

безпринципова позиція
подружню зраду не схвалюєш, водночас залюбки спілкуєшся з людьми, що так чинять. це таякби не схвалювати злодюжку, що промишляє крадіжками з держбюджету і в той же час продовжувати мило спілкуватися з нею, бо, відітєлі, чєлавєк чєртовскі прівлєкатєлєн і інтєрєсєн
Зображення
  • 1

#59 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 12:31

Перегляд дописуЮлій (03.06.2014 – 11:55) писав:

безпринципова позиція
так ти розумієш, що крадіжка чинить комусь шкоду. завжди. а якщо їм зрада не чинить шкоди, то нафік мені їм направляти життя? хто я така, щоб їм казати, як мають жити?

Перегляд дописуantip (03.06.2014 – 12:04) писав:

Зображення
made my day :D
  • 0

#60 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 03.06.2014 – 13:46

Перегляд дописуНемі (03.06.2014 – 12:31) писав:

так ти розумієш, що крадіжка чинить комусь шкоду. завжди. а якщо їм зрада не чинить шкоди, то нафік мені їм направляти життя? хто я така, щоб їм казати, як мають жити?
а хто говорить, що ти комусь щось повинна?
сама ж написала що на зраду б не пішла.
а тут тусуєшся з людьми позиція яких протилежна твоїй
і вашим і нашим, тобто безпринципність наліцо
не характер - а желе
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних